CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
29. říj 2009

Dobré ráno 🙂

lucifirek, držím pěstičky a těším se na zprávičku o tom, jaká je to úrodička 🙂

Jeany, nového je tam opravdu poskromnu, spoustu jsme toho dostali od manžového bráchy po Kubovi, ale to jsou spíš než miminkové věci až ty větší kousky. Pak jsem velikánskou kabelu dostala od dcery kolegyně, to jsem nestačila zírat 🙂 a pak je to tak 50 na 50 co je koupené nové a co je koupené na mimibazaru. Tam ty věcičky se cenově s novýma nedají srovnat a ony to ty miminka nestihnou nějak zničit, takže jsem za 100 Kč koupila třeba 10 bodýček, no nekup to 🙂
No a ten kočárek taky není nový, i když tak vypadá 🙂 Ještě k němu teda nemáme autosedačku, protože ji ti co nám ho prodávali ještě používají a jsme domluvení, že nám ji dovezou někdy v půlce ledna 🙂
Jinak pohlaví jsme se dozvěděli až v 17tt na UTZ těsně před odběrem plodovky a z té nám to pak potvrdili.

betys
29. říj 2009

jimmy-fakt pěkné věcičky.Já ještě moc nenakupuju.Holčičkovský budu mít od ségry-té jsem toho stejně většinu nakoupila já.A od kamošky která má teď 3 měsíčního chlapečka mám slíbený modrý věci.
jeany-já mám průkazku od minulého týdne.Ke své Dr.jdu v úterý ale jen na krev.Pak až asi za týden s výsledkama z Veveří.
jimmy a tím bazárkem máš pravdu.Když se člověk podívá v obchodě co je to za ceny a fakt to minčo to nestohne zničit.Někdy se v jedné velikosti sejde víc věcí že je vůbec nevyužije.
Já teď chci hlavně koupit něco malému Honzíkovi.Kamarádka pořád staršila že jí ho dají domů až tak na Vánoce a možná už to bude příští týden.Tak aby měl ode mě něco pěknýho. 🙂

jimmy1
29. říj 2009

Betys, s tím očkováním, já bych do toho nešla, přece jen je to živá vakcína, ne? ☹ radši vitamíny a když jsme doma, tak snad neochoříme 🙂 a i kdyby, tak od 12tt by chřipka neměla nijak plod ovlivnit 🙂

jeany
29. říj 2009

Betys, já bych se asi nenechala očkovat. Znám případy, že se nechali naočkovat a nakonec jeden známý měl ještě větší chřipku než mívá a dlouho mu trvalo než se z toho dostal. Já jsem zastáncem vitamínů. Já když vím, že na mě něco leze, dělám si vitamínové bomby - vymačkám celý citron a piju to s vodou, vody dám víc, aby to nebylo tak silné a piju několik dní po sobě a musím říct, že mi to pomáhá. Vitamíny jako prášky neberu, jen čisté vitamíny z přírody a to nejen v těhu.
Jimmy, lae vypadá to jako nové. Já se taky pak mrknu po bazarech. Něco málo si koupím, na to se těším, jak to budu vybírat.
Betys, ale taky to nebudu kupovat moc brzy, počkám až po dalších testech, třeba do toho 16-17 tt.

kosulinka
29. říj 2009

Dobré ráno Betys když jsem byla těhotná tak mi doktor na gyndě řekl žádné očkování proti chřipce.

jimmy1
29. říj 2009

Já začala s nakupováním až po plodovce, do té doby nám pořád něco vycházelo špatně, tak jsem se bála, že to "zakřiknu" 🙂 a teď mi připadá, že to pomalu všechno ani nestihneme...
Pořád ještě na svém seznamu mám spoustu věcí nenakoupených a nevybraných, to by člověk nevěřil, co všechno ten mrňousek potřebuje 🙂 Ale baví mě to koukat na netu nebo i v reálu, to mi úúúúplně zasvítí očička, když něco vybírám 🙂

Jinak jsem moooc zvědavá, co to v bříškách schováváte, připadá mi, že na Unice umí dělat víc kluky jak holčičky 🙂 Takže bych se vůbec nedivila, kdyby Betys měla kluka 🙂 Chtěly byste víc holku nebo kluka? Nebo je vám to jedno?

jeany
29. říj 2009

Jimmy, taky jsem zvědavá co udělali Betys na Unice. No a u nás je to na manžovi. Jimmy, mně je to úplně jedno co to bude, jen, aby to bylo zdravé. Manža by chtěl holčičku a dcerka by raději bratříčka. Takže jeden z nich bude určit nadšený.

betys
29. říj 2009

Holky mě je to celkem jedno co budeme mít.Ale radějibych se na to připravovala už dřív a postupně.Dneska jsem si zrovna koupila v sekáči bodýčko-je úplně nový,růžový s ptáčkama.Stálo 45 kč,takže i kydybch ho nevyužila tak to nevadí.Ale segra naznala že je to ta správná barva.Mě se zdá že v těch neutrálních barvách mě ty věci tak nezaujmou jako když je to pěkně růžový nebo modrý 😀

jimmy1
29. říj 2009

Tak to my jsme s manželem pro Martínka nějak zatížení na zelenou 🙂 všechno ladíme do zelena, buď pak bude Martínek jako žabička a bude zelenou milovat, nebo ji bude nenávidět 😀 😀 😀

Od včera mě pobolívá žaludek ☹ nevím už co s tím, renie nezabírá, nevím jestli je to tím magnéziem, který jsem začala v pondělí brát nebo se mi mrňous tlačí nahoru na žaludek? Každopádně je to nepříjemný ☹ Cokoliv polykám tak dobrý do okamžiku, než se to dostane do žaludku a to pak pěkně zabolí... 😖

jarkabilik
29. říj 2009

ahojky zdravím všechny 😉
jimmy tak to i moje segra má na Matěje většinu věcí zelených 🙂 a jsou hezký

jeany
29. říj 2009

Jimmy, moje sestra má chlapečka a kupujemu všechno zelené s motivy žabičky. Prý až mu bude dělat pokojíček, tak to taky bude mít zeleně vymalováno. A já když mu něco kupuji, tak se snažím vybírat taky tu zelenou. Mně se zase líbí taky modrá nebo růžová. I když jednou jsem viděla krásné body a bylo to olivově zelené s bílým a bylo tam napsáno brouček a mělo to i toho broučka vyšitého. Tenkrát jsem to nechtěla dopředu kupovat, ale od té doby už jsem to v tom obchodě nikdy neviděla.

Lucka už to má za sebou a už odpočívá nebo už jede domů.

Luci, netrpělivě čekám co napíšeš. 🙂

jeany
29. říj 2009

Ahoj Jary, co jsi dnes dělala?
Moje dcerka má zase oblíbenou kombinaci fialová a oranžová. Má fialový pokojíček a oranžové dopňky. Je to taky pěkné.

vladis
29. říj 2009

ahoj holky
jani i kluk může mít červenej kočár 🙂
no my jsme byli u doktorky a davídek dostal antibiotika a hromadu dalších léků tak doufám že se to zlepší v noci jsme museli s manželem 2 hodiny chovat jak miminko už ho ten kašel docela zmáhá ☹
luci tak jaká byla úrodička 🙂

jarkabilik
29. říj 2009

jeany není mi nějak dobře tak většinu dne ležím a odpočívám jestli jde znát i to počasí co se týče nohy.. 😖 co ty už by jsi pomalu měla jít domů a měla už mít jen před sebou prodloužený víkend 😉

lucifirek
29. říj 2009

Ahojky holky,tak už jsem tu. Musím vás dočíst,jste toho nabrebentili.
Máme 19 vajíček. Kolik jich bude na oplodnění se dozvím zítra dopoledne. Manža už je značně nervozní,máme strach z dalšího neuspěchu. SPG bylo stejné,tudíž nic moc. Uvidíme,budeme věřit,že to bude lepší.
Ráno mi bylo pěkně zle. Vzala jsem si to doxybene na lačno. A dvakrát jsem zvracela,ktak jsem měla strach,že mi bude blbě celý den. Ale po cestě už to bylo dobré. Jen to břicho bolavé. Manža se mnou nakonec být nemohl,bylo plno.

betys
29. říj 2009

luci-pěkná úrodička.Přes víkend si odpočneš a po neděl už si půjdeš pro detičky 😀

lucifirek
29. říj 2009

Holky moc děkuji za podporu.
Betys úroda hezká,ale aby teď to pokračovalo dobře,to bude rozhodující. V pondělí si možná půjdeme pro bobánky.

jimmy1
29. říj 2009

Ahoj Luci 🙂 tak to je pěkná úrodička, teď už jen věřit, že vyberou ty NEJ spermouše a vznikne spooousta embryjek a budou se hezky vyvíjet 🙂
Nechali jste je oplodnit všechny pomocí ICSI?? Kolik za to budete doplácet? Nebo už napichujou všechna odebraná vajíčka za ten jeden poplatek?

Teda to doxybene na lačno je pěknej dryják 😝 Teď si můžeš zobnout ibalgin, ne? Tak ať to rychlo přejde 🙂

lucifirek
29. říj 2009

Jimmy nechali jsme si oplodnit všechny metodou icsi,takže jesli budo uvšechna schopna oplodnění,tak budeme doplácet 11tis. mazec,ale rozhodni se kolik jo a kolik ne. Co když by mezi němi byli zrovna ty nejlepší.

jimmy1
29. říj 2009

My jsme taky nechali všechny, měli jsme jich teda k oplodnění vhodných jen 12. Tak nevím kolik jsme za to dopláceli, si to už pořádně nepamatuju a nechce se mi to hledat 😉 Právě je to mazec, takový rozhodování, to pak jdou penízky bokem a je to 🙂 Tak ať vám to vyjde co nejlíp 🙂

ellajoy
29. říj 2009

Ahoj holky 🙂

Lucifirku - to je dobré, můžeš být spokojená, neboj se, my jsme měli spermiogram taky na nic (však jsem ti to psala) a embrya to dotáhla až do stádia blastocyst a dvě moruly zbyly na zamaražení, vajíček jsem měla jen 11 😉

Jimmy1 - v den odběru mě řekli, že zhruba třetina vajíček bývá nezralých, takže neschopných oplodnění, cena je 9.900,- za 8 vajuch a za každé další 1.100,- ...což je docela finanční soda 😖

Zdravím taky všechny ostatní ... těhule 🙂 a Jarku s bolavou nožkou 🙄

lucifirek
29. říj 2009

Jimmy naprostou pravdu máš. Ale prostě jsme nechali všechny,jako minule.
Ellajoy,kéž bys měla pravdu. Minule to nebylo dobré. Já už si nepamatuju,jaký jste měli spermio. Tak snad máš pravdu. Říkají,že napodruhé je větší šance. V pondělí asi budu mít mimča u sebe,tak se těším.

ellajoy
29. říj 2009

Luci - progresivní pohyb vpřed nula, špatná morfologie - dobrých asi 4%, množství asi 10 mil., což je málo.
Držím palce, myslela jsem na tebe od rána, v pondělí taky budu. Statisticky asi bude víc tech, co se jim to povedlo až napodruhé 😉

lucifirek
29. říj 2009

ellajoy tak to máme podobné. Snad se konečně zadaří.
Psala jsem do práce a kolega odepsal,že si vše zajistil at jsem doma,tak jsem na rozpacích,nevím co si o tom má myslet a co mě čeká,až se tam vrátím,doufám,že se nebudu muset vracet. Už jsem z toho zase na nerv.

lucifirek
29. říj 2009

Ahoj Jani,kdepak jsi?

lucifirek
29. říj 2009

Ty prachy jsou fakt nářez.

lucifirek
29. říj 2009

dneska to nějak blbne.

jarkabilik
29. říj 2009

ellajoy taky zdravím copak ten zakaboněný smalík 😉

jarkabilik
29. říj 2009

lucifirek moc bych ti přála aby jsi se uý do práce nemusela vracet 😉

lucifirek
29. říj 2009

Jo Jary to bych si taky strašně přála,ani nevíš jak,ale to asi tady všechny,že ano. Ty té prace máš nad hlavu,dost tě obdivuju. Já nevím,jestli bych toto zvládla.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru