CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
31. říj 2009

Ellenka tak tak,rozhodli jsme se pro rodinu,tak musíme udělat všechno. Myslím,že když doktorce vysvětlíš,jak se to v práci má,tka to pochopí.I když já jsem stejná,je mi blbé si o něco takhle říct. Máš to v práci opravdu těžké.
Musíme teď myslet na sebe a na svoji rodinu a soustředit se na to.
Já čekám,až mi zavolají jak se mají embryjka,už se nemůžu dočkat a jsem nervozní.
Já za chvíli půjdu chystat obídek, budu vařit zapečené brambory

elllenka
31. říj 2009

betys: to bych si také dala jabko s křenem, ale mám doma jen to jabko. Jak snášíš toto počasí s bříškem? Já se jen těším, že kdybych čekala mimi tak nemusím vylézt z teplého domova 😅

lucifirek
31. říj 2009

Betys tak ti to nedělá špatně,když jsi těhotná. ALe máš pravdu,řízeček z čerstvého. Nebo maso,to je mňamka. Uplně si pamatuju,jak jsme jako malí jezdili k babičce a byla tam celá rodina. Pak jsme si dávali kousek ovaru,.....
Teď už to moc nejím. Zítra jedeme k tchýni a tchánovi,měli by tam být pro nás výrobky z prasátka. Tak si manža určitě dá do nosu.

lucifirek
31. říj 2009

Vůbec nevím,co budu vařit zítra,musím něco vymyslet.

lucifirek
31. říj 2009

holky tak už mi volali,zatím jsou všechny,to je 9 a jedno je pětibuněčné a ostatní jsou 4 a 3 buněčné. PRý je to zatím v pořádku,druhý den by prý měli mít alespoň dvě buňky,tak uvidíme,jak na tom budou zítra. Musím na ně pořád myslet.

elllenka
31. říj 2009

lucifirek : Vůbec se nedivím, že na to myslíš, také nad tím pořád přemýšlím. Včera jsme se v posteli s manžou bavili jaké vybereme jména, asi by jsme měli vybrat 2holčičí a 2klučičí 😅 Ráda myslím na něco veselého a příjemného.

Kdybych tak věděla ve které práci je to fajn, hned bych tam šla klidně i uklízet 😅

lucifirek
31. říj 2009

Akorát jsem si nestihla napsat,kolik je kterých.Ale mám radost. JEn at bojují dál.

elllenka
31. říj 2009

Jak dostanu neschopenku tak budu celé dny ležet v angličtině, musím ji zvládout aspoň trošičku. Začala jsem s ní loni, ale nic moc :(
Nemám talent na jazyky musím hodně dřít a no po práci jsem tak vyfluslá, že nemám energii a chuť se učit tak to jde ještě hůř. Tak jak budu doma tak se můžu učit přes dopoledne- to by bylo abych se aspoň něco nenaučila. Moc by mi to pomohlo.

lucifirek
31. říj 2009

,já zrovna dokoukala na nově Královnu koření. Dívka má krámek s kořením.Prostě nádhera.Jak už jsem psala hrozně by se mi líbilo mít krámek s keramikou,čajíkama,ovocem,svíčkami,......Hrozně mi tato doba vadí,je strašně uspěchaná,pořád člověk řeší jestli na něco má nebo nemá. A musí držet krok s dobou a tempem doby. Jak jsme se minulý týden dívali na Želary,tak manža říkal,jaký by to bylo žít někde na takové samotě a být si soběstačný. URčitě to nebyla lehká doba,ale kam spěje tahle doba,všichni jsou ve stresu,nikdo nic nestíhá. Vzpomínám,ještě když jsme byli jako děti,jak mamka a tatka končili v práci ve dvě,šli jsme nakoupit a celé odpoledne jsme měli pro sebe,pak byla společná večeři,mám to v paměti. Chodili jsme po návštěvá. Ale teď,člověk nemá čas sám na sebe,natož na rodinu. Jezdime jen po rodičích a ostatní příbuzenstvo.. No asi mě chápete.

lucifirek
31. říj 2009

Ellenka,já chtěla ležet v němčině,ale tenkrát to nedopadlo. Ale mám z ní certifikát a te%d ani nežblechtnu. ☹
Mě jazyky strašně bavili.
Já mám zase knihu o Tutanchamonovi a nestihla jsem ji přečíst ani při minulé neschopence. Asi budu muset vypustit televizi a radši číst a něco tvořit. Člověk kouká na kraviny. Já ji mám jako kulisu. Loni na podzim jsem byla na víkendu s orientálníma tancema a to vám byla pohoda a naopak když jsem se vrátila tak mi televize a kravál vadil. Ale člověk se rychle přizpůsobí. Manža bez televize nedá ránu,ten by ji nejradši i v posteli.

lucifirek
31. říj 2009

Já mám z těch embryjek takovou radost.Jen at se drží.

luciiiie
31. říj 2009

Luci gratuluju.... 😉 A kdy že to vůbec má být transfer? Myslím na Tebe a držím pěsti 🙂

lucifirek
31. říj 2009

Luciiie díky moc,snad budou bojovat dál. Transfer vypadá na pondělí. Ještě budou volat zítra.

elllenka
31. říj 2009

Určitě to zvládnou 🙂, když už to zvládli do teď a pěkně se spojili tak se určitě budou pěkně vyvíjetm jen se potom musí pevně držet.

Já jsem spíš technický typ, naučím se cokoliv, ale cizí řeč, je pro mě kámen úrazu, neumím pořádně češtinu:(

Knihy mám strašně ráda, než jsem začala pracovat tak jsem hodně četla, teď už nestíhám. Když doma uvařím po práci večeři, uklidím tak jsem ráda, když sednu k televizi a jen na ni otupěle čučím a nemusím na nic myslet.

Tato doba je děsná to máš pravdu a nejhorší je, že se pořád zrychluje :( Připadne mi, že na nic nemám čas, jen z práce do práce :(. Vůbec nevím co bych dělala bez pračky, myčky, auta ... Můj sen byl, mít někde v horách hotýlek a o ten se starat a přijímat hosty a tak, jenže já bych tam zmrzla :( a manžel by do toho semnou nešel :(

elllenka
31. říj 2009

jdu něco dělat, ještě jsem ani nesundala záclony :( ach jo.

lucifirek
31. říj 2009

No Ellenka oni se většinou začnou zastavovat až po prodloužené kultivaci víš. Proto mám strach. Minule to tak bylo. Pořád se drželi a pak najednou byli dobré jen dvě.
Každý máme nějaké své sny.
Já jdu také vařit. Manža jel nakoupit matroš na dvířka k botníku,že bude něco dělat.

ellajoy
31. říj 2009

Lucifirku - tak to je dobré, že drží všechny a žádné se nezastavilo a velké jsou taky pěkně, uvidíš zítra 😉

jarkabilik
31. říj 2009

ahojky přeji všem hezký den 😉 jak tak koukám ven svítí tam sluníčko ale nejspíš tam asi bude pěkná zima

jarkabilik
31. říj 2009

lucifírek ona ta práce je dohromady to i to 🙂

jarkabilik
31. říj 2009

elllenka tak to já začala chodit do anngličtiny že nám zaměstnavatel kurzy hradí a už mám tento týden jeden kurz promeškán a vypadá to že ještě npromeškám když vycházky s kopýtkem nemám 😒 taky mi ty jazyky moc do hlavy nelezou 😀

jarkabilik
31. říj 2009

lucifirek neboj určo se budou držet a počkaj na tebe všechny a budeš mít ještě nějaké do mrazáčku,co manža jedl nějaké vitamínky předem?

jarkabilik
31. říj 2009

lucifirek vidím že ten tvůj je asi taky kutil co... 😉

lucifirek
31. říj 2009

Jary manža jedl vitaminy,ale spermio bylo bez výsledků. Pořád špatné. Takže nevím. Uvidíme zítra. Ještě není vyhráno.
Jo,jo říkal,že doma za poslední rok nic neudělal a je tady spousta nedodělků,tak se na to vrhnul.

elllenka
31. říj 2009

jarkabilik : Také chodím do firemní angličtiny a loni jsem si platila ještě i soukromou hodinu. Mám problém s výslovností, ale to se snad časem zlepší. Jednou se to přece musíme naučit 🙂

jarkabilik
31. říj 2009

ellenka ono je fajn pokud je lektor který se snaží aby jsi mluvila a on tě mohl opravit jinak si myslím že je to na nic
🙂 mě vždy dělalo problém skládat věty a právě ta výslovnost jinak si slovíčka dokáži zapamatovat 😀

jarkabilik
31. říj 2009

lucifirek a jak dlouho ty vitamínky baštil před stimulkou?

jeany
31. říj 2009

Holky přeji krásné sobotní odpoledne. U nás je nádherně svítí sluníčko, ale teplo moc není. Lepší je být doma a koukat ven na modré nebe a sluníčko. 🙂
Luci, to jsem ráda, že to tak pokračuje, uvidíš co bude zítra. Zatím je to výborné. Mám radost, ještě zítra a v pondělí máš transfer, to je bezva.
Já jsem dnes vařila kuře na paprice a knedlu. Fakt jsme si pochutnala, dlouho jsem to nedělala. Mám to i na zítřek, jen pro změnu uvařím k tomu kolínka.
Dnes jsem se vážila a od minulé kontroly u své Dr jsem přibrala 2 kg, zdá se mi, že bříško pořád roste. jak jse na tom Betys, ty? Jinak se cítím dobře, tak si říkám, že snad je vše v pořádku.
Holky musíte se k nám přidat. 😉

lucifirek
31. říj 2009

Jary on je bere dá se říct pořád,i před minulou stimulkou. Ale nejvíc je začal užívat po první stimulce. Manža byl kuřák. Přestal a začal užívat vitaminy, hodně důležitá je kys.listová, E,C,selen,zinek,omega3,hořčík. Pak bral měsíc tribulus. Ale jak vidíš tak na spermio to vliv nemělo. Frgala říkal,že to může trvat několik let,než se to zlepší a než se tělo vyčistí od toho kouření. A navím manža prodělal tu operaci,takže se to nemusí ani zlepšit. Ale dr. říkal a i sestřička zuzka,že to nemusí být sice vidět na spermiogramu,ale že na buněčné a genetické ano. Tzn,že se budou třeba embryjka lépe vyvíjet.

lucifirek
31. říj 2009

Ahoj Jani,taky doufám,že to bude hezky pokračovat i dál. 😉 Kuřátko na paprice máme taky moc rádi. Je to dobrůtka. Já dělala zapečené brambory a máme tu ohnivou guláškovku od včera. 😀 To je dobře,že bříško roste. A všechno je v pořádku,neboj. Uvidíš i na utz. No a na to,až se k tvám přidáme. Já už teď trénuju,mám strašně nafouklé břicho. Ne dole a vaječníky nebolí,ale spíš pod žaludkem a když se najím,tak to píchá. Ale bylo to tak i minule,než se všechno uklidní.

lucifirek
31. říj 2009

Já se jdu divat na dokument a chvilku si odpočinout,jsem nějak unavená.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru