CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
7. lis 2009

betys tak ted jsem z toho jelen kde hledat 😕

mrkvicka28
7. lis 2009

Betys ty jsi byla od začátku stimulace na neschopence domá? Taky nad tím totiž uvažuju nebo spíš manžel. Musím vstávat do práce ve4 ráno a od pěti už jsem v práci a navíc to prostředí není moc bezpečný, tak manžel chce abych zustala doma aby se mi ještě neco nestalo. Máš s tím nějaké zkušenosti?

jarkabilik
7. lis 2009

jeany opravdu jak říká betys máte hezkou koupelnu 😉

ellajoy
7. lis 2009

Zdravím všechny 🙂

Holky, já ty injekce píchala do stehna a fakt to potom bolí, měla jsem toho plný zuby 🙄

Luci - teď už to musíš nechat na embrouších, tak se zbytečně nenervuj, ale člověku na to pořád sklouzávají myšlenky, viď?

Jeany - moje břicho vypadá teď jako v 30tt, takže já případně ani nebudu muset břicho fotit 😀 😀

lucifirek
7. lis 2009

Betys opravdu nádherná kytice,my měli taky všechno do oranžova.
Jani,tak to bys s tím Iserem potěšila manžela,ten ho pořád poslouchá. To jste se museli nasmát. Aspon takový pozitivní zážitek po perném týdnu v práci. Smích je lék.

lucifirek
7. lis 2009

Jani hezky roste pupíček 😉 Musíme se držet,manža je natěšenej ten tomu moc věří. Já jim taky moc věřím,ale strach je.

betys
8. lis 2009

Dobré ráno.
Mrkvička-na neschopenku máš nárok od ultrazvuku před odběrem vajíček.Vychází to asi týden před odběrem.Já jsem celou dobu doma.Měla jsem být propuštěná z práce,takhle mě aspoň nemohli vyhodit.Po odběru se u mě dostavil hyperstimulační syndrom-bylo mi hodně blbě takže jsem byla ráda že jsem doma.
Finančně je to první měsí horší asi o 2 tis.,ale pak by se to mělo srovnat.Pracovala jsem se zvířaty takže kdybych nedostala padáka tak bych tam stejně nechodila-bylo to trochu nebezpečný.
Dneska jsem jak přejetá parním válcem.Byli jsme včera na poslední leči a přišly jsme skoro v 1 a to iž jsem asi překročila svou hodinu a nemohla jsem usnout.Teď je mi jako bych měla pravou kocovinu.Vypila jsem 1 pivo a stejně mi moc nechutnalo.V tombole jsme vyhráli 2 bažanty,kýtu z divočáka,tchýně kachnu a bažanta švagr dokonce celého divočáka.Vypadá to na zvěřinové hody 😀

jimmy1
8. lis 2009

Ahoj holky 🙂

betys teda taková nadílka, to já bych z toho byla maximálně nešťastná, zvěřinu nemůžu ani normálně natož v těhu 😀
A s tím focením bříška, já taky vždycky měla břicho, ale když manžel smáznul první fotku z nějakýho 14tt, že ju ukázal mámě a pak smáznul, tak jsem brečela jako želva 😀 no hormony 😀 bylo mi líto, že to nemám zdokumentovaný 😉

Jeany, máš teda kam růst, takovej prouteček jsi 🙂

Luci, vydržíš s testováním?? Já to nevydržela ani jednou 😕 Podruhé jsem chtěla aspoň jednou vidět // tak jsem testovala, když jsem myslela, že tam ještě bude pregnyl... a ono se to drželo a sílilo 🙂 Držím pěstičky, ať tam ty // vidíš a pořádně sílí 🙂

lucifirek
8. lis 2009

Betys tak tenhle pocit znám,i když nepiju,tak je člověku blbě. Tak dneska odpočívej. No to se máte,zvěřinové hody,mnam. 😉
Ahoj Jimmy,já bych chtěla vydržet. Ale nevím. Vím,že dřív ja příští víkend testovat nebudu. Mám strach,že tam zas nic nebude. Ale jednou se to rozseknout musí,že.

lucifirek
8. lis 2009

Ale zatím na sobě nic nepozoruji a ani s nechci nijak pozorovat,protože je to naprosto zbytečné. Akorá jsem hrozně rozežraná. A mám pořád chut na něco,cokoli,hlavně červenou řepu zavařenou a džus.

elllenka
8. lis 2009

jimmy1: To já si pro jistotu koupím těhotenský test až budu muset testovat, jinak bych to také nevydržela
😀

Holky, když jste byly na punkci a spali jste tam vzali jste si sebou i něco na spaní, nebo vás nechali spát v oblečení ve kterém jste přišly? Už na to pomalu začínám myslet. 😒 ve středu už budu mít první ultrazvuk tak jsem zvědavá co mi řeknou.

lucifirek
8. lis 2009

Já doma taky zatím žádný test nemám,takže mě to aspon neláká 😉
Ellenka s sebou musíš mít noční košili a přezůvky,to ti všechno řeknou. Tak to možná další týden budeš mít punkci,viděla bych to na pondělí.

betys
8. lis 2009

ellenka-přesně tak.Košily a přezůvky a když bude volný pooj tak tam s Tebou může být manžel celou dobu.na mě tam čekal,spala jsem jen chvilku,bylo to příjemné vidět ho hned jak jsem se probrala.
Už dávají v televizi žuby naholu-reklamu na kofolu.Líbí se mi už několik let ale letos jsem z ní poprvé naměko.Ach ty hormony...To nechci vidět třeba o vánocích.To jsem naměko normálně natož těhu.To bude mít rodina zážitěk 😀

lucifirek
8. lis 2009

Se mnou byl manža při minulé punkci,jinak pokaždé bylo plno,tak se mnou být nemohl ☹ Ale jak říká Betys,je to příjemnější,když tam je. Stejně musí být poblíž a pak ho zavolají,až ho budou učit píchat injekce do zadku.
Betys taky jsem koukala,to je tak super reklama to je snad jediná,kterou dávají už hodně let. Já se na vánoce těším moc a doufám,že budou radostné a veselé. 😉 A budeme mít z čeho se radovat.

jarkabilik
8. lis 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉 dneska to vypadá že bude celý den svítit oskárek a že bude veseleji

lucifirek
8. lis 2009

Jary u vás svítí? To snad není pravda u nás je pořád mlha a zataženo. ☹
Já si ještě včera v devět večer dělala salát s krabích tyčinek,měla jsem na něj strašnou chut.
Betys to ti to stejně hezky vyšlo,když píšeš,že jsi potřebovala být doma,jinak bys dostala výpověd. To já jsem chtěla minule,ted by se to taky hodilo. Ale že bych měla takové štěstí.?

jimmy1
8. lis 2009

Já si zapomněla přezůvky, měla jsem jen košili a tak jsem tam ťapkala bosko 😉 ale i to se dá...
Po punkci jsem snad ani nespala... jen jsem byla šíleně oblbnutá a povídala jsem manželovi kraviny a opakovala jsem je pořád dokola, byl ze mě "unešenej" 😀 takhle nějak on mele pořád dokola to stejný, když má popito 😀 😀 😀 ale byla jsem ráda, že ho tam mám... Když mi to pak povídal, tak jsme se tomu řehnili oba dva 🙂

Reklama na kofolu je úúúúžasná 🙂 my jsme dokonce i jednou vyhráli ty perníčky v jakýsi jejich soutěži, byly hnusný 😀 ale tu dózičku od nich máme pořád schovanou, ta je pěkňoučká...

Jo a vypadá to, že budu mít manžílka doma už dneska večer (místo až v úterý dopoledne) 🙂 Vzal si na zítřejší noční směnu náhradní volno za svátek, tak pro něj večer s našíma pojedeme do Brna, protože už mu pak sem nic nejede... Doufám, že ty vlaky zase nebudou blbnout jak minule, to byl děs...
Už se na něj moooooc těším 🙂

A na oběd jsem se pozvala k naším 😀 vyžírka jsem, nechce se mi vařit a mamka peče kuřátko 😉 mňamka 🙂

elllenka
8. lis 2009

Košilku? no tak to bude docela problém, radši mám pižánka. Košilku mám jen jednu a to hrozně kraťoučkou :( a také bych se měla podívat po županu a nějaký koupit, žádný nemám :(
Manža se už těší, až mě bude píchat injekce do zadku, nevím proč ale už se nemůže dočkat 😒
Když jsme byli v Unice pro injekce tak tam bylo strašně moc lidí. Já bych tam spát nechtěla, chtěla bych být co nejdřív doma. Tak doufám, že mě proplesknou a hurá domů 😀 Jinak by to asi bylo na celý den, že?

lucifirek
8. lis 2009

Jojo Jimmy je to prča,já snad taky ani nespala,jen jsem zavřela na chvíli oči a pak přemýšlela,co se dělo a tak... 😀
Jimmy a kam jezdí manža? Je pořád někde pryč vid,to musí být taky těžký. Tak to si užijete super dni spolu. 😀
A tak kuřátko bych si taky dala,ale dneska dělám sekanou a bramborovou kaši. Ale jelikož jsem si dala pribinák a půlku rohlíku s tou krabí pomazánkou,tak nevím,jestli budu obědvad. Ale určitě si dám červenou řepu k tomu obědu.
Však co Jimmy,vařit pro jednoho je taky na prd.

jimmy1
8. lis 2009

Elllenka, to si pospíš jen chvilku, třeba tak hoďku 🙂 než z tebe vyprchá ta mini narkóza, takže neboj 🙂 fakt to není na dlouho, do 2-3 hodin po puknci tě vyšupnou domů...
Župan tam není vůbec potřeba, protože přijdeš po svých do pokoje, jen o tom asi nebudeš vědět a ta chodbička po které půjdeš je kraťoučká a nikdo kromě doktora, sestřičky a případně "spolubydlící" a manžela tě stejně neuvidí 🙂

betys
8. lis 2009

jimmy-mě se manžel chcechtal jak jsem byla oblblá.
jary-tak nám sluníčko taky pošli,u nás fouká a je sychravo
luci-měla jsem fakt štěstí že mi to vyšlo,jinak bych už byla na pracáku.Takhle si nechám neschopenku až do mateřské.Mám to domluvené i s mou Dr. i s naší účetní.Nový majitel nás vyházel skoro všechny,několik se nás zachránilo neschopenkou.Můj kolega má plotýnky,půjde na operaci-má to aspoň na rok.Já si nechávám přispívat na oběd-musím z toho hamouna ředitelskýho aspoň něco vyždímat,když nás tak podrazil 😠

lucifirek
8. lis 2009

ellenka župan je zase zbytečný. Nějakou hezkou košilku si koupíš 😉 Fakt se těší,můj manža to zvládá bez problému. Snad tě nebude manža trápit 🙂 Ellenka ono to tam stejně neuspěcháš,nějakou dobu čekáš na pokoji,pak je punkce,pak tě nějakou dobu nechají ležet,přijde se podívat sestra,pak ti přinese dr.propouštěcí zprávu a budete čekat na embryology,ten vám řekne,kolik je foliklů a kolik jich budete chtít oplodnit. No pak sestra vysvětlí ty injekce do zadečku,jednu ti píchne a až potom budete moct domů. To skoro na celý den je.

elllenka
8. lis 2009

betys: To je dost sprostý 😖 u nás se také hodně propouštělo, ale ještě víc se brali peníze 😖 a Na naše oddělení teď majitel firmy dost dupe, prý je nás hodně a co děláme a tak, ale přitom máme práce na pos... a kolega si bere práci ještě domů- každý den :(
Už se těším až budu na tom jako Lucka, aspoň už bude jisté že embrijka jsou v pořádku, takto je to pro mě nejhorší ta nevědomost 😖

jimmy1
8. lis 2009

Manžel chodí do práce v Litomyšli, to bydlí přes směny u rodičů ve Svitavách, takže to si jen telefonujem ☹ ale teď spolu budem kráááásný 4 dny 🙂 paráda 🙂 vlastně to bude o 2 dny víc než normálně, protože sice přijíždí na 3 dny, ale ten první skoro celej prospí, protože má po noční ☹

A vaření pro jednoho je fakt naprdlačky, ani mě to nebaví, tak většinou, když je tady manžel tak vařím víc a schovávám si to na pak, abych nemusela vařit 🙂
Sekanou a bramborovou kaši miluju, a červenou řepu k tomu, no mňáááááááááám 🙂 A nějakej pribináček před tím by mě vůůůbec nerozhodil, já jsem teď moooc žravá 🙂
Dneska jsem už v 6 ráno musela sníst aspoň jogurt, protože mi žgryndalo v bříšku 😝

lucifirek
8. lis 2009

Betys no ty zaměstnavatelé si servítky neberou a s lidma zametají ☹ ,takže se nesmíme nechat a myslet na sebe. Někteří jsou fakt parchanti. Já to tak mám taky naplánovaný,že jestli to dopadne,budu do konce doma. Stejně to od začátku berou jako rizikové a po třech měsících se na nějakou dobu vracet,to fakt nemá cenu a člověk bybyl bytý na penězích. Akorátnevím,jak by to bylo s tou nevybranou dovolenou. Ale to je předčasné řešit.
Udělala jsi dobře. 🙂

jimmy1
8. lis 2009

Luci, nevybranou dovolenou mi proplatí po mateřské dovolené současně s nástupem na rodičovskou, aspoň teda takhle jsem domluvená s naší účetní. A to té dovolené budu mít mrak, protože jsem úča a marodit jsem začala už před prázdninama...
Sice se to malinko pokrátí (za 100 dnů PN o 1/12 dovolené a pak každých tuším 21 dní o 1/12) ale i tak budu mít z letoška minimálně 20 dní a to mi ještě vyjde 40 dní z příštího roku 🙂 tak aspoň bude nějaká finanční injekce, bude to určo potřeba při tom ooooobrovském rodičovském 😝

lucifirek
8. lis 2009

Ellenka já se na to taky těšila,až budu vědět,že embryjka jsou v pohodě,ale měli jsme s manžou strach,že to bude jako minule. Ale když už to máš za sebou,tak máš strach zase z testování. Takže pořád z něčeho strach.
Ellenka já chtěla dělat sekanou a až pozdě jsem si vzpomněla na tebe,že jsem ji mohla dát do pekárny. 😀

Aha Jimmy a tam pracuje celou dobu. Uděláte si krásné dny,tak vymysli nějaký program 😉 i když možná budete radši doma a užívat si jeden druhého,že? Nebo předělávat tu ložnici? 😉
No s tou žravostí mi to Jimmy povídej,já bych ted plácala páté přes deváté. ☹ Se budu muset začít krotit.

lucifirek
8. lis 2009

Jimmy tak to je zatím předčasné to řešit,ale asi záleží na zaměstnavateli,jak se s nim domluvím a jestli ji bude chtít proplatit. Penízky by se určitě hodili.

jarkabilik
8. lis 2009

lucifirek jj svítí a venku je hezké podzimní počasí aspon z okna to tak vypadá hned bych se šla projít kdybych mohla 🙂

jimmy1
8. lis 2009

Přesně tak, Luci, vypadá to, že bude se předělávat ta ložnice 😕
Musíme provrtat zeď, abysme mohli přesunout počítačový stůl z ložnice do obýváku, tak kvůli internetu budem vrtat☹ to bude všude binec, nechci to vidět 😀
Ale pak už konečně budu moct začít prát a žehlit věcičky pro prcka 🙂 jak nerada žehlím, tak na tohle se doopravdy těším 😵 😵 😵
Budem asi teď i objednávat postýlku a přebalovací komodu a povlečení a peřinky, abysme to měli všechno už jakš takš pochystané, když mě ten můj gyndr. straší nemocnicí :-P

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru