CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

elllenka
14. lis 2009

No já bych neschopenku nechtěla přerušit, teda jedině bych ji přerušila kvůli penězům, ale radši bych byla doma vklidu a pomalu si doma uklízela 🙂, jenže zase když by jsme chtěli někam jet tak já vlastně nemůžu. Jako třeba dneska tchýně nás zve na oběd ve 12náct a kvůlu mě to odkládá na druhou hodinu, jestli by to takto mělo být celých 9vět měsíců - tak nevím nevím :(

lucifirek
14. lis 2009

já myslím,že ti pak ty vycházky upraví a těhule nekontrolují a vím,že kámošce moje dr.řekla,že kdyby něco,at zavolá,že to nějak obhájí.

jimmy1
14. lis 2009

Jupíííííííííííííííí 😀 😀 😀 Luci gratuluju, úúúúplně mi běhá mráz po zádech 😵 😵 😵 To je parádááááááááááááááá 🙂
Tak teď na sebe opatrně, už jsi oficiálně těhule těhulovatá 🙂 Vítej do klubu 😉

elllenka
14. lis 2009

Tak to je super, já jsem moc poctivá a mám obavu i včera jsem měla strach jít do divadla, ale třeba by se to obhájilo, dopoledne jsem byla na Unice a vlastně se to ještě nedostalo ani na sociálku ta moje nesschopenka, zatím jsem byla nemocná zadarmo :( škoda, že příští rok příjdeme o penízky, jestli to bude o moc tak budu muset do práce :(

jimmy1
14. lis 2009

Tak a teď vás jdu dočíst, co jste toho od rána naplkaly 😉

jarkabilik
14. lis 2009

ahojky přeji všem hezké ráno 😉
lucifirek tak to je paráda ty dvě čárky vidět 😉

lucifirek
14. lis 2009

Jimmy děkujiiiii. Ale ještě se raduju potichu,než bude utz a bude to potvrzeno. 😉

jimmy1
14. lis 2009

Holky, s těma vycházkama při PN je to ošemetný... Já mám třeba neomezený, ale to mi napsal primář v nemocnici, když mě propouštěli domů. A mojemu Gyndr. se to ale vůůůůbec nelíbilo a neomezil mi je jen proto, že to primář napsal krááásně přes celý ty políčka určený na vycházky 😀 takže tam už nic dopsat nejde 😉

A s kontrolama na těhulky... Zrovna nedávno jsem tady na jedné diskusi četla, že na jednu, co je těhu zhruba tak jako já, přišla kontrola a naštěstí ji teda zastihli doma... Takže i na těhulky chodí 😖

Chce to se pak domluvit se svým Gyndr. kam vás z Unicy předají do péče, jak budou potvrzená srdíčka.

Luci, já mám z těch tvých // takovou radost, jako by to snad byly moje // 😉 Už se těším, až mi zavolá manžel, že je vyspanej a hnedkaj mu to povím 🙂

jarkabilik
14. lis 2009

lucifirek neboj určo to bude v pořádku 😉

jarkabilik
14. lis 2009

lucifirek tak to i já to řeknu manžovi až se vrátí z nákupu 😉

lucifirek
14. lis 2009

Jimmy to já mám taky,teprve mi to začíná docházet. Ale až uvidím ten utz,tak to bude asi ještě dojemnější. A fakt mi je blbě od žaludku .Asi nervy. Manža je u mojí mamky,tak jí s tím udělal hned radost. 😉
Jo,jo,ale potichoučku. 😎 😀

lucifirek
14. lis 2009

Já si ted tady trošku poklidím. K obídku dneska udělm zeleninkovou polívku. A jdu si dát spršku a umýt vlasy a oholit se,ted to nějak zanedbávám. Musím se o sebe trošku víc starat. 😒 😠

elllenka
14. lis 2009

jimmy1 : Já se také těším, až to budu moct říct manžovi 😀 jsem mu říkala, že mám kamarádku na diskusi, které je před náma a já mám z toho takovou radost, že má Lucka 2čárečky, dává mi to naději, že i když máme teď 50% šancí tak by to mohlo být fajn

jimmy1
14. lis 2009

To blbě od žaludku nebudou nervíky, ale spíš hormony 😉 Já jsem sice nezvracívala (zatím za celou dobu těhu asi 3x) ale tak jaksi divně od žaludku mi občas bývá i teďkaj 😉 Ale to jsou kráááásný problémy, když jsou spojený s těhulkováním 😉
A to holení si užij dokud to pěkně jde, já už teď s tím svým břicháčem mám problémy a je to vždycky boj 😀 😀 😀
Mamku to určitě povzbudí, bude mít taky velikou radost 😵 A třeba i táta se dá trochu dokupy.

jimmy1
14. lis 2009

Můj manžel vás tady taky všechny "zná" 🙂
Elllenka a ty pěkně nasedni taky na tuhle "těhuvlnu" držím moooc pěsti, aby to i tobě vyšlo a viděla jsi // na svém testu 😉

lucifirek
14. lis 2009

50% šance je velká. 😉 jestli ses ještě nekoukala na stránky unicy,na odkaz Media,tak je tam spousta článků a to poslední video je fakt dojemné. A Malý tam říká,že při klasickém ivf (když dají spermie k vajíčku anechají to na přírodě) tak šance je 25% a když si připlatíš ICSI, PK a AH,tak to je až 50%. A na ty tři pokusy se zadaří snad každé ženě otěhotnět. 😉
jimmy mě je tak špatně chvilkama a přisuzovala jsem to nervům.Těžko říct,ale včera mi bylo špatně večer.
No a mamka prý má radost a mamža mi nakázal,vzít odpoledne testík s sebou. A táta bude mít asi taky radost,ale on moc na ty mimi není. Možná až budou větší.

lucifirek
14. lis 2009

Jinak manža se vždycky ptá,co píšou holky a pořád se ptál,jestli mě něco bolí,nebo píchá a co to znamená. 😀

lucifirek
14. lis 2009

Dneska jsme tou radostí málem zapomněli píchnout agolutin 😀

betys
14. lis 2009

teda ellenka nechceš pár kilo půjčit?Já jsem přibrala už 3 kila.Nevím jestli je to moc nebo ne.Ale počítám stím že když mám za sebou nejhorší 3 měsíce tak se začnutrochu víc hýbat-procházky,balon.Tak snad to dodržím,jsem totiž lenoch. 😀

jimmy1
14. lis 2009

Taky jsem přibrala asi 3 kg od stimulky do konce 3. měsíce 😠 pak se mi ta váha na chvíli zarazila, ale teď už "vesele" přibírám a docela hodně, už mám určo 10 kg nahoře.
Doufám, že po porodu to půjde dolů a nedopadnu jak teď ta paní v posledním díle "Jste to, co jíte" 😖

lucifirek
14. lis 2009

teda ellenka,az ted koukám,kolik vážíš,to jsi teda modelka,hubená. Já teda po práškách nepřibrala,ale i tak už mám dost. měřím 168cm a ta váha je hrozná. Dřív jsem mívala 60kg. Ale manžovi to neva a má radši oplácanější holky a já to ted od té doby,co se snažíme drasticky neřeším. Zhubla jsem něco před první stimulkou a pak malinko nabrala. Ale i tak mám o něco mín.

lucifirek
14. lis 2009

Jimmy neboj,po porodu budeš mít tollik práce,že to shodíš na to tata. 😀 Ségra je huběnour,v těhu přibrala 23kg a ani tak nebyla nějak tlustá. Tak měří nějaký 177cm a zhubla to všechno. Ona malá mělla ze všeho prdíky,tak toho moc nemůže. 🙂

betys
14. lis 2009

Dneska je fakt krásně.Vyprala jsem si povlečení.Ještě chci i závěsy ale počkám až se manža vrátí z ryb a sundá mi je.Nechci být přehnaně aktivní aby mě pak třeba nebolelo břicho.
Večer máme jet navštívit tchýni.Prý mě už dlouho neviděli.To se teda těším.Mají doma kočky a to mi vadí.Moje švagrová-je jí 25 !,naznala že si raději pořídí další kočku než mimčo.No co na to říct.Je to myšlení spíč 15 letýho děska než dospělý ženský.Ona je tak trošku rozmazlená.Aby se jednou nedivila až ve 30 zjistí že to těhotnění nejde tak lehce.

elllenka
14. lis 2009

betys: proč půjčit, já bych je brala na pořád 🙂, ale už jsem se trochu zpravila. málem jsem se nedostala do šatů a loni mi ještě byly 😀

elllenka
14. lis 2009

Luci, modelka nejsem, to je spíš hnusný, když se dají počítat žebra :( vůbec se divím, že si mě můj vzal 😀

elllenka
14. lis 2009

betys: Pokud to neříká jako já. Já si také pořídila 2pejsky a každýmu vykládám jak děti nechci, že mě stačí pejsci a synovec :( U mě je to nějaká obrana, nemám ráda, když mě někdo lituje 😢

Dneska dáno mi manža říkal, že pokud to nevýjde tak to zkusíme znovu, jenže těch peněz :( dělá od rána dovečera, aby jsme na to měli :( Doufám, že to dobře dopadne

lucifirek
14. lis 2009

tak to jsi teda elllenka jedna z mála,která se nežene za vyhublostí. Většinou si i takovýhle holky říkají,jak jsou tlustý. Můj manža je rád,že mám větší zadek. Má fakt rád oplácanější holky.
Betys já taky peru,uklidila jsem prádlo,co jsem vyžehlila a vařím si zeleninkovou polívku,ale je mi dneska blivno,tak nevím nevím. Takatak nepřetěžuj se,hezky v klídečku,máš na to času dost.
No tak to přemejšlení tvé švagrové,to vypovídá všechno. Já teda kočky doma nemám ráda,psa bych snesla,ale ne doma a už vůbec né v posteli. To je mi je proti srsti a kočky teda fakt nesnáším.

jimmy1
14. lis 2009

Jejda, tak to já jsem člověk kočičí 😉
mám kocoura a je jako moje dítě... Je polodomácí a polovenkovní, takže to teď probíhá tak, že večer po prášku (má chudina epilepsii) jde ven a ráno ho v půl šestý volám zpátky domů a to tady je se mnou a většinou pochrňává až do večera 🙂 a abych se přiznala i do té postele si za mnou někdy ráno vleze 😝

elllenka
14. lis 2009

Luci, tak já to mám stejně. Pejska jsem si pořídila, abych nebyla sama doma když je můj na služební cesta, sama se v baráku bojím, je mi tu úzko a s pejskem je to lepší, ale mám je oba nadvoře 🙂 do baráku je beru jen na koupání a než uschnou 🙂

Já jsem vždycky chtěla přibrat, byla jsem moc slabá a nic jsem nevydržela :( takže jsem záviděla holkám jejich pěknou postavu, co s holkou která je kost a kůže :(

Také peru a trochu uklízím, docela se těším na oběd ke tchýni 🙂

lucifirek
14. lis 2009

My pejska nemáme,protože máme byt a chodíme domů až večer,takže by byl chudák pořád sám. Až bude třeba domeček,tak možná. Ale ted ne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru