CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
24. únor 2009

Luciie a co ty děláš doma? Odpočíváš? Jak se citíš? Mě bolí pořád strašně prsa. Ale včera jsme zkusili i sexím. A bylo to super.

lucifirek
24. únor 2009

Jeany,tak vařím vepřovou polévku. A udělala jsem drobenku,té mám snad víc jak těsto,to nikdy neodhadnu. A v pekárně se dělá těstíčko. 😀

lenulinka21
24. únor 2009

Dobré poledne všem 🙂
Teda Lucifírku jakto, že jsi testovala tak brzy? Akorád se tím rozhodíš.Musíš být trpělivá
Yeany: jde nám to dobře zatím se držíme.V tvém případě bych si nechala zavézt zrčo
3embrika je větší šance.
Lucifírku ještě k těm embriím 6-buněčné jsem měla jedno i já a vidíš vyšlo to!

lucifirek
24. únor 2009

JJ Lenuli máš pravdu. ach jo. Tak já budu věřit. Ty jsi testovala až ten určený den? Hlavně,že tu všichni píšete netestovat,viď. Jestli to nedopadne,tak příště zkusíme asi taky tři.

lucifirek
24. únor 2009

Zasloužila bych pár facek.

lenulinka21
24. únor 2009

Taky jsem testla o něco dříve a nemysli na to že to nedopadne.V Unice říkají, že
3den kultivace je zlatá-střední cesta a 6-ti buněčné jsou podle tabulek v pořádku.
Tak nevěš hlavu, udělej dneska dobrý obídek třeba něco upeč ke kávě.(jééé já bych si dala)

jeany
24. únor 2009

Luci asi ta PK je na toto lepší, že už zůstanou jen embryjka, která se dále vyvíjí.
Luci, jaká je pekárna? A koli stojí? Co se dá v tom dělat?

Zdravím lenulinko, jo dám si zavést 3 ks, tedy jestli budou. Jak jsem psala ty 4, to je jen sranda. Ale kdyby to bylo stoprocentní, bylo by to super.

Zuzka určitě leží na posteli a jí připravenou sváču. Už to má asi za sebou a je na pokoji.

jeany
24. únor 2009

Luci, nedělej si výčitky. Jedině ti bude hůř. Zkus se hodit do pohody, jak si to tu někdy píšem. Chce to úsměv 😀

luciiiie
24. únor 2009

No dneska jsem převlíkla povlečení, jinak jen tak lehce uklízím, vařím, peru...že se na to nevy... 😀 No tak normálně, čtu si, chodím s pejskama na procházky, čučím na telku.
Mě dělal ET pan Dr.Frgala.
O sexu mi ani nemluv, už mi taky chybí ☹ Vy jste za jak dlouho? Za ten týden? Ách jo ☹
Žádný facky, jsi člověk, zvědavost je normální. Jsem zvědavá, za jak dlouho s tím budu blbnout já.

lucifirek
24. únor 2009

Lenuli a ty jsi měla určitě // viď.Já jsem teprve 8.den po ET.

No pekárna je super,hrozně nerada dělám kynuté těsto,nevím kolik stojí,dostali jsme ji k vánocum,ale myslím,že kolem3=6 tis. Dělám,tam jakákoliv kynutá těsta,na buchty,knedlíky,..... Pečeme chleba ze směsí a občas zkusím nějaký svůj chleba,ale střídáme to s kupovaným. Je to dobrá věc. Dají se tam dělat i sladká těsta,piškoty, marmeláda.

Už se těším,na zuzuzu,jaké bude mít zprávičky. Určitě jenom dobré.

lucifirek
24. únor 2009

Luciiiie my po týdnu,to jsme dodrželi,manža nejdřív taky říkal,že vydržíme až do testování,ale asi mě chtěl včera přivést na jiné myslenky. A musím říct,že mi to taky chybělo. Ale ten týden,co nám řekli,nic nebylo.
mě pořád bolí strašně prsa na na stranách břicho.
Tak si ze mě radši vem ponaučení a netestuj,fakt to za ty nervy nestojí.

lenulinka21
24. únor 2009

jj pekárna je dobrá věcička taky ji máme a jsme spokojeni. 🙂
Lucifírku: já testovala myslím 9den po ET

lucifirek
24. únor 2009

JJ Lenuli,tak uvidíme no v pondělí.

hhaanka
24. únor 2009

Ahoj děvčata.

Luci, šestibuněčná nejsou tak malá, ale je pravda, že termíny zavrtávání se řídí podle stupně jejich vývoje, takže se může stát, že se zavrtávají déle než blastocysty. Ale není problém z nich otěhotnět, takže neboj, ani kdyby se objevilo špinění, já ho měla taky. Jinak 7 den testovat, to bylo hodně brzy, už jsem prolezla moooooc diskuzí, ale nikdy jsem nečetla, že by mohl být 7 den test pozitivní – a to ani u blastocyst. Takže fakt nezoufej, vyprdni se na testování a zkus se hodit do klidu. Na druhou stranu aspoň teď víš, že už v sobě nemáš pregnyl, takže až budeš testovat po neděli, bude to celkem jasné. Ale nejdůležitější je stejně krev.

Těhulky a maminy, neměly jste někdy pocit bolestivých kloubů u prstů, několikadenní přeskakování v nich a pocit, že je nemůžete ohnout? Asi mi prcek užírá něco, čeho mám teď nedostatek, ale netuším, jestli je to vápník nebo něco jiného...

lenulinka21
24. únor 2009

Jasně Luci víš co se říká- nech to konovi ten má větší hlavu. 🙂
Testni ale z raní moči a večer moc nepij ju?

lucifirek
24. únor 2009

Jee Hani,moooc děkuji, to mi pomohlo. Já právě narazila na jedné dikuzi,že holčina měl test pozitivní 6.den po ET. Ale to byla asi vyjimka. Že jsem na vás nedala a nevykašlala se na to.
Lenuli ok. Je pravda,že ta moč ráno je hustá a tmavá,docela dost piju a chodím uričtě každou hodinu na záchod,takže moč mám asi dost naředěnou.
Ještě že vás holky mám

luciiiie
24. únor 2009

Luci taky mám bolavý prsa a bolí břicho na stranách..ale to mi dělá taky když to mám dostat ☹

lucifirek
24. únor 2009

No Luciiie,uvidíme,víš že holky píšou,že se na to nemáme dívat a že těhu bolesti jsou podobné menstruačním,takže se to dá těžko odhadnout. Fakt nemá cenu se tím asi zabývat.

lucifirek
24. únor 2009

Ale je pravda,že takhle mě prsa ještě neboleli.

lucifirek
24. únor 2009

Hanii,tobě už to také utíká,viď.

luciiiie
24. únor 2009

Jo Luci, zbytečně se pozorujem, ale když to k tomu všemu asi patří 😉 Konečně jsem dokopala muže abysme si koupili skříň do ložnice, takže sedím na netu a sestavuju tu nej skříň na světě, aspoň se něčím zabavím a nemyslím na kraviny.
Jo ta pekárna je prý výborná věc, my ji sice nemáme, ale má ji kamarádka a nemůže si ji vynachválit.
Ups, další agolutin v zadečku. Prý to tam zajíždí jak po másle 😀

luciiiie
24. únor 2009

A musím říct, že mám v poslední době docela pěkný pevný nehty..Mě se vždycky lámaly, jen nevím, jestli je to tím, že nechodím do práce a nebo těma hormonama 😉 😀

lenulinka21
24. únor 2009

Luci říkáš 6 den po ET? No taky se může stát že to může být ještě Pregnyl co
dělá falešně-pozitivní testa. Aby ta holka nebyla zklamaná.

jeany
24. únor 2009

Luci, mě se zdálo, že mám všechny příznaky těhu a nebyla jsem. Bolely mě prsa, píchalo v bříšku, měla jsem strašné chutě, i na sladké a hned zase na kyselé, byla jsem pořád unavená, chtělo se mi pořád spát a nakonec ani test pozitivní, ani z krve. Myslím, že to hlavně dělají ty hormony. Že na těhotenské příznaky je tu dobu po ET ještě moc brzy. Někdo nemá příznaky žádné a je těhu. Kdo se v tom má vyznat.
Ty už testuj až toho 2.3. a uvidíš. Přeji ti, abys našla 2 //, i kdyby byly slaboučké, ale aby byly.

lucifirek
24. únor 2009

Lenuli jj, říkala šestý den. Asi se tím nebudu zabývat. máte pravdu a já to vím,ale ta zvědavost je děsná.

LUciiie,to je super si to doma uděláte hezčí,my máme taky jen velkou skříň v ložnici,jinak skoro žádný nábytek. My docela s tím místem bojujeme. Už abychom se dopracovali k nějakému většímu bytečku,ale nemůže být všechno najednou. A vybíráš kde? V ikey,nebo kde? Nám dělal skříň švagr a ty jsi vlstně od brna. najsi si www.skrinenamiru.cz mají hezké věci,třeba aspoň pro inspiraci. Aspoň máš činnost,viď. A ty jsi psala,že manža je bez práce? Ta je s tebou doma? Mě manža píchne agolutin hned ráno,když ještě ležím v pelíšku. A vůbec to neboli.

JJ jeany,testujeme až 2.3. to je pořád ještě šest dní.

lucifirek
24. únor 2009

tak už mám koláčky skoro hotové,teda oni to jsou obří koláčky. 😀

luciiiie
24. únor 2009

No Luci končí k poslednímu únoru a od prvního už zas nastupuje jinam. Takže teď do posledního vybírá dovču.

lucifirek
24. únor 2009

Tak aspoň ti to líp utíká,že nejsi doma sama. A my možná už do práce ani nepůjdeme,viď. 😉 Jo a s těma nehtíkama máš pravdu,taky je mám teď takový hezčí a to doma dělám všechno,umývám nádobí,vytírám,ale je pravda,že se o ně víc starám,mám na to dost času. Pořád si je lakuju bezbarvým lakem.

jarkabilik
24. únor 2009

jeany tak to jsi jako já raději zubař než gyn., jinak my jeli do Brna poprvé hned další týden po tom co mi vzali vejcovody a to 22.4. takže tam nám řekli co a jak bude

jarkabilik
24. únor 2009

jeany tak to já napočítala ten první pokus na 30000 a to nepočítám transfer a cesty 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru