CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mrkvicka28
30. lis 2009

Betys:to ti věřím s pupikem je to vždycky veselejší.

jarkabilik
30. lis 2009

betys neboj prcek v příšku je určo v pořádku a než se nadáš opět ho uvidíš na ultrazvuku 😉 dělám taky Oriflame ale takového zákazníka jsem ještě neměla abych to zrovna balila jako dárek 🙂 i když balení mi nedělá problémy v drogerce jsem se o vánocích nabalila dárků a bavilo mě to.

jarkabilik
30. lis 2009

Hezký zbytek večera a hezkou dobrou noc 😉

jeany
1. pro 2009

Dobré ráno 🙂
Luci, zítra už jdeš na utz, jsem moc zvědavá. Držím pěsti, aby to bylo ok. 😉
Betys, taky držím pěsti, aby ti trippl testsy vyšly dobře. 😉 Výsledek se dozvíš ještě ten den? To jsem se zapoměla zeptat. Já jdu na to za týden po tobě.

lucifirek
1. pro 2009

Jani zítra ještě ne,až ve čtvrtek 3.12. Koukla jsem navýzdobu moc pěkný,já ti pak nafotím,co dneska vytvořím 😉

jarkabilik
1. pro 2009

ahojky přeji všem hezký den 😉
lucifirek už se ti to pěkně blíží konečně uvidíš miminko 🙂 přidávám se k jeany a budu držet pěsti

lucifirek
1. pro 2009

holky dík,ale ještě není vyhráno.

jarkabilik
1. pro 2009

lucifirek neboj určitě to bude vpořádku 🙂

enka27
1. pro 2009

Ahoj holky, ráda bych se přidala k vám do party. Od včerejška mám v bříšku dvě embryjka a čeká mě napínavých 14 dnů. Ode dneška jsem na neschopence, tak si užívám lážo-plážo pohody. Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte zkušenost s bolavým žaludkem po tabletě Doxybene, příp. co vám pomohlo. Já se s bolavým žaludkem trápím už týden a mám obavu, že pro embryjka to není žádné terno...poradíte?

elllenka
1. pro 2009

enka27: ahoj, já mám embrijka v bříšku jen o prár dní dýl než ty 😉
Já jsem žádné potíže se žaludkem neměla, zavolej do Unici tam ti určitě pomůžou 🙂

elllenka
1. pro 2009

betys: To jsou pěkné jména. Mě by se líbilo pro kluka jméno po mým- Jiřík, ale můj nechce, tak pak vůbec nevím. A pro holčičku by se mi líbilo jméno Lucinka. Jenže vybrat 2pro případné dvojčátka, to bude děsný 😒

jeany
1. pro 2009

Luci, já jsem popleta, vím, že to máš 3.12., ale spletla jsem to s Betys, ona jde vlastně ve středu a ty až ve čtvrtek. Pak mi pošli, co nazdobíš. Já nejsem nějaký aranžér, ale mám radost, že si něco takto nazdobím sama a pak chodím a kochám se. 😀

Jary, zdravím tě. Co dárečky, už máš nakoupeno?

Enka, zdravím tě mezi námi. Já jsem problémy se žaludkem u prášků také neměla, takže nemůžu poradit.

Ellenko, koupil manža testy?

jarkabilik
1. pro 2009

enka27 ahojky vítám tě mezi námi a přeji hodně štěstí v miminkovatění 😉 tak jak píše elllenka zavolej si na unicu oni ti určitě poradí jsou tam ochotní a vstřícní 🙂

elllenka
1. pro 2009

rosall : Ahoj, u mě nic nového, vše v pořádku. Až na to že jsem líná jako věš😒

jeany
1. pro 2009

Ellenko, my jsem jednou už vybírali jména i pro dvojčátka. Poprvé jsme si myslelei, že to vyjde a budou hned dvojčátka a měla jsem z toho i obavy a nakonec nic. No a jak bych nakonec byla ráda i za ty dvojčátka.

Betys, mě se moc líbí Adélka a Barunka. Sestra má Barunku a Elišku a to jsou moc pěkná jména. My už máme vybráno buď to bude Verunka nebo Martínek. Tyto jména si vybral manžel a já souhlasím.

Luci a jaké jména se líbí tobě? Co máte vybráno?

jarkabilik
1. pro 2009

jeany dárečky nebylo kdy nakoupit a navíc jsem dostala naposledy výplatu za říjen co jsem pracovala do 24.10. ten zbytek do konce měsíce jsem nedostala a děsím se toho kdy dostanu neschopenku za celý listopad ☹ kdoví jaké budou vánoce

jarkabilik
1. pro 2009

jeany vidím že jsem přemýšlela zrovna jako ty měla jsem obavu s dvojčátek poprvé a jak to nevyšlo co bych za ně dala, manželovi se myšlenka dvojčátek líbí a já si říkám že bych je ráda klidně měla dvě 🙂

jimmy1
1. pro 2009

Dobré ráno všem 🙂

Jeany, díky za fotky, máš to krásňoučký 😉 navíc modro stříbrná je i moje oblíbená kombinace 😵 a máte nááááádherný židle 😵 😵 😵

Enka27 vítej mezi náma, tak ať se mimoušci pěkně zavrtají 😉 Mně po doxybene bylo divně, ale přešlo to ještě ten den, takže ti taky neporadím... leda zavolat na Unicu, tam by měli být chytřejší 😉

jeany
1. pro 2009

Jary, aha. Vždyť ty vlastně nechodíš ven. Takže jedině přes web, ale chtělo by to finance, že. Já chci dnes objednat jeden dárek přes web. Dcerce se líbí ručník se jménem a pro manžu objednám ručník se jménem a fotbalovým míčem.

jarkabilik
1. pro 2009

jeany od pátku co jsem byla na kontrole už vycházky mám ale finance nejsou zatím zbytečné,jinak už jsem tu měla i kontrolu z OSSZ včera a to jsem se zrovna chystala že půjdu aspon do drogerky něco nakoupit dokonce mi ten pán říkal že jim Mudr.zatím ty vycházky neposlala bodejd když ordinovala a taky si zastupovala sestru,jsem mu říkala že jsem zrovna chtěla jít do obchodu a mohla ho minout a on že vycházky psané mám tak že je to v pohodě.

jeany
1. pro 2009

Jimmy ahoj. No židle máme nové, předtím jsme měli léta ty, co jsou na fotce u toho stromečku. Jak se cítíš? Ještě ruce brní nebo to už přešlo?
Jo, holky chtěla jsem včera nafotit bříško,ale nebyl vůbec čas, tak snad to zvládnu dnes. Dnes mám v práci uplejší delší mikinu, ale myslím, že nikdo nic ještě nepoznal. To by mi někdo určitě něco řekl. Však já to nafotím to bříško i v oblečení. Víc to jde vidět bez oblečení. 😀

jeany
1. pro 2009

Jary, to už jsi měla teda 2 kontroly, že. Ti mají teda zájem. Ještě, že to všechno dodržuješ, ono není radno si s tím zahrávat a pak být bez peněz.

jimmy1
1. pro 2009

Dneska začínám prát věcičky pro Martínka 😵 😵 😵 Mezitím budu žehlit tu horu prádla co mi tady už nějakou chvíli straší 😀 Pustím si k tomu nějakej seriál co si nahrávám, aby mi to šlo líp od ruky 😉

No a odpoledne bysme měli jet s kocourem na kontrolu na veterinu, naštěstí už vypadá zdravě, ještě ale potřebujem překontrolovat uši, jestli jsou už v pořádku... Už by i šel ven, ale to si ještě musí do večera počkat a vydržet to tady se mnou 😝

Možná budeme mít v pátek vééééélikou návštěvu, vypadá to, že se sem konečně dostanou tchánovci 😉 Jsme se neviděli od dubna tuším, prostě celou dobu těhu a to už jdeme do finále 😉 Tak jsem fakt zvědavá, jestli jim to opravdu vyjde 🙂 no uvěřím tomu, až je uvidím mezi dveřma 😝

jarkabilik
1. pro 2009

jeany jinak věšinou jsem si zvykla obdarovávat drogerii jak jsem tam pracovala tak přeci jen člověk to měl pohodlnější a taky si myslím že drogerie není nikdy dost a když člověk ví co koupit je to výhoda a manžel je většinou vděčný za nějakou tu knížku protože hodně čte nebo nějaké to nářadíčko pro kutily 🙂 dceři drogerku protože vím co chce a zbytek peníze protože si oblečení a co se jí líbí kupuje raději sama

jimmy1
1. pro 2009

Jeany, ty ruce brní pořád, už to beru jako "normální" stav, jen je blbý, že na nějaký drobnější práce jsem teď úúúúplně nepoužitelná, jemná motorika je v háji 😝 všechno mi padá z ruk jak v nich nemám cit. Tuhlevá jsem si přišívala knoflík a trvalo mi to věčnost 😝 A jak jsme skládali s manželem tu postýlku, tak jsem chtěla aspoň imbusáčkem šroubovat šroubky a než jsem jeden zašroubovala, tak mi ten imbusák 3x spadnul :-P 😀 😀 😀 jsem to teda "pomocník" 😀 😀 😀

jarkabilik
1. pro 2009

jeany můžu říci že jsem marodívala ale nikdy jsem neměla kontrolu až ted 😀 taky jsem se zrovna toho pána ptala jestli vůbec za listopad peníze uvidím před vánoci že se toho děsím a on řekl že když bude zpoždění že mám zajít na OSSZ a i přesně kam, jenže copak já vím do kdy by to mělo přijít abych zbytečně nepanikařila...vím že loni když jsem marodila tak že to chodilo zhruba tak jak výplaty možná o nějaký den pozděj ale nikdy se nestalo že by mi to nepřišlo jak má

jarkabilik
1. pro 2009

jimmy s těma rukama to měla i segra jak byla těhu a ted co je malej nasvětě si už neztěžovala, tak snad tě to pak už bolet nebude 😉

bobbule09
1. pro 2009

Ahojky 🙂
Jani,pošli mi taky tu tvoji vánoční výzdobu,já jsem taky zvědavá 😀
Mrkvicka28,já jsem měla teda ms i za tebe. Týden jsem krvácela(a to teda opravdu pořádně),trochu se z toho vzpamatovala a za 14 dnů nanovo 😠 Byla jsem z toho pořád hrozně unavená,ale aspoň tohle se mi zlepšilo. 🙂
Betys,zítra držím palečky,ať ti testy dopadnou v pořádku 🙂

betys
1. pro 2009

Ahojky.teda Vy jste spisovatelky takhle po ránu.Já jsem vezla neteř do školky,pak jsem šla zkontrolovat kravičku po porodu a teď jsem obstarala naše zvířátka.Právě mi začaly vycházky tak vyrazíme s manželem do Pohořelic na rychlonákup.Dostal peníze od rodičů a chce se koupit nějaký rybářský věci.
Z tripltestu nemám nervy protože ve 12 týdnu dopadlo všechno dobře,tak dr.říkala že už by to mělo tak zůstat a těm v 16 tt se nedá tolik věřit.Bývalí falešně pozitivní.Beru ti spíš jen jako povinnost a velkou váhu jim nepřikládám.
Tak letíme nakupovat.Potřebuju nějaký nátělníky abych měla pupík v teplíčku 😀

enka27
1. pro 2009

Děkuji všem. Já si už na kliniku volala, ale dozvěděla jsem se spíše rady ohledně hyperst. syndromu, který si musím hlídat měřením břicha..no, to nevadí. Nějak to zvládneme. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru