CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
29. pro 2009

luci-Vojtovka mu určitě pomůže na pohybové problémy.Cvičí poctivě 4x denně.Ale na ten mozek bohužel ne.To se ukáže až časem jak to bude vážné ☹ Ale pořád doufáme...
Od nás jedna holka taky s dvojčátkama cvičila.Hlavně holčička jak byla dole a bráška na ni hodně tlačil tak měla míň pohyblivé nožičky,ale za pár cvičení byla v pořádku.
Zítra jedem na výlet do Jihlavy.Mám tam kamošku kterou vidím tak 2x za rok.Už se moc těším.Když jsem v Jihlavě 5 let bydlela tak mi hodně pomohla a já jsem jí na oplátku u nás ve vesnici sehnala manžela 😀 .Vezeme dětem dárky,snad nám to počasí nepokazí a nebude náledí 😉

elllenka
29. pro 2009

betys : Teď tu sedím a brečím, tvoje zpráva o malém Honzíkovi mě rozbrečela. úplně to vidím, jak se s ním cvičí a hoto bolí a pláče ........... to je děsný, snad mu to pomůže, moc držím palce všechny co mám a jestli to pomůže tak je chytnu i manželovi

betys
29. pro 2009

ellenka-to jsem nechtěla.Říkali jsme si s kamoškou jak je to nespravedlivý.Jiný těhule kouří,pijou,mimčo pak pohodí.Ona byla vzorná a pak takováhle koplikace. ☹

lukza
29. pro 2009

jeany jj jak píše lucifirek je to monitor dechu a my koupily nový dostaly jsme na vánoce penízky pro mimi tak jsme ho koupily stál nás 2300,-není to zrovna nejlevnější a jsou lidi co tvrdí že dává i falešné poplachy ,ale já si myslím že radči 100xfalešný než žádný.

jimmy1
29. pro 2009

My taky máme monitor dechu pro Martínka už koupený, sehnali jsme ho za 2080,-Kč docela pálka, ale já už se vidím, jak bych pořád stála u postýlky a kontrolovala jestli dýchá, jsem plašan, takže pro jistotu radši 🤐

Betys, ta vojtova metoda fakt hodně pomáhá, kamoška cvičila s malým a moooc mu to pomohlo, i když u toho s prominutím řval jako tur, tak na pohybový potíže je to super. Snad i s tím mozečkem to bude lepší...

No a můj tlak, to je mrcha zlobivá, zítra jedem na Obi zase na kontrolu tak jsem zvědavá, jak dopadneme 😨 jestli nás pustí domů...
Dneska mi došla od spolužačky z výšky smska, že mají chlapečka 4kg 50cm a že rodila 17,5 hodiny 😲 tývado 😎

ellajoy
30. pro 2009

Dobré ráno 🙂
Tak v Unice už ordinují, před chvílí jsem se tam dovolala. 7.1. jedu na UZ a pak (doufám) hurá do KETu.
A jak to máš ty, Hanuli, Ink?
Teda holky-těhule, vám ty týdny neskutečně běží 🙂 😉
Přeji šťastné vykročení do roku 2010 a ať nám to tady všem dobře dopadne (porody, transfery, kontroly, atd., atd., atd.)
🙂 😀

jimmy1
30. pro 2009

Dobré ráno, holky 🙂
tak my za chvilku vyrážíme směr Brno, kontrola na Obi. Jsem zvědavá jak to dneska bude...
Mějte se všechny kráááásně 🙂

jeany
30. pro 2009

Ahoj holky
Jimmy, tak ať ti to dnes dobře dopadne. Držím palce.
Elajoy, tak už ti to také znovu začne.

Holky všem Vám přeji hodně štěstí, zdraví, pohody, lásky a splněných přání do toho nového roku. A držím palce všem snažilkám. 😉

mrkvicka28
30. pro 2009

Ahojky holky tak jsem si dneska byla koupit testítk do lékarný no a smozdřejmně jsem to nevydžela tak že hlásím dvě čárky ta druhá jë sice slabá ale je tam zkusím to vyfotit.Budu doifat že už tam vydrží

natalka28
30. pro 2009

Mrkvicko, já Ti strašně moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!! Určitě tam mimísek - či dva🙂 je a všechno bude probíhat jak mám. Tak ještě jednou - gratuluju maminko - ale zatím potichu🙂
Mám z toho radost!!! Ty jsi byla na prvním umělém????

lucifirek
30. pro 2009

jéééé mrkvička to je krásná zprávička supéer,gratulace. 😉 😉 😉

lucifirek
30. pro 2009

čárečka je hezky vidět.

natalka28
30. pro 2009

Mrkvicko - je tam a není tak moc slabá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takže můžu gratulovat nahlas!!!!🙂

Holky, chtěla jsem se zeptat na vyšetření, které se dělá při začátku stimulace. Docela to bolelo a já nevím jestli to bylo vyšetření vejcovodů, zda jsou průchodné nebo co to bylo. Dr.teda říkal, že vše je v pořádku. Pokud to bylo vyšetření vejcovodů, tak to znamená, že je mám průchodný a nemusím přemýšlet nad tím, že kdybych šla na laparku nebo tak, že by třeba zjistli, že je mám neprůchodný???

lucifirek
30. pro 2009

natalka to ti dělali průchodnost děložního hrdla a to proto,aby bylo průchodné na transfer. Já to nikdy nezažila,mě to vždycky dělali při narkoze,když mi odsávali cystu.

lucifirek
30. pro 2009

při ivf vejcovody být průchodné nemusí,protože to ivf obejde. 😉

natalka28
30. pro 2009

Aha, děkuji Luci!

mrkvicka28
30. pro 2009

natalko přesně jak ti psala Lucka to bylo vyšetření děložního hrdla je to nepříjmné ale při transferu to už pak necítíš. A na tvou otázku jo byla jsem na první ivf.

jeany
30. pro 2009

Mrkvičko gratuluji, už jsem se dívala i na fotku a ta čárečka zas tak slabá není, takže je to jasné. To jsem ráda, když to zase někomu vyšlo. Opatruj se a testni třeba ještě později, jiný den a uvidíš to už bude tlustice. 😉

pampeliska36
30. pro 2009

mrkvicko... no parada!!!! 🙂 moc gratuluju!!! at je uplne vsechno OK 😉
a muzu se zeptat? vy jste meli problem s cim? manzel mel spatny spermiogram?

lukza
30. pro 2009

MRKVIČKO moc moc gratuluji to je aspon zpráva dne mám stebe moc radost a věř že mimi at už jedno nebo dvě tam prostě je a bude až do porodu.pěkně se opatruj mám opravdu moc radost stebe 😀 😀 😀 😀

mrkvicka28
30. pro 2009

Jeany určitě zkusím zítra z raní moče ( tohle bylo v jedenáct dopoledne) a pak ještě další nejspíš v pondělí oficialně mám testrovat až 7 to je za týden.
Pampeliško my měli spermio v pořádku ale já byla bez ovulece a bez menzes takže problém byl u mě.

natalka28
30. pro 2009

Mrkvicko, my máme ten stejný "problém" jako vy, takže teď mám zase díky tobě o něco větší naději, že máme šanci mít rodinu! Opatruj se

hanulinecka
30. pro 2009

ahojky po vánočních svátcích 😀

jsme u tchyně a ta si nás teda vykrmuje 😝

jinak vánoce byli krááásný tak jak jsme čekala mareček rozbali vláčkodráhu s mašinkou tomášem nic jiného ho nezajímalo 😀 jěštěže měl jen 3 dárky tak se to dalo nemám ráda takový jak roztrhne papír a jede dál.....

elajoj já už byla na pohovoru a na UTZ který dopadl dobře sliznice i bez léku mě roste v normě tak bych měla mít ket v nativu takže dneska jsme to dostala a mám si zavolat a 15.den na utz počítám kolem 13.a když bude sliznice OK tak za dalších asi 5 dní ket hurááá se těším a normálně věřím že to vyjde 😀

lucifírku já taky od začátku vubec necítila co by to mohlo být ,ale hodně kamarádek to cítilo a vyšlo já spíš dedukovala z toho že mě bylo mooc špatně měla jsme hroznou plet a vlasy tak jsme se tipovala na holčičku a vidíš měl ho tam 😀

jani jé klučík to je super a Martínek je kráásný jméno a jak píšete na holčičku bych vybrala hodně jmen na kluka nic moc ☹

bety na kluka taky jsem měla Matěje,ale u nás se snima roztrhl pytel tak jsme dala Marečka,ale jsme Matysovi takže mu taky hodně říkáme Mates 😀
a stím monitorem dechu jsme to měla jak ty nepořizovala jsme ho měla jsme donošený miminko bez komplikací tak nebyl duvod vím že kámoška měla falešný poplachy a pak ho vypla neměla na to nervy hodně jsem četla že je to tahaní peněz,ale zase co dneska není,že?......a když si ho někdo pořídí pro klid duše pro ne 😵
já měla marečka jako miminko pořád u sebe a spal se mnou v posteli tak by mě byl stejně na prd 😅

mrkvičko jééé to je supéér zprávička moooc závidím 😀 a jěště víc přeju já už se u sebe ani asi nedočkám doufám,že ta těhu vlna u mě neskončí 😀 😀

tak se mějte kráásně mareček měl zase v noci telotku dostal čípek a dobrý tak uvidím s čím se vzbudí ted po obědě

hanulinecka
30. pro 2009

Jimmy at ti kontrola dobře dopadne,ale Martínek už je dopečný tak to je super a vydrželi jste to

já když byla ve 30tt tak jsme se začala otevírat zavřeli me do nemocnice měla jsme taky vyšši tlaka a to otvíráni 14 dní jsme tam ležela všechno znormalizovali a at čekám,ž porodím dřív nakonec jsem 11.dní přenášela a tlak před porodem jsme měla nizkej 😅

lucifirek
30. pro 2009

Hanulinecka,tak to je super,že už jdeš na ket. A je super,že jsi tak pozitivní,určitě to bude dobré.
Já nevím,necháme se překvapit. Já mám taky hroznou plet,o vlasech nemluvě,ale to už mě nepřekvapuje,my máme všechno stejné. Ale několik dní už mi nebylo zle,ale dneska jsem opět zvracela. Ale už je to podstatně lepší,každým dnem.

prcekpet
30. pro 2009

ahoj holky,

preji nam vsem, aby rok 2010 byl plny pohody, lasky, stesti a hlavne zdravi!!!! 🙂
A vsem nam, kteri pujdou na Unicu v lednu, unoru, atd... at se nam mimiska zahryznou do briska a vydrzi tam, co nejdele (staci do 38tt) 😉

monitor dechu se da pujcit i ve specializovanych prodejnach, musela bych pohledat letak, ale urcite bych si to nekupovala. Sousedka si ho koupila a stal ji neco pres 3000,-. Otazka je kolik budou chtit za pujceni. Slysela jsem, ze i nekteri pediatri maji tento monitor k dispozici. Takze nemalujte certa na zed, vse bude ok!!!! Zadne negativni myslenky.

tehulky, drzte se, nechcete nam taky poslat par tehu bacilu...budu chytat 😀
mrkvicko - ticha gratulace 😀 drzim pesticky, at je vse v poradku, pokud je ta carka tak tlusta, tak tam jsou treba 2catka 😀 ale nam skromnejsim staci i jedno miminko v brisku, ze jo 😀

prcekpet
30. pro 2009

jinak nas maly ma desny prujem, strasne ho to boli, protoze place a je to silene, nechala jsem ho ve vane a sedaci koupel mu delala dobre. Manzelovi v lekarne prodali lek pro miminka a je to i pro deti od ukonceneho 1. mesice. Pisou, ze je to na zazivaci problemy, prujmy jakehokoliv puvodu, po antibiotikach - obnova strevni mikroflory a taky na posileni imunity. Dala jsem to malemu do jidla a zatim tuk tuk je klid a hnedka usnul, v noci se budil a byl nekolikrat pod sprchou, ani jsem na chudatko nemohla sahnout jak mel citlivy zadecek ☹
snad to bude dobre a do noveho roku pujdeme vsichni zdravi 😉

jeany
30. pro 2009

Ahoj Hanuli, takže za chvíli už budeš mít ket. Myslím, že vlna těhulek tu ještě bude a ty jen nasedneš. 😉

Peti ahojky, chudák Petřík, to si asi zkusil. Doufám, že už je mu líp. Slyšela sjem, že řádí někde i střevní chřipka. Tak vás to snad brzy opustí.

Přidala jsem dnešní fotku bříška. 😀

ellajoy
30. pro 2009

Mrkvicka - super zpráva do Nového roku!

lucifirek
30. pro 2009

Teda Prcku,to ti nezávidím,těch prcíků je člověku tak líto,když je vidí takhle se trápit. Snad to bude dobré. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru