CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
29. led 2010

ahojky přeji všem hezký den
jimmy + tatínku Martínek se vám povedl je moc hezkej 😉

jarkabilik
29. led 2010

prcekpet tak to úsměvné jak děti mají pamatováka někdy zrovna na tyto věci 🙂

jeany
29. led 2010

Ahoj Jary, dnes máš volno? Jak je u vás? Tady je plno sněhu a ani nemínít jít ven. Jak dcerka ve škole, jaké měla vysvědčení? Kdy končí?

jeany
29. led 2010

Peti, věřím, že jsi nervozní, to já byla ze začátku taky. Když jsme byli na utz poprvé, tak manža čekat s čím vyjdu z ordinace. No a já vyšla bez úsměvu a spíš v šoku, takže on mi říká, takže to nevyšlo, co? A já říkám, vyšlo, jsem těhu. Jenže já z toho byla tak překvapená, že jsem tomu nemohla ani uvěřit. Teď, když si na to vzpomenu, jak jsem manžu vylekala tím mým příchodem, připadne mi to legrační.

tevi
29. led 2010

Jo Peti, já tak trošku doufám. Taky jsem nemívala ovu. Po porodu se to zlepšilo, ale měsíčky jsem měla čím dál tím za delší dobu. Teď, kdyby to vyšlo, tak bych byla moc a moc špatná.
Nikdo mi totiž neodepsal a neporadil s tím špiněním. Kdyby se vajíčko uhnizďovalo, kdy bych si teď mohla tak zkusit těhu test. Řekla bych, až tak příští týden. Víťulka je jinak hrozně moc šikovný kluk. I paní doktorka říkala.

jarkabilik
29. led 2010

jeany mám před sebou prac víkend začínám dneškem mám 3 noční 12 po sobě, něco včera nasněžilo a kdybych nemusela tak ani nevylezu 😀 vysvědčení mohlo být i lepší ale jinak jsem byla spokojená, končí letos a chtěla si dodělat ještě maturitu tak uvidím jak to dopadne jestli bude místo u nich na učilišti

ellajoy
29. led 2010

Jojo Jeany, správný přístup, proto se ti to za odměnu podařilo přorozeně 😀 😉
Já nikdy dlouho nesmutním, nemám to moc v povaze a naděje umírá poslední 🙂

bobbule09
29. led 2010

Mě kartářka předpověděla ještě holčičku,takže určitě ještě mít mimčo budu. Jenom to příjde,až to budu nejmíň čekat 😀

tevi
29. led 2010

Napsala jsem blbost. Kdyby to vyšlo, byla bych moc a moc šťastná, kdyby ne, byla bych z toho špatná.

mrkvicka28
29. led 2010

tevi s tím špiněním je to složité u někoho je o když se uhnizduje u někoho když se nechce uhnízdit takže musíš vydžet

jeany
29. led 2010

Ellajoy, tak to máš šťastnou povahu, veselejším lidem jde všechno líp, protože si všechno moc nepřipouští. Držím palce, aby se to ještě změnilo.

Bobule, tak to mít tu holčičku určitě budeš. Jen se vám někde toulá, to ona přijde a možná, že když to zrovna nebudeš čekat.My máme známou, která také vykládá karty a dcerce řekla v září, že budeme mít ještě miminko a že jí vyšlo, že to bude chlapeček. Ale neřekla jí kdy. No a když jsem u nich byla na návštěvě já, tak mi to teprve dcerka řekla a ta známá se ptala co to bude a to jsem ještě nevěděla. Ona mi pak řekla, že jí vyšel v kartách chlapeček a tak měla nakonec pravdu. Takže něco na tom opravdu je. Já nejsem pověrčivá, ale určitým předpovědím věřím. Když jsme doma zkoušeli kolik kdo bude mít dětí - to se dělá snubním prstýnkem, který se dá na nit. Tak to mi vždy vyšlo, že budu mít 2 děti, holku a pak kluka, takže tomu také tak trochu věřím. Ono totiž osttaním to také vycházelo a přesně. Kdo měl 3 holky, tak se to potvrdilo a zkoušeli jsme to navzájem a až mě mrazilo, jak to bylo přesné. Jen to nevyšlo manžovi, tomu pořád vycházela holčička a jedné známé, ale jinak cca 10 lidem to sedělo úplně přesně. Takže stoprocentní to není. 😉

jeany
29. led 2010

Tevi, no proto. Já jsem si říkala, že mi to připadne divné, že by jsi z toho byla špatná. Překlepy se nám tu někdy podaří a pak to vyzní opačně. 😀 Takže ti přeji, aby ti to vyšlo. 🙂 O špinění ti neporadím, já jsem nešpinila, ale myslím, že holky psali, že někdy se špiní. Takže pokud to není vyloženě krev, tak by to mohlo být dobré. Budeš muset ještě týden vydržet a počkat do dalšího testu. To čekání bude dlouhé, to známe všechny. 😉

bobbule09
29. led 2010

Tak teď jsem si to zkoušela s tím prstýnkem,ale jen s zásnubním. Snubák ještě nemám 😀 ,ale snad to nevadí. A byl tam kluk a pak ještě jedna krásná holčička 🙂 Takže ji prostě mít asi budeme 😵

jeany
29. led 2010

Bobule, takže je to jasné. 😀 Ještě, kdyby to tak ukazovalo kdy, že. 😀

tevi
29. led 2010

Vidíte a mi vyšel kluk a holka, takže ještě tu děvušku. Kéž by...

bobbule09
29. led 2010

Jo,mohlo by to ještě ukázat kdy,aby byl člověk zatím v klidu. Ale to bych chtěla moc 😀

tevi
29. led 2010

Holky, to spíš vypadá na nějaké divné měsíčky. Teď jsem se rozčílila, zvedla malého a už to jelo. Hold patnáct kilo jde už cítit. Tak asi mi není přáno...

lucifirek
29. led 2010

Holky nevíte,jestli mi může v těhu uškodit savo? AJá jsem pěknej blbec,čistila jsem koupelnu a nastříkala zašlé spáry savem. A ted mi je z toho blbě a bolí mě hlava. Bych si zasloužila přez h...... jsem fakt pitomá.

betys
29. led 2010

luci-myslím že by to nemělo uškodit.Já běžně uklízím Pulirapidem.Mohla ses jen nějak víc nadýchat a to by se udělalo blbě každýmu i netěhu.
Jinak naší Andulce píchali ucho.Slyšela jsem ji až na chodbu jak zakřičela,chudák.Už se těším až tohle budu obsolvovat se svým dítětem.Asi budu posílat tatínka 😀

lucifirek
29. led 2010

betys snad jo,bolí mě z toho pěkně hlava. Chudák malá,to jí nezávidím,prý je to pěkně hnusný,když píchají ucho.

mrkvicka28
29. led 2010

betys našemu malému píchali uši loni nejdřív jedno a pak i druhé a léčili jsme to 3 týdny je to hnusná nemoc.

betys
29. led 2010

luci-já savo na úklid nepoužívám.Používám hojen na batiku a to jdu vždycky někam ven abych se nenadýchala.Ale oni ty protiplísňový prostředky bývají na stejným principu.
mrkvicka-říkala jsem ségře že by ji měl dětský dr.s Andulkou poslat na alergologii nebo imunologii.Andulka je každou chvilku nemocná,hlavně jí trápí kašel.Ségra nedávno u ní v pokojíku našla za nábytkem plesnívý flek-to může klidně dráždit.Já mám taky alergii na plísně.A taky na sperma... 😀

lucifirek
29. led 2010

Teda ty alergie vid betys 😀 Jinak já doufám,že jsem prckovi snad neublížila. 😠 Bych zasloužila facana.
Já si ted jdu chvíli odpočinout,uvařila jsem si mrkvovou polívku a pak ještě vytřít v kuchyni a vysát v obýváku a s úklidem mám pokoj. Skřín už jsem taky celou uklidila. Tak ted mi na příště zbývá ještě špajzka a komůrka,kde máme čistící prostředky pračku.... Večer chceme s manžou zajet na větší nákup,už tu nemám žádné ovce,sýr ani zeleninu a musím nakoupit na řezy a svíčkovou. 😀 mnam

prcekpet
29. led 2010

tevi - klid, ja po porodu mela menses jen 1x, pak spineni, a to mi dr. rekla po UTZ ze to spineni byla mrcha a pak jsem se uy ani toho spineni nedockala 😀 a to jsem si delala asi 4 testy a vsechny byly negativni...

dnesni kontrola skvela, jsem v 8tt, dr. mela fungl novy UTZ, tak jsem cumela, ukazovala jak v srdicku pulzuji barvy, no proste nadhera, uz mam i tehu knizku a dostala jsem i ten prenatal box. Na NT screening jsem objednana 2.3. 😀

lucifirek
29. led 2010

prcku tak to je super,že jste s mimčem v pořádku. To srdíčko nám ukazovali na NT screeningu.

prcekpet
29. led 2010

no a typickej chlap se me ptal, tak co bude to Barborka anebo Jiricek 😀 me je to tak jedno, hlavne at je broucek v poradku 😉

prcekpet
29. led 2010

jak to mam upravit, kdyz znam jen v kolikatem tt jsem a ne podle MS? 😠

prcekpet
29. led 2010

no tak jsem si to opet vymyslela, ale hazi mi to o jeden tyden navic.... 😠

lucifirek
29. led 2010

prcek,mě to taky nesedělo na ms,tak jsem to upravovala,aby mi vyšel termín porodu,myslím. NEvím přesně,bylo to tak orientačně.

prcekpet
29. led 2010

dr. mi rekla termin 13.9. a ze jsem 7 plus 4 a podle konika jsem 9tt a termin mam az 20.9., no tak to uz ted vubec nechapu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru