CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
13. čer 2010

ahojte kocky... byla jsem o vikendu FUC... jdu si vas docist... co noveho? 😀

natulaaa
13. čer 2010

Holky ahojte,dneska tu nikdo celý den nebyl 😉 😉 ,my měli návševu,ted jsme doopékali a už se dívám na pojištovnu,jinak teplotka mi dneska nádherně vyletěla do výšin,tak je to jasné je po ovu a ted jen čekat,jestli se nad náma ten nahoře neslituje 😔 ,ještě naposledy než rozjedeme stimulku 😉 ,Takže za 12dní budu vědet co a jak,je to nekonečně dlouho 😠

pampeliska36
13. čer 2010

@natulaaa drzim pesticky! treba navstevu unicy nebudete ani potrebovat 😉 nadeje umira posledni!!!

natulaaa
13. čer 2010

Pampel no na návštěvu jedeme už v uterý,tak to už nestihneme,ale v lepším případě tam nepojedeme podruhé,ale Pampel nevěřím tomu,že by se až tak poštěstilo 😒

natulaaa
14. čer 2010

Holky prosím vás,když jdu zítra do UNICy poprvé s lékařskýma zprávama,tak pujdu i na prohlídku? 😒

lukza
14. čer 2010

@natulaaa jj my když byly poprvé tak námdělaly spermiogral a mě prohlídku a rovnou si měřily dělku dělohy aby měly zaznamenané jak dlouhou budou potřebovat( tedka nevím jak se to přesně jmenuje )hadičku do které pak budou při transferu dávat embria a jak to budou mít změřené tak přesně tou hadičkou najedou kam pořebují.jinak UTZ dělohy UTZ vaječníku

lukza
14. čer 2010

jo a braly aji krev jak mě tak manžovy

natulaaa
14. čer 2010

JJ Luky díky,spermi máme nový a to prý stačí no a já se raději oholím 😀 😀 😀 a ráno sprchnu ještě 😵 ,tak at jsem připravená 😵 ,tak jak mám dlouhou dělohu to ještě nevím 😀 zas budu o něco chytřejší 😀

lukza
14. čer 2010

@natulaaa určitě udělej očistu oni si tě pěkně prohlídnou .nakolik jedete a máte to daleko ?

natulaaa
14. čer 2010

Luki jsme z opavy a jedeme do Brna,já nevím 170km asi 🙂 😉

natulaaa
14. čer 2010

Jo máme to na 11hodin

lukza
14. čer 2010

@natulaaa tak to máte daleko tak hlavně štastnou cestu.a pokud tam budeš dobrý doktor tak se mužeš zeptat jak máš právě velkou sliznici když sem pokoušela podle Ovu testu🙂))) pokud bude nad 8mm.nejlíp tak 12mm tak má vajíčko dobré podmínky na uhnízdění.i když jak říkaly na Unice pokud se má vajíčko usadit tak se usadí aji v malé sliznice že vlastně když je mimoděložní tak se usadí kdekov a sliznici narostlou nepotřebuje

pampeliska36
14. čer 2010

@natulaaa ahoj 😉 jak pise lukza... i mne na prvni konzultaci delali UTZ, aby se pan doktor podival co a jak... a manzovi delali spermio. jo a obema nam brali krev 🙂

mufinka0
14. čer 2010

Ahojte holky, to vás fakt prohlíželi hned při první návštěvě a konzultaci??? My totiž chceme navštívit 2 CARY a podle toho jak na nás zapůsobí si vybrat. První CAR jsme ani nevybírali, zůstala jsem tam, kde mě operovali a možná podle toho to dopadlo.. ☹ Myslela jsem že první pohovor je nezávazný... A pak by až byla prohlídka a nějaké testy. 😖

pampeliska36
14. čer 2010

@mufinka0 my jsme meli pri prvni navsteve pana doktora frgaly a ten je teda naprosto uzasny!!! sympatak a odbornik na svem miste 😉
prvni pohovor je urcite nezavazny... ale udela ti to zakladni vysetreni a podle toho ti navrhne lecbu a mozna reseni. bez nejakych vysledku ti asi nic moc nereknou 😅
jeste nas frgala upozornoval, ze mame narok za svuj zivot jen na tri konzultace v indikacni poradne a pak kdyz je nejaka ctvrta, tak se za to plati... to jsem se ptala, ze stoji 500,- kc... nam samozrejme take nabidl moznost konzultace jineho CARu, ale s upozornenim na tuto skutecnost

lucifirek
14. čer 2010

Mufinka,však at tě klidně prohlídnou ve 2Carech, však o nic nejde,chceš si vybrat ty nejlepší.Klidně bych jim to i řekla,že jste byli i jinde.
pampeliška,tak to jsem nevěděla,že je to taky omezené,ty poradny. No asi ví proč. Ale stojí to za to. Není to zase tolik peněz.

pampeliska36
14. čer 2010

@lucifirek jojo taky jsem to nevedela, ale frgala nas na to upozornil, protoze my jsme prave byli vickrat v te poradne 😅

vaculik
14. čer 2010

Luciferek, nezlob se na me, ale pusobis na me docela arogantne. Nikdo ti neni dost dobry, nic se ti nelibi. Takove jako jsi ty, by nemeli ani zacit lecit. Styd se.

vaculik
14. čer 2010

pampeliska udelaji ti jen vaginalni ultrazvuk, jestli nekde neni cysta, nebo nejaky jiny problem. Nic to neni, neboj. Lepsi je se nechat vysetrit a vedet, ze jsi ok. Patrnerovi doktor zhodnoti spermiogram. Na Unice jsme se taky lecili, vsichny jsou tam super, sestricky i doktori. Je to ta nejlepsi klinika v Brne, je to hodne o pristupu a tam je opravdu na urovni. Takze veret hned vsemu, co ti taky nejaka ,,pani,, napise. Ktere to zrejme nevyslo a je ten zla.

lucifirek
14. čer 2010

@vaculik nevím,co jsem napsala arogantního,ale každý má právo napsat si svůj názor. Takže i ty. Všichni jsme si prošli svým trápením. A víc to ani komentovat nebudu.

mufinka0
14. čer 2010

@vaculik Pampeliška odpovídala na můj dotaz 🙂 Myslím že ona už zkušenosti s Unicou má 🙂 To já jsem se ptala, takže Tvoje odpověď zřejmě patří mě. A co se týče Lucifirka, tak je to moc hodná holka, už jsme si tady spolu psali a moc mi poradila. S Tvým názorem musím nesouhlasit. 😨

mufinka0
14. čer 2010

@lucifirek No asi jim to i řeknu, že půjdeme jinam. Po zkušenostech s prvním neúspěchem. No jasně, že 500,- už mě při těch výdajích rozhodně nevytrhne! 🙂 Chci si vybrat dobře. Jinak už se ti to blíží mamko, co? Přeju hlavně pořádné nervy a zdravé miminko! 🙂

mufinka0
14. čer 2010

@pampeliska36 Děkuju za odpověď. Doufám že budeme mít na konzultaci příjemnýho doktora,..protože je to pro mě ještě hodně čerstvý.. Sice chceme jít až v září, ale odjíždíme na dovču, tak to chceme mít vyřízený hned a pak se jen rozhodnout kam tentokrát půjdeme. Na konzultace jsme objednaní 16.7. a už se nemůžu dočkat... 😅 Jen aby to tentokrát dopadlo. Už teď na to myslím,..co kdyby.. Jsem fakt psycho!

lucifirek
14. čer 2010

@mufinka0 my nakonec jinde nebyli,ale je pravda,že po prvním neuspěchu jsme o tom hodně uvažovali.Alespon si udělat jinde spermiogram. NEbyli jsme moc spokojeni s auditem po prvním ivf. nějak jsme si nesedli s dr.Gogelou,řekl nám,že máme jít do dárce,že jinak asi neotěhotníme a vidíš,nakonec nám ten druhý pokus vyšel a ještě máme mrazáčky. Ale tím nechci říct,že by byl špatný,prostě jsme si nesedli.Od té doby jsme chodili k dr. Frgalovi,je fakt suprový.Já jsem s ním byla naprosto spokojená. Ano a máš pravdu už se to blíží. Už mám i trošičku strach. Ale musím říct,že pořád nemůžu uvěřit,že budeme mít opravdu to vytoužené miminko. A to se mi ten prcek pořád převaluje v bříšku. Když vás tu čtu,tak si přesně vybavuji tu zoufalost a smutek z neuspěchu a tu touhu po miminku. Na to člověk asi nikdy nezapomene. O to víc si to těhu užívá a váží si ho. I když třeba prožívá spoutu neduhů a trápení. Mě je třeba dost špatně,jak na začátku,tak ted pálí žáha a zvracím,posledních pár dní otíkají nohy a neslouží,jak by měli. Ale říkám si,že jinak nemám žádné potíže a jsem v klidu doma,tak si toho musím vážit. 🙂 A všem vám tu přeji,aby to vám všem vyšlo a nemuseli to znovu podstupovat. 🙂

lucifirek
14. čer 2010

Mufinka taky jsem se nemohla vždycky dočkat,až pojedeme na Unicu a začne se něco dít. 🙂 Jen si hezky užijte dovču,ona ta pohoda teplíčko taky udělá svoje,odpočinete si,tělo načerpá energii. my to tak taky udělali,první pokus jsme prodělali v zimě a to jsem byla v průběhu nachlazené,bolesti v krku. A ani druhý pokus se neobešel bez problémů,když jsem měla testovat,tak mi zemřela mamka a pak jsem prodělal horečky a nějakou chřipku,tak jsem měla hrozný strach o toho prcka. Ale naštěstí to dopadlo dobře. Člověk musí věřit. 🙂

mufinka0
14. čer 2010

@lucifirek No jo, já se na to těším,..fakt jo,..ale mám strach že se budu zase užírat tím, co když to nevyjde... Už při prvním jsem to nadměrně prožívala, ale šlo to,..teď myslím že to bude ještě horší. A to nesmím, protože pak to opravdu nevyjde! Jenže co mám dělat?.. Zvažuju ještě návštěvu psychologa, aby mi nějak poradil, jak můžu ty negativní myšlenky někam zahnat .. 🙂 No uvidíme koho tam potkáme,..snad to bude milej doktor. Musejí být příjemní, vždyť je to tak citlivý téma! Moc ti to přeju a tak trošičku závidím, ale budu mít taky svoje 🙂 Možná dvě... 🙂

lucifirek
14. čer 2010

@mufinka0 musíš myslet pozitivně. Ale bohužel ti musím potvrdit to,že ten druhý pokus je asi snad i horší,než ten první. Já se určitě toho neuspěchu bála víc,jak při prvním. Navíc jsme měli dost starostí s nemocnou mamkou. Ale i když to byl stres,tak jsem možná až tak nemyslela na sebe. Opravdu by člověk měl myslet jen pozitivně. Ale v koutku duše má strach,to k tomu asi bohužel patří a asi si to zažila každá z nás. Určitě se také dočkáš neboj. Jak píšeš,možná dvě,nebo tři.😀

@vaculik čekám na odpověd. Docela by mě zajímalo,jak jsi došla k tomuto závěru.

lucifirek
14. čer 2010

@mufinka0 jinak ti ale musím říct,že jsem štastná,že vůbec tahle možnost existuje. A že medicína je tak daleko. A nelituju ani těch peněz.

mufinka0
14. čer 2010

@lucifirek Jejda to já taky nelituju žádných peněz. Ikdyž je teda nemáme,..a na dovču jedem jen do kempu za pár korun. Jenže si vážně potřebujem odpočinout a vypnout mozek! No jo, ono se to lehce říká "nemysli na to", ale hůř dělá.. Kdo nezažil,..neví.. 😉

lucifirek
14. čer 2010

@mufinka0 my taky nejsme nějací pracháči,my použili stavební spoření. 😀 A na drahé dovči jsem taky nikdy nebyla,jezdíme jenom do chorvatska,autem,s vlastním jídlem. A byli jsme spokojeni. Třeba někdy. 😀 Dovča vám opravdu pomůže,vypustíte problémy a může se vám klído zadařit. 😀 Jednou za rok je opravdu potřeba vpydnout někam pryč. Peníze budou a my nebudem,utratili bychom je třeba za nějakou chujovinu. Takhle to mělo aspon smysl.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru