CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
30. čer 2010

K tomu hyperstimuláku.....jaká je tam šance, že bude? A čím se to vlastně stává? Asi se tomu nedá nějak předejít nebo to očekávat, že? 😒

natulaaa
30. čer 2010

Joo Luky díky,tak to je super ,já se bala,že budu uplně KO,tak to je asi to co dělali mi,taky mě dvě sestřičky táhly po revizi 😀

drndapetka
30. čer 2010

@lukza Já bych chtěla jen jedno, protože jak už jsem psala, tak mám trošinku panickou hrůzu z představy dvojčátek, ale nakonec asi zůstaneme u dvou, je tam přece jenom vyšší šance na úspěch 😵

natulaaa
30. čer 2010

Luky já dvě 😵 😵 ,to je muj sen 😵
Petko já o tom,jak tomu předejít jsem psala na předcházející straně 😉

lukza
30. čer 2010

@natulaaa jj musí se po OPu strááášně mooc pít ale hold někomu to ani nepomuže a je hyperstimulák .mě třeba hodně po OPu bolelo břicho až moc tak sem volala Profesorovy jestli to je normální a říkal mě že si mám furt měřit břicho a kdyby se mě něco nezdálo hned přijet ale nakonec to bylo v pohodě jen sem se musela smát že jak vzal telefon byl to víkend že hrozně funěl a hned se mě omlouval že je na tuře a právě šlape do velkého konce a tak je udýchaný 😀

drndapetka
30. čer 2010

@natulaaa Nebuuuj, narkoza je náhodou krásná věc.... 😀 Mě se teda osobně líbí, že najednou spinkám a pak najednou se probudím a nic nevím 😀

drndapetka
30. čer 2010

@natulaaa Tak v tom případě hyperstimulák jde mimo mě....já "chlemtám" i 5 litrů denně, jsem takový magůrek v tomto 😀 Pár lidí se mě už ptalo, že prý jestli nemám cukrovku, že tak hodně piju 😒 a prý si tak ničím ledviny - pít až tak moc taky není moc zrovna zdravé 😖

lukza
30. čer 2010

@drndapetka jak psala natulka musí se moc pít a stává se to proto že tělo je po stimulaci strašně zmatené a začne najednou produkovat moooc vajíček a pak se muže v okolí dělohy udržovat tekutina.
znám třeba případ kdy holčině vyhnaly hodně folikul ale nebylo to v UNICE měla chudina 40folikul a nakonec s toho jen jendo vajíčko to bylo šilené bylo mě jí moc líto

drndapetka
30. čer 2010

@lukza Udýchaný z tůry? 😀 No tomu přeci sama nevěříš 😀 🙂 To byl pan prof. Malý z Unicy? 🙂

lukza
30. čer 2010

Jo holky ještě k tomu příspěvku o té holčině že měla jen jendi vajíčko které se ale nepodařilo oplodnit.protože jinak aji s jedním embryjkem se dá krásně otěhotnět.

No nic jdu spát už je moc hodin a robátko mě už spinká od 20ho tak má velký náskok

lukza
30. čer 2010

@drndapetka jj s Unici on je totiž furt na telefonu mimo pracovní dobu v Unice takže nemusíte mět strach že když se něco stane o víkendu tak si nemužete zavolat on je stále na příjmu 😀

drndapetka
30. čer 2010

@lukza Ježiš chudina holka teda ☹ tak v Unice to asi hlídají.....je ale stejně zvláštní, že aby se netvořila voda, tak se musí pít 😕 mě se to zdá jako paradox 😖

natulaaa
30. čer 2010

Petko tak já taky nemám problém s pitím,ale já tak vypiju3 litry ale bez falšky nejdu nikde,já jdu s malou flaštičkou i do obchodu 😀 😀
Petko tak mi se teda narkoza nelíbí,já mám vždycky strach,že co když se neprobudím 😀 amanža mi dycky říká,že to už mi bude jedno,když se neprobudím 😀 😀 ,no není to vul 😀 😀

Holky ale už fakt končím,jdem do hajan,dobrou 🙂

drndapetka
30. čer 2010

@lukza Přeji wsladkou noc....jdu už taky do hajan, zítra mě čeká další 12ti hodinová fuška 😝

natulaaa
30. čer 2010

Omluva za chyby ,to je už tou unavou 😀 😀

drndapetka
30. čer 2010

@natulaaa Manža má ale pravdu s tou narkozou 😀 Je to teda myslím taky takovej šprýmař jak ten můj, že? 😉

lucifirek
1. črc 2010

Teda holky vy to tady rozjíždíte. 😉 Vás nestíhám číst.

pampeliska36
1. črc 2010

@lucifirek ahoj a dobre ranko luci.... copak nemuzes spat? 😒

pampeliska36
1. črc 2010

ahojte kocky... vy jste toho za vecere jeste nakecaly 😀

lucifirek
1. črc 2010

Pampel,to víš,to je ted normální asi.
🙂

pampeliska36
1. črc 2010

@lucifirek jeste si trosku naspi dopredu, pak to bude s tim spankem horsi 😉

pampeliska36
1. črc 2010

tak ja hlasim, ze jsem jednu krabicku Dipherelinu spotrebovala 🙂 takze jedna tretina injekci Dipherelinu je za mnou 😀

natulaaa
1. črc 2010

Dobré ránko 🙂 ,my máme dneska hnusně už i doma ,horko jako blázen 😝 😝 😝
Petko jo jo ,má jen hovadiny v hlavě 😀

drndapetka
1. črc 2010

@pampeliska36 Já Ti tak závidím, že už pícháš....Chtěla bych mít ty injekce taky za sebou - je to takovej můj strašák 😒 Ale já se nedám 😀

pampeliska36
1. črc 2010

@drndapetka neboj... fakt to nic neni... teda aspon prozatim nic nepocituju, ze by bylo jine 😉

natulaaa
1. črc 2010

Holky já tu bulím jak kráva,volala jsem Malému a on mi tu stimulku posunul o měsíc ☹ ☹ ,není to kvuli tomu prolaktinu,ale mám prý TSH 3,09 a má být něco kolem 1.0,z endokrinologického hlediska je to v pořádku,ale kvuli stimulce se to musí snížit ☹ ,pošle mi nějaký eutyrox a ten prý budu brát až do otěhotnění a ten marvelon mám ted vysadit a brát ho až od další ms ☹ ,Holky ale já už měla dvě pilule ,mužem se pokoušet o těhotenství teda ,nebo i ty dvě pilule mi už v tom zabrání ☹ ☹

drndapetka
1. črc 2010

@natulaaa Ježíš, to Ti ta sestřička přeci ale neříkala včera do toho telefonu 😲 Panebože, to je mi líto beruško 😔 Ale zkus to brát trošku pozitivně ( já vím lehko se to říká ), ale raději abys byla připravená s tělíčkem maximálně, aby pak nehrozilo, že bys v ranném stadiu potratila atd. To zas chápu, že pan prof. Malý Tě nikam nežene, protože by to bylo špatný. Hlavu vzhůru, jsme tu s Tebou 😉

drndapetka
1. črc 2010

@natulaaa Určitě se můžete snažit teďka přirozeně.....Dvě pilulky nevadí....Za pár dní bude jejich účinnost ta tam, neboj....A Euthyrox je na títnou žlázu, bohužel štítka versus těhotenství je velký boj. 😒 Štítka je hrozná mrcha 😠 Já mám zase funkci štítky sníženou.....to taky není dobré

lukza
1. črc 2010

krásné ránko
@natulaaa je mě to moooc líto ale je lepší když si to pohlídají než vytáhnout s tebe penízky a věděly by že se nezadaří.ten měsíc není tak hrozné ale vím že se asi cítiš blbě drže se kočko

natulaaa
1. črc 2010

petko on mi taky říkal,že je snížená myslím,ale ta hodnota je normální pro normální život,kdyby mi to brali na dokrinologii,tak prý by to bylo v pořádku,ale pro stimulaci vaječníku je ta hodnota špatná,tak proto ho mám brát,aby byla pak optimální a bylo co nejvíc vajíček ☹ ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru