CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
13. únor 2009

Jeany, už se těším strašně moc,až budu mít mimisky u sebe. nepochybuj o vás,musíš tomu věřit. Musíš být pozitivně naladěná a nemyslet na to špatné. Člověk s tím musí trošku počítat(s tím neúspěchem),ale je lepší to odsunout někam do pozadí.

lucifirek
13. únor 2009

Chrobáček,taktak,je potřeba myslet na to dobré. Bez dr. bychom mimi neměli asi vůbec.

macinta
13. únor 2009

Dobré ráno, holky.
Luci, jak je dneska?Tobě se to krátí 😉 Navíc čtu, jak je Tvůj manžel statečnej. Můj by mi nikdy injekci nedal. Ty do břicha jsem si píchala sama a na A. jsem docházela ke zdravotní sestře.
Jeany, jak je v pracovním procesu?
Zdravím i všechny ostatní. Tuším, že Lenpesek má dneska krevní test, tak ať to dobře dopadne 🙂

jeany
13. únor 2009

Luci já se bojím zklamání. Už to není jak předtím. Tenkrát mě ani nenapadlo o tom uvažovat,že by to nevyšlo. Ale už mám za sebou jedno zklamání a tak sem tam zapochybuji. Už jsem si to prožila, ale říkám si, že u někoho je první pokus takový zkušební, tak proč by to podruhé nevyšlo, že. Byla bych ten nejšťastnější člověk na světě. Luci, ale moc a moc chci tomu věřit a strašně moc v to doufám. Nedovedu si ještě představit ten den, kdy budu testovat. Budu testovat až ten den, který mi řeknou, dřív ne, protože se nechci stresovat. Budu se bát toho okamžiku a čekání co se objeví na testíku.
A tím naše obavy stejně nekončí. Pak se budeme bát, aby tam bylo srdíčko, aby bylo mimi zdravé atd atd. Ale to už je takové lepší "bátí se". Taky mívám strach o dcerku, to je jasné. Já se s ní o tom nebavím co podstupujeme, sice injekce viděla a tak si myslí, že bereme jen injekce, neví, že jezdíme na kliniku, protože si myslí, že jedeme do práce. Vyjíždíme do Brna ve stejnou dobu jako do práce.

jeany
13. únor 2009

Ahoj macinto, jsem moc ráda, že je pátek. Za celý týden mám toho už dost. Přemýšlím, že skončím dřív a chci být už ve 3 hod.doma. Ani nepůjdu nakoupit, nechám to až na sobotu. Stejně ještě nevím co budu vařit. Když už mě nic nenapadá, vezmu kuchařku a listuji.
Ty si, ale dobrá, že jsi si píchala injekce sama. To já bych zase nezvládla. Píchnout někomu to jo, ale zkoušela jsem si to představit, když to píchá manža a určo bych to nezvládla.Manža už je profík, jde mu to.
Ty končíš v kolik?

macinta
13. únor 2009

Jeany, končím nejdříve v pět. Ale dnes jedeme k manželovým rodičům, takže to nebudu zbytečně natahovat. Jindy končím tak v šest, sedm...Ale dneska mě vůbec nic nebaví. ale dneska jdu na nehtíky, takže budu mít i relax 😉

lucifirek
13. únor 2009

Maci,je to mnohem lepší,ještě to při zakašláni,nebo špatném pohybu bolí,ale jinak v pohodičce,dá se to vydržet.
No manža píchal opravdu na jedničku 😉 měl asi trošku strach,ta jehla má 4 cm a musí tam celá. Nebolelo. Zatím jsme to zvládli sami.
Jeany,to já se samozřejmě bojím taky,ale snažím se si to nepřipouštět.To ti věřím,že bys byla šťastná,já bychse tam asi rozbrečela. Když jsem včera viděla tu paní,jak byla naprosto šťastná a pořád se usmívala,měla jsem slzy na krajíčku. Taky jsem se rozhodla,že budu testovat,až v ten určený den. Nebudu se zbytečně nervovat. Ale taky se toho bojím. A jak píšeš,i když to dopadne,tak tím to nekončí.

jeany
13. únor 2009

Holky, já jsem tak ráda, že vás tu mám. Můžu sem kdykoli mrknout a je tu bezva atmosféra. Potřebujeme se navzájem podporovat. Určo nám to všem tady vyjde 😀

macinta
13. únor 2009

Jeany, o tom žádná. Tento rok to dáme všechny 😉
Luci, taky jsem na Unice toto zažila. Bohužel po té paní jsme šli my a taky jsem bulela...zklamáním ☹ Ale je to pryč. Dneska už se nemůžu dočkat další šance 🙂

lucifirek
13. únor 2009

Jeany a Maci,tak budeme brečet,štěstím doufám 😉

lucifirek
13. únor 2009

Tak holky žádná sláva,z těch 23,bylo schopných oplodnění 13 a dneska jich je už jenom 7 ☹ ,zítra budou volat,co a jak dál.
Všechno probíhalo až moc hladce. Ale zatím nějak nestresuju.

lucifirek
13. únor 2009

Je pravda,že i tak jich bylo víc,než bylo předpokládáno,dr říkal tak 8=10 vajíček

bajik
13. únor 2009

Ahoj Lucifirku 7 je pořád moc dobrý výsledek 🙂 .Držím palečky

macinta
13. únor 2009

Luci, já měla hodně a nejspíše nekvalitní 😉 Takže raději méně ale svolovce, aby se udrželi 9měsíců 😉

lucifirek
13. únor 2009

Bajik díky, kdy že jdeš na ten utz? Taky přeji hodně štěstíčka.

bajik
13. únor 2009

Příští tyden v uterý.Dneska jsem se poprvé poblula 😖 .Nic moc příjemneho,ale mám s toho radost 😀 .
Nakonec budeš potřebovat jen dva mimisky,protože žádné příště už nebude potřeba.A macinta má pravdu.Nezaleží na kvantitě,ale na kvalitě.

jeany
13. únor 2009

Luci, tak nám to taky klesalo z 11 bylo 6 a nakonec jen 2. Ale i kdyby bylo jen jedno, může to být zrovna to nejbojovnější a to pravé embryjko. Určo ti to vyjde, věř tomu 🙂
Co lenpeska, taky jsem si na ni vzpoměla. Snad jí to vyjde, po tom všem co má za sebou.
Bajik no co ten UTZ? Potvrzeno?

macinta
13. únor 2009

Bajik je živý důkaz toho, že to jde 🙂 🙂 Moc Ti závidím (v dobrém) i to blinkání 🙂

lucifirek
13. únor 2009

Bajik,tak to je100%.
Zatím tomu věřím. Doufám,že budeme mít všechny štěstíčko.

lenulinka21
13. únor 2009

Luci: kvalita je důležitější jak množství. 🙂 Já měla vajíček 15 ale zralých jen 8 z
toho oplodněno 7 a vhodné k ET jen 3ks. Na zamražení ten zbytek nebyl vhodný.
Ale ty mražáčky potřebovat nebudeš. 😉
Ostatní zdravím holky je pááááááátek 🙂

macinta
13. únor 2009

Ahoj Lenulinka, je pátek....ale 13!!!!! Od rána veseloučko 🙂 Co mimísci?

lucifirek
13. únor 2009

nejsem moc pověrčivá. Vidíš,Lenuli,měli jste 3 a všechny se uchytili,viď

lenulinka21
13. únor 2009

Ták ták uchytly, zbyly jen ty nejlepší.Jéééjda pátek a 13 hmm ani jsem si to neuvědomila.
Holky v po jdu k doktorovi gyn. na nějaké vyšetření AFP.

lucifirek
13. únor 2009

Lenuli,tak na tebe budu myslet,ať je všechno v pořádku.A mimísci roustou,jak mají

macinta
13. únor 2009

Lunilinka, co je vyšetření AFP?

lenulinka21
13. únor 2009

no to je vlastně Tripl test prý se skládá ze tří hodnot AFP, hcg, a E3.
Dělá se okolo 16tt.

jeany
13. únor 2009

Lenulinka je nám příkladem, vidíš měla jen 3 a chytly se všechny embryjka. Šance je veliká. Luci ty si necháš zavést kolik embryjek, asi 2, ne?
Já pokud budu mít tentorkát 3, tak to zkusím se třemi, aby mi to vyšlo, je to pravděpodobnější. Ale u prvního pokusu bych raději neriskovala a dala bych znovu jen 2. 😉

jeany
13. únor 2009

Lenulinko, tak ať to to v pondělí dobře dopadne. Roste bříško dvakrát rychleji?

lucifirek
13. únor 2009

Jeany, my jsme s manžou domluvený,že necháme zavést 2,pokud teda budou. Jsme na prvním pokusu,tak zatím 2. Určitě se 3 neváhej,už jste měli neúspěch a takhle bude šance větší.

macinta
13. únor 2009

Lenu, tak ať testík dobře dopadne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru