CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
5. bře 2009

jj,dívala jsem se na holky v tabulce. Ale oni to hodnotí podle toho,že nám nezbyli žádní mrazáčci a že se skoro všechny embrya přestali vyvíjet. Koukala jsem,že většina měla KET. Musíme to všechno zvážit.

Dneska tu jsme zase sami,viď. Ty si to teď užívej. Když si vzpomenu,byli to ty nejhezčí dny z celé stimulace. 😉

hanulinecka
5. bře 2009

krásné ránko

lucif já také poprvé neměla žádny na zamražení a ten spg já ty papíry vyhodila nevím proč ale bylo to kolem 15mil před phyb 25% a morfologie začínali jsem na 8 a skončili na 2% při posledním pokusu
tak jak jsem psala ötěhotněla jsem s nejhorším SPG jaký jsem na Unice měli 😵

u nás teda po vitáminech se to nezlepšilo,ale taky ani nezhoršilo což řekl otevřel,že je dobré,ale nejrozhodnější je ta morfologie říkal

možná bych zajela na kontrolní spremio třeba v jihlavě je taky CAR

hanulinecka
5. bře 2009

ještě Luci já při tom 2.ivf jak jsem měla 25 vajiček zralých bylo 16 oplodnilo se 13 a v den et 2 mě zavedly a 4 zamrazily takže 6 jich zustalo taky nic moc a kdyby se nezadařilo určo by řekli že je to tím SPG špatným taky takže opravdu být tebou bych byla klidná a zkoušela však ono to štěstí se unaví a vyjde to 😵 😵 😵

lucifirek
5. bře 2009

No právě a ta morfologie je u nás nejhorší. Počet je už v normě ale morfologie na prd.
Určitě to zkusíme ještě minimálně jednou takto. Je a Hanuli můžeš mi ještě jednou napsat,kolik jste měli embryí poprvé? Tak třeba při druhém pokusu nějaké mrazáčky zbydou.Musím myslet pozitivnějí,i když to teď moc nejde,člověk má na všechno vztek. Hrnou se mi slzy do očí,kdokoli se mě na to zeptá. Ale doufám,že se to alespoň jednou povede.
Teď vyrazíme na muzikál.A trochu si oddechneme.

lucifirek
5. bře 2009

No Hanuli,to vám při tom druhém pokusu zbylo dostatek mrazáčků. A celkově to teda dopadlo lépe,než poprvé. 😉

hanulinecka
5. bře 2009

lucif porpvé jsem měla 12 vajíček z toho bylo 8 zralým oplodnilo se 6 a na et zbyly 2 takže taky řádná sláva
a u toho druhého z 16 oplodněných zbylo 6 jako dobrý,ale mohlo jich být více z těch tolika vajiček 😅 😵

lucitaky jsem měla ¨pořád slzy v očích,ale čas to vyléčil a já se těšila do dalších boju moc moc byla jsem odhodlaná pro to udělat všechno ted je to u tebe moc čerstvé takže uvidíš časem bude líp já před ostatníma byla tvrdá chi chi chi a doma jsem pořád bulela že nebudu mít svoje dítě a vidíš povedlo se takže nevěš hlavu a vzhuru do toho
vyplakej se ono to pomuže člověk je emotivní tak to musí ven a pomuže to zase se budeš usmívat a radovat se ze života auž s bříškem tomu věřím 😵 😵 😵

hanulinecka
5. bře 2009

jinak jsme měli taky 6/7/8 buněčné víc ne,ale jak jsem psala za mě byla jen 3PK takže 3 den od opu měly být 8 buněčné takže to nám řekli taky že je v pořádku

segra moje byla taky na IVF,ale oni měli spg na jedničku jen ona měla myomy a endometriozu při tom ivf měla málo vajíček a ještě nevalné kvality embrya taky nic moc nakonec se nepovedlo byla taky uplně v prdelce 😔 z toho že nebudou ít děti pak mezi ivf zkoušeli IUI chodila na obilnák a na 3i IUI se podařila a mají krásnou 2.letou holčičku takže to je opravdu o štěstí tenkrát jim emryoložka říkala že teda vajička i embrya nic moc a taky je to položilo na kolena a vidíš taky se dočkali 😵 😵
3222222222222222222,
00,4769/89+5
+9+6+
36+
36++ pozdrav od marečka 😀

jeany
5. bře 2009

Ahoj hanuli 🙂
Tak holky, volala jsem na Uniku a dnes máme 7 embryjek a všechna jsou 4 buněčná, ještě mám volat zítra a transfer je v sobotu. Jen bych byla hrozně ráda, kdybych měla Dr Frgalu. Snad bude mít v sobotu službu.

Luci my při 1 pokusu měli nakonec v den transferu jen 2 a taky žádné mrazáčky. První den jsme měli 6 embryjek a z toho zůstali jen ty 2. No vidíš a teď při 2 pokusu jsme měli první den už 8 a druhý den máme 7. Je to velký úspěch podle minule. Takže Luci druhý pokus bude určo lepší. U mě to tak je a věřím, že to tak bude i u tebe.

Lucenku, můžeš mi to dopsat do tabulky - ET 7.3.09. Díky. Jak se vede?

slonecek
5. bře 2009

Lucifirek-na zamražení nám ve finále zůstali 4bojovníčci.Takže v den ET jich celkem bylo 6.Taky jsme v den ET měli horší spermio.Snaž se nebýt sama doma a rozptyluj se lidmi s kterými je ti dobře,ale hlavně těmi co se tě stále neptají co budete dělat dál.Udělej si nějakou maličkostí radost,muzikál by tě mohl taky naladit na lepší notu.S manželem je to teď vyhrocené,ale věř,že mu je taky hrozně jen to nedává tak najevo jako my.Užírá se uvnitř tak si to neztrpčujte a dej tomu doma teď pauzu -vím,že je to těžký máš toho plnou hlavu,ale nechte to pár dní uklidnit udělejte si pěkný víkend a jak budeš v práci uvidíš že bude líp a potom i doma se vzduch vyčistí a bude lepší atmosféra v které vše schladnějí hlavou rozeberete a poradíte se co dál.Teď bych to být tebou už doma nerozebírala-není na to vhodná doba.Chápu tě jsme takové,že to chcme rozebírat bavit se o tom proč a kde se stala chyba,ale chlapi to tak nezvládají stačí jim to rozebrat jednou.Asi vidí,že je chyba na jeho straně tak proto už to nechce rozebírat-věř že i jemu není na dušičce dobře.A větu,že nebudeš nikdy těhulka si vůbec ale vůbec nepřipouštěj.Věř,že dnešní medicína umí zázraky a možná to bude ještě nějakou dobu trvat než ti poroste bříško s miminkem pod srdíčkem,ale nevzdávej to si ještě hodně mladá tak musíš věřit.Moc ti držím pěstičky,ale jak holky psaly si silná a teď si na samotným dně,ale vyškrábeš se za pár dní nahoru a uvidíš vše jinak.Když jsem včera viděla pořad Na vlastní oči a viděla tu životní tragedii paní s rakovinou tak jsem si řekla,že někdy v životě řešíme nesmysly a toto jsou opravdu životní tragédie.Když ti píši kouklejí se mi slzy po tváři,ale taková jsem já vždy na neúspěchy co zde čtu takto reaguji jsem citlivka,ale nikomu tím nepomůžu takže běž odpoledne určitě mezi dobré kamarádky a bude líp uvidíš.Moc ti přeji ať je brzy líp.Drž se.
Ptala si se jak se cítím.Já se citím moc dobře,občasné neduhy co k těhulkování patří beru s nadhledem a jsem za všechny kopanečky šťastná tim vím,že miminko je v pořádku.Ale o sobě psát nechci momentálně se to nehodí.

slonecek
5. bře 2009

jeany-vypadá to moc pěkně takže v sobotu tě čeká moc pěkný den.Užíj si to to je zcelé stimulky nejkrásnější.Přeji ti ať máš u toho Dr.Frgalu-nosí nám štěstí 🙂

jarkabilík-až teď jsme zjistila že si mi psala do IP na po 3týdnech dobrý co? 😉 A co první noční jak si to zvládla?Až se vyspíš napiš jak si vše zvládla.

macinta
5. bře 2009

Ahoj holky 🙂 Všechny Vás moc zravím.
Jeany, gratuluju k bojovníkům 🙂

jeany
5. bře 2009

Slonečku, těším se na ten den až budu mít mimi u sebe. Minule mě transfer bolel, a tak myslím, že i teď, ale tu chvilku to vydržím. Pořád mě pěkně bolí bříško a všechno mě tam tlačí. Ještě se necítím moc dobře, ale po psychické stránce jsem úplně v pohodě a je mi strašně fajn. Jen často myslím na Lucku, mrzí mě, že jí to nevyšlo. Tobě to taky letí, zanedlouho budeš mít mimi taky u sebe, uteče jaro a červen tu bude co by dup. Jaké máš vybrané jména?

Macinto ahoj, doufám, že tito bojovníčci budou silnější než ti minule. 😀

Jary, taky jsem zvědavá na tvoje zprávičky z práce. Napiš.

jeany
5. bře 2009

A kde jsi Zuzy? Čekám, že každou chvilku sem nakoukneš. 😉

slonecek
5. bře 2009

jeany-to je moc dobře,že po psychické stránce si dobře naladěná to je moc důležité.Zde je polovina úspěchu.Sice čekání na test je nejhorší období,ale dá se to zvládnout příjemnými lidmi kolem sebe a ty určitě budeš po pár dnech po ET opět pracovat a to je rozptýlení že den uteče jako voda.Do soboty snad bříško bolet přestane ono se není co divit po tom co každá absolvujeme je to rozbolavělé.
My nechceme znát pohlaví takže jména jsou předběžně Helenka a Filípek.
Zuzy určitě ještě hajá 😀

lenulinka21
5. bře 2009

Ahoj berušky moje 🙂
Yeany to je super počet embrijek 7-mička je štastné číselko. 😉 Já ty svoje
povzbuzovala na dálku at mi rostou 😀
Holky něco mě napadlo už dříve. Nějak me zaráží že v dnešní době pokročilé medicíně
a výzkumu všeho druhu přesto nedokáží vymyslet něco pro ty naše CHLAPI. Když má problém
žena třeba chybějící ovulace nasadí se léky a je to. Když jsme se my na to ptali tak řekli že na to
nic není a vitamíny žádný výrazný efekt nepřinesou. Přece musí existovat něco na ty jejich spermijky no né????

zuzuza
5. bře 2009

Ahooooj holky, zuzu teprve vstává🙂, jeany moc gratuluju, věříš, že seš na tom stejně jako já? My jich taky měli 7!!!!!Taky mi říkali, že štastné číslo!!!! Tak super, v sobotu ET, to už u mě budou prcci 8. den🙂, tak aspoň tu přibude zase nějaká těhule🙂

Jinak vás zdarvím, lenulinku, lucifirka, slonecka..všechny, a kde je lucii?

Jooo a včera jsem měla děsný křeče v břichu, snad se už tam zavrtaly, jinak pořád zádné příznaky a nálada dnes vypadá ok🙂

lenulinka21
5. bře 2009

Zuzuzko ahojík dobrá nálada je důležitá at i mimísci jsou dobře nalazení a
řeknou si tak tady už zůstaneme 😀
Jinak s těma chlapama mě to fakt štve asi se naštvu a vymyslím něco co jim
pomůže a trumfnu všechny doktory, vědce a jaá nevím koho ještě 🙂 🙂

zuzuza
5. bře 2009

lenulinko🙂, tak mysli mysli a vymysli i neco na ovulaci pro zeny a nejlip kdyby se uz deti daly pestovat v lihni, aby to bylo stoprocentni to ivf🙂

lucifirek
5. bře 2009

Hanuli máš pravdu,člověk si to potřebuje odžít. Zrovna dorazíl manža,je mu špatně,bolí ho dutiny. Strašně jsme se pohádali a od něj padlo slovo rozvod. Ale díky bohu jsme se po čtvrt hodině usmířili.
Určitě do toho boje půjdeme znovu a se stejnou sílou a vervou. Děkuji za pozdrav od Marečka a dej mu za mě pusinku.
Jeany já tomu budu věřit a těšit se. Strašně jsme se s manžou pohádali,že pořád břečím a nevěřim,že to jednou dopadne. Ale už je to snad dobrý. Gratuluju k embryjkům drží se zuby nehty. 🙂

Sloneček,určitě můžeš napsat o sobě,jsme tu všechny rády,za ty které jsou těhulky a určitě nám to zlepší náladu,když sem napíšeš svoje radosti. Jinak máš uplně pravdu. Chlapi to berou jinak. Necháme to chvíli odpočnout a pak ustanovíme nějaké rozhodnutím,co podstoupíme. Pohlaď za mě bříško,ať hezky roste. 😉

Lenuli,tak přesně tohle jsme řešili,kdyby měli aspoň něco,co by ty spermijky alespoň o něco zlepšili. Ale zatím nic. Taky se mi to zdá zvláštní. Ale nenadělláme nic. Jak se jinak cítíš?

lenulinka21
5. bře 2009

Já opravdu dobře Luci jen to občasné tvrdnutí bříška a sem tam mě dlubne v zádech.
Ale srostoucím bříškem to bude jen horší. Ale co bychom nevydrželi pro naše ratolesti.
Lucifírku ted hlavně s manelem žádné hádky to ničemu nepomůže jen se vystresuješ a tělo
to nezapomene. Musíte ted táhnout za jeden provaz je to těžké ale přiznám se i my se hodně
hádali. Hlavně ty moje nálady jeden den plačtivé druhý zase s úsměvem dokonce jsme spali
i odděleně ale pak se to srovnalo všecho to bylo v době kdy zjistili příčinu na jeho straně a pak i
ze začátku stimulky. Většina chlapů se s tím těžko vyrovnává a dusí to to my se vypláčem a já nevím
co všechno a dřív se nám uleví. 🙂

jeany
5. bře 2009

Luci, to je dobře, že jste se usmířili. Já vím, že je to těžké období. To jsme po prvním neúspěchu měli taky. Hlavně ať držíte při sobě. Já jsem byla po prvním neúspěchu naštvaná na celý svět.
Jé, Zuzy, tak ty už budeš mít za sebou v sobotu 8.den. Toto letí. Já myslím, že mě ten čas do testování poletí, mám toho dost i v práci a nenudím se. Už jsem si domluvila volno na příští pondělí a úterý. Takže budu po transferu odpočívat od soboty do úterý. Udělám si odpočinkové dny, už se na to těším. No a další víkend zase jedeme na oslavu, švagr bude mít 50. Ale jen s nimi posedím, tančit raději nebudu a půjdu si brzo lehnout. Tak se zase uvidím se setrama a už se na to těším. 😅

zuzuza
5. bře 2009

Jeany teda ty si pořád na nějakých oslavách užíváš!!!Ti závidím, ale já mám taky vyplněné dny, vstanu v 11, pak něco udělám do práce, pak jdu za mamkou a do města. pak k ní na píchanec a je večer. Dneska přijde těhotná kámoška, zítra jdu oběhnout sekáče a je tu víkend a pak už př. týden pak už se bude blížit testování:(, bojím bojím:(

marci19
5. bře 2009

Luci,moc mě to mrzí za tebe,že to tak vyšlo.Hned jsem si vzpomněla na můj první neúspěch. ☹
Ale na podruhé už ti to uřčitě vyjde.
Já jsem dneska byla na ult. a na jedné straně mám 6 kvalitních vajíček a na té druhé dvě malé.Takže počítám jenom s 6,což se mi zdá hrozně málo ☹ .Holky kolik by mělo být endometrium?
Jeany-gratulují,tak už je budeš mít brzy u sebe,to je dobře. 🙂

macinta
5. bře 2009

holky, kde všechny jste??????

zuzuza
5. bře 2009

Ahooooj maci a marci, ja pořád nakukuju a nikdo tuuuuu

Marci, u zdravé ženy je endometrium kolem 15 mm, já s tím měla hrozné problémy, mi sliznice nedorůstala, při braní clostilu jsem ji mívala 3 mm, při první návštěvě unicy v lednu 5 mm a do ETU mi dorostla, nevím na kolik, ale při posledním utz před opu byla 9 mm, což je můj rekord!!

Takže těch 8-9 by mohlo stačit.

hhaanka
5. bře 2009

Lucif, co blázníš? Jasně, že budeš mít svoje mimi! Jen to chce čas a zjistit, co tvé tělo potřebuje a jak reaguje. Prověřit hemžilky a pak to půjde. Po prvním neúspěchu se nemůžeš přece kátit.
Zkus nechat manžu chvíli v klidu, vím, že bys potřebovala sama hodně podržet, ale on se s tím musí vyrovnat a zvyknout si na to, že není dokonalý. U nás dvou jsem byla při naší smůle tak trochu vděčná, že je chyba na obou stranách. Ono se pak nemůže nic moc vzájemně vyčítat.

Jj, tak je to holky vždycky, jakmile začne některá snažílkovat, pozná i pod zimní bundou na té holce, co jde proti vám, že je v tom. A pak je vidí všude. To jsem měla taky tak. Teď už to tolik nevnímám, asi je to normální.

Luciiie, vím, žes už testovala, ale myslím že ty nebo některá v reakci na tebe psala, že už příště testovat nebude předčasně.

zuzuza
5. bře 2009

Hani ahoooj já jsem borek dnes jsem teprve sice 6. den po ET, ale testovat nebudu ani 10., asi asi 12., ale až 14., stejně bych musela na tajno, manža by mi vynadal, zakázal mě testovat:(, a včera máti prý jestli už mám testy doma, tak jsem ju sprdla, na co bych je jako měla doma, aby mě to lákalo, bych to tady nedala, kdyby tady byly testy, bych byla na nervy, na mrtvici🙂

luciiiie
5. bře 2009

ahoj,
no testovat už nebudu teda, za ty nervy už mi to nestojí. Jen bulím a nedoufám, že se tam do úterý dvě čárky objeví.
A kdyby ne, tak když mám 3 mražáky, tak si je můžu nechat zavíst všechny tři, ne? Co jinak s tím jedním? To už zpátky asi nezamrazí. A to oni ještě nějak vyřazují z toho? že by třeba nějaký z toho nemuselo být dobrý?

luciiiie
5. bře 2009

já vím, že už přemýšlím pesimisticky, ale díky bohu za ně...

marci19
5. bře 2009

Zuzi-hrozně děkuji,tak to jsem si oddychla,říkal že mám 12cm,tak aspoň něco 🙂
Jinak určitě netestuj,nebo se ještě rozhodíš.Moc ti přejí,ať máš na testíku dvě čárečky!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru