CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
30. zář 2010

nějak mi to vůbec nevysvětlili a ještě jsem se nezeptala.. 😒

mufinka0
30. zář 2010

@raduza2 Já tak nějak taky věřím,..prostě smůly už tady bylo dost, takže už je vybárno 🙂 Peťka bude mít štěstí 🙂 J8 asi zase mizím,...Dneska jsme koupili burčák,..tak jdu nasávat 🙂

raduza2
30. zář 2010

@mufinka0 jdeš čistit tělo 😀 ,pa pa

raduza2
30. zář 2010

@jezulicka ty a víš že já se taky neptala na co ten prednison je ,prostě mě řekli at ho beru tak jsem ho poslušně zobala 😀 ,mrkni do letáku

jezulicka
30. zář 2010

@mufinka0 ty se máš...teda... 😉

mufinka0
30. zář 2010

@raduza2
@jezulicka No jo,..jdu si dát do nosu. Potřebuju to jako sůl 🙂

jezulicka
30. zář 2010

@raduza2 tak sem vyčetla že tlumí zánět a obranyschopnost...tak nevím..

jezulicka
30. zář 2010

@mufinka0 tak dobré pití at tě moc nebolí hlava zítra....a odkdy jdeš do práce?

raduza2
30. zář 2010

@jezulicka jo ted si to uvědomuju je to proto aby tělo líp přijalo embrijka

luciiiie
30. zář 2010

@mufinka0 Mufi ahoj, už do toho nechci šťourat, ale chci ti jen napsat, že je mi líto, že to nevyšlo ☹ Jsi moc statečná holka, ono to vyjde už stoprocentně příště, uvidíš..máte krásný nanučky. Opatruj se, dej se do kupy a až budeš "připravená" tak huráá pro sněhuláčky. Nepřestávej tomu věřit a drž se!

raduza2
30. zář 2010

@mufinka0 věřím 😅

mufinka0
30. zář 2010

@jezulicka V pondělí nastupuju 🙂

mufinka0
30. zář 2010

@luciiiie Děkuju. 🙂 Budu dobrá...Musím. Nic jinýho mi nezbývá.

luciiiie
30. zář 2010

@simpatica byla jsem ve stejné situaci jako ty..taky se nám prcci nadělili a čekali jsme trojčátka. Podstoupila jsem redukci ze 3 na 2...po týdnu odešlo ještě jedno ☹ Čekáme jednoho zdravého chlapečka. Kdyby ses chtěla na cokoliv zeptat, napiš mi....ráda ti odpovím na cokoliv. Je to opravdu těžké rozhodnutí...drž se.

simpatica
30. zář 2010

@mufinka0

Dekuji, mufinka, za radu. Taky se na to tak divam, ale srdce zustava tezke.

jezulicka
30. zář 2010

@mufinka0 uvidíš aspon píjdeš na jiné myšlenky mně práce tsaky pak pomohla..ale ted pokud se to nepovede doporučil mně gynekolog lázně už i přesto že jsem měla předtím tu laparku a te ty ivf..tak uvidím co bude...měla si jít taky do láznéí to by ti pomohlo i psychicky...

simpatica
30. zář 2010

@luciiiie

Luciiie, tak jsem rada, ze si se mi ozvala. Tobe se taky rozdelila jedna blastocysta, takze jste mneli 1x jednovajecne dvojce plus jeste jeden plod? To znamena, ze se redukoval ten samostatny plod a pak doslo k spontannimu potratu jednoho z tych jednovajecnych dvojcat?

mufinka0
30. zář 2010

@jezulicka Já už v lázních byla,..🙂 Byla jsem tam po tom mimoděložním,..a stejně se vejcovod znovu ucpal. Mě by asi už lázně nedali,..jsem neplodná,..myslím že by mi neměli co léčit víš... A taky bych asi nejela,..je to na měsíc a bylo to hrozné!!!! Tak dlouho bez manžela,..dovedeš si představit pak ty účty za telefon,...když jsme si volali denně??? 😀 😅 😅

simpatica
30. zář 2010

@luciiiie a jak si se ty rozhodovala? Kdy ti to delali? Jake si mnela u toho pocity?

jezulicka
30. zář 2010

@mufinka0 ale já slyšela že máme ženy právo na lázně 3x...tak já bych šla do klimkovic to je tu u nás máme to 10minut jízdy autem tak to by bylo v pohodě a na víkendy bych jela domů...ale třeba by to pomohlo..měla jsem už předtím 2 laparky tak mám na to právo...ale to se uvidí až po tomto ivf...snad to nebudu potřebovat.... 😒

jezulicka
30. zář 2010

tak ahooojte a dobrou noc... 😉 zítra mi držte pěstí...

raduza2
30. zář 2010

@jezulicka to víš že budeme držet všechno co máme

stazina
30. zář 2010

Ahooj , jen jsem nakoukla, a aspon jedn apozitivní zprávička, že Pete hcg pěkně roste....tak zítr ačekáme na další dobvré zprávičky...od Peti i Jezulicky... 😉 držím palce..
@raduza2 tak já tam zkusím brnknout...a domluvit se nějak normálně...četla jsem, že někde dělají hormonální profil i pátý den, ael to asi není zrovna v Unice...zeptám se, omluvím se že otravuju a spon budu klidnější...
a holky, chtěl ajsem se zeptat...na to uterý, jak jsme objendaný do té indikační poradny nemáme hlídání.... 😒 bude vadit, když vezmenm kluky sebou???já nevím,jak to jinak vyřešit, holt obě babičky jsou pryč...a kamarádkám dát kluky na 4-5 hodin...to by asi jen tak nějaká nezvládla,jsou to šídla... 😀
@simpatica držím palce, seš v opravdu težké situaci..myslím na tebe.. 😔

hhaanka
30. zář 2010

Ahoj děvčata, chci vás je všechny pozdravit. Už jsem moc nekoukám, ale pamatuju si, jak mě vždycky potěšilo, když mě nějaká mamina ujistila, že to určitě vyjde. Jsem jedna z těch, které čekaly dlouho. Elče je teď 16M a podařila se nám holka jedna z mrazáku až na počtvrté, takže nebojte, ono to dopadne i vám. Držím pěsti!
Jo a ještě něco. Moje švagrová pořád odkládala miminko, chtějí stavět a já nevím, co všechno. Bude jí třicet a včera ji operovali v Motole, protože má nějaký nádor v plíci. Zatím nevíme nic dalšího, a zřejmě bude následovat chema nebo ozař. A mimko se o s spoustu měsíců posouvá. Tím chci jen říct, že buďme vděčné, že jsme relativně v pořádku a jen čekáme, až se příroda umoudří a dovolí, aby se nám drobek uhnízdil, kde má🙂
Píšu "my", protože my se chystáme na další boj, musíme vyrobit Elče bráchu, a jelikož se od porodu vůbec nechráním, zřejmě to zase bude umělko. Tak se držte, snažilky🙂
PS: nemá někdo zkušenosti ze Sanusu v JI? Je blíž a asi zkusíme tentokrát ten...

lucifirek
1. říj 2010

@hhaanka ahoj Hani,ráda tě vidím. Držím palečky do dalšího boje.Toto letí,malé už je 16M.
Se Sanusem zkušenost nemáme,ale po prvním neuspěchu jsme zvažovali,jeslti tam nezajedeme. Jedna holčina od nás ze ZR tam jezdí a taky mají už prcka. Za zkoušku nic nedáš. Nebo aspon první pohovor a omrknout to tam. Pak se rozhodnete. 🙂 Je pravda,že to Brno je pro nás už trošku z ruky co?

luciiiie
1. říj 2010

@simpatica napsala jsem ti do IP....zkus zkontaktovat ještě mrkvicka28, ta přivedla svět 3 krásné zdravé kluky...určitě ti taky poradí, mě tenkrát hodně pomohla 😉

luciiiie
1. říj 2010

@hhaanka Hani ahoj...Tebe si pamatuju, když jsi byla už těhotná a já se tenkrát chystala do prvního IVF 😉 Teď už je z Elišky skoro velká ženská a chystá se brácha nebo ségra 😉 Moc držím palce do dalšího boje 😵 Pozdravuj Elču... opatrujte se 😵

raduza2
1. říj 2010

Ahojky holky

raduza2
1. říj 2010

@stazina tak co jak jsi dopadla s telefonátem 🙂

elllenka
1. říj 2010

@hhaanka : Držím palce, aby se podařilo a Eliška měla sourozence 🙂 Také bych chtěla mít dvě děti po sobě.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru