CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

zuzuza
13. bře 2009

JJ lucii, jenže já ti furt nevím, jestli mám jít do těch mražáků, si pořád říkám, že když se to z této várky nepovedlo z čerstvých, tak že by se to povedlo z mražáků? A mám jen dva, tak nevím, zda nepůjdu do nového cyklu ivf, pokud by bylo na zmražení že bysme zamrazili a brali to jako na posledni možnost, čím víc mražáků, tím větší šance, že se pak nějaký dál budou vyvýjet a přežijí rozmražení, než jen ty dva, co ted máme.

lenulinka21
13. bře 2009

ahoj děvčata.
Je to tak spoustu holkám to nevyšlo na poprvé a ted jsou z nich
těhule. Já vím, mě se to mluí když mi to vyšlo ael i to se hold stává mě
bylo všelijak když jsem z každé stran yslyšela jen- ale 1 pokus je zkušební moc tomu nevěř.
Ale já věřila.
Holky do druhého pokusu Vám přeji moc a moc síly u stolu by se tohle probíralo
lépe no však už se určo těšíte na srazík 🙂

lenulinka21
13. bře 2009

Marci tak to máš za sebou čekáme až podáš hlášeníčko 🙂

marci19
13. bře 2009

Holky díky moc za podporu.Tak jsem teď volala a jen 7 bylo zralých a oplodnilo se jen 5.Na transfér bych měla jít v neděli.
Zuzi,nevěš hlavu,co já bych za to dala,kdybych měla mražáčky.Minule jsme měli 4 a 2 jsem si dala,ale ty 2 prý nebyli na zamražení.A teď to vypadá,že mi taky už nic nezůstane.

luciiiie
13. bře 2009

Takže v červnu už zas bojujem..

lenulinka21
13. bře 2009

Jasně Luci 🙂

macinta
13. bře 2009

některé z nás už v květnu 😉 Moc se těším.

luciiiie
13. bře 2009

Zuzko jsme na tom úplně stejně, dali nám dvě morule a morule máme i zamražený...
On říkal, že je škoda nevyužít těch zamražených a že to máš pořád v tom prvním pokusu, nebudeš se huntovat zas hormonama...samozřejmě, že jsou lepší vajíčka čerstvé, to sám říkal, ale co když je mezi těma mraženýma právě pan šampion??? Je to tvá věc, ale já osobně do toho KETu jdu. On ti to pak pan doktor všechno vysvětlí.
Víš, já jich měla oplodněných 11 a přežilo 5. To je polovina a to si myslím, že je super úspěch navíc v takovým stádiu.

luciiiie
13. bře 2009

Holky nám to teď rozjedou a zruší ten neúspěch a my už se pak jenom povezem... 😎

jeany
13. bře 2009

Marci, tak na tebe budu v neděli myslet a to už se přidáš ke mně - k čekatelkám. Buď ráda i za pět, není to špatný počet. Já měla celou dobu 7 a nakonec ani nebyli mrazáčci. Hlavně si užívej pohodičku a odpočívej. Já si tu pohodičku tak nějak naordinovala, že je to potřeba a je mi fakt moc fajn. Cítím se fyzicky dobře, jen mi je smutno tady z těch zpráviček. Musíme to tu vylepšit, co říkáš? 😉
Holky moc se těším na sraz. Co navrhujete? Třeba některý pátek nebo sobotu? Dívám se do kalendáře a v dubnu jsou velikonoce 13. Tak někdy po velikonocích? A sejdeme se ráno nebo odpoledne a kde? Myslím, že budeme mít dlouho o čem povídat.

jeany
13. bře 2009

Taky si myslím, že je dobré jít do KETU a až kdyby to nevyšlo, pak bych zvažovala další stimulku. Je to pro tělo určitě hodně namáhavé, tolik hormonů. Je to Zuzy tvoje věc a záleží na tvém rozhodnutí. Já kdybych měla mrazáčky, prvně bych je zkusila. Co když je mezi nimi fakt ten nejsilnější bojovníček, jak píše Luciiie. 😉

marci19
13. bře 2009

Jeany máš pravdu,co se má stát to se stane.Ty jsis nechala dát 3,že?Taky jestli mi zůstanou,tak půjdu do toho.

zuzuza
13. bře 2009

A za jak dlouho holky po neúspěšném ketu se může do nového ivf?

luciiiie
13. bře 2009

hned Zuzo

zuzuza
13. bře 2009

takže po ms z ketu? nebo musím zase měsíc brat HA?

luciiiie
13. bře 2009

Uf, tak to nevím...to třeba odpoví někdo jinej. On říkal, že kdyby se KET nepovedl, nemusíš čekat další 3 měsíce, ale jít do toho hned. Ale jestli už po ms po ketu a nebo po té další...to mi nějak vypadlo 😅

zuzuza
13. bře 2009

no joo tak já ten ket taky zkusím, jen aby pak z těch dvou nějaké aspoň přežilo, pač kdyby přežilo jen jedno, tak to by byla bída, no uvidíme, co nám řeknou v úterý že jo.

luciiiie
13. bře 2009

Zuzi vím, že je zbytečný ti to říkat, ale ještě počkej na tu krev..

zuzuza
13. bře 2009

NJ luci, ale nevěřím už ani za nic, už jsem smířená.

luciiiie
13. bře 2009

Po tom všem, co tu teď bylo se ti ani nedivím ☹ ☹

lenulinka21
13. bře 2009

I Kety bývají ůspěšné berte třeba Hanulku jí vyšel Ketík
až na potřetí ten šampionek tam prostě byl 🙂

jeany
13. bře 2009

Jo, Marci nechala jsem si dát 3 embryjka. Sice oni to dělají velmi neradi, ale je to tvé rouhodnutí. Je pravda, že je tam velké riziko při redukci. Já kdybych měla mražáčky, dala bych si jen 2, ale tak jak to nakonec bylo, jsem to riskla. Kolik jich mám teď u sebe nevím, ale doufám, že aspoň nějaký bojovníček se drží. Ppříznaky nepociťuji, bolesti v podbříšku jsou i z injekcí, takže nevím jak na tom jsem. 🙂

lenulinka21
13. bře 2009

Mě je nechtěli dát na poprvé už vůbec ale museli. 🙂 Jsou přece naše.

lenulinka21
13. bře 2009

Chtěli jsme co největší jistotu, že to výjde celkově jsme to probírali
ze všech stran s manžou a rozhodli se pro tři.

luciiiie
13. bře 2009

Já musím Zuzo taky cvičit...ta celulitida...to je síla 😀
Vybledla jsem celá, jsem jak upír. Teď se začnu soustředit na tu modeláž, seženu si nějaký prospekty, v dubnu se do toho vrhnu, jen si musím vyřešit ještě to zaměstnání ☹
Leni ty jsi měla stejně štěstí, že? Že se chytly všechny tři embryjka...kde bys vzala tu jistotu, že kdybys měla 2, dopadlo by to stejně?
Jani já myslela, že sis dala nakonec jen ty 2.

lenulinka21
13. bře 2009

No chtěli jsme to oba řekli jsme si že se třemi je větší šance.
Už jsme byli zoufalí že se nám nedařilo přirozeně.

jeany
13. bře 2009

Ne Luci, nechali jsme si dát 3. Po transferu jsem to tu psala. Předtím jsem to dlouho rozvažovala a nakonec jsme se s manžou dohodli takto: pokud budou mražáčci - dáme 2, pokud nebudou - dáme 3. No a podle toho jsem to rozhodli.
Holky, já taky přibírám a raději se nevážím. Vždy jsem měla ploché bříško a teď ho pořád nějaké nafouklé, ale teď to neřeším. Nemůžu cvičit, tak co mám dělat, že. Jím zdravě, snažím se hodně zeleniny a jogurty, ale někdy něco smlsnu, že. Pokud budu těhu, nebudu to zatím řešit, řešila bych to až potom, ale kdybych nebyla, dala bych se na cvičení a dietku. Taky se někdy cítím jako hroch. 😀

lenulinka21
13. bře 2009

Luciiie jaká celulitida beztak si jak prouteček 🙂

luciiiie
13. bře 2009

Mě bolí břicho...to bude divočárna ☹

lenulinka21
13. bře 2009

Luciiie a ty už si to dostala ovečko?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru