CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
17. lis 2010

@lilllu ahoj já desítky teda nekupovala, protože si myslím, že 25 jsou spolehlivější, některé lékárny ty 10 vůbec neprodávají. Já testovala od 6. dne a na 25 už byl duch a na nějakém no name testu taky. Pak jsem asi 9. den měla Rapiclear a nebylo tam skoro nic. Takže já hlasuju jednoznačně pro mamatest 25
Hodně štěstí

pampeliska36
18. lis 2010

dobre ranko holky 😀

@raduza2 TFUJ TFUJ TFUJ!!! bude to urcite dobre uvidis 😉

jinak ja valim podle scenare od pana doktora, takze je to super! vypada to slibne 🙂 uz se s manzou moc tesime na nase mraznicky 😀 tentokrat to budou chlapecci 🙂

teckovanaorchidej
18. lis 2010

@pampeliska36 čááááááááu tak hurá hurá, budou další vánoční // 🙂 🙂 , tak zhruba........ 😀 😀 😀

pampeliska36
18. lis 2010

@teckovanaorchidej 😀 snad jo!!!

lena5
18. lis 2010

ahoj holky moc vás zdravím,dneska jsem 7 den po et a na testu 25 mám solidní //.je to možný?pregnyl by to neměl být ten jsem píchala před 14 dny.není ta čárka moc silná ale dobře viditelná.mám strach aby to nebyla biochemka přeci jen jsem ji měla dvakrát.

jezulicka
18. lis 2010

@lena5 ahojky tak může to být...a kdy si píchala poslední pregnyl?a kolik jednotek?je zžvláštní že už i s citlivostí 25 se ti to ukázalo..tak třeba to budou dvpjčátka?? 🙂

lena5
18. lis 2010

@jezulicka pregnyl byl 5000 jednotek a píchala jsem ho přesně před 14 dny.právě proto že test je citlivost 25.kdyby to byla 10 tak bych to brala.a krom toho jsem byla ve 3 ráno na wc a testila jsem v 7.což byla moč naředěná.no uvidím.zase x dní nervy.ty jsi měla pozitivní test od kolikátého dne?

jezulicka
18. lis 2010

@lena5 já jsem testila poprvé 10den po et...a byla tam čárka sice slabší , ale to tak bývá...já jsem dříve nemohla jelikož jsem píchala pregnyl ještě po et sice jen 1500jed.ale i tak...a tak pošli fotku testu at se podíváme...ale možná tam jsou ty dvě ne,já čekám jen jedno...tak to šlo pomaleji... 😉

lena5
18. lis 2010

@jezulicka vyfotím to a dám to sem.

lena5
18. lis 2010

@lena5 manža mi to hodil na leteckou poštu tady je link http://leteckaposta.cz/101681373

jezulicka
18. lis 2010

@lena5 ty tak na to že to je 7den po et tak dobrý vypadá to nadějně...máš v sobě 2 embryjka? 😉

luciiiie
18. lis 2010

@lena5 Ahoj....já myslím, že Pregnyl by to asi být už neměl, ne? 14 dní je celkem dlouhá doba...zkus testovat obden a uvidíš, jestli čárka bude sílit nebo ne. Jinak to asi nezjistíš 😒 Přeju Ti moc štěstí, aby to vyšlo 🙂 🙂

teckovanaorchidej
18. lis 2010

@lena5 hele, já ti teda potichoučku gratuluju, to vypadá dobře, já bych šla na krev a máš jistotu hned 🙂 🙂 🙂

lena5
18. lis 2010

@teckovanaorchidej holky díky moc,je to moje poslední šance,jinak mám v sobě 2 časný blastocysty kvality A,a jednu morulu ta byla prý horší.transferuje vždycky 3.je to už 4 pokus tak snad by mohl vyjít.akorát se bojím biochemky,měla jsem ji dvakrát.

teckovanaorchidej
18. lis 2010

@lena5 tak zajdi tak 11. den na utz ke svému gyndaři, už by měl něco v děloze vidět, mrkni mi do fotoblogu. Kdyby to bylo bioch. tak tam nic moc nebude.

lena5
18. lis 2010

@teckovanaorchidej já si nejsem jistá jestli můj gyndař má tak dobrý utz.má ho tam už snad 10 let.myslím si,že by tam nic neviděl.

vodni
18. lis 2010

Ahoj kočky, no tedaaa, tady nám to čárkovatí 😉

vodni
18. lis 2010

@drndapetka Peťulko, zašlas na tu krev? Já teda nevím, jak to s hcg je, ale když koukneš do mého fotoblogu (čekání na 3.IVF), tak tam uvidíš, že jsem měsíc po biochem. měla taky pozitivní test. Taky nějak nevím, proč jsem ho zkoušela, prostě v den, kdy měla dojít mrcha jsem nějak automaticky papírek vzala a počůrala. Další den ale mrcha dorazila, takže pak už jsem nezkoumala, jestli se to "povedlo", nebo to byly nějaké zbytky. To by mě celkem překvapilo, protože když se zjistilo biochem., tak poslední test hcg byl už jen 10,8, tak myslím, že to už snad by mělo být pryč... Doktor se teda spíš přikláněl k další vadné spermii, která to "zkusila"... Heleď, hlavně se neboj, mám známou, která měla po revizi taky zákaz, a otěhotněla druhý měsíc po ní. Sice se doktor moc nadšeně netvářil, ale teď už je v 7měsíci a bez problémů 😉 Takže kdyby to vyšlo, tak by to přece bylo super 😵 A na tchýni fakt kašli 😎

jezulicka
18. lis 2010

@vodni no ahooj...tobě už se to také blíží... 🙂

vodni
18. lis 2010

@jezulicka jj, příští týden kontrola 🙂 už aby to bylo 🙂

jezulicka
18. lis 2010

@vodni už příští týden ty jo to letí... 😀

vodni
18. lis 2010

@jezulicka Taky si to říkám 🙂 V noci jsem se asi 4x vzbudila a myslela na Radúzku, jsem už strašně nedočkavá 😅

andinecka
18. lis 2010

Ahoj holky, jsem na Vašich stránkách poprvé. Taky chodím na Unicu. V pondělí jsem měla punkci a zítra jdu na Et.
Takže seš bojím, zda to vyjde a mimíšcise chytnou. Taky mi vadí ty injekce - zvláště Agolutin je děs. A zítra k němu přidám Pregnyl.

vodni
18. lis 2010

@raduza2 Radúzkooooo, tak už pojď honem k nám!!!!!! Co ti tvoji folikuláči???

vodni
18. lis 2010

@andinecka Ahoj a zdravím tě mezi námi! Moc ti držím všechno co jde. Jsi na prvním pokusu? A kolik máš embryjek? Jsme tu zvědavé 😝 Agolutin chápu, je to nepříjemný, ale víš co, vydrž aspoň ten týden (jestli manža nezvládá, tak jde dojet i na unicu a píchne ti sestřička) a po týdnu už jde nahradit utrogestanem...

raduza2
18. lis 2010

Ahojky ženy ,

tak a je to v úterý to vypadá na opu ,jinak 4 folikly 1x 17 mmm 1x15mm 2x8mm,ale s tím jsem počítala .Bal tam pan primář O.naznal že u mě je vždy něco extra ,má strach aby ten těch 17 mm nepraskl ,snížili mi dávky na 225 a hurá dokupovala jsem jen 1 kontejner 300 Ui takže doplatek jen 1040 hurá ,hurá ,hurá .V neděli jsdeme na 7:30, UTZ ,kdyby jste viděli jakou mám radost ,když to srovnám s minulou stimulkou tak na 1 utz měli foli jen kolem 10 mm už si to tak přesně nepamatuju

vodni
18. lis 2010

@raduza2 jůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, gratulka!!! ta 17 a 15, to je bomba 🙂 No jo, písně pomohly 😀 Tak teď se moc nehýbej, odpočívej, žádné velké pohyby 😉 Už pícháš i cetrotide?

raduza2
18. lis 2010

@andinecka ahojky ,vítej držím palce 😉

raduza2
18. lis 2010

@vodni jasně že jo dneska 1 injekce ,no já nemůžu mít nic normálně 😀

vodni
18. lis 2010

@raduza2 to je dobře, cetrotide brání tomu, aby foly praskly 😉 teď už si tam bude jen v pelíšku pěkně zrát 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru