CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
19. bře 2009

Ahoj Zuzy, se mě něco zdá, že dnes máš jít domlouvat tu práci na home office, ne? Budeš si to vyřizovat, že? Tak napiš jak ti to dopadlo a držím palce. 😀

zuzuza
19. bře 2009

Jani, ty máš teda paměť🙂, jdu tam zítra, bojím bojím už teď, ale tobě se to už krátí, co holka? Jse strašně zvědavá!!!!!!!

jeany
19. bře 2009

JJ, krátí se mě to. Já jsem taky moc zvědavá, snad vás nezklamu a povede se to. 😀

zuzuza
19. bře 2009

No snaaaaaaad!!!To už bych si na tu unicu posvítila!

lenulinka21
19. bře 2009

Ahoj holky. 😉
No líp mi o moc není v noci už nevím jak si lehnout, ležet bolí
sedět bolí no zkrátka tad si to vyžírám v 1 trimestru vůbec nic.
Navíc ted tak dva dny mě bolí celá pravá strana. V úterý jdu ke gyn. tak mu
to všechno požaluju i o těch zádech jsem dost vysoká takže jsem na ně častěji
trpěla.

lenulinka21
19. bře 2009

A jainka jak se máte sluníčka moje Yeany, Luciiie, Lucifírku, Zuzi, a spol?

luciiiie
19. bře 2009

Ahoj holky 🙂
Lenulinku oj ty naše prdelko, ty si to tak vyžíráš? No to ti dávají zabrat. Včera psala kamarádka co čeká mimčo, že dostala takovou perdu od mimča, že až povyskočila. A ty to budeš mít dvojmo 😀
Maryclementine gratuluju. Hlavně, ať je vše v pořádku a nic zlýho tě nepotká.
Jeany...Jeany...už ať je středa, to tu budu strašit od 5 od rána a budu se těšit z dobrých zpráviček.
Zuzanko, přeju, ať ti to schválí.
Lucifírek je v jednom kole pozoruju, to je dobře.

jeany
19. bře 2009

Ahoj Lenulinko, tak to máš tedy potíže.Miminka ti dávají zabrat, viď. Hlavně ať ti v úterý dopadne dobře kontrola. Někdo trpí první měsíce, někdo až pak a někdo to projde bez potíží, že. Hlavně se opatruj ať jste všichni v pořádku. A jak se doma zabavuješ ty? Jak to vypadá s tím bytem, děje se něco?

Jinak já se cítím dobře. Pořád doufám, že jsem těhu a snažím se tomu věřit. Sem tam mám depku a myšlenky na to, co kdyby to nevyšlo, ale to se snažím zahánět a nutím se myslet pozitivně. První dny jsem měla v bříšku takové píchání, pak za týden taky a teď pár dní necítím vůbec nic, tak je mi tak nějak dobře. Na nic si nestěžuji.

luciiiie
19. bře 2009

Jinak dobrý s tím spermiem....jako síla 😅

zuzuza
19. bře 2009

Ahoj Lenulinko, lucii🙂
Luci nemám slov a pěkně mě to nasra.... chápeš ne, se... mě to čím dál víc!!!

lenulinka21
19. bře 2009

Luciiie no to jo ale hold to k tomu asi patří.
Už ted skoro nic nedělám jsem zvědavá, co mi řekne doktor.
Yeany tak to já tady teda budu taky stepovat 🙂 a čekat až řekneš
prolomily se ledy.

jeany
19. bře 2009

Luciiie ahoooj, tak v tu středu tak brzo tu nemusíš strašit. 😀 Já budu doma testovat asi kolem 6 a v práci jsem tak kolem 6.30 pak vám hned napíšu. Budu se snažit napsat co nejřív ať vás nenapínám. Záleží, jestli mě nebude nikdo zdržovat v kanceláři. Snad napíšu pozitivní zprávičku, ježíš jak já si to přeji.

jeany
19. bře 2009

Holky já budu tak nervozní až vám to budu psát. Buď budu strašně šťastná nebo ne. Ale musím počítat tak trochu i s tou možností, aby mě to nepoložilo.
Zuzy, co se týká toho spg, taky žasnu a nechápu, vždyť vy dle toho to máte přece lepší výsledky, ne.

zuzuza
19. bře 2009

Sám otevřel nám na prvním sezení řekl, že je jen míííírně zhoršený, spíše v normě a ten bl.... nám nabízí dárce, nemám slov!

lenulinka21
19. bře 2009

zuzi spíš oni už asi neví jak z nás dostat peníze.

luciiiie
19. bře 2009

To je v pr....

lenulinka21
19. bře 2009

jak už jsem psala výsledky manželova spermia z unici se naprosto lišily
od výsledků z Ostravy.Hlavně v morfologii která se prý nedá nějak ovlivnit!!!

luciiiie
19. bře 2009

Že by byli až takový hyeny a vydělávali na lidským neštěstí??? ☹

maryclementine
19. bře 2009

Já si nemůžu na unicu, tedy na přístup, stěžovat, cítím se tam fajn... když se nám nedařilo, šel napřed manžel na spg a já na krev (trochu problém s hormony štítné žlzy, po tříměsíčním braní nějakého prášku se to spravilo). Pak v poradně nám Frgala řekl, že mně už ani žádné vyšetření vaječníků a nic dělat nemusí, protože manžel je na tom takhle blbě. 0% pohyb, 1% morfologie, to bylo v červenci 2008. Řekl, že jediná šance je ISCI a hned nabízel stimulaci a dal nám materiály, papíry, přehledy, povídání. My to museli rozdejchat, takže jsme se odporoučeli domů a na kontrolní spg jsme šli listopad 2008 s tím, že pak se do toho pustíme. Tam bylo těch 5% pohybu a Frgala řekl, že to trochu zvětšuje šance, ale samozřejmě je to pořád špatný. No a v lednu jsme zahájili pokus. Když dělali spg při OPU, tak nám embryoložka jen řekla, že je to pořád špatné, ale hodnoty nám konkrétní neřekla, takže nevím, měl-li manžel zase nulu nebo pět nebo tak, každopádně ta morfologie je fakt mizerná. Právě proto se bojím toho zamlklého, co když z toho mála spermií třeba vybrali náhodou nějakou geneticky vadnou? Žádné jiné vyšetření nám nědělali, ani genetiku, nic. Asi čekali, jak dopadne první "pokusné" IVF, fakt nevím. Nicméně Frgala je fajn, vždycky se choval velmi dobře a všechno vysvětloval, na co jsme se ptali. Pravda je, že manžel prodělal v pubertě Reyův syndrom, byl týden v komatu, nacpali ho chemií horem spodem a vzali mu i díky agresivní léčbě (která mu ale zachránila život) dvě třetiny žaludku. Takže si myslíme, že mu tehdy narušili tou chemií nějaký pubertální vývoj, kdo ví.

luciiiie
19. bře 2009

Frgala je nejlepší....mám ho taky moc ráda... 🙂

zuzuza
19. bře 2009

Ale já taky holky nadávat nemůžu, sou tam milý, nikdo nám nic nenutil, šli jsme do ivf sami dobrovolně! U mě diagnoza jasná, takže asi tak, jen mě prrostě dojalo to spermio, i když je fakt, že on doktor gogela nás do toho dárce jako nenutil, řekl, že v případě, že se embrya budou při dalších pokusech zastavovat v pozdní fázi, tak že to může být tím spermie a pak je tu možnost toho dárcovství, ale ne že by mě nutil jít do toho hned, to jako zase ne, já osobně si myslím, že to byla věc náhody, že se to nepovedlo, mohlo to být klidně i velkým množstvím vajíček, které mi rostly, přístě mi dají nižší dávku, uvidíme teď podruhé.

macinta
19. bře 2009

Ahoj holčiny.
Mary gratuluju k testíčku 🙂
Jakpak se Vám všem daří, holky? My to teď máme dost na h.... ☹ Samé starosti ☹

zuzuza
19. bře 2009

Maci, jakto, jaké starosti?

jeany
19. bře 2009

Ahoj macinto. Jaké máš starosti? Jak se ti vede?

macinta
19. bře 2009

Holky, manža byl v neděli na hokeji a vrátil se s rozbitou pusou. Má sedm stehů v puse a jeden na puse. Vypadá jak havajskej bubeník ☹ Můj táta je už čtrnáct dní v nemocnici s páteří a vůbec se to nelepší. ☹ Teď tam leží i tchán. předevčírem ho operovali, protože si přetrhl achilovku. ☹ No prostě veselo ☹ ☹ ☹

luciiiie
19. bře 2009

ojoj....tak to mě mrzí.... ☹

jeany
19. bře 2009

Jak se to stalo na hokeji? Manža byl v úterý s dcerkou na hokeji a dnes dokonce pojedou na hokej až do Vsetína. Tak mě to vystrašilo, jak k tomu přišel?

zuzuza
19. bře 2009

No maci, pěknej humáč:(

vladka1
19. bře 2009

ahoj holky.... 🙂
hlásím narození Radečka....v pondělí 16.3..... 😉

macinta
19. bře 2009

Stalo se to na v garážích. A to můj chlap je kliďas, který by rvačku nikdy nevyvolal. Jen ten pán (s východním přízvukem) neuměl parkovat. Můj manžel byl první po ruce. Prý, kdyby tam byla holka, dostala stejnou ránu. Prostě nějakej magor. 😠 Docela mě to štve, protože ráno jsem četla v novinách,jak nějakem Makedonec vystřílel rodinu a pak tohle. Člověk aby se bál vystrčit nos 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru