CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
17. pro 2010

@vodni to je právě úplná nádhera. Že se tady u toho počítače řechtám. Máš pravdu s úsměvem jde všechno líp. 🙂

vodni
17. pro 2010

@andinecka Jo tak to je přesně to, jak by sis to měla představit - obrovskej chlap, co mu dají do ruky novou hračičku, úplně jak malý dítě... 😵 Když jsme to teď vyzvedávali, tak manže hned s lehkým úsměvem na rtech pravil, že ty injekce dá do SVÉ tašky 😝

andinecka
17. pro 2010

@ivetule
já jsem vyměkla 🙂 🙂 🙂 a zkusím to vydržet do středy. ☹ ☹
Řekla jsem si, že se nebudu tolik pozorovat.

Jinak moje nej kamarádka včera porodila holčičku Natálku 🙂 🙂 Prý rodila 16 hod. Brrrrr

pampeliska36
17. pro 2010

@tevi kocko... moooooooooooooooooooc na tebe myslim! a at ti v nedeli zavolaji kraaaaaaaasne zpravicky!!!!!!! a v pondeli se pekne pro ty svoje miminka nachystej 😉 😀

vodni
17. pro 2010

@andinecka máš IP

ivetule
17. pro 2010

@andinecka to teda brrr. Já rodila tak tři hodinky a stačilo to. 🙂

tevi
17. pro 2010

Holky jste zlaté... Až mi zavolají, tak se vám ozvu. Snad to dobré zprávičky budou. Mějte se krásně a užíjte si bezva víkendík.

vodni
17. pro 2010

@tevi Určo budou!!!! Tento a příští týden prostě MUSÍ být všechno OK, ju? 😉 Prostě MUSÍ a když už, tak pro všechny 😉

luciiiie
17. pro 2010

@tevi myslela jsem na tebe....to je dobře, že to nic kvůli čemu by se to muselo stopnout. Jak už jsem psala, taky mi to ten estrofem při Ketu udělal 😒 Na pondělí držím palce ať se embryjka rozběhnou 😉

@andinecka 16 hodin? ééééééééééééééé

vodni
17. pro 2010

@luciiiie Neboj, z tebe Štěpánek vypadne při dnešní kontrole za pár minut 😎
(no jasně, já teoretik a dělám si z toho srandu, že jo... ale fakt ti moc přeju, aby to bylo hlavně rychlý...)

raduza2
17. pro 2010

Aojky holky ,všechny zdravím a všem co jdou na opu nebo budou rozmražovat nanučky držím vše co mám 😉

@luciiie ty jsi ještě pohromadě 😀

andinecka
17. pro 2010

@luciiiie
neměla jsem to tam psát -
ale Síma chtěla, aby se mimiš narodil až včera!!!protože tak bude mít narozky stejně se svým tatínkem.

Jinak já mám porod za sebou a byl rychlej. Promin, že jsem tě vystrašila - moc mě to mrzí.

luciiiie
17. pro 2010

@andinecka neblázni, nevystrašila 😉 Ono víš jak, stejně to máme každá jiný 😉

vodni
17. pro 2010

Kočky, ta lehká strava večer před opu - co jste si dávaly? Já měla posledně stravu natolik lehkou, že jsem pak měla celou noc hlad 😝

pampeliska36
17. pro 2010

@vodni ani si moc nepamatuju... ale predpokladam, ze jsem si dala rohlik se sunkou 🙂

vodni
17. pro 2010

@pampeliska36 jj, taky jsem měla něco takovýho, ale právě - ta noc, člověk toho pochopitelně moc nenaspí, a bříško kručí a kručí 😀

teckovanaorchidej
17. pro 2010

@vodni děkuji za IP, já měla banán večer před opu a nějaký jogurt, asi....tak se drž, holka... 😅 😅 😅

vodni
17. pro 2010

@teckovanaorchidej díky 😉

Nevím, jak se tu ještě večer stavím, tak kdyby ne, tak kočky - jestli ovládáte magii nebo cokoliv podobného, tak zítra před devátou začněte 😎

pampeliska36
17. pro 2010

@vodni drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim pesticky MOC MOC MOC MOC MOC 😉
AT TO DOBRE DOPADNE A JSOU ALESPON DVE A KRAAAAAAAASNE!!!

andinecka
17. pro 2010

@vodni
budu na tebe a na folíčky myslet - 🙂 🙂
udělejte si pěkný večer a zítra hroooooooooooooooozně moc štěstíčka

ivetule
17. pro 2010

@vodni držíme všechno co máme. To prostě MUSÍ vyjít !

kveta
17. pro 2010

@vodni Držíme palčeky..

luciiiie
17. pro 2010

@vodni držím pěsti....hodně štěstí!

1tralala
18. pro 2010

@vodni hodne stesti

teckovanaorchidej
18. pro 2010

@vodni holka myslím na tebe, hodně moc štěstí..........................

pampeliska36
18. pro 2010

@vodni i jaaaaaaaaaaaaa 😀 kocko at jsou tam!!! i ja se tesim na jeziska 😉

ivetule
18. pro 2010

@vodni tak vodní už mě trošku brní ruce jak je pevně držím. 🙂 A furt nahlídám jestli už jsi tu. 🙂

vodni
18. pro 2010

Ahoj kočky, vy jste zlaté 😵 Moc děkuji!!!! Už jsem tu 😉 A máme 3 vajíčka 😵 😵 😵
Bohužel mi ale ještě embryoložka nemohla říct jestli jsou všechna použitelná, takže do zítra prosím ještě vysílejte ty stejné super pozitivní signály, abych měla dopolední telefonát dobré zprávy 😉
A představte si, přijdu na sálek, a pan dr.O mi povídá, že má pro mě návrh 😀 Znělo to velmi zajímavě, takže jsem plna očekávání čekala, copak že to bude. A on, že by mě neuspávali - ty jo si říkám, bez narkózy... ale vzhledem k tomu malýmu počtu a tomu, že jsem letos měla už dvě narkózy, tak jsem se poptala co a jak a souhlasila. Je to fakt brnkačka 😎 Dali mi teda nějaký oblbovák do žíly, prý že mi po tom bude všechno jedno 😝, ale nepociťovala jsem nic takovýho. Prostě tam ležím, povídám si s paní anesteziložkou a pan doktor dole něco vyrábí 😝 Je to jako když se jde na ultrazvuk, ale dr. vždycky řekl teď to píchne, ono to píchlo asi jako když si pícháte injekce, takže nic strašnýho. Pak spustilo odsávání, při kterým to legračně pípalo, a hotovo 😀 😀 😀 Takže pokud je málo folikulů, můžu doporučit 😎
A další dnešní dobrá zpráva je další zlepšení spermiogramu!!!!!! Pamatujete na našich původních 0,5 a pak naše zlepšení na 4,5? Tak dnes jsme měli už 5% morfologii 😉

vodni
18. pro 2010

Koukala sem teď do vlastního fotoblogu 😉, že zlepšení je ještě lepší, minule byla morfologie 4%, takže teď je lepší o celé jedno procento 😝 😝 😝

ivetule
18. pro 2010

@vodni mám hroznou radost u za tebe. Tak ještě firt budeme držet všechno co půjde na telefonát. 🙂 A co jste dělali,že máte takoví zlepšení?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru