CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
18. pro 2010

@ivetule Díky, díky, díky 😵 Snad bude zítra aspoň ta dvojka 😉 Chudák manžel poctivě papkal, co jsem mu naordinovala 😀 (viz můj fotoblog "čekání na 3.IVF", v podstatě složení profertilu, ale něco ve vyšších dávkách) A taky jsme ty spermoníky poctivě 2x týdně cvičili 😎

ivetule
18. pro 2010

@vodni my jsme zkoušeli vitamíny ,ale moc nepomohli. A bohužel manža není tolik doma takže to cvičení moc často nejde. 🙂

luciiiie
18. pro 2010

@vodni Ty jo vodni paráda! Gratulačka k vajcám (moc držím palce, ať jsou všechny 3 kousky použitelné) a hlavně k tomu spermiogramu! To je super!

vodni
18. pro 2010

@ivetule nooo, nás to spíš někdy stálo trochu přemáhání 😔 Vitamíny jsme používali mezi 1. a 2. ivf a bylo to na nic. Takže jsem k nim po 2.ivf zkusila ještě doplnit ty aminokyseliny (500mg L-carnitin a L-arginin), zinek jsme zvýšili na 30mg denně, a hlavně kys. lsitovou na předpis (ta má 10 miligramů, ty co se prodávají volně jsou v mikrogramech, takže prd dávka)

vodni
18. pro 2010

@luciiiie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vodni
18. pro 2010

Kočky, já tam na vás na všechny tak myslela 🙂 To muselo být tolik energie, že z toho snad ty dvě minivajucha ještě dozrály 😀

raduza2
18. pro 2010

Ahojky holky

@vodni vodníčku super 😵

vodni
18. pro 2010

@raduza2 Ahoj Radúzko 😵 Ještě uvidíme, jak to bude vypadat zítra...

raduza2
18. pro 2010

@vodni opět věřím že dobře 😉

raduza2
18. pro 2010

@vodni v kolik máš volat ??

vodni
18. pro 2010

@raduza2 je neděle, o víkendech volají oni - většinou mi volávali tak kolem 10.30...

raduza2
18. pro 2010

@vodni aha vlastně já ted nějak nesleduju co je za den 😝 ,u mě je den jako den 😀

vodni
18. pro 2010

@raduza2 no jo, tvrdá práce, viď 😝 ale aspoň máš změnu a na vánoce pak bude klid...

raduza2
18. pro 2010

@vodni no spíš bych řekla tvrdá změna 😀 , jj na vánoce bude klid

vodni
18. pro 2010

@raduza2 Tak je to správně, vánoce mají být přece o klidu a pohodě, takže tak to má být 🙂

raduza2
18. pro 2010

@vodni ještě 4 dny a pk opravdu bude veget a hoooodně si jej užiji

vodni
18. pro 2010

@raduza2 pokud bude ET, tak záleží na tom počtu, kdyby bylo jedno, tak nejspíš už v pondělí, kdyby 2-3, tak v úterý... A pak u mě žádnej veget nebude, pak bude čekárna, která je spíš o nervy 😝 I když, jak se znám, tak budu opět poctivě s ledovým klidem čekat na ono datum 😎

raduza2
18. pro 2010

@vodni nooooo tak jetsli pujdeš v úterý tak je úúúplněk 😀 ,no pro tebe to veget nebude to je mi jasný 😒

vodni
18. pro 2010

@raduza2 jj, úplněk, ježíšek v betlémské kolíbce, vánoční zázraky... snad se ze mě stane ještě romantik 😀

vodni
18. pro 2010

@raduza2 A co plánuješ na vánoce ty? Bude nějaký výlet, hory apod.?

raduza2
18. pro 2010

@vodni houby romantik začneš věřit na babské povídačky 😀 😀 😀 😀

vodni
18. pro 2010

@raduza2 romantik a pověrčivej k tomu 😀 To je kombinace 😝

raduza2
18. pro 2010

@vodni no tak asi ne ,nějak nám to všechno vlezlo do penízků a taky chceme ještě něco ušetřit na další pokus .kdyby náhodou byli nějaké nepředvídatelné investice

raduza2
18. pro 2010

@vodni no nebo .... 😀

vodni
18. pro 2010

@raduza2 Jo tak toúplně chápu, taky když, tak pojedeme jen na chaloupku, a vlastně asi ani možná to ne. Budeme se válet doma a odpočívat 😀 To taky není k zahození 😉

raduza2
18. pro 2010

@vodni tak určitě pojedeme na dva dny k našim ,ale radši bych byla jen s těma mýma raubířama 😵

vodni
18. pro 2010

@raduza2 taky tak, manžel, kočky a vodníčci v bříšku - to by mi stačilo 😉

raduza2
18. pro 2010

@vodni vodníčku já se loučím zítra budu držet opět vše co mám 😉 ,jedeme kamošovi na narozky ,tak doufám že se moc nepicnu 😝 ,zítra mám jít do práce ....... 😀

raduza2
18. pro 2010

@vodni no přesně

vodni
18. pro 2010

@raduza2 tak pa pa, a jestli se picneš, tak prosím i za mě! 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru