• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

19. listopadu 2017 
@andinecka no jo, tys mi pořád ještě nepotvrdila "přátelství" :frowning2:
22. pro 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka GRATULUJI!!!!!!!!! A jak píše Ivetule - nikde nic špatnýho nečíst, na nic špatného nemyslet a 12tt je tu cobydup, uvidíš :wink: super! :dizzy_face:
22. pro 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni
nechápu, jak je to možný. Můžeš mi ještě jednou napsat, že chceš mezi mé přátele
22. pro 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka No, já už na to kliknout nemůžu - mám to šedivý s nápisem, žes stále nepotvrdila. A můžeš to udělat naopak? Tj. poslat oznam ty mě?
22. pro 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, gratuluji k miminku, andi, 1cm, to je páni obřík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Všem nám řeli, že se ještě nemáme radovat, mě taky dr.G zchladil, že se mám radovat, až bude v kočáru :slight_smile: :slight_smile: No a dnes přišla písemná zpráva def. z amnio, miminko je OK. Včera jsem Gábince za ten veelký utz koupila dupačky a čepičku, jsem se neudržela. :slight_smile: :slight_smile:
vodni, pohlaď za mě vodníky, určitě rostou a stelou si pelíšek, už se těším na obrázek z utz :slight_smile: :slight_smile:
pampel, tak jak je to s tím Pregnylem? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ivet, ty zatím stimuluješ o sto péro?
jak bude čas, dám sem taky nějaké ty fota :slight_smile: :slight_smile:
22. pro 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Tak už OK a fotečka je nááááádherná!!!! Hend jsem před monitor vystrčila břuch, aby měli Vodníci motivaci :wink:
@vodni
vodní a vodníčci - tak už vás tam mám mezi přátelíčky:slight_smile: :slight_smile:
@teckovanaorchidej pohlazení splněno :wink:
22. pro 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka já taky nic nevidím a taky nemám potvrzené přátelství, prosím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. pro 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé holky, ještě jednou moc díky za podporu.
Jdu si něco dobrého dát (je jedno co¨- všechno chutná stejně hnusně - kovově :slight_smile: :frowning2: :frowning2:
22. pro 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kočky .... já ten teoretik :grinning: ... můžete mi čistě motivačně popsat, jak to tam to srdíčko bliká? To jak je ten malý gumídek na fotočce, tak tam prostě srdéčko svítí jak tepe? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Já koukám na profil andiny a má tě tam v seznamu přátel, tak už asi ok, ne?
22. pro 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni
já neměla orchidejku potvrzenou - už mám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jinak k tomu srdíčku . to se nedá popsat :slight_smile:
Prostě uprostřed bušilo srdíčko a bylo to úplně úžasný :grinning:
22. pro 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to musí být náááádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni světelné pulsy, prostě blik blik, světlý terčík rozsvítí se, zhasne na šedý a strašně rychle po sobě, neboj, taky se dočkáš....
22. pro 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka už ho chci taky vidět :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
22. pro 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka já taky nic nevidím. Prosím prosím. :sweat_smile:
22. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni neboj dočkáš se. Už to moc dlouho trvat nebude. Malej konečně usnul. Lumpík jeden. :grinning:
22. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jo jo stimuluju jak můžu. Dneska jsem dostala i mrchu takže moje tělo spolupracuje. :grinning: Akorát se mi ještě nerozjela od rána. Asi ty prášky uvidíme. Ale vypadá to,že toho 4 platí.
22. pro 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule Určitě, ona je v tom dlouhým protokolu rezerva, mrchu nemusíš dostat přesně na den... Ale řeknu ti, já ten dlouhej tak zpětně nenávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Těch injekcí bylo trochu moc, pamatuju si, že jak jsem píchala posledních několik Diphereline, tak jsem měla kůži tak jakoby ztvrdlou nebo co - jehla udělala v mém špeku takový ďolík a kůže se nechtěla propíchnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale na druhou stranu, ty máš dlouhý protokol odzkoušený a úspěch korunovaný Mílou, takže budeš mít repete se vším všudy :wink:
22. pro 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :hearts: tak to je krása :hearts:
22. pro 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
UF holky :slight_smile: nazdarek!!! jdu si vas docist :grinning:
22. pro 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 No to je dost... My tady čekáme, jak je to s těma tvýma čárama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jeeeeeeeeee ahoj :slight_smile: ja celej den v praci frmol :frowning2: ale zitra mam na stesti dovcu :grinning: takze jupiiiii... do prace AZ v lednu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

.... neeeeeee holky neplaste! to bylo schvalne nacasovano ty dve //... ja si pichala posledni pregnyl v nedeli :slight_smile: a testovala to vcera vecer :wink: takze nebojte nic... je to pregnyl a ty prave carky nepromeskate :grinning:
.... ale jsou kraaaaaaasne... jsou krasne videt a jsou to moje prvni dve // v zivote a momentalne je mi uuuuuplne fuk, ze je to z pregnylu :grinning: ... ja si proste pockam! :wink: :slight_smile:
22. pro 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka MOC gratuluju k centimetrovemu miminku :slight_smile: :grinning: :wink: MAM RADOST!!!
22. pro 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tobe potvrzovaci gratulace, ze jste skutecne OK a mate to cerny na bilym :grinning: :grinning: :grinning:
@luciiiie nazdarek :grinning: ty jsi jeste cela??????????
@jezulicka ahooooooooooooooooooooooooooooooj :slight_smile: vitam te zpatky :wink: doufam, ze to bude dobre!!! a co se bude dit? to se ma ten hematom vstrebat nebo ho budou operovat nebo co? nejakej postup mas? :fearful:
22. pro 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Ty jo, v práci mě taky nikdo neuvidí až do ledna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Tak to tě úplně chápu, podobnej pocit jsem kdysi v pradávné historii měla z ovulačního testu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek