CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
24. bře 2011

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 no buď takové nějaké obrovské sárí nebo to vidím jako nějakou pelerínu á la šapitó 😝 Ty jo tolik termínů porodu 😀 ona to Gabča ale určitě zařídi po svém 😉

kac3nka
24. bře 2011

Ahoj holky, tak dneska máme embrya 4.
Jedno 5ti buněčné, dvě 4buněčné a jedno 2buněčné. Zítra mám zase zavolat, to jsou nervy, chjo ☹ a ET až v sobotu...

teckovanaorchidej
24. bře 2011

@vodni no toho se trochu bojím, že se rozhodne sama, moje opelichaná děloha nesmí začít moc kontrahovat, takže, raději bych to na Gábince nenechávala 🙂 🙂 🙂
čéče, ta budeš kočka multikulti 🙂 🙂 🙂
@kac3nka vydrž a věř, máš skoro nachlup stejné počty a stav jako já, nám pak na ET zůstaly jen morulka a časná blastocysta a vydržela - jedna blastička, držím ti palce

kac3nka
24. bře 2011

@teckovanaorchidej Děkuji, budu se muset nějak zabavit, ať to čekání rychle uteče 🙂 A ty jsi šla který den na ET?

pampeliska36
24. bře 2011

@kac3nka ahoj kocko 😉 preji pevne nervicky!!! jsou to pekna embryjka 🙂 drzi se pekne u sebe! ja byla na ET treba az ten paty den, mela jsem prodlouzenou kultivaci.

pampeliska36
24. bře 2011

@teckovanaorchidej no teda teda teda... diky za info o terminku 😀 abych byla aspon trosku v obraze 🙂 pak uz budou na rade holky jezulicka a andinecka 😀

pampeliska36
24. bře 2011

@vodni nazdarek 😀

pampeliska36
24. bře 2011

@suuu vitej 😉

kac3nka
24. bře 2011

@pampeliska36 já mám taky prodlouženou kultivaci, to by v tom případě vycházelo spíš na neděli, ale jestli by vůbec nějaká zbyla, když teď odpadly 2...no nejradši bych jela na ET hned 😅

teckovanaorchidej
24. bře 2011

@kac3nka měla jsem taky 5denní kultivaci, při opu celkem 14 oocytů, 8 k oplodnění a pak 2 k ET a klaplo to, tak klid, drž palečky a těš se 🙂

kac3nka
24. bře 2011

@teckovanaorchidej a ubývaly ti hned ze začátku nebo i ke konci před ET?

teckovanaorchidej
24. bře 2011

@kac3nka bylo jich 8, druhý den nebo třetí pak 5, ty se držely, den před ET byly 4 a ráno před ET už jen 2

pampeliska36
24. bře 2011

@kac3nka mrkni do meho blogu... mam tam ten prvni clanek o nasem IVF... ten prvni a hlavni ubytek byl ze startu, pak se jen embryjka vyvijela... vim, ze mas strach, protoze minule nedoslo ani k ET... ale ted to klapne... uvidis! musis jim proste trosicku verit! a opravdu si myslim, ze se krasne vyviji. podivej se na
@vodni ta mela tento pokus opravdu sileny a je z neho tehulka 🙂

pampeliska36
24. bře 2011

@kac3nka proste z mych zkusenosti staci jen to jedno krasne a silne embryjko, na ktere vsechny cekame 🙂

kac3nka
24. bře 2011

@pampeliska36 nevidím u tebe žádný článek 😕 ale jo, snažím se jim věřit, aspoň to jedno aby tam bylo 🙂

pampeliska36
24. bře 2011

@kac3nka ahaaaaaaa ja to mam asi jen pro pratele 🙂 momenticek 😉

suuu
24. bře 2011

ahoj a děkuju za přivítání!!
kac3nka jestli ti mužu trošku uklidnit taka ja měla jen 4 vajíčka...druhý den jen 2 embryjka no a ty mám te´t u sebe....přeju hodně štěstíčka!!

kac3nka
24. bře 2011

@suuu jé, to jsi měla 4 hned na začátku? No já jsem měla schopných 9 v úterý a dneska je čtvrtek a byly 4...

mufinka0
24. bře 2011

@pampeliska36
@vodni
Ahoj holky 🙂 Nečeká mě zatím nic,..jen operace mandle 😒 A tu jsem musela znova odložit, protože jsem dostala kašel, jako blázen. Volala jsem tam a prý v žádným případě ať nechodím, že na celkovou anestezii musím být 100% zdravá ☹ Tak od zítřka do pondělka budu ležet a příští týden se objednám na další termín.
Jinak si užívám pěkného počasí, jaro miluju!!! 🙂 O víkendu bude grilovačka, tak už se nemůžu dočkat 🙂 Akorát že mi to manžel bude muset donest nejspíš do postele 😀 Vodní, doufám, že si to těhulkování pořádně užíváš!!! 😉 A jak jsem četla,..to mamutění fakt neřeš! Klidně přiberu 30 kg, jen když bude na konci té cesty zdravé miminko,..klidně 2! 😀
A Ty Pampel pěkně odpočívej, aspoń pár dní 🙂)

pampeliska36
24. bře 2011

@mufinka0 holka ty mas teda pech... ja se z tebe picnu! 😀 😀 😀 uz jsem myslela, ze budes mit po zakroku s mandli a valim zrak 😉 tak se dej poradne do kupy!!! at jsi brzo OK 😉

vodni
25. bře 2011

Čau kočule, jdu jen v rychlosti napsat, že je nádnerné sluníčko, takže jsme se na poslední chvíli rozhodli vyrazit na chajdaloupku 🙂 Pá v Po 😀

vodni
25. bře 2011

@kac3nka Kačko, přidala jsem tě jako přítele, tak mrkni, jak jsme to měli my - opravdu i z mála jdou dělat zázraky 😉

kac3nka
25. bře 2011

@vodni Ahoj, tak si to tam užijte, snad vyjde počasí 😉

kac3nka
25. bře 2011

@vodni Jé, díky, mrknu 😉

luciiiie
25. bře 2011

Ahoj holky,
jdu vás jen v rychlosti pozdravit, ani nedočítám...jen jsem zahlédla, že
@pampeliska36 už má prcky u sebe, moc ti držím pěstičky, aby to vyšlo! 🙂
@teckovanaorchidej no tobě ženská přeju ať Ti ty poslední týdny rychle utečou a máš už princeznu doma. Budeš rodit císařem, jo? 🙂
@vodni !!!!!! 16tt !!!!!!! fííííháááá!!!! hledím jako blázen, jak strašně rychle to naskakuje! paráda! 😵
@drndapetka Peti koukám, že Ketík už tu? super! hodně štěstí....bude to tutovka, uvidíš 😉
@jezulicka už se pomalu blíží 30tt a poslední velký ultrazvuk 😵
@mufinka0 Přeju, ať jsi brzo fit! to je pech toto...ale to uteče a pak hurá do boje 😉
My se máme fajn, Štěpulka je zlatíčko, všechny vás moc pozdravuje, roste jako z vody... v úterý to bude přesně rok, co nám ho tak krásně umíchali 😉
Všem snažilkám přeji hodně štěstí!!!! HOLKY DRŽTE SE!!! ono to jednou vyjde! 😉

kac3nka
25. bře 2011

Holky, tak máme na zítřejší ET 3 embryjka 🙂 🙂 🙂

suuu
25. bře 2011

kac3nka to je super ...hodně štěstí 😉

kac3nka
25. bře 2011

@suuu Děkuji 🙂 a opravdu ten ET nebolí, jak všude čtu?

suuu
25. bře 2011

kac3nka nebolí...je to jako klasická prohlídka..... 😉

kac3nka
25. bře 2011

@suuu Agolutin do zadku je asi horší, že? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru