CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
16. únor 2009

lucii,ty bolesti na stranách v podbřiškujsou normálně,to se tam něco děje. A řekli mi,že ten prášek ráno můžeš zapít malinkých douškem vody. Ale dá se spolknout i bez toho.

luciiiie
16. únor 2009

Tak to je fajn..dík .. jsem zvyklá hodně pít i noci, hold to budu muset vydržet 😖

jarkabilik
16. únor 2009

luciiiie jsem s pak těšila až se pořádně napiju 😀

luciiiie
16. únor 2009

To věřím... 😀 😀 😀 Už aby to bylo za mnou 🙂 Krvácela jsi pak Lucifírku dlouho?

zuzuza
16. únor 2009

Ahoooj holky, tak jsem konečně tady, tak sem zase byla s kámoškou na obědě, pak lítala po frcech 😀 a domů došla teď, tak rychle dočítám!

Tak super, máme tu NT lucifirka, super lucifirku, má m radost, že už je máš u sebe, ty jo držím strašně pěsti ať jde vše ok a co sliznice? Říkali, jaká je????

jeany vůastně ty jsi jak na tom, jsme tak nějak zároveň?

Všechny moc zdravím, kočky!!

Holky, už mám za sebpu 4. puregon a pořád mě nic nebolí, nepíchá, je to normální? nemělo by se tam dole už něco cítit??

lucifirek
16. únor 2009

Luciiiie ani ne. první den trošičku,ale to je pár kapek a ještě dva dny takový narůžovělý výtok,nebo hlen. Jak bych to sakra popsala. Jinak ne.

lucifirek
16. únor 2009

Sliznici mi Zuzuzy neměřili,ani my nedělali utz. víš. Neboj i když to nebolí,tak se tam něco děje.

luciiiie
16. únor 2009

Já jsem asi otravná s těma otázkama, co? 🤐

lucifirek
16. únor 2009

Ne nejsi,od toho tu jsme

lucifirek
16. únor 2009

jo a ty bradavky mě taky bolely a bolí,teď už mě bolí celý prsa

zuzuza
16. únor 2009

Lucifirku a ten ET bolel nebo jak a jak jsi tam pak dlouho ležela? A na pokoji nebo na tom salku?? Takže tebe taky 4. den puregonu tak ze začátku nic nebolelo?? Mám strach, že mě ve čtvrtek řeknou, že tam nic neroste:(

lucifirek
16. únor 2009

zuzy vůbec jsem to necítíla. Ležela jsem 10 min na sálku a 20min v čekárně. Mě nebolelo celkem nic při stimulce.
Neboj,určitě tam něco bude.

zuzuza
16. únor 2009

Tak jo tak jsi mě trochu uklidnila lucifirku, pač sem začala být nervní:(

lucifirek
16. únor 2009

nebuď

zuzuza
16. únor 2009

Holky, dnes tu nikdo neeeni a jak je lucifirku, jak se citiš? Co? Dojmy🙂

lucifirek
16. únor 2009

je mi super,jen mám trošku strach.ale jinak supr

zuzuza
16. únor 2009

Tak běž odpočívat lucifirku a pěkně k televizce a v klidku a hlavně pozitivně!!!!To se povede neboj, až já půjdu na ET tak ty už možná budeš vědět výsledek🙂

lucifirek
16. únor 2009

testuju 2. března

zuzuza
16. únor 2009

No a můj transfer by měl být dle prvotních jejich přepočtů při první návštěvě kolem 29.🙂

luciiiie
16. únor 2009

Tak já se jdu naposledy pořádně nadlábnout, sbalím si věci, zavedu globuli a budu se třepat na ráno 😨 Zuzko neboj, folíci určitě rostou, já zas nemám moc nafouklý břicho, jen jak kdybych se dobře najedla. Ale ty modřiny co jsem občas měla..ajaj.. 😒

zuzuza
16. únor 2009

lucii, jej ty jsi tu nová, že ano? O tobě ještě nic nevím, něco mi písni, at jsem v obraze, ty jdeš zejtra na opu?

lucifirek
16. únor 2009

Luciiii,neboj se ničeho. A dej vědět,jak ti je a kolik bylo folíků.

lenulinka21
16. únor 2009

Holky tak jsme doma byli jsem ještě na nákupu. Dr.byl spokojen mimča jsou živé až až. 🙂
Manžel tam byl semnou a moc s emu to líbilo. Dostala jsem číslo na 3D mám si tam zavolat
radši ted prý je hodně těhulek(teda vy budete taky o tom nepochybuji) dopředu.
Prý po 22.březnu to už budu ve 20tt.
Luciiie: ahoj vítej holka. Takže zítra máš OPU. Pak už to bude jen hračka ET je tak krásný. 🙂
My taky měli problémy se spermoškama hold líné, pomalé a ještě i špatná i morfologie.
To máš super že to do toho Brna nemáte daleko my jsem až z Opavy tak¨že nám to dalo docela zabrat
ty cesty. Ale zvládli jsem to.
Lucifírku: krásně sï to zvládal klobouk dolů připadal jsi mi v celé stimulaci klidná, v poho a vyrovnaná.
a tak to má být.Jsi příklad prö všechny.
Holky až budem všechny těhule budem jen vzpomínat na vše jen a jen s ůsměvem 🙂 🙂

luciiiie
16. únor 2009

No Zuzo je mi 27, skoro dva roky jsme se pokoušeli o potomka až nám to začalo být divný, tak jsme z vlastní iniciativy sjeli do Brna, že zkusíme nějaký to vyšetření ať do toho jak se říká "nebušíme jak slepej do vrat" 😀 a hlavně, abysme se ujistili, že jsme eventuelně v pořádku a kdyby ne, ať se to začne řešit dokud jsme relativně mladí než čekat do 35, kdy to může jít mnohem hůř. Vybrali jsme si Unicu a diagnóza zazněla, jak většině vám tady, že přítel má málo spermií a šance, abysme počali miminko přirozenou cestou je docela malá...a bylo nám navrhnuto IVF. Je jasný, že taková informace člověkem otřese, takže jsme neváhali ani chvilku a už se v tom vezu holky s váma 🙂 Jo jo, zítra jdu na odběr a díky Lucifírkovi přesně vím, co mě čeká a možná dnes v noci i oko zamhouřím 😉 Venku je teda počasí..doufám, že v pořádku dojedem. Brala sis Luci i župan nebo něco??

lenulinka21
16. únor 2009

Luciiie: župánek ne jen košikla a přezůvky.

luciiiie
16. únor 2009

Oni mi totiž doma rvali i župan, jak kdybych tam měla zůstat na měsíc či co...ale je pěkný, jak se o mě všichni pěkně starají...hodně to pomůže, ale určitě víte, o čem mluvím 😉

lenulinka21
16. únor 2009

to jo. starostlivost je hezká 🙂 Až půjdeš na ET nejlepší je si vzít sunkni.

zuzuza
16. únor 2009

Luci aha, tak to jo ale všechny tady nemají problém se spermoškama, třeba u mě je to moje chyba:(, jinak já teda na opu ještě nebyla, teprvá mě čeká, ale byla jsem na začátku stimulky na odsátí cysty a to bylo podobné asi jako opu, normál jsem byla na ále tam v unice pak na pokoji a řeknu ti, byla to procházka růžovou zahradou, to se vůbec neboj, to by ses zbytečně stresovala, věř nám, fakt ta narkoza je pěkná, to se taaak krásně usíná🙂, holky ti to jistě potvrdí, prostě klid, fakt to nic nebude, věř nám🙂 a těš se, že jsi zase o krok blíže mimi🙂

Jinak zdravím lenulinko, nemáš nové fotečky mimisků??

lucifirek
16. únor 2009

Ahoje lenuli, to je super,že mimi jsou v pořádku. 3D je super,ségra má i video je to dojemný.
Doufám,že mi ta pohoda vydrží až do konce a pomůže k úspěchu.
Župánek Luciii opravdu nebudeš potřebovat,jen přejdeš na sál a pak do postýlky. Po punkci budeš trošku rozbolavělá,ale pak už budeš jen šťastná,že máš emroušky u sebe. A pak už si na ty naše bolístky ani nevzpomeneš.

lucifirek
16. únor 2009

Po punkci cysty jsem jela domů asi za půl hoďky,zítra musíš počítat tu hodinu a půl,než ti podají všechny informace a po tom všem manžu naučí píchat Agolutin.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru