CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
17. únor 2009

Lenuli,já si včera hezky mazala bříško krémem a myslela jsem na ně,každou chvilinku si na ně vzpomenu. Doufám,že to pomůže. Občas mě píchne v podbřišku,tak si říkám,jestli se zavrtávají. Ale měla jsem nějaké divoké sny a mimču,kojení. No děs. Nebyla jsem na to mimi přivpravená /v tom snu/,nic jsem neměla

lucifirek
17. únor 2009

Opravdu se vám tak moc zlepšíl ten spermiogram,to je super zpráva. U nás moc ne,možná protože manža kouří a nedá si pokoj. Ale to je teď už jedno. Aspoň měli z čeho vybírat. 😉

lenulinka21
17. únor 2009

něco to znamená, když se ti o tom zdá 🙂
Luciiie zítra si budeš volat kolik, co a jak že? Tak dej potom info.
A jak to prožíval přítel(manžel)?

luciiiie
17. únor 2009

No ten na mě čekal trpělivě 2 hodiny dole v čekárně, protože mi na pokoj nakonec šupli nějakou slečnu, takže tam nemohl být se mnou. Bombardoval mě textovkama, jestli jsem pořádku. Zrovna v kuchyni dělá večeři, takovou sváteční...za to, že jsme všechno tak zvládli 😀

lucifirek
17. únor 2009

No vidíš,jak si tě hezky rozmazluje. Musí se snažit,když musíme tohle posdtupovat.

lenulinka21
17. únor 2009

Jasně holky i ti naši chlapi se musí nějak zapojit no ne? 😉
A taky by si nás měli hodně vážit jednoduché to nebylo a tan můj teda? ten se fakt činil
a i ted pomáhá, uvaří, a to máme ještě barák slíbil mi na něm novou koupelnu je prostě
zlatej.

hhaanka
17. únor 2009

AHojky děvčata.
Inuno, jsem taky z Brodska a jsem celkem ráda, že tady tu porodnici máme. I když, že bych na ni slyšela jen chválu, to se říct nedá. Ale je to taky o štěstí a o kondici a psychice. Ty budeš mít určo porod rychlý a bez komplikací. Doufám, že se taky dostanu do stavu, kdy už se budu těšit na porod, aby to už bylo za mnou.

Luciferku, na Nové Město jsem slyšela dost hrůzný věci, sestřenice ze Žďárska tam rodila dokonce dvakrát a pokaždé měla příšerný zážitek, jako prvorodička z toho byla dost zdrchaná, nechaly ji dlouho rodit přirozeně, dokonce ji i nastřihli, aby pak zjistili, že to přirozeně nepůjde.
Jo, Luciferku, kdybychom byly těhu normálně, tak si píchání v podbřišku ani nevšimnem, viď? Taky jsem ho měla, myslím, že dokonce pokaždé, takže si toho příliš nevšímej, není to ani dobré ani špatné znamení, navíc s tebou šijí hormony, takže jakýkoli projev těhu nebo netěhu neber jako směrodatný. Prostě jsi těhulka, odpočívej, koukej na rodinný filmy a užívej si pohodičky. Jinak všechny bylinkové čaje jsem pár dní před transferem vždycky vysadila, podle dobrých rad zkušenějších je lepší první tři měsíce bylinky nebrat, spousta jich ovlivňuje věci, které ani netušíme. Asi bych byla opatrnější. Bašti listovku, femibion nebo calibrum, a to stačí. Jestli chceš něco na nervy, tak si dej večer dvojku červeného🙂 To ti neublíží.

jarkabilik
17. únor 2009

bajik gratuluji k srdíčku 😉

jarkabilik
17. únor 2009

lucifirek tak to jsi neměla naštěstí sen jako já 😀 to se mi ještě zdálo než jsem šla na vyšetření průchodnosti vejcovodů (kdy mi je zrovna vzali že jsou neprůchozí) zdál se mi normálně živý sen že mám čtyřčata jsem se zbudila celá zpocená a říkala jsem si jak se mi takové sny můžou zdát když nikdo v rodině tolikaterčata neměl 😀
Jestli to bylo znamení že o ně příjdu a že hrozí více dětí díky umělému oplodnění ...až ted nadtím tak přemýšlím 🙂

jarkabilik
17. únor 2009

luciiiie držím pěstičky at jsou krásné zprávičky z Brna 😉

jarkabilik
17. únor 2009

hhaanka ono těm doktorům někdy nic jiného nezbývá já si pamatuji že mi doktor řekl že mě musel bohužel nastřihnout abych pak nebyla potrhaná malá byla dost veliká 🙂 jen mě mrzí když někdy ten přístup aby pomohli není...a že někoho nechají hodně dlouho trápit.

lucen
autor
17. únor 2009

Ahojky Berušky tak co jak se všechny máte vy toho vždycky tolik za ten den nápišete vy se teda činíte 😉 prosím holky mužu vás poprosit pokud někdo budete chtít něco změnit v tabulce pište mi do IP adresy každý den se snažím na vás aspon kouknout ale někdy není čásek číst co jste všechno napsaly tak at něco nepřehlédnu moc děkuji
všechny vás zdravím

lucifirek
17. únor 2009

Jo,jo Hani,asi máš pravdu.
Ahoj LUCEN,ty jsi taková šikulka,koukala jsem,že tam všechno máš.
Jary to jsou teda sny,viď

lucifirek
17. únor 2009

tak manža zase vaří véču a nechce mi říct,co to bude. Musím sedět v obýváku a nechodit do kuchyně ☹

jarkabilik
17. únor 2009

lucifírek bud ráda že tě tak opečovává 😉 jde vidět že chce aby jste byli v pořádku

lucifirek
17. únor 2009

To já jsem,donesl velkej nákup. Bydlíme ve třetím patře bez výtahu,tak abych to nemusela nosit.

jarkabilik
17. únor 2009

lucifirek tak to je dobra cesta k tomu aby se vše povedlo 🙂

lenpes
17. únor 2009

Ahoj holky, jak tak koukám, v tom psaní se opravdu činíte. Já dnes dostala ms a mám pocit, že asi vykrvácím 😅 Je mi hrozně zle díky té endometrióze. Nevím, jak dlouho to ještě vydržím. Zrovna dnes, jsem si říkala, že bych do toho šla okamžitě znovu, než mít ms. Je to každý měsíc horší. Bude zase krásná noc, prochozená na záchod a do sprchy.

lucen
autor
17. únor 2009

Lenpes je mi tě líto že tak trpíš a máš to tak silné ta endometrioza je svinstvo a jak ti jí vlastně zjistily to nejde vidět na UTZ že? já teda mívam taky hrozné bolesti a zvracívám a pamatuji že to vysazení těch léku to bylo vždycky hruza na posled jsem prozvracela celý den a furt mě bylo na omdlení.drž se holka a bojuj

zuzuza
17. únor 2009

Holky, ale to jsou mi dneska dobré zprávy konečně, Luci má krásnou úrodičku vajíček, lucifirkovi se už mimina zakousávají do peřinky a bajik je těhule!!!!!!

teri81
17. únor 2009

Bajik,moc gratuluju,uplne si pamatuju ten pocit stesti a lehkosti 🙂 ,je to krasne!

Lenulinka,mala je moc hodnoucka,spinka a brouka si a vubec s ni neni zatim prace 🙂

hhaanka
17. únor 2009

Jarka, jojo, vím, že nástřih je často nutný a víceméně s ním počítám, ale nechápu, proč jí ho dělali, když ji pak mimi brali císařem. Dítě nesestupovalo do porodních cest, takže nástřih byl podle mého zbytečný. Navíc ho cítila se vším všudy, což by necítila, kdyby se jí dítě dralo ven normálně. Ale nebudem snažilky děsit. Fakt je ovšem ten, že když už se nám zadaří otěhotnět, prcek nějak jít ven musí, že jo? 😀

Bajik, taky gratuluji, přeji hodně štěstí v těhulování. Velký kus práce máš za sebou, teď tě čeká krásné těhu, které uteče jako voda a pak už budem mít krásné, voňavé mimčo v náručí, hmmm, už se těším. Holky nebojte, o vytoužených srdíčkách tu budete dřív nebo později psát všechny!

jarkabilik
17. únor 2009

hhaanka tak to máš pravdu 😉

jarkabilik
17. únor 2009

teri je moc fajn že je malá tak hodná to je asi tím že tě tak trápili jako by to cítila a ted chtěla aby si maminka odpočinula 🙂

jeany
18. únor 2009

Dobré ráno, jé holky vy jste toho napsali, ale už jsme to všechno dočetla.
Luci, to se ti už mimísci zavrtávají. I když jak píše Hanka, mě poprvé připadaly všechny příznaky, že jsem těhu, tak jsem tomu stoprocentně věřila a pak když na testíku byla jen jedna /, nemohla jsem tomu uvěřit. Ono ty příznaky jsou z těch hormonů. Ale ty na to nemysli, ty jsi v pohodě, což já jsem nebyla, tak to ty jsi určo těhulka, na nic jiného nemysli. Věřím, že když už jsem taky v pohodě, že mi to teď už určo musí taky vyjít. Psychika je velmi důležitá a tak si to užívej v klídečku a krásné pohodičce. Jé a ty už jsi dnes třetí den těhulka !!! 🙂

Lucenku, jsi hodná, že se tak o nás staráš, ale myslím, že v tabulce je zatím vše správně. Až se bude u mě něco měnit, napíšu další informace.

Bajik, moc a moc ti gratuluji, to je nádherná zprávička, že mimi na UTZ už bylo vidět. Moc nám to přidá na náladě, dobré povzbuzení pro nás snažilky.

Luciii gratuluji k pěkné úrodičce.

Hani, o těch porodech jsem taky slyšela různé věci. Teď to asi není vhodné probírat, že. Sestře řekli, že bude rodit císařem a ona moc nechtěla, chtěla vše přirozeně. Tak jsem jí vysvětlovala, že pokud to říkají lékaři asi k tomu mají důvod. No a nakonec už souhlasila a kdyby to nebylo císařem, tak by se malý asi uškrtil na pupeční šňůře. Ale vše dopadlo dobře a sestra byla za chviličku po císaři čilá a dnes už jizvička není ani vidět. Nakonec mi dala za pravdu. Ale myslím, že když se některá maminka dlouho trápí u porodu, že ti doktoři by se měli rozhodnout pro císaře a ulehčit jí to. Myslím, že dost věcí můžou lékaři ovlivnit, hlavně svůj přístup.

Zdravím ostaaatní 😀

lucifirek
18. únor 2009

Dobré ránko 🙂
Zatím jsem pořád 3. dentěhu. Kéž by to zůstalo. Teď jsem z toho trošku rozhozená,ale musím se hodit zase do pohodičky.
Ten sníh snad nepřestane padat,taky pořád pořád pořád chumelí už několikátýden. ☹

lucifirek
18. únor 2009

A ty příznaky znám ještě před stimulací,nkolikrát se mi stalo že mě bolely prsa a břicho,že jsem si myslela,musím být stoprocentně těhu,ale bohužel ☹

jeany
18. únor 2009

Ty Luci jsi určo těhu, věř tomu.
Hlavně se hoď do pohodičky a mysli jen pozitivně 😉

lucifirek
18. únor 2009

Snažím se snažím. Jeany,je super,že ty jsi taky,to je cesta k uspěchu.

lucifirek
18. únor 2009

tak dneska vařit zase nemám,manža prý uvaří. Tak jsem zvědavá,coto bude. Včera byl zabijačkový prejt. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru