CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
18. únor 2009

zuzuza neboj určitě budou tak jak už to psala i lucifirek 😉

lucen
autor
18. únor 2009

Lucifirku zavinila jí ona dostala smyk na náledí a vrazila do dvou stromu a na střechu a má zlomené obratle a přetrženou míchu takže chodit nebude a další zranění a ještě ani sama nechýchá to by nezvládla má toho moc jen hlavu má uplně v pořádku záleží jak bude mít silné tělo na ten boj,ale věřím že jo.
Jarkobilík jj svatba je až 20.6 ale pokud by se stalo to nejhorší co muže tak se bude rušit no jo čeká jí dlouhá cesta a prý hodně bolestivá
ale já budu furt věřit že to zvládne

lucifirek
18. únor 2009

To je hrozný. Musite jim být teď všichni oporou. Ani nevím,co na to víc říct. Je mi to fakt líto.

lucen
autor
18. únor 2009

Zuzi uvidíš že bude pěkná uroda budu ti držet pěstičky já bych potřebovala víc ruk abych mohla vám všem je držet 😉 už se téším jak zítra podáš hlášení na kolik jedete do brna hlavně budte moc opatrní na cestě
a vidíš už ti to uteče a za pár budeš mít mrnousky u sebe

lucen
autor
18. únor 2009

Lucifirku nato není co říct ,ale na to nemysli jsi hodná že máš starost ale ty uplně vypni a užívej jsi toho jak tě manža krásně opatruje holky opravdu vám to moc přeji aby vám to vyšlo a aspon by byly pro mě nějaké krásné zprávičky vždyt vy jste moje zlatička a s každou ten boj prožívám a moc moc držím vše co mám ráda bych vás všechny poznala musíte být opravdu poklady když se tak staráte o ostatní .

lucifirek
18. únor 2009

No manža před chvíli přišel z práce a z piva a teď teprve dělá večeri,pepčený brambory a šmažák,to je opravdu super véča na večer. No ono to zase tak dlouho nevydrží,tak to ještě přežiju. I když takhle večer nikdy nejím a hlavně už nemám ani hlad.

lucen
autor
18. únor 2009

jen pěkně papej potřebuješ tedka hodně sil vždyt papáš za 3. 😀

lucifirek
18. únor 2009

NO ale takhle bych měla sto kg.
Ale před chvíli si povídal s bříškem a ptal se,jak se mají jeho holky. 😀 Tak mě mile překvapil
Ale od zítřka bdu vařit já. Tak už se tak přejídat večer nebudu. Ale teď by mu to bylo líto,kdybych si nedala.

lucen
autor
18. únor 2009

to je jasné když to uvaří tak si musíš vzít to by se ho dotklo.a ti chlapi dokážou překvalit po ET jak se hcovají že je to od nich moc hezké

zuzuza
18. únor 2009

Lucenku, zítra tam jedem na půl 10, no je fakt že mě to břicho dost tlačí a mám ho tam dole nafouklé hafo a nejvíc to cítím když jdu na malou tak snad je to dobré znamení a snad máš pravdu, že za pár už je budu mět u sebe🙂, však zítra podám hlášení, jsem zvědavá, kdy bude opu🙂

Lucifirku a co citíš se těhotně? Už je tam máš 3 dny, ty jo za chvíli pátek, pak víkend a máš tejden za sebou🙂

Já jsem teď dopekla maso, plecko, mnam bych si tak dala, ale přijde mě, že jsem za ty tři tejdny nějak nabrala:(, ne že bych jedla hodně to ne, přijdu si jak když mám před ms, jako bych byla plná vody, možná z toho prednisonu, ale možná si to jen namlouvám, pač na oblečení je to furt stejný🙂

Holky, se bojím fakt zítřka, že tam bude málo vajuch, ach jo, už abych měla po opu:(

lucifirek
18. únor 2009

to jo s těma miminkama mě opravdu překvapil
Já se rozloučím,tak pa zítra.
Dobrou noc a hezké sny 😉

jarkabilik
18. únor 2009

přeji všem hezký zbytek večera 😉
zuzuza takže zítra držím pěsti 🙂

zuzuza
18. únor 2009

Děkuji Jary, ozvu se hned jak přijedu dum🙂, už aby bylo ráááno!!!Jsem moc nedočkavá:(

jeany
19. únor 2009

Ahoj holky moje,
Zuzy, budu na tebe myslet a ať těch vajuch máš dost. Už jsem zvědavá co napíšeš.
Jary, letos se dávají 3 přihlášky a dcerka si dává tř iObch.akademie, každá v jiném městě. Tak se snad dostane. Přihlášky se posílají do 15.3. A tvoje dcerka co dělá?
Luci, tak dnes už jsi 4 den těhu. My ti to tu pěkně počítáme, že. Užívej si.
Jinak já zítra začínám s Puregonem, ale už teď mám pěkně nafouknuté břicho a pořád ho cítím. Taky se mi někdy mění nálady, včera jsem měla večer depku, bylo mi nějak smutno. Manža i s dcerkou byli pryč a dojeli až kolem půl deváté. No a jak jsem byla i podrážděná, tak jsme se s manžou i pohádali. A říkám si bude hůř. Řeknu vám, že se někdy cítím unavená a utahaná. Ráno vstávám kolem 6 pak třeba některý den v práci je dost náročný, pak letím nakoupit a s plnýma taškama letím domů a denně jim doma chystám večeře. Říkám si, že jste na tom líp, když jste doma i při stimulce a jste v klidu. Manža je taky nějaký podrážděný a tak nevím ani dnes jaká bude doma atmosféra. Já bych potřebovala vysadit, ale zatím to nejde. Musím vydržet do ET, to si říkám, že si určo vezmu dovolenou a budu si taky užívat. Musím, abych se mimískům dobře věnovala a aby mi už zůstali.
Ještě, že je už zítra pátek. Dnes jdu naštěstí i dřív z práce, půjdu už o půl druhé, jdu k zubařce.

lucifirek
19. únor 2009

Zuzy,pořád přemýšlím,jestli se zavrtali,nebo ne. Píchá mě v podbřišku. Ale uvidíme. Včera manža mluvil s bříškem a s miminkama. Tak mě potěšil. Ale jinak celkem nic necítím. Na to je ještě brzo.
Ahoj Jeany,jo,taky to počítám,popíchává mě v podbřišku. Tak uvidíme. Ty už budeš mít puregon,tak to už bude utz a za chvílí máš mimisky taky u sebe. To mě mrzí,že jste se s manžou pohádali. Máš ten den nabitý a je toho na tebe hodně. Určitě jste se pohádali kvůli blbosti,viď. Nemá to cenu. Já mám teď občas náladu,že bych manžu drbala za každou kravinu,která mi vadí. Určitě se večer udobříte. Musíš si občas večer odpočinout,udělat jen studenou véču,nebopomazánku,nemusí mít každý den teplou véču. Však chodí ve škole a v práci,ne?
Musíš myslet i na sebe. Je tak k zubaři docela nerada chodím,ale většinou mi nic nedělá,zuby mám v pořádku.

jeany
19. únor 2009

Luci, to píchání je jistě to, že mimi se zavrtávají. Každým dnem se ti to krátí k testíku. To čekání bude dlouhé, ale co však tam stejně budeš mít 2 //.
Snad to bude dnes doma lepší. To víš, že to bylo kvůli blbosti. Já jsem teď někdy podrážděná. Někdy to přejdu, když mi něco vadí no a někdy vybuchnu. Ale říkám si, že musím myslet teď na sebe a být hlavně v pohodičce kvůli miminku. Budu se o to moc snažit. Asi jak přijdu domů lehnu dnes k tv a večer si budu číst, abych přišla na jiné myšlenky. Dnes to nechám tak, že by si véču mohli připravit sami. Já nedělám každý den teplou večeři, ale i ta pomazánka zabere čas a než pouklízím znovu kuchyň a obývák, taky je to nějaký čas. Holt, já chci mít doma vše v pořádku, ale někdy bych se na to měla vykašlat. Oni si už zvykli na to, že to tak doma chodí a já si někdy sama sobě nádávám, že si taky za to můžu sama, že je mám víc zapojit do domácích činností. Já je pak donutím a zapojím, ale po čase to zase ustane a tak je to pořád dokola. 😉

lucifirek
19. únor 2009

Jeany,už budu mít za sebou skoro týden,tak už to vydržím až do toho 2.3. nějak mi to ani nepříjde. Ale ty obavy teprve asi budou. JJ to znám,pořád má člověk co dělat a to nemáme děti. Ale ti chlapi na to uklízení moc nejsou. To je pořád nějaké oblečení,nádobí a pod. Snažím se to přecházet,ale dneska ráno jsem manžu taky sprdla za špinavé oblečení vedle postele. A jak včera vařil,tak zašpinil čisté utěrky,no borčus tam byl. Ale jsem ráda,že uvařil. Tak se budu snažit to radši neřešit. Tak tak,jak si na to zvyknou,berou to jako samozřejmost. Ale slečna už je velká a může ti s něčím pomoci. Teď musíš myslet opravdu na sebe,je to pro tebe určitě těžký,ale teď je to nutný. Abys byla na miminka připravená a měli se u tebe dobře. No,jo ono to tak je asi všude. 😉

jeany
19. únor 2009

Luci tak oblečení vedle postele se snažím neřešit. To tam má manža taky. Jinak utěrky když použije on, tak jsou vždycky i tak strašně pomuchlané, nevím co s tím dělá. Jj, to je asi všude stejné. No asi by bylo zvláštní, kdyby si to ti chlapi uklízeli, byli čistotní atd. Vlastně asi to tak má být. No a my bychom to měli raději přehlížet.
Dcerka je velká, ale do kuchyně se nehrne. Už jsem jí mockrát říkala, že by někdy mohla nachystat večeři a ona mi na to odpovídá, jestli jsme pojištění nebo že jesli máme tolik peněz. Tím mi rovnou naznačuje, že by se jí to nepovedlo a muselo se to vyhodit. Asi budu muset u ní zakročit rázněji. Když vařím přes víkend, tak to mi nikdy nepomáhá. Jí to nebaví, raději uklidí něco i za mě, jen aby nemusela do kuchyně.

jeany
19. únor 2009

Tak Zuzy už je v čekárně a za chvíli už bude vědět kolik má folíků. Zuzy držím pěsti 😉

lucifirek
19. únor 2009

😀 Tak vidím,že je to opravdu všude stejné,viď 😀 Takové blbosti nebudeme teda řešit. Tak hlavně,že ti slečna pomůže aspoň s úklidem. I to se hodí.
Ale mi teĎ musíme být coooooo??? V pohodičce a klídečku a myslet pozitivně a na mimi. Tak si večer sedni,čti si a všechno vypust z hlavy.
Taky na zuzku myslím,ale určitě jich bude dost,když cítí to bříško. Já celkem nic necítila před punkcí.

Já teď musím uklidit kuchyň a vymyslet něco k obídku.

Taky jsem si vzpomněla na Luciiii,kolik bude mít embryek.

Oboum držím pěstičky.

lucifirek
19. únor 2009

Odpoledne se chystám do města se projít a kopit něco manželově sestře k narozeninám,mám pro ni něco pro prcka a ještě chci něco pro ni. Tak se konečně tošku vyvětrám

ivetule
19. únor 2009

Ahoj Lucen nemáš to opravdu jednoduché. Co se na to dá říct snad jenom drž se a snad to nedopadne nejhůř. Je mi to moc líto.
Luciferik tak za chvilku budeme mít další těhulku. Držím palečky jak to jde.
Terezko ahoj taky se nemůžu vynadívat na malého. Dneska máme první poradnu tak uvidíme co bude říkat doktorka. Mějte se pa pa

lucifirek
19. únor 2009

Ahoj Ivetule,co chlapeček,určitě se má k světu. Tak ať poradna dobře dopadne 😉

jeany
19. únor 2009

Ivetule, ty jsi šťastná maminka, že. Mohla bys taky dát fotečku malého do albíčka, abysme se podívali anabrali inspiraci. Taky ti přeji ať poradna dobře dopadne. Jak jí? Kolik přibbírá?

luciiiie
19. únor 2009

Ahoj holky,
Lucen je mi líto, co se stalo ☹ Je to strašný..
Zuzi doufám, že jich máš hodně, ale určitě ano 😉
Poklidila jsem byt, poutírala prach, dnes je mi o hodně líp, dokonce jsem i chvilku spala na břichu, což mě předtím bolelo.
Za chvilku si budu volat kvůli těm embrijkám.

lucifirek
19. únor 2009

Jeee Ahoj Luciiiie,tak volej,jsem napjatá. Já to tak s úklidem taky udělala,pak budeš mít aspoň pokoj a budeš moct po ET odpočívat a nebude tě koukání na borčus rozčilovat.
No já půjdu na procházku. Pak na vás kouknu.
Jsem na vás Luccie a Zuzy zvědavá.
Jeany,ať ti utíká ten pracovní den a můžeš jít domů relaxovat. Ale já se tu ještě objevím

luciiiie
19. únor 2009

Tak jich máme pořád 11!!!! A jsou čtyřbuněčná....mě se chtělo tak plakat, když mi to řekla...jsem ráda. Zítra si mám ještě brnknout a v sobotu si jedem pro ně 🙂 🙂 🙂

lucifirek
19. únor 2009

no vidíš,to je super. a říkali kdy bude ET? Vydíš,že se potvrdilo,že je lepší kvalita,než kvantita,my jich měli moc a stáli zaprd. Tak doufám,že ty co zavedli aspoň k něčemu budou 😉

luciiiie
19. únor 2009

Budou, neboj 😉 Vydrželi ti ty nejsilnější siláci 😀 ET bude v sobotu.

lucifirek
19. únor 2009

Tak jsem tu děvčátka.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru