CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

zuzuza
20. únor 2009

Lucifirku, neboj, aspoň už budeš vědět na čem jsi a já věřím, že ty těhule budeš!!!Ale úplně chápu jak ti je, když já si představím, že př. tejden v sobotu už taky budu odpočítávat do testu, tak mě už teď kroučí jaksi v břiše nervama, ale říkám si, že aspoň už budu mět jasno a nebudu furt odpočítávat dny a tak a pojedu zase dál

lucifirek
20. únor 2009

jj,je to děs běs.

lucifirek
20. únor 2009

Myslím,jen to čekání,jinak to je celé v pohodičce. Už mám i lepší náladu,trošku 🙂

luciiiie
20. únor 2009

No Luci já budu mít strach, že mi třeba vypadnou 🙂 Neláká tě to testovat dřív? To já jak se znám, tak po desátým dnu mi budou vibrovat pokušením ruce 😉

lucifirek
20. únor 2009

Do testu si budu pořád myslet,že jsem těhu

luciiiie
20. únor 2009

Takže tě pořád ještě bolí bříško??

lucifirek
20. únor 2009

No Luciiie,to víš,že si říkám,že už by byli třeba zavrtaný,ale je to teprve 5. den a to je hodně brzo a jestli to bude 10. nebo 14. to už vydržím. Musím. Pak bych měla nervy nadranc tuplem.

zuzuza
20. únor 2009

Lucifirku ty musíš být hlavně ráda, že to vše u teb tak hladce proběhlo a to čekání už holt musíme vydržet bud a nebo, podívej na mě, já se ted nervuju, aby mě v neděli neřekli, že vajca nezrají, nebo že je akutní ohss za dveřmi a nestopli mi stimulku, takže až budu po etu budu fakt šťastná:(

lucifirek
20. únor 2009

Luciiie,pořád mě v něm píchá v podbřišku a občas nastranách. Bolí mě prsa a včera a dneska mi nebylo moc dobře a byla jsem unavená,ale to může být klidně s těch léků a hormonů

lucifirek
20. únor 2009

Zuzy to věřím,ale jestli ti je už lépe,tak si myslím,že to bude v pohodě,hlavně dlabej tu bílkovinu a hodně pij. Ne těch 6l jak jsi psala,bude stačit určitě 2-3 a bude to určitě dobrý.I ta velikost byla dobrá,si myslím. Jen musí dozrát a když je nebudou utiskovat ty malý,tak by to mohlo dopadnout. Musíš tomu věřit. Já jsem pesimista jen dneska. Tak doufám,že zítra budu v pohodě.

luciiiie
20. únor 2009

Zobeš taky 3x denně estrofem???

zuzuza
20. únor 2009

Já mívám taky takový stavy občas, že si myslím, že mě to nemůže vyjít, ale zatím jsem ok a už jen jeden den a valíme zase na utz, i když teda ted mě to břicho tlačí, vaječníky, ale hlavně, že se tam něco děje, u mě je výhra už to, že ze mě dokázali dostat ty folikuly, jsem neměla za celý rom snažení ani jednu ovulku, takže v tom je ten hlavní roblém, ale vidím, že vajíčka asi mám, tak snad tak neplodná nejsem🙂

lucifirek
20. únor 2009

Luciii zobu zobu, estrofem 3x a listovku a ještě ten prednison 1x,k tomu ještě ten můj Langerin.

lucifirek
20. únor 2009

Dneska ti doktoři dokážou opravdučarovat.

zuzuza
20. únor 2009

To jo, doufám, že toho budem všecjy důkazem🙂 Valím si natáhnout záda, zítra papapapa damy a přeji pěkný večír🙂

Lucii tobě držím na zítra pěsti🙂

lucifirek
20. únor 2009

Luciiie,taky na tebe budu zítra myslet a pak písni,jaké jsou pocity jako těhulka 🙂 uvidíš,že to bude hezký,když tě tam nechají s partnerem samotný a budete moct vstřebávat ty zážitky. Jak říkala Teri,tohle je na tom to nejhezčí. Pa až držíš to miminko v náručí. 🙂

luciiiie
20. únor 2009

No to dokážou. To je až neuvěřitelný, ale buďme rády 😉

luciiiie
20. únor 2009

Holky díky...už ať je ráno 🙂

lucifirek
20. únor 2009

Taky jsem nemohla dospat,to čekání je na tom všem fakt to nejhorší. Ale zítra budeš mít na sto procent krásný den. Hezky na miminka mysli pořád.

lucen
autor
20. únor 2009

Ahojky Holky
Luciiie na zítra přeji hodně štěstíčka at se broučci co nejvíc zakousnou a já být tebou tak jsi nechám zamrazit všechny však víš jak nikdy nevíš co já bych za to dala kdych měla ještě eskymáčky ale už nemám.
Lucifirku ty se pěkně opatruj a odpočívej.
Zuzi uvidíš že to bude dobré a budeš mít kvalitní urodičku k odběru.
Jeany a co ty jak se vede?
Terezko moc děkuji taky Ninu moc pozdravuj a pohlad jí za mně.
Jarkobilik třeba pak pujdeme do boje spolu to by bylo supr.
Lenulinko tebe a prcky moc zdravím.
Hani a sonecku co vy jak se kulatíte?
Lopi tebe taky moc zdravím pokud nás čteš.
MĚJTE SE KRÁSNĚ

luciiiie
20. únor 2009

Hlavně ať nám to holky všem dobře dopadne 🙂 Valím vyvenčit pejsky a zavrtat se do peřinek ať už je brzo novej "NÁŠ" den. Opatrujte se a dávejte na sebe pozor.

lucifirek
20. únor 2009

Ahojte všem. Zítra se budu těšit na dobré zprávičky.

lucifirek
21. únor 2009

Dobré ránko holky 🙂
Už mám dneska lepší náladu. Dokonce se mi zdál i hezký sen.
Dneska jedeme ke tchýni a tchánovi,je u nich masopust,tak se mrkneme na maškary. Aspoň ten den rychle uteče

lucifirek
21. únor 2009

Luciiie,držím palečky a užijte si ten hezký okamžik 🙂

jarkabilik
21. únor 2009

ahojky holky přeji hezký den dnes nám zase svítí pro změnu sluníčko tak snad vydrží aspon celý den at hřejivěji

lucen já dam vědět až budu chytřejší,byla bych ráda kdyby jsme se tam mohli v Brně potkat 😉

teri děkuji za optání zatím nic moc ale snad se to vše konen vyvine k dobru,co ty a malá jak se máte 🙂

lucifirek co ty neláká tě testovat se dříve 🙂 vytrvej do svého termínu 😉

luciiiie tak jsem zvědavá jak vám to dopadlo jestli se nemílím jsi dnes v Brně

luciiiie
21. únor 2009

Ahoj holky, tak už mám prcky v sobě 🙂 Nakonec jich zůstalo 5, 3 byli osmibuněčný, ty jsme si nechali zmrazit a 2 byli ještě v tom stádiu "nad" (myslím, že se to jmenuje blastocysta ale nejsem si jistá), tak ty mi tam šupli. Nejsilnější šampiony 😀 Navíc se to tam nějak protáhlo, pan doktor nějak nestíhal, tak jsme místo o půl deváte přišli na řadu až v deset, ale to čekání za to stojí 😉
Luci užij si masopust
Zuzi ty už valíš zítra, co? Budu na tebe myslet..
Hezkej den všem 🙂

zuzuza
21. únor 2009

Bré odpoledne holky🙂, moc zdravím!!

Lucii tak už je máš taky u sebe, dva kousky 😀 , ty se máš, doufám, že já přesně za týden si pro ně taky pojedu🙂

Jinak dnes mě už dost tlačí podpupek, tak snad něco do zítřka doroste jo a furt ale furt chodím na malou a to moc nepiju, vyč...toho 2x tolik co vypiju, to je děs:(

luciiiie
21. únor 2009

Jo Zuzi, to já taky chodila...sotva jsem dočůrala a oblíkla se, už se mi chtělo zas 😀

zuzuza
21. únor 2009

😀 no jako průtokárna luci, a jak se teda dneska citiš? jaký je to pocit mít je u sebe????Kdy máš datum testování??A byl s tebou tvuj manžel při ETU?

luciiiie
21. únor 2009

Jo byl se mnou...bylo to krásný..oni tě tam pak nechají o samotě a najednou si uvědomíš, že jste vlastně maminka a tatínek.. 😉 Je mi fajn, ale to bude tobě za pár dní taky, uvidíš 🙂 Teď mám strach, abych jim nějak neublížila nebo tak. Občas mě píchne v bříšku, tak nevím, co se děje, ale jestli už se zavrtávají, tak jsou teda pěkní rychlíci 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru