CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
26. črc 2010

@soni1 vydrž 😉 jak píšou holky, jestli pícháš Pregnyl (což asi ano) nemá testování vůbec smysl..Pregnyl zkresluje. A menstruační bolesti vůůůůbec nic neznamenají, já jsem v 5.měsíci a mám je občas taky... 😉 Hodně štěstí...

vodni
26. črc 2010

@natulaaa to jsem si taky myslela, že mi ruce upadnou, abych netestovala dřív 🙂 , ale nakonec to dopadlo tak, že jsem se testit bála, protože výsledek byl u mě velmi nejistý, takže jsem nakonec opravdu vydržela těch 16 dnů...

drndapetka
26. črc 2010

@vodni Já jsem minulé těhu měla z krve 7 den po oplodnění hcg 14, takže citlivější těhu testy mě už ukazovaly slabé //, a vem si že u ET je to rychlejší.....Ale to jsou jen teorie 😉 Ten Pregnyl je potvora, která všechno může zkreslit 😠

pampeliska36
26. črc 2010

@soni1 hlavne kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid 😀 😀 😀 myslet pozitvni a prej menstruacni bolesti mohou znamenat i tehu 🙂

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 Já myslím, že když je dobré spermio, tak šance je tam dost velká, že se oplodní samo, ale jistota je jistota - raději si tam nechám píchnout tu "správnou" spermijku 😀 I když teda vím, že když jsem byla 2x těhotná, že to jde i s tím našim spermiem špatným, ale na druhou stranu ty moje problémy proč to nevyšlo mohlo způsobit to, že se k vajuchu dostala právě ta špatná spermijka a to už nechci riskovat 😔

drndapetka
26. črc 2010

@vodni Tak to s Tebou souhlasím 😉 Ale lepší by byla rada JAK vydržet 😀

natulaaa
26. črc 2010

@drndapetka no peti já měla taky zamlklý a i když manža má jen 5%vadných ,tak říkám taky,při našem štěstí se tam dostane nějaká špatná mrška a bude po všem,takže i přesto jdem na jistotu 😉
Peti ale tak tos byla jedna z vyjímek,co se ti ukázalo těhu takhle brzo,obvykle bývají dušíci na 10DPO a to na desítkovém testu,ono je to těžko k uhnízdění muže dojít mezi 5-11dpo .Tobě se uhnízdilo asi hoodně brzičko,ale jak je to po ET to nevím,já mám jen k dispozici tabulku,jak stoupá hcg po et a je to jiné než u normálního početí 😉

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka to je urcite dobrej napad. taky jsme si s manzou rekli, ze si radsi priplatime, kdyz jsme meli takovou urodicku. je to vzdycky o tom se spravne rozhodnout 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@natulaaa to je neuveritelne tech pet procent 😀 😀 😀 v dnesni dobe...

vodni
26. črc 2010

@pampeliska36 taky jsem si to říkala, když jsem to u naty četla 🙂 Náám by stačilo, kdybychom se dostali na 5% dobrých 😝

natulaaa
26. črc 2010

@pampeliska36 no aspon něco máme v richtigu,to zachrání celou situaci 😀

holky jinak co teda berete za přípravky ted,já teda tu listovku a včera jsem vyčetla na jedněch stránkách,kde odpovídají dr z brněnschých CARU a zrovna Otevřel doporučoval krom listovky i třeba calibrum baby plan a tak,tak jsem si dneska i ten koupila 😒 😒 a k tomu jsem si už kouila do zásoby tu vlákninu,bebefibra se jmenuje 😒 ,tak potom je doporučená dávka 3x denně popíjet,ale ted už popíjím aspon 1x denně,myslím,že tou vlákninou nic nestratím,je to dobré i na zažívání,tak třeba mi to i s tím marvelonem pomuže 😵

natulaaa
26. črc 2010

chtěla jsem napsat benefibra 😀 😀

natulaaa
26. črc 2010

A netušila jsem ,když jsem si přečetla leták toho baby planu,že to obsahuje vítaminy,proti rozštěpum,a potrtum a tak a Petko i jood to obsahuje,to je něco pro nás 😉

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa Jééé, pošli tabulku, jak stoupá hcg po ET, to mě zajímá 🙂

drndapetka
26. črc 2010

@vodni My máme morfologii jen 19%, to je taky děs 😝

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa Já jsem používala jednu dobu hodně Femibion 800, ten je dost doporučovanej, ale stojí 300,- na jeden měsíc a navíc v něm už listovka je, takže by se asi nemohl brát ještě k té listovce, co nám dají v Unice. listovkou se sice nedá prý předávkovat, ale zase moooc velká zásoba v těle taky není dobrá......Takže já budu papat listovku z Unicy, pak Selzink ( ten teď bere manža a je v něm selen, zinek, vitamín E, vitamín C, betakaroten ).....což je vlastně skoro vše, co nastávající těhulka potřebuje.....snad jen železo tam chybí, ale to se snažím přijímat z potravy, protože jsem chudokrevná a mám ho málo 🙄 Jinak si koupím Wobenzyn a budu ho brát od ET po těhu test, četla jsem na něj dobré ohlasy a vytiskla si i studii, kterou dělaly na těhulích, docela mě to pekvapilo, takže ta tisícovka za balení na měsíc mě už asi nezabije 🙂

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa Jinak....po baby planu a mammavitu jsem přibírala a jsou po tom velké miminka....a navíc jak už jsem psala-všechny tyto multi doplňky už obsahují listovku a nevím, zda je vhodné to brát ještě k té listovce navíc, to se asi zítra zeptám 🙂

Pampel, co bereš Ty? 😉

pampeliska36
26. črc 2010

@natulaaa ja neberu nic jinyho, jen to co doporucuji oni... navic teda davky lethroxu... pri predstave, ze bych tedka do sebe soukala jeste i neco jineho navic se mi zveda kufr... tech vsech leku a injekci je fakt dost 😨 a asi ja nejsem na to tak zvykla brat leky a v takovem mnozstvi....

drndapetka
26. črc 2010

Jinak momentálně do sebe už soukám půl roku listovku a vitamín E 🙂

natulaaa
26. črc 2010

@drndapetka http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as... je zde a ten wobenzym jsem brala po laparce,po te druhé a mužu říct,že léčení bylo o 100% rychlejší s tím wobwnzymem,stál mě sice 600 ale stálo to za to,je to i na ředění krve a tak,ale nevěděla jsem,že se to muže i po ET i v těhotenství,já tam vyčetla jen po nějkých zákrocích a operacích 😕 a to se muže i v těhu teda joo?Tak si myslíš,že ten baby lan není dobrý?

natulaaa
26. črc 2010

No to přímo Otevřel doporučoval právě,no já chci přestat brát tu listovku a budu brát jen baby plan,tam je všechno a ty velké miminka jsou,ale to když bereš baby plan dlouho v těhu,kámoška to brala a dr ji právě řekl,jen do 12 týdne,pak už z toho mužou být fakt velké mimča a co se týče toho přibírání,to já právě chci 😵

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa to edění krve je prý po OPU taky důležité a navíc na imuno taky super, takže já do wobenzynu jdu na 100% 😉 K prednisonu, který dávají v Unice každé, je to prý super volba

natulaaa
26. črc 2010

@pampeliska36 no on tam právě psal,že to jsou jen vitamíny a že to nevadí víš,to co do sebe pícháme jsou jen sračky a hormony,ale toto dokonce doporučil,jinak bych to nebrala,kdybych si to nepřečetla a doporučovalo to tam víc doktoru

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa Hele ony ty multivit. doplňky pro těhu budou asi zhruba na tom stejně, já jen že na ten Femibion jsem četla dobré ohlasy, tak proto jsem se tenkrát rozhodla pro něj

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa Listovku Ti v Unice dají na začátku stimulace. Rozhodně bych ji jedla samostatně tak jak jí dávají, v multivit. doplňcích jí může být míň než pořtebuješ

vodni
26. črc 2010

@drndapetka My se pohybujeme mezi 1% a 4%. Momentálně máme jen 2% ☹

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa Minule když jsem byla těhu mi můj gyndr doporučil ať si koupím Pregnium. Jsou tam ty 3-omega nenasycené kyseliny, hořčík jod.A teda tu listovku......Myslím si, že má taky super složení.

natulaaa
26. črc 2010

@drndapetka petko no to je právě to,všehny přípravky jsou stejně na podobné bázi,a ten wobenzym je výborný,ale hlavně ohledně te ředění te krve,ale jak píšu,muže se i po ET a v těhu?,a kdy ho teda začneš brát?a to pak vysadíš ten femibion ted,nebo co máš v plánu? 😀 😀

drndapetka
26. črc 2010

@vodni Jejda, to je mi líto, ale hlavu vzhůru 🙂 A dá se to nějak vůbec ovlivnit, asi ne, že? Nám řekli, že morfologie je dědičná, ale já si myslím třeba, že tím, že manžel kouří, tak se to taky zhoršuje 😠

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa Wobenzyn zkoušeli dávat ženským i ped těhu, ale i až když těhu zjistily a nechali je ho brát po dobu 4-5 týdnů na podporu udržení plodu, pak ho vysadili a výsledky byly dost dobré 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru