CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
3. srp 2010

@pampeliska36 Já si taky myslím, že 12 den po ET není brzo 😀 Co prsíčka, bolí bolí? 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@luciiiie no luciiiiiiiiiiii... co to mas za fotku??? 😉

mufinka0
3. srp 2010

@pampeliska36 Pampel, ty máš blasty obě dvě, takže myslím že v neděli už by to mohlo jít poznat,... No ikdyž,...kdyby tam náhodou nic nebylo, tak nezoufej, protože moje kámoška měla taky blasty a v oficiální den testování se jí tam // zobrazili až po nějaké době a ta druhá byla jen slabounká... Nějak pomalu se jí zvedali hormony, víš.. 🙂

luciiiie
3. srp 2010

@pampeliska36 tak přeci jen budeš nakonec testovat dřív??? 🙂

pampeliska36
3. srp 2010

@mufinka0 jojo chapu... hlavne nepanikarit 😀 😀 😀 coz ke mne nebude sedet... test bude zkoumat manza... ja pocuram papirek, podsunu mu pod dverma a vyhodnoceni necham na nem 😀 😀 😀 ja na to nebudu mit nervy...

pampeliska36
3. srp 2010

@luciiiie uvidim podle konstalace hvezd. 😀

luciiiie
3. srp 2010

@pampeliska36 no mě je to jasný 😀 😀 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@luciiiie tyyyyyy jo... ty jsi mela 11 den po ET uplne naaaaaaaaadherny // 😀

drndapetka
3. srp 2010

@luciiiie možná to i nešlo proto, že u mě seděl manža a pořád na mě mluvil, já na to asi potřebuju klid a být vyrovnaná 😕

mufinka0
3. srp 2010

@pampeliska36 No sestřenka zkoušela 7 den po ET a bylo to tam,..takže každá to má jinak, víš... Holky to prostě nemůžou vydržet,..tak moc se na to těší a pak jsou zbytečně zklamaný, no... 😉 😉 16 den po ET budeš mít úž stejně tlustý obě //, tak asi proto oni to říkají až tak pozdě,..asi... Jinak o dovolené bájo,...ráno nemusím vstávat, jen uvěřím a relaxuju...supééér.. 😀 Teď jen čekám na MS ať můžu jít na HP. 😉

luciiiie
3. srp 2010

@pampeliska36 no jo pampel, ale já taky čekala trojčata...

drndapetka
3. srp 2010

@luciiiie Taky jsem včera koukala na fotečku.....krááásnáá 😵

mufinka0
3. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 Tak to je dobrý... Ale není to špatnej nápad... Ono to testování je za chvilinku hotový,..To vydržíš i ty!! 😀 😀 Ale zase je hezký jak to máte rozdělený... 😀

drndapetka
3. srp 2010

@mufinka0 Ty máš dovču, jo? A neřekneš....mám adepta na píchání 😀

mufinka0
3. srp 2010

@luciiiie Júúú,...kolik ti je?? Vypadáš tam tak mlaďounce.. 🙂

pampeliska36
3. srp 2010

@luciiiie coooooooooooooooze??? ty jsi cekala trojcata??? ale ted mluvis o jednom, ne?

mufinka0
3. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 Héle, ale já se ti už nabízela!!!!! 😲

luciiiie
3. srp 2010

@mufinka0 28 😀

pampeliska36
3. srp 2010

@mufinka0 ty clovece to taaaaaaaaak strasne utika! a od dalsiho cyklu uz jdes do stimulky?

drndapetka
3. srp 2010

@pampeliska36 no a nestačilo by ten test jen něčím přikrýt, abys to neviděla 😀 Mě by štval fakt, že ty // bude vidět jako první manža 😀

mufinka0
3. srp 2010

@luciiiie Jejda, tak to bych ti teda neřekla...Moc pěkná fotka 🙂 To je tvé první IVF?

pampeliska36
3. srp 2010

@luciiiie coooooooooooooooooooze 28?

mufinka0
3. srp 2010

@pampeliska36 nééé, teď v srpnové MS hormonální profil a podle výsledků pak v zářijové MS bych začala...víš... Jakože v srpnu koncem měsíce bych už asi píchala Decapeptyl,..a v září Puregon....

luciiiie
3. srp 2010

@pampeliska36 nooo 28 😀

@mufinka0 ne ne, druhé.... první jsme podstupovali v roce 2008

pampeliska36
3. srp 2010

@mufinka0 to je masaker!!! to strasne utika... tak se budu tesit na tvoje zpravicky z CARu 🙂

pampeliska36
3. srp 2010

@luciiiie ty jsi byla na "oddelani dvou miminek"? nevim, jak se to odborne rika...

mufinka0
3. srp 2010

@luciiiie A to jste museli čekat tak dlouho?? Nebo jen jste šetřili penízky?...A první pokus proběhl taky v Unice?? 😀 To je dotazů co???

pampeliska36
3. srp 2010

@mufinka0 aby se nas lucka nelekla 😨 🙂

mufinka0
3. srp 2010

@pampeliska36 No jo,..Teď jsem volala do Repro, jestli už tam mají výsledky té kultivace a prý jo, ale slečna na recepci k nim neměla přístup, že to musím konzultovat až s lékařem,..no...na jednu stranu je to dobře, že nevidí recepční co a jak mi je,..ale na druhou stranu já jsem tááák strašně zvědaváá... 😀 😀 😀

mufinka0
3. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 Už ji nechám,...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru