CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
22. srp 2010

já mám taky žaludek jako na vodě a dnes musím říct, že mě už fakt bolí břicho, tak třeba ještě dorůstají folikuly 😵 😵
petko budu na tě zítra myslet ze všech sil, určitě v práci něco po..ru, jak se budu soustředit na tvoje snášení 😀 😀

raduza2
22. srp 2010

@teckovanaorchidej ne třeba ale určitě dorůstají 😀

teckovanaorchidej
22. srp 2010

@raduza2 🙂 🙂 kuju

raduza2
22. srp 2010

@teckovanaorchidej my na tebe a lencu budeme myslet v úterý to nejde nedržet pěsti 😉 😀

drndapetka
22. srp 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 snad to přežiju, ten můj žaludek mě vážně štve 😠 mám silný žaludek - hlavně teda na alkohol 😀 ale tohle mi ten Pregnyl neměl dělat 😠 😠 mě podbříšek už třetí den nebolí, jen dneska spíš tlačí jak působí ten Pregnyl, ale snad mě nějakej ten folík neuhnil 😅

drndapetka
22. srp 2010

@teckovanaorchidej no o tom žádná.....určo Ti rostou 😵

raduza2
22. srp 2010

@drndapetka proč by ti měl uhnit ,zbytečně stresuješ 🙂

drndapetka
22. srp 2010

Holky , ráno se mám asi osprchovaz už jen vodou, že? mám všechny mýdla moc voňavé 😒

drndapetka
22. srp 2010

@raduza2 si dělám srandu 😀 já už snad žádný stresy nemám, je mi to tak nějak jedno, co se mnou budou zítra dělat 🤐 hlavně ať už je to venku a je mi dobře, protože ten dnešek nechci opakovat

raduza2
22. srp 2010

@drndapetka určitě jo 😀 ,tak se teď pořádně vymidli a rano jen čistá voda 🙂 😉

raduza2
22. srp 2010

@drndapetka co by stebou dělali prostě tě odsají ,pak příjde embrioložka oznámí co a jak ,poležíš si a mažeš domů 😀

raduza2
22. srp 2010

@drndapetka ted jsem si z toho dělal srandu 😀 ,ale jinak držím pěsti 😉

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka já měla jen tu vodu a dělala jsem si toasty(ty se pak šikli na oběd).@raduza2 no byla jsem tam tak hodku,bylo to v so,a bylo už pozde tak nás chtěla sestra co nejrychleji vypakovat 😉

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka já se ráno normálně osprchovala.@teckovanaorchidej jmě taky břicho bolí,nesmím se natřásat,a taky bych se potřebovala .......... 😀 😲

drndapetka
22. srp 2010

Hm, uváděly jste do toho dotazníku i že teď berete Prednison, nebo je to zbytečné, asi to ví, že? Ale lék to je, tak nevím 😒

raduza2
22. srp 2010

@lenceslava tak to js měla štěstí já čekla asi tak 2 hodiny na sestru než mě příjde vydělat kanilu ,to už chlap dělal srandu že to zvládne taky 😀

lenceslava
22. srp 2010

@drndapetka já ti nevím,ale taky jsem nad tím přemýšlela.

lenceslava
22. srp 2010

@raduza2 no já čekala než vůbec příjdu na řadu.

raduza2
22. srp 2010

myslím si že myslí léky třeba na cukrovku ,astma atd.

drndapetka
22. srp 2010

Napsala jsem jim tam všechno 😉 , zjistila jsem, že jsem malej tvor, že měřím jen 162 a vážím 70kilo 😝

kveta
22. srp 2010

@drndapetka Obmedz kofeín /coca-colu/, lebo vie brániť uhniezdeniu embrií... A pribaľ si Ibalgin 400, to sa po OPU môže...

@teckovanaorchidej Malého plánujem odštartovať do života medzi 14. a 17. zářím... Podľa toho, kedy budú mať v pôrodnici na náš cisarák čas...

raduza2
22. srp 2010

@drndapetka zas tak malá nejsi 😀 🙂 na ženskou to stačí

drndapetka
22. srp 2010

@kveta ibalginy a brufeny nejím, to je největší hnus t 😝 o už musí být, abych si vzala prášek...kdyžtak řeknu sestře, ať mi píchne Algifen proti bolesti, kdyby se to nedalo vydržet 😉

drndapetka
22. srp 2010

@raduza2 výška dobrá, ale ty kila 😲

drndapetka
22. srp 2010

@kveta jinak já colu normálně nepiji, to jen te´d, že mi je zle 😝

luciiiie
22. srp 2010

@drndapetka zítra na Tebe budu moc myslet!!! Přeju Ti moc kvalitních vajíček! 🙂

raduza2
22. srp 2010

@drndapetka hele říká se ženská krev a mlíko 😀 😀

teckovanaorchidej
22. srp 2010

@drndapetka Petko, zítra tfuj tfuj 🙂 🙂

lenceslava
22. srp 2010

@drndapeta drž se zítra a at je dobrá snůška,a když budeš moct,tak napiš at nám dodáš odvahy na úterý.

luciiiie
22. srp 2010

Vy pak tak holky budete po sobě všechny 3 testovat jo? Jéé to bude hezká nadílka 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru