CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
23. srp 2010

@mufinka0 a to že začnšë chodit mezimaminy už jsem taky říkala

mufinka0
23. srp 2010

@raduza2 😀 aha já vás nečetla...myšlenky ti brát samozřejmě nechci.... 😉

raduza2
23. srp 2010

@mufinka0 jé takle jsem to vůbec nemyslela ,já si jen z toho dělala srandu že se na nás vyprdne 😀 😉 tak to se omlouvám jestli to takle vyznělo

kveta
23. srp 2010

@raduza2 Mala som hyperstimulák cez obe IVF. Prvý raz začal už pri OPU ale zdramatizoval sa až noc pred ET a skončil napriek tehotenstvu.. Druhý raz začal deň po ET /ale nie som si istá/ a infúzky skončili asi po 6 dňoch.. ďalej si to už nepamätám... No a na začiatku prirodzeného tehu som mala tiež príznaky hyperstimuláku.. ale to sa stáva raritne...

natalka28
23. srp 2010

@lenceslava jéééééééééééééé, ty jsi z Lipůvky???? Já jsem z Kuřimi!!!!🙂

raduza2
23. srp 2010

@kveta jujda ,takže se to pozná těmi příznaky jak popisovala drnapetka .Je zajímavý že příznaky byli i u přirozeného těhu.

lenceslava
24. srp 2010

tak se holky pomalu chystám na snůšku 🙂 @raduza2 no jo jsou tu i bytovky úplný velkoměsto. 😀 @natalka28 tož ahoj susedo pošli mi těhu bacil,po vzduchu by to mohlo doletět až k nám ne? 😀
Tak já pak napíšu co a jak.@teckovanaorchidej tak nám přeju pěkný vája,a at nás to moc nebolí.Sakra já mám hlad. 😀 😀 😀 Čau.

drndapetka
24. srp 2010

Ahojek 🙂 hlásím, že je o 50% lépe, ale jsem děsně rozlámaná z postele 😝

@lenceslava @teckovanaorchdej Holky, Vám přeji hlavně kvalitních vajuch, jak už vím tak na kvantitě nezáleží, ať je Vám po OPU dobře a můžete se radovat s embrijek 😉

No a já mám už výsledky z laboratoře 🙂 Takže: Z 12ti oplozených metodou ICSI se dneska drží 8, a z 10ti oplozených IVF se drží 5, takže máme 13 hrošíků 😀 Jsem napnutá jak budou bojovat dál, ale hrozně mě překvapilo, že se podařilo i IVF, manža bude mít určitě radost a bude na sebe pyšný 😵

luciiiie
24. srp 2010

@drndapetka ahoj... jsem ráda, že je ti dnes lépe.. gratuluji k hrošíkům...krásný počet 😉 Přeju, aby se drželi co nejdéle, určitě vám zbyde i na nanučky 😉

drndapetka
24. srp 2010

@luciiiie děkuju moc, jsi zlatá 🙂 Konečně mám trošku radost, aspon vidím, že za to utrpeníčko to stálo 😵 Včera to byl asi jen dojezd po OPU ty bolesti, měla jsem i mírně zvýšenou teplotu, dneska mám bříško po měření o.k. , už pomaličku chodím po bytě a sbírám síly 😉

luciiiie
24. srp 2010

@drndapetka teď už bude jen dobře, uvidíš 😉 Vím, že je to nepříjemné, první dny mě bolelo i čůrání, než se to spustilo, to byly muka ☹ A po druhým OPU jsem dokonce i trošku krvácela, tak mi tam na sále nacpali obvaz a pak mi ho na pokoji tahali ven, to bylo taky moc bezva. Řezalo to jako prase. Ale co bysme nevydrželi. Jsi holka šikovná!!!!

raduza2
24. srp 2010

@drndapetka ahojky to jsou krásné zprávy 😀 😀

vodni
24. srp 2010

@mufinka0 Ahoj mufi a děkuju! 😉 Měla jsem transferována dvě 7 buněčná embrya (tj. horší než u 1.ivf, které nedopadlo...). Pocity byly jiné - u prvního jsem necítila vůbec nic, teď jsem občas bříško cítila. Nejsem typ, který hledá příznaky, ale tak nějak to občas dloublo a dělalo to celou dobu až do testu (i teď). Vím ale, že je to individuální, a někdo taky necítí nic. Jen jsem prostě měla "pocit", že to vyšlo a věřila jsem tomu 😵 (mimochodem, když už prodávají ty testy v dvoubalení, dneska ráno jsem neodolala, a // jsou tam pořád 😉

raduza2
24. srp 2010

@vodni ahojky jak je mamino 😉

luciiiie
24. srp 2010

@vodni no ještě, aby // zmizely 😀 !!! 😉

vodni
24. srp 2010

@raduza2 je skvěle 😉 svět je krásný 🙂 jsem na měkko no 😅

vodni
24. srp 2010

@luciiiie 😀 no jo, já to prostě dneska ráno chtěla zase vidět 😉

raduza2
24. srp 2010

@vodni jen si to užívej zasloužíš si to a nakonec to zažijeme všechny 😀

vodni
24. srp 2010

@drndapetka Peťulko, jsem moc ráda, žes to zvládla! Ale víš co, já myslím, že to byla jen reakce na opu - tolik vajíček... 😕 to prostě museli hodně rozpíchat, tak to muselo být znát 😒 Ale neboj, tolik hrošíků, to je prostě paráda 🙂

vodni
24. srp 2010

@raduza2 já jsem o tom stále skálopevně přesvědčená, že na všechny dojde 😎

raduza2
24. srp 2010

@vodni jsem zvědavá na kočenky lenceslavu a teckavanou 🙂

raduza2
24. srp 2010

@vodni zachvíli si budou užívat těhulkování taky 😀

vodni
24. srp 2010

@raduza2 já taky, jak říkaly, že jim bude pršet štěstí, tak jsem se dnes ráno musela usmívat - lilo jak z konve 😀

drndapetka
24. srp 2010

@luciiiie taky mě bolí čůrání, je to nejdřív křeč a pak až se to spustí 😝

Holky, a cítily jste po OPU tlak po celým břiše a nebo jen v podbříšku? 😕 Taky mě to tlačí u konečníku 🙄 A bolí hrozně svaly a kosti - hlavně krk, lopatky a bedra....

raduza2
24. srp 2010

@vodni držela jsem jim pěsti ,od 8 hodin na ně myslím 😀

raduza2
24. srp 2010

@drndapetka já jsem to cítila jen asi 2 dny ,ale to je pochopitelný s mým počtem,takže si myslím že to můžeš cítit víc 😒

raduza2
24. srp 2010

@drndapetka co s tebou na té koze dělal pan doktor ?? 😀

drndapetka
24. srp 2010

@raduza2 😀 to kdybych věděla 😀

vodni
24. srp 2010

@drndapetka já myslím, že nejlíp by ti odpověděla pampeliška, protože měla vajuch 22, já ti moc neporadím - měla jsem jen 3. Kočka na pokoji měla 17 a ta trpěla strašně - říkala to samé co ty, že ji bolí úplně všude, nemohla se pohnout ☹ No ale vezmi si, tolik dírek do tebe nadělali, to bude asi chvíli trvat. Já měla bolesti jen v podbřišku a asi jen den opu (ale to ty mé počty, stejně jak říká raduzka). A lepší se to?

drndapetka
24. srp 2010

už mě to ležení ale nebaví..... 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru