CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
25. srp 2010

@teckovanaorchidej vydrží neboj.

lenceslava
25. srp 2010

@drndapetka nemusí tě strašit,vsad se že od ted ho budeš milovat.

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@lenceslava gratuluju, 7 je megaštastné číslo. holky díky za podporu

raduza2
25. srp 2010

@drndapetka to si tak neber číslo jak číslo 😀

drndapetka
25. srp 2010

@lenceslava no je to nějaký divný...já teda nikdy nevěřila na neštastnou 13tku, ale raději jsem se jí celej život vyhýbala 😅 No jinak jsem se chtěla zeptat....stejně mi nezmrazí pak všechny, co zbydou, ne? Teda já bych chtěla jen ty nejkvalitnější, ale asi bych neměla to srdce ty ostatní nechat zlikvidovat 😔 Nevíš jak se to pak dělá?

raduza2
25. srp 2010

Myslím si že pokud budeš chtít zamrazit všechny tak je zamrazí

lenceslava
25. srp 2010

@drndapetka zmrazí ti všechny kvalitní embrya.Akorát pak při vyšším počtu připlácíš,

drndapetka
25. srp 2010

@lenceslava no právě, do 4 embrií 4 500,- a pak za každé další 600,- To jsou pálky 😝

luciiiie
25. srp 2010

Zdravím,
@drndapetka
@lenceslava
@teckovanaorchidej Holky gratuluji!
@vodni vzpomeň na elllenku, taky krvácela a teď je ve 24tt. Drž se a věř, že všechno bude v pořádku! Držím pěsti 😉

@drndapetka na 13 jako na špatný číslo vůbec nemysli! Já byla čéče 13.v pátek na ultrazvuku a všechno v cajku! 😉

lenceslava
25. srp 2010

@drndapetka já vím,ale víš co,pak by sis to mohla vyčítat.

drndapetka
25. srp 2010

@lenceslava víš, něco prozradím, nechtěla jsem to tady psát už v pondělí, bylo mi to hrozně líto.....Jak přišla po OPU embryoložka na pokoj a ptala se nám co a jak, tak manža řekl,že to nechá na mě...Já řekla, že chci půl na půl ...tedy že si 4 přikoupíme na ICSI....no a pak embryoložka odešla a manžel na mě začal křičet jestli si myslím, že ty peníze s....e atd. ( nebudu to dál rozvádět ) 😔 Vím, že rekonstruujeme byt a on tím žije a vím, že potřebujeme peníze i na jiný věci, ale holt já už jsem prostě ženská a pro mě je teď vše stranou, takže mi to připadalo jako správné, že když je tolik vajec proč toho nevyužít...a nelituju toho, jen mě mrzelo, co jsem si musela vyslechnout 🙄 Manžu to tedy přešlo, když na druhý den viděl, že z 25ti vajec se chytlo 13 náct, on si asi myslel, že se chytnou všechny a tak mu připadalo zbytečné si připlácet....chybu tedy nepřiznal, ale už je o.k. No a já mám teď strach, když zůstane třeba 6 embrijek na zmražení, jak asi bude reagovat, když nechám zmrazit všech 6, tím pádem za 2 budem muset připlatit, to ho asi trefí šlak 😀 Má asi hlavu teď někde jinde, já vím, že se na bytě moc nadře a chce nám to hnízdečko lásky udělat co nejkrásnější, ale mám pocit, že celý ten proces co se děje kolem mě nijak zvlášť neprožívá ☹ Přitom vím, že miminko chce skoro víc jak já a když jsem 2x o mimi přišla tak byl moc smutný a brečel....nevím, co to má teď za období, doufám, že transfer proběhne v pořádku a konečně si to všechno uvědomí

No to jsem se to kráááásně vykecala 😀

lenceslava
25. srp 2010

@drndapetka ono to tak asi s chlapama je,že to prožívají mín než mi,u nás je to v pohodě,ted mi příjde že to manžel prožívá víc než před tím.Ale mělo by to být společné rozhodnutí,zkus to s ním probrat a nějak se domluvit a klidně mu řekni že tě mrzí jak reagoval.

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@drndapetka klid Peti, je to chlap, je úplně normální, prožívá to jinak, jen prostě jinak. Nemůže fakticky nic dělat, jen čekat a to chlapi nesou asi všelijak. Ten můj taky zvedl obočí, když jsem včera řekla, že jsem 4 přikůpila, ani jsem se s ním neporadila 🙂 Hned kolik to stójí atd. Pak už dobrý, je to prostě zátěž pro všechny.... 🙂 🙂

teckovanaorchidej
25. srp 2010

prostě jsou to živitelé, taky mají strach, jak to všechno zajistí, uživí, obstarají...

drndapetka
25. srp 2010

@lenceslava on to moc dobře ví, proto na druhý den změnil názor, jen je dost nervní z toho jestli nám zbydou peníze na byt, ale včera říkal, že rozhodně nelituje, že přes 30tisíc půjde do IVF....tak snad už to bude o.k. a nebude při otázce na zmražování moc vyvádět 😀 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
25. srp 2010

holky chlapi jsou divná stvoření , když jsme se dozvěděli že spolu mít mimčo přirozenou cestou asi mít nebudem tak o umělým oplodnění nechtěl ani slyšet ,byla jsem z toho hodně zklamaná ,prostě mě řekl co blbnu a tím to haslo .Nechal jsem ho v klidi a po týdnu jsem se jen zeptala jestli o tom přemýšlel a ejhle jsme na Unice .Tkže to možná chce čas než to ten chlap tak nějak vstřebá 😀

drndapetka
25. srp 2010

@teckovanaorchidej no já pablb jsem se taky s ním právě o tom nebavila, protože mě ani nenapadlo, že bude vajec tolik...prostě jsem počítala s tím, že jich bude 12 náct jak říkal Gogela, tak jsem to měla naplánované tak, že 8 na ICSI, zbytek na IVF, když budou spermie dobré, a ono to nakonec dopadlo jinak a rozhodnutí ( domluva ) měla padnout hned po narkoze....Když jsem čekala, že se nějak rozumně domluvíme a on řekl, že to nechá na mě, tak jsem prostě naváhala....však co ne? řekl, že si to mám rozhodnout, tak jsem rozhodla 😀 Ale nemusel na mě štěkat po narkoze, když mi bylo zle, to bylo trochu nepříjemné 😝

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@drndapetka Peťu, 30 tisíc, to je pohoda, to zvládnete, já počítám tak 70 - 80 tis. 😒

teckovanaorchidej
25. srp 2010

@drndapetka vsaď boty, že už toho lituje, ale určitě ti to neřekne...

raduza2
25. srp 2010

@drndapetka spíš to zamrzelo ne ?? 🙂

drndapetka
25. srp 2010

Ale teď už mě je všechno jedno 😀 ušetřila jse za ty 2 týdny co jsem doma nějaký kačule, tak si kdyžtak zmražení doplatím sama, aby neměl strach, že nám třeba na byt nezbyde na lustry 😀

lenceslava
25. srp 2010

no to můj manžel říkal od začátku snažení že je chyby v něm a že určitě půjdem na umělé,ale já jsem to neřešila a řkala že je čas.A peníze jsme na to vždycky dostali od rodičů.Jinak bysme neměli.Ale člověk si pak dokáže odříct spoust věcí.

drndapetka
25. srp 2010

@teckovanaorchidej Beru, já vím, že vy to máte ještě víc na prd, ale nám už letělo za poslední 2 měsíce 400 tisíc na byt a už docházejí 😝 ale dáme to, já vím 😉

lenceslava
25. srp 2010

@drnapetka znám holku která má jako lustr kabel se žárovkou.Taky dobrý.Hlavně že je světlo no? 😀

drndapetka
25. srp 2010

@lenceslava Já jsem taky čekala, že mi každej z rodičů něco symbolicky přispěje, ale je teď zrovna taková blbá doba - moje mamka staví barák, manželova mamka je zadlužená a splácí. manželův taťka nemá a můj taťka sice má, ale už nám taky pomohl dost, tak jsme to prostě neřešili....ani bych po nikom nic nechtěla, jsem taková, že bych si o peníze neřekla

teckovanaorchidej
25. srp 2010

můžete svítit svíčkou, to bude romantika, ho hó 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
25. srp 2010

@teckovanaorchidej to si piš, že lituje a zrovna můj manžel je dobrej v tom, že když ví, že udělal chybu tak to přizná a omluví se, ale pokud ví, že to opravdu přepískl, tak se k tomu raději nevrací , aby nečeřil vody a omlouvá se svým chováním, což je teďka znát 😀

drndapetka
25. srp 2010

@teckovanaorchidej jasně, však na světlech život nestojí, ne? 😉 ale můj drahý všechno hrotí a musí mít vše hned, a je konec světa, že nám nezbyde nanovou televizi 😲 jakoby jsme to třeba 3 měsíce nemohli vydržet se starou 😠 no jo, chlapi, co si budeme povídat 😀 😀 😀 😀

lenceslava
25. srp 2010

@drndapetka však my jsem taky peníze už nechtěli,ale jak jsme manžové mamce řekli že nepůjdem tak nám za týden dávala peníze a řekla že půjdem.

drndapetka
25. srp 2010

@lenceslava to je hodná tchýně 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru