CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
14. zář 2010

@drndapetka manža už mě ten zadek ani nemůže propíchnout. říkala jsem mu že na to kašlem a budu zavádět,ale on že ne aby nám nazbyli žádný zbytky.

lenceslava
14. zář 2010

@simpatica tak hodně štěstí na zítra dej vědět jak jsi dopadla. Chodíš do unici?

simpatica
14. zář 2010

nie, chodim do plzne
Aj ty, si mala, lenceslava, take bolesti v pobdrusku - nie su teda ani bolesti, ale taky tlak, podobny ako pred menzes

lenceslava
14. zář 2010

@simpatica a máš nějaké léky na pozastavení ms? Ano taky jsem ty bolesti měla.Jak jsem psala, naní to pořád jen takové chvilkové,

simpatica
14. zář 2010

no, beru progesteron-crinone, ten v podstate udrzuje druhou fazi cyklu, pokud ho beru, tak by se menstruace nemela dostavit. Jeste beru 4 tbl estrofemu a fraxiparin.

lenceslava
14. zář 2010

@simpatica takže ms dostat nemůžeš,tak to určitě zítra najdeš //

lenulek
14. zář 2010

ahoj děvčata, tak já Vás už dlouho sleduju a všem Vám moc gratuluju k těm nádherným //. Já mám testovat ve čtvtek a ted už se mi potí ručičky a srdíčko bojuje šílenou tepovou frekvenci. Děkuju Vám všem že tady jste, protože jste takové dobíjecí baterky.

lenceslava
14. zář 2010

@lenulek děkujem,ty se k nám určitě přidáš.

lenulek
14. zář 2010

@lenceslava děkuju, jen mám takovou otázku poslední dva dny mám takový bílý výtok 😒, jen par kapek a nevím z čeho to může být, menstruační dobu mám za sebou.Tak jak jste to nazvali Vy TROJČÍM.

lenceslava
14. zář 2010

@lenulek to já mám taky.začalo to možná týden po et,nevím přesně.

simpatica
14. zář 2010

ahoj, lenulek, ja mam testovat zitra
🙄

lenceslava
14. zář 2010

No děvčata pěkně se nám tu scházíte. Jen tak dál. 🙂 🙂 🙂

simpatica
14. zář 2010

dufam, ze pri vas zostaneme

lenceslava
14. zář 2010

@simpatica věřím tomu.

raduza2
14. zář 2010

Tak jsem se přišla rozloučit a popřát dobrou krásnou noc a co to nevidím 😉

@simpatica @lenulek Holyk moc vám držím pěstičky aby jste na testu našly ty // vytoužené 😉 takže oboum tfuj tfuj tfuj na testování

lenulek
14. zář 2010

@simpatica budu držet pěstïčky ať tam jsou ty // 🙂

lenulek
14. zář 2010

děkujeme a prostě věříme, že to tam jak zítra tak ve čtvrtek bude. 😀

lenulek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simpatica
15. zář 2010

holky moje mile. Tak jsem dnes v noci jiz spatne spala, ackoliv v posledni dobe trpim spis nadmernou spavosti a testla jsem .

a byli tam..... //

nemohu se z toho zpamatovat, opravdu. Chodim se na ten test divat, jak na maly zazrak. Dnes budu volat do CAR.

lenceslava
15. zář 2010

@simpatica Ahoj. Moooooooooooc gratuluju.Já ti to říkala že tam budou.

simpatica
15. zář 2010

@lenceslava

Dekuji, opravdu. Nejak jsem si taky podvedome rikala, ze mozna mas pravdu.....

Nemohu se z toho zpamatovat. 🙂

lenceslava
15. zář 2010

@simpatica nám to s manželem taky ještě nedošlo.Ono to časem(porodem) příjde 😀 😀 😀 😀

mufinka0
15. zář 2010

@simpatica Ahojky,..gratuluju taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 Já též beru Crinone a taky mi vevnitř "cosi" zůstává,...ale tak vydržet se to dá. 🙂 Jsi odvážná že jsi testovala až v den kdy jsi měla!!!! Já to zkusím též vydržet.. 😵 😵

mufinka0
15. zář 2010

@lenulek Ahojky,..tak o tvých // uslyšíme až ve čtvrtek.. 😵 😵 😵 Další,která vydržela do oficiální testovačky. Super, za odměnu tam určitě budou //. 😉 😉

ivetule
15. zář 2010

@simpatica taky moc gratuluju ke krásným //. To se to tady začíná pěkně chytat.

luciiiie
15. zář 2010

@simpatica gratuluju k //.... přeju, ať jde vše jak má 😉
@lenulek ahoj, vítám tě tu. Testovat máš tento čtvrtek? Takže zítra? Jůů, to tu bodou další //.... k tomu výtoku, mě zůstal doteď..a to v pátek začínám 7. měsíc 😉

drndapetka
15. zář 2010

@lenulek nene, netrojčíš, tady můžu trojčit jenom já 😀 neboj, výtok jsem taky měla, může být těhotenskej 😉

@simpatica Strašně moc gratuluju, já cítila už včera v kostech, že budou // 😵 To bolení podbříšku tomu jasně naznačovalo 😉

raduza2
15. zář 2010

Ahojky holky 😉

raduza2
15. zář 2010

@simpatica moc moc gratuluji 😉

lenulek
15. zář 2010

@simpatica velká gratulace

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru