CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
17. zář 2010

@drndapetka no jasan,vždycky tam šel se mnou. Jsem zvědavá jak bude koukat a hlavně kdo tam bude,doufám že si nás vezme frgala.

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 Joo já mu ty 2 piva opakovala asi 100krát a taky už se zlobil... 😀 😀 Oni jsou fakt jiní...a já se na něj někdy zlobím,..pomalu ale jistě zjišťuju že neprávem... 😀 😀 😀 😀

Ale věřím mu,...nějakou dobu před IVF se netkl alkoholu,..prý aby to neuškodilo spermijkám.. 😅 Tak si ty 2 pívečka dnes zaslouží. 🙂 Jako nééé že by byl nějakej pijan, to né,..

drndapetka
17. zář 2010

@lenceslava já bych taky ráda Frgalu.....kdyby byly náhodou blbý zprávy, tak at mi je říká on....

lenceslava
17. zář 2010

Nic jdu se tulit,manža si dneska stěžoval že se vůbec netulíme,tak to jdu napravit.Pá

lenceslava
17. zář 2010

@drndapetka špatný zprávy se nepřipouští!!

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 Mě můj říkal že po ránu jsem podobná lachtanovi,....no samozřejmě nenamalovaná a s opuchlýma očima... 😀 Nevím proč...tomu teda fakt nerozumím... 😕 😕 😀 😀 😀

lenceslava
17. zář 2010

@mufinka0 no chlapi mají holt výhodu že můžou vstát a jít,to mi nemůžeme(aspon ne bez rizika že budem extra ,,krasavice") 😀

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 máš vidět jak se po opu ten můj rozhulil jak fabrika 😠 embryoložka mu nahrála - nejdřív, že spermiogram je dobrý i na samotné IVF v misce, pak se mu z 10 vajíček podařilo oplodnit 5, tak byl pyšný jak páv a pak nám zaváděli hatchující blastocysty....no chápeš, cítil se jak král 😀 prý když kouří má spermio špatné a když hulí tak dobré 😅 no určo to bude těma cigaretama, že 😀 ale on naštěstí vůbec nepije, má tátu notora, tak ho to vůbec neláká, max. ho vidím pít nealko pivo dvakrát do roka 😕 za to to doháním já u nás 😀 teda doháněLA jsem 😉

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 lachtan u nás taky proběhl....prý tak chodím 😀 😀

mufinka0
17. zář 2010

@lenceslava jj,..tak já se teda maluju,...ale jen trocha tužky a řasenku a jdu....Taky to moc nepřeháním,..teda pokud "někam" nejdeme. No to by ses divila,..můj si maže čumák krémem, geluje si vlásky,...celkově tráví v koupelně dost času.. 😀 A mě se bude smát...

lenceslava
17. zář 2010

@drndapetka no hlavně aby si dal v novém bytečku pozor,aby jste nemuseli měnit okna.A kdy se tam vůbec budete stěhovat?

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka jj,..já mám taky ráda třebas dobré sladké víno, nebo burčák, nebo bavora....ale už jsem to neměla tááák dlouho... 😀 Už pomalu ani nevím jak to chutná...😀
Kuřáci nejsem ani jeden,..teda já už tak 3-4 roky ne a jsem na sebe pyšná 🙂
Tvůj manže má rád zvířátka co??? 😀 😀 Má doma celou zoologickou...

lenceslava
17. zář 2010

@mufinka0 já taky manžovi říkala že by mohl používat krém,a on že není žádnej metrosexuál. 😀 Jediný čeho má spotřebu jsou vonavky a lak na vlasy.(jak říká aby mu to málo co na hlavě má aspon stálo 😀 )

drndapetka
17. zář 2010

@lenceslava počítám, že v půlce října už budeme komplet bydlet.....včera začali montovat kuchyň, pak čeká koupelka, vymalovat, uklidit, položit koberce, udělat šatnu, .....a bude to 🙂

lenceslava
17. zář 2010

já mám moc ráda dobrý bílý vínko.a ted na něj mám extra chut. Ale musím počkat aspon do těch třech měsíců.

mufinka0
17. zář 2010

@lenceslava No tak lak nepožívá teda....Jen mi vypotřebil vosk a teď už jen geluje.. 😀 On má krémy prý proto že má suchou pleť a po holení,....noo myslím že se ve skutečnosti trochu bojí vrásek... 😀 :-P

mufinka0
17. zář 2010

@lenceslava jj, sestřenka si dala po 3 měsících decku červenýho a já čuměla jak péro,...ale prý se to může.. 🙂

lenceslava
17. zář 2010

@drndapetka tak to je za chvíli.A koupelku budete dělat komplet novou?Nás to taky v budoucnu čeká,ale mám hrůzu z toho prachu při bourání.Fuj.

lenceslava
17. zář 2010

@mufinka0 já si dokonce koupila inst kávu bez kofeinu.Švagrová říkala že to zezačátku poctivě dodržovala a po těch třech měsících si sem tam dala dvojku.A malej je zdravej jak řípa.Ale bůh ví na co budu mít za dva měsíce chut.Třaba na zavináče(fůůůůůj) 😀 😝

lenceslava
17. zář 2010

Tak já se jdu tulit.Ahoj.

mufinka0
17. zář 2010

@lenceslava 😀 co ty víš....třebas i na zavináče... 😀

jj utíkej za manžílkem,..nesmíš ho zanedbávat,... 🙂

drndapetka
17. zář 2010

@lenceslava já jsem byla zvyklá stáhnout třeba 2 litry dobrýho bílýho vínka za večer 😀 ale nechybí mi 😒

drndapetka
17. zář 2010

@lenceslava jj, byt se dělal komplet nový, zvětšovalo se jádro....jak člověk bydlí jinde, tak je to paráda, ale bydlet bych v té bouračce teda nechtěla 😝

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 konečně mi dojelo jídlo.....moje oblíbená anglická slanina s hořčicí 😀 a te´d jak jsem v "jináči" mám na maso extrémní chutě, fakt divný 😒 masová jsme byla jednou za měsíc.....

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka jj, tak dobrou chuť...Já se jdu přpravit na zítřek,... 🙂 Umýt hlavu, oholit nožky a vyspinkat se dorůžova 🙂

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 hodně štěstí, budeme na Tebe myslet 🙂

jezulicka
18. zář 2010

@mufinka0 ahojjky,tak držím pěstíky a čekám tu na tvé info jak to vše proběhlo...doufám že hladce...držím.... 😉

jezulicka
18. zář 2010

jinak všem holkám pěkné dobré ráno a krásnou snad slunečnou sobotu...u nás je dnes letecký den den Nato tak tu budeme mít veselo samé letadla tu budou lítat nad hlavou to bude paráda už se i těším... 🙂

luciiiie
18. zář 2010

ahoj holky,
@mufinka0 tak teď jsem se musela zasmát s tím lachtanem 😀 😀 😀 To je vtipný. Jinak Ti samozřejmě píšu, abych Ti na dnešní popřála moc moc štěstí, ať vše proběhne jak po másle a mufiňátka ať se zahryznou a ať vám třeba zbyde i na mražáčky, i když ty určitě nebudou potřeba, protože vám to určitě vyjde... A víš jak, hlavně POZITIVNĚ myslet, a opatruj je 😉 Hodně štěstí!

raduza2
18. zář 2010

Ahoj holky .

@drndapetka jak je Peti ??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru