CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

macinta
10. bře 2009

Ahoooj Jeany, docela Ti věřím. Ta práce nás baví, kdyby ne, tak už ji dávno neděláme, viď. Dnes jsem tu měla sestřenku a ta má dvouletého draka (přesný termín pro našeho Adama 🙂 ) Sedla si k mému stolu a vzdychala, jak by něco dělala, že ji to ubíjí 😉 Byla doma na riziku, takže už nepracuje téměř tři roky ☹
No a jak se cítíš, těhule?

jeany
10. bře 2009

No, už se cítím líp. Byla jsem trošku nachlazená, ale už je mi fajn. Jsem odpočinutá a tak mám i elán. Jsem ráda, že se cítím dobře. No a doufám, že se aspoň jedno embryjko uchytí. JJ, jsou to pořád obavy.

macinta
10. bře 2009

Jeany, určitě to vyjde. Držím Ti pěsti 🙂 Co dcerka? těší se na sourozence?

luciiiie
10. bře 2009

Holky, takže se tam jede ráno na čtvrt na osm, jo? Nevíte jak dlouho se na to čeká?

lucifirek
10. bře 2009

Ahoj holky.
Luciiie,ještě jsem si nepřečetla,co jste dneska napsali. Ta čárka tam nebyla? Nebo proč jedeš na krev?

luciiiie
10. bře 2009

Luci no ona je strašně slabá zas..není už vidět vůbec

luciiiie
10. bře 2009

Co v práci? Doufám, že dobrý 🙂

lucifirek
10. bře 2009

Tak budu Luciiie,zítra držet palečky. Já v práci v pohodě,ale moc se mi nechtělo a navíc na mě leze nějakej morybundus zase,já se z toho tuhle zimu snad nevyhrabu,tak doufám,že na další pokus v létě to bude lepší.
Ahoje Jeany,tak v práci jsem to přežila. Dělám si štítky a ceny a tak. Přípravu na inventuru jsem nechala na kolegovi,do teď jse mto hodně chystala já a teď to nechávám na něm. V sobotu máme inventuru,tak je mi z toho na nic. Po takové době se to tam docela změnilo a máme dělat inventuru. Ach jo ☹
Jak je tobě? Doufám,že dobře. 😉 Holky já na vás zase mrknu. Ale nevím,jak to zítra stihnu,jsem do čtyř v práci a pak jdu na tance a ještě musím zvládnout véču.

lucifirek
10. bře 2009

Jeany,ty fotečky ti teda pošlu,mám je nachystané v noťasu.

luciiiie
10. bře 2009

Luci a za jak dlouho bude ta krev? Nechali vás čekat aspoň tam nebo vás vyhnali???

lucifirek
10. bře 2009

Luci,nechali nás tam. Byli jsme tam na čtvrt na osm. A krev byla kolem půl desáté a rovnou audit. Ale ty audit určo nebudeš potřebovat. Doufám.
Jani zkusím ti poslat nějaké ty fotečky,kdyby ti nedorazili,tak mi dej vědět.Nějak nám blbne net.

lucifirek
10. bře 2009

Oni stejně mají otevřeno od osmi,tak tam musí být. My jsme tam ale nečekali.Prošli jsme si celou tu čtvrť,prohlídli jsme si všechny ty starobylé vily. A rychleji to uteklo.

jarkabilik
10. bře 2009

ahojky holky zdravím všechny a přeji hezký večer
luciiie nemůžu si pomoci ale souhlasím s macintou a věřím tomu že jsi těhule,něco mi uvnitř říká že to bude z krve pozitivní pokud tam je aspon stín druhé čárky 😉

jarkabilik
10. bře 2009

lucifirek ještě tam je ten barák naplněn těmi odpadky?já když byla tehdy na krev a scházela jsem ulicí dolů tak tam byl barák z kterého čouhali odpadky až k vstupním vrátkům a na nich ležela ženska a spala tehdy i když to byl smutný den jsem se zasmála jak tohle je možny a je prvně jsem tohle viděla na vlastní oči pak jak jsme tam jeli s manželem jsem mu to ukazovala a on nechápal 😀

luciiiie
10. bře 2009

Jari ahoj, tak díky... já doufám, že to holky dopadne dobře... tak si vzpomeňte... ach jo ☹

jarkabilik
10. bře 2009

luciiiie budu na tebe určitě myslet 😉

luciiiie
10. bře 2009

Jé Jari díky za tip 😀 Půjdem hledat dům odpaďák 😉

jarkabilik
10. bře 2009

luciiie když jdeš směrem dolů od unici tak na leve straně je to dvojdům v jednom smeták druhy v pohodě 😀

luciiiie
10. bře 2009

To je strašný...třeba tam ještě bude. Tak já valím na ordinaci...zítra dám vědět co a jak...snad to bude v pohodě a když ne, tak konečně bude jasno, protože tahle nejistota je deprimující. Ahoj kočky 🙂

yummick
10. bře 2009

"dům odpaďák"? moje teta bydlí v Brně a právě ona nás na ten dům upozornila, my bysme si ho asi nevšimli... prý tam bydlí ta stará paní sama a jsou s ní problémy... Masarykova čtvrť je prestižní lokalita, vždycky, když vidím ty krásný funkcionalistický vilky, slintám... ale mít takovou sousedku... prý se v létě táhne smrad pěkně daleko... údajně jí jednou "násilně" uklidili na náklady městskýho úřadu a ona je zažalovala, že jí nedovoleně vnikli na pozemek... museli jí zaplatit nějaký peníze 😵

luciiiie
10. bře 2009

No tak to musíme zítra sakriš holky najít teda 🙂 Aspoň tam nebudem sedět jak knedle a třepat se na výsledek.

jarkabilik
10. bře 2009

yummick tak to je hustý,já v první chvíli hleděla jak péro 😀

yummick
10. bře 2009

jo, luciiiie, doporučuju zvyknout si na pocit nejistoty... jsem těhotná x nejsem těhotná?... je to zdravý x není to zdravý?... donosím to x nedonosím to? porodím to v poho nebo ne?... bude to zdravý?... nestane se tomu něco? myslím, že jakmile má ženská dítě, přestane se bát až na smrtelný posteli... to je deprimující... ale stojí to za to, ne? 😉

yummick
10. bře 2009

ale jinak tě chápu... 😅

jarkabilik
10. bře 2009

yummick se dívám ty ještě nemáš potomka?

luciiiie
10. bře 2009

Jo jo Yummick...máš pravdu ☹

yummick
10. bře 2009

jari, ne, děti nemám, nějak jsem zaspala a teď se divím, nejdřív se mi stále zdálo moc brzo, měla jsem spoustu aktivit, pak zas nebylo s kým... a teď, když jsem připravená, je pozdě, to je život

jarkabilik
10. bře 2009

Tak mám novinky od PAJINKA dneska 10.34 se jim narodil chlapeček Daniel 4200g,52cm musím poznamenat že jsme spolu byli na punkci a i na ketu nám to bohužel nevyšlo tak jsem si tak vybavila že už bych to měla taky třeba za sebou 🙂

jarkabilik
10. bře 2009

yummick život se s námi vůbec nemazlí ☹ já jsem ráda že jsem tehdy nedala na tatínka mé dcery jinak bych snad ani dítě vůbec neměla takto se aspon utěšuji že mám ji i když už je vlastně skoro dospělá 🙂

teri81
10. bře 2009

Je Jaru,to je krásná zpráva, gratuluju Pájince ke kloučkovi 🙂 To je teda velkej chlap - 4,2 kg 😉

Jaru, jasně,bud štastná za jednu dceru, vždyt to je krása 🙂 A to druhé určitě ještě přijde 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru