CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
12. bře 2009

No, Zuzy moc tě tu po ránu zdravím. 😀 Stačí takové přivítání. Vždyť jsi kolegyně těhulka, že.
Měla jsi teda pěkný sen. Já si ani nepamatuji co se mi zdálo.
Luciie, díky za odpověď.
Lenuli, věřím, že ty třeb anemáš na to náladu. Řeknu ti, že já taky ne, ale horší co manža. Je dobré, že tvůj manža je tolerantní, protože něco pokazit kvůli tomuto, by fakt nestálo za to.
Jo a víte holky, že je zítra pátek 13.

lenulinka21
12. bře 2009

Zuzuzko: vydrž prdka vydrž!! Takže zítra s holkama chceme hlášení, že to to tam! 🙂

zuzuza
12. bře 2009

No tak stačí stači, velebnosti, aspoň takové přivítání!!! To víte, že dám vědět, hned jak to udělám, záleží, kdy se vzbudím, možná v 5, možná v 10🙂

macinta
12. bře 2009

Zuzko, ty máš teda vize 😀 😀 😀

lenulinka21
12. bře 2009

tak já už tu budu čumákovat od rána 😀 Si piš!!!
Maci ahojík 🙂

luciiiie
12. bře 2009

Ale řeknu ti, že jsme to sice po tom týdnu zkusili, ale stejně jsem na ty v bříšku celou dobu myslela, takže jsem si to vůbec neužila.
Zuzo dobrý sny ti teda řeknu. Ultrazvuk u babičky 😀 To bych spíš tipovala na tu tvou gyndařku, když jsi z ní tak na prášky, že tě bude strašit i ve snu.
No těch pátků 13. je v poslední době nějak moc se mi zdá.
No Lenulinko ahoooj 🙂

zuzuza
12. bře 2009

Jo holky, pátek 13. to jsem píchala minule první pregnyl a ted testovat 😀

jeany
12. bře 2009

Zuzy, já budu taky velmi netrpělivě očekávat tvoje hlášení. I když jasně, že u tebe jsou to jasné 2 //, když už se ti o tom i zdá, ne? Zítra mrknu hned ráno jak dorazím do práce, co kdyby jsi testovala třeba už o 5 hod. No a ty tu nejistotu budeš mít zítra ukončenou, budeš vědět na čem jsi. No a pak tam v aktuálních budu čumákovat jen já. 😀 A to pěkně dlouho a ž do 25.4.

jeany
12. bře 2009

Jé, Lenuli, teď jsem se pobavila, že jsi použila stejný výraz jak já. Než jsem to poslala už to zase přibylo několik příspěvků.
Zuzy, já mám datum 13. v pátek moc ráda, tak věřím, že to zítra přinese štěstí. Celkově mám nejraději 7 a 13.

jarkabilik
12. bře 2009

ahojky holky přeji hezký den všem 😉
jeany tak manžovi pomož jinak 😀
teri tak to říkala i známá že s manželem do lůžka prej nevleze co semnou rodila zároven a pak jsem se dověděla že hned na to měla druhé 😀

jarkabilik
12. bře 2009

jeany nám po transferu taky říkali týden půst,možná to je i podle toho jak se cítíš 😉

zuzuza
12. bře 2009

Jeany, budeš tam čumákovat do 25.3, ne ? Ne do 4🙂, no holky, doufám, že vás nezklamu, tak já se loučím, mažu na oběd, pak ke kámošce, s mamkou koupit testy, pak k ní na injekci, doma se zjančila asi dneska, jo a ty křeče to je hnůj, dnes zase od rána, děloha zlobí a zlobí:(

lenulinka21
12. bře 2009

ten pátek 13 by měl něco znamenat Zuzi 😉
holky což o to myšlenky na sex by byly ale tělo nějak nechce. Vždyt
si připadám, jak objemná velryba 😀 která si neumí už ani boty zavázat.

jarkabilik
12. bře 2009

lenulinka tak to já měla chut ale zase tam byl strach že by jsme něco provedli 🙂

jeany
12. bře 2009

Ahoj Jary, díky za radu. Pobavila jsi mě. Ale máš pravdu. Já už se cítím fajn, jen nechci, abysme něco tím pokazili, abysme neohrozili mimouše nebo jakmanža je nazývá krokodýlci. No a mě teď někdy říká taky krokodýl. prý oni kladou vajíčka a u mě to bylo podobné. No nezabili byste ho?

teri81
12. bře 2009

Jejku Lenuli,když si ted připadáš jak objemná velryba,tak co ke konci,to bude něco 😀 , já si připadala jak vorvań a to jsem čekala jedno 😀 ,ale je fakt ,že na mou postavu jsem porodila docela obříka.
Ale máš výhodu,že ve vysokém stupni tvého těhu bude léto,takže na sebe nebudeš muset rvát kozačky (který jsem nedopla ani do půlky kvůli tlustým nohám 😠 ) a vrstvy zimních hadrů. Vklouneš do sandálků a šatiček a bude to 😉
Ale zase to vedro bude nepříjemný,že? 😒 Si člověk prostě nevybere no.

Jeany,nám po ET říkala sestra nesexovat do testu. Tak jsem jí říkala,že to je opravdu to poslední ,co by mě
napadlo 😀

lenulinka21
12. bře 2009

teri: ani nevíš jak se na to těším na šatičky a žabky.dnaska mají fakt
hezké veci pro těhotné.

jarkabilik
12. bře 2009

jeany tak ty by jsi si určo věděla rady 😉

jeany
12. bře 2009

Lenuli a psala jsi, že jsi si koupila těhu rifle. To jsou s laclem anebo s rozšířeným pasem. Co je lepší? Já bych, ale asi lacláče nesnesla. Ale v dnešní době je určo lepší výběr těhotenských věcí. Když jsem byla předtím těhu, tak jsem hodně nosila legíny a dlouhé triko nebo šaty a pak jsme měla jedny kalhoty černé v pase napolo na gumu a pak jsem tu gumu přestřihla a mohla jsem je nosit až do toho 7. měsíce. Dál jsem nedošla, že. Malá se narodila dřív. Já jsem moc velké bříško neměla.
Ty si Lenuli pořídíš pěkné letní šatičky a pohodlné sandálky. 😀

jarkabilik
12. bře 2009

lenulinka tak to já před 18lety si i šila věci jako těhotná abych měla v čem chodit 😀

lenulinka21
12. bře 2009

No lepší jsou ty rifle s tím pásem je to bomba nikde tě nic nestahuje
a netlačí. je fakt že stály v CA skoro 1tis kč. Ale mám klid.Doufám, že to do těch šatiček
stihnu 🙂

lenulinka21
12. bře 2009

tak to já bych si popravdě neušila nic.dnešní doba nás rozmazlila
vše je jednodušší tak proč toho nevyužít. Třeba jen přebalování miminka:
mamka prala plínky, vyvařovala a ještě žehlila přesně cíp na cíp.
Dneska nasadíš jednorázovku a je to.

jarkabilik
12. bře 2009

lenulinka tak v dnešní době bych se na to tak akorát vyprdla 😀 ale tehdy jsem si ušila kalhoty a dokonce ten můj velký pupík se tam vlezl i když byl hooodně veliký plus i dvoje šaty

lenulinka21
12. bře 2009

jsi šikulka 🙂
dvě zimní bundy jsem musela odložit nebyla šance je zapnout tak vytáhla jsem takovou starší
ale lepší jak nic. Boty mi zavazuje manžel když může hold mám všeho dvojnásob. 🙂

jarkabilik
12. bře 2009

lenulinka ještě že máme ty naše opory co jinak nevím jak by se nám samy boty zapínali ještě že v létě je to jednoduché nazouváky šaty a je pohoda 😀

jarkabilik
12. bře 2009

lenulinka já šila i malé bundičky kalhoty a spoustu jiných věcí ted si to nedokáži představit že bych něco šila 😀 jsem zpohodlněla

lenulinka21
12. bře 2009

musím opravdu uznat, že mám hodně toleratního manžela
s ním jde vše líp a vždy má pro mě dobré slovo. A taky mě umí rozesmát
jako nikdo jiný je to takový optimista to co já vidí bledě on mě dokáže
od toho hned odradit a hodit do pohody 🙂

jarkabilik
12. bře 2009

lenulinka tak to umí málokterý 😉

hhaanka
12. bře 2009

Ahoj holky, tak podle toho, co píšete, jsem asi nějaká nynfomanka. My se sexu nebránili nikdy víc než 5 – 7 dní, jak nám doporučovali na klinice. A to jsme šli na pokus po druhé, po třetí, po čtvrté. Bobkům podle mě ublížit nemůžete, že nemáte chuť, to je jiná. Vyhýbala jsem se první týdny orgasmu, za první trimestr jsem ho měla tak třikrát, zato pak – no červenám se, jen na to pomyslím. Nezažila jsem lepší sex než ve II. trim🙂
😀 😝
Myslím, že to zbytečně hrotíte. Jestli to má dopadnout, tak to dopadne bez ohledu na to, jestli sexujete nebo ne. Samozřejmě nemyslím nějaký divoký sex na hodinu. Jo, a chlapům nevěřte. I když jsou sebetolerantnější, jsou to jen chlapi a potřebují to (asi jsem poloviční chlap🙂 ) – takže kde to nejde jinak, nezapomínejte, že máte ruce. Mám dost kamarádek, které mě varovaly, že jakmile se bříško a pak mimčo stane středem vesmíru, chlap si připadá odstrčený a pak už je jen krůček k tomu, aby začal někde lumpačit.
--- taky vypadám jak velryba, ale v Mamince teď píší, že stačí vyměnit polohy, tak jsme to před hoďkou vyzkoušeli 😲 .

luciiiie
12. bře 2009

Hani 😉 Já jsem taky nymfoman a bez sexu nevydržím 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru