CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
12. říj 2010

@jezulicka ahojky, jezuli, tak co? Jak je? Dnes jsi kolikátý den po ET?

teckovanaorchidej
12. říj 2010

Jezuli, v tvém případě ten Pregnyl je asi na podporu luteální fáze, mrkni, aspoň myslím
http://home.intekom.com/pharm/donmed/pregnyl.html

jezulicka
12. říj 2010

@teckovanaorchidej asi ano...dnes jsem 6den ..chvilkama cítím tlaky v podbřišku jak před ms...hrůza...a ráno jsem byla píchnout agol.a jak jsem se vrátila asi po 10 minutách takové jsem měla bušení srdce puls 100 a návaly..tak nevím z čeho toje...bud se něco ve mně děje nebo ta injekce?ale včera mi to tak nedělalo... 😲

jezulicka
12. říj 2010

@teckovanaorchidej a jak je tobě mamino?ty jsi něco cítila už tak brzo po et?

teckovanaorchidej
12. říj 2010

@jezulicka není ti nevolno po tom Pregnylu?
Už jsem ti to tu někde psala, jak já po ET, celkem v poho. A teď taky, nevolnosti už nemám, jenom jsem dýchavičná. A pořád kontroluju, jestli jsem nezačala špinit a jestli bříško je tam a roste. Do poradny jdu až za 14 dnů a mimino jsem viděla na utz naposled na UNICE a to už je3 týdny ☹ ☹ Tak doufám, že je OK.

jezulicka
12. říj 2010

@teckovanaorchidej určitě je ok...po tom pregnylu právě ne...včera jsem ho píchala a nic...a dnes jen agol.a bylo mi tak divně...tak nevím...musíš být v poho a klideček... 🙂

jezulicka
12. říj 2010

@teckovanaorchidej promin , že se ptám asi už po vícekráté mám v tom guláš koho jsem se ptala už...promin...

teckovanaorchidej
12. říj 2010

@jezulicka a Pregnyl ještě budeš píchat? Nebo už byl poslední?
Hele, o nic nejde, nemůžeš si všechno pamatovat. Já byla po ET v poho, byl začátek září, takže nákupy dětem do školy v obch. centrech, různá vyřizování, fungovala jsem normálně. Jen ten Agolutin mi na zadku nadělal alergickou reakci, svědění, červené fleky, hnus. Tak od 11 dne po ET jsem zaváděla Utrogestan, až do konce 12 tt ho budu brát.

jezulicka
12. říj 2010

@teckovanaorchidej no ještě jeden pregnyl bude ve čtvrtek a to poslední...dávalo se to 4,7,10den..mně to zatím červené fleky nedělá takže nereaguje zatím blbě tak snad už to vydržím...a kdy jsi testovala?a ten estrofem a prednison už taky nejíš?

jezulicka
12. říj 2010

@teckovanaorchidej a chtěla jsem se zeptat jsem četla na nějaké diskuzi holky psaly, že když je špinění po et že je to dobře, že se mimi uhnizďuje..špinila jsi taky?je to pravda?ale neznamená, že když nešpiníš tak se to neuhnizďuje..to přece není podmínka ne?já víš jak nevím tak se furt ptám i na blbosti asi... 😒

teckovanaorchidej
12. říj 2010

@jezulicka klid, všechny jsme se ptaly
nešpinila jsem, není to žádná podmínka, neboj
Prednison a Estrofem už nejím, to ti řeknou na UNICE, jak to vysadit, Estrofem postupně a Prednison myslím do konce týdne se dobírá - řeknou ti to na potvrzovacím UTZ, na který se chodí asi za 14 dnů po pozitivním TěhuTestu
já Pregnyl nepíchala, tak jsem testovala už 6. den po ET

raduza2
12. říj 2010

Ahojky holky 😵

raduza2
12. říj 2010

@hhaanka ahojky a vítám tě tu do dalšího boje 😉

jezulicka
12. říj 2010

@teckovanaorchidej tak po tom pregnylu musím až později testit ale já to nechám asi až fakt na toho 21.pokud nepříjde nic dříve... 😠

jezulicka
12. říj 2010

@raduza2 ahooojky

raduza2
12. říj 2010

@jezulicka no konečně toto trvalo už jsem si myslela že jste zase fuč 😀

raduza2
12. říj 2010

@jezulicka pregnyl by ti mohl ukázat falešně pozitivní testít 😖

jezulicka
12. říj 2010

@raduza2 no to jsem kdesi slyšela...a za jak dlouho můžeš po něm testit?

teckovanaorchidej
12. říj 2010

@jezulicka myslím, že deset dnů po poslední dávce, to by ti ale řekla vodni přesně

jezulicka
12. říj 2010

@teckovanaorchidej no tak to právě nevím ale píchat to budu ještě ted ve čtvrtek a příští čtvrtek to jest 7den mám testit...

raduza2
12. říj 2010

@jezulicka ono to nějak postupně odchází z těla takže podle toho klik jdi měla jednotek

raduza2
12. říj 2010

Holky všechny vás pozdravuje drndapetka 😉

luciiiie
12. říj 2010

@raduza2 ahoj, jéé děkujeme....jak se má? a jak dopadla? snad je všechno v pořádku 😉

raduza2
12. říj 2010

@luciiiie ahojky jde dnes na 15:30 😉

luciiiie
12. říj 2010

@raduza2 tak držím všechno co mám, aby bylo všechno v pořádku 🙂

jezulicka
12. říj 2010

@raduza2 tak ji moc pozdravuj a držím taky všechny pěstí at už je to dobrý.... 😉

raduza2
12. říj 2010

Ví že na ni všechny myslíme a přejeme jí jen a jen ty dobré zprávy 🙂

raduza2
12. říj 2010

@jezulicka kampak ti zmizela fotečka ?? 😅

jezulicka
12. říj 2010

@raduza2 dala jsem ji pryč kvůli jedné holce od nás tady vím, že tam chodí a ona je hrozná drbna a nepřejícná..tak at neví , že jsem to já... 😠

stazina
12. říj 2010

AHoj holky, tak drndetce držím palce i já..
@hhaanka Jansě , že se Han i, enchám opíchat 😀 a už to nebudu řešit, ono někdy, když toh očlověk ví moc, tak to je taky na škodu..a to si mě docela překvapila, že yb mohli třeba i zrušit 3 hrazené IVF ...takže bych manžílka přece jen přemluvila dřív?🙂)on je to docela rozdíl...
@jezulicka já taky nešpinila , krvácela jsem až v 8tt...a to prý bylo hematomem a prorůstáním do sliznice..mě to tak y v protokulu vychází testovat sedm dní po poslením Pregnylu...mám 5000, tak snda už fakt bude pryč z těla...ale dr. asi vědí ,c o a jak..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru