CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
30. pro 2010

@jezulicka 🙂 Věřím Ti. Ono bolí celé tělo, co?? Neboj, za chvilku hematom zmizí a budeš moct chodit na procházky. Teď je tam stejně zima!!! 😉 😉 O nic momentálně nepřicházíš. 😵 😵

mufinka0
30. pro 2010

@pampeliska36 Ahoooj,..zatím jsem v práci a na FB nemůžu, ale jak budu doma, ještě dnes Ti napíšu 🙂 Jen nevím s čím já můžu radit...jsem beznadějný případ....
😀 😀 😀 sranda samozřejmě 😉 😉
Co budete vyvádět na Silvestra??

mufinka0
30. pro 2010

Zatím pááá,..už jedu domů...huráááá 😝 😝 😝 😝

jezulicka
30. pro 2010

@mufinka0 pááá a štastnou cestu..

jezulicka
30. pro 2010

@mufinka0 tak štastný Nový rok at si to zítra užijete vesele a v tom Novém roce at se už konečně zadaří
a zadaří se to vím a jseš už s námi těhu...moc držím pěstí....páááá 🙂

andinecka
30. pro 2010

@jezulicka
ahoj, já dnes celý den proležela a pak mě mamka vytáhla na 2 hoďky na vzduch. Příšerná zima.
Navíc jsem si dnes oblíkla bundu z loňska, pořád mi byla velká a teď - strašný. Nám snad špatně váží váha.

A na tvoje fotky se těším........... 🙂 mooooc

andinecka
30. pro 2010

ahoj holky,
přeji vám vše nej, nej v novém roce.
Jsem moc ráda, že vás mám 🙂 🙂 🙂

Hlavně snažilkám - ať vyjde, co vyjít má. Musí to vyjít 🙂

teckovanaorchidej
30. pro 2010

Ahoj holky,
Všem přeji mnoho zdraví a splněných přání v novém roce, a hlavně.............................//.. pro všechny 😅 😅 😅
U nás nic nového, zazím všechno OK, trávím hodiny na Mimibazaru a lámu si hlavu, co objednat a co je zhola zbytečné.

mufinka0
30. pro 2010

@jezulicka Děkujííí,..rekapitulovat tento rok nehodlám! Kašlu na něj a nechávám ho za sebou! 😉

Tobě taky jen to NEJ do Nového roku!!! 😵 😵 😵

hhaanka
30. pro 2010

AHoj děvčata, díky za gratulace, ještě se bojím se moc radovat, v pondělí jdu na krev a si I. trimes. screening. Až po něm se asi uklidním. Všem vám přeju hodně sil, trpělivosti a to, abyste už brzy měli u rukách miminka. Sice se pak nevyspíte, budete řešit bolející bříško a plný plíny, budou vás bolet prsa plná mlíka a ožužlaná od prcka, manžela nebudete moc ani vidět,......... ale to všechno je tak nádherný, že se s tím nedá nic jiného na světě srovnat. Všem vám to moc přeju!

lucifirek
30. pro 2010

@hhaanka hani tak zatím potichoučku moc gratuluji. JE to potěšující a dodává to další energii. Já doufám,že se my dočkáme i druhého dítka. 🙂 Zázraky se dějí a bylo jich tu už dost. 😉

lucifirek
30. pro 2010

@hhaanka naprosto si vystihla první měsíce po porodu 😀

1tralala
31. pro 2010

mela jste nektera po utrogestanu ruzovy vytok?

lenceslava
31. pro 2010

Ahoj moje Spolubojovnice. Přeju vám Všem spoustu štěstí a zdraví do Nového roku a Nám co se letos nedařilo přeji mocmoc sil do dalšího boje a at je pro nás rok 2011 příjemnější a laskavější.

tevi
31. pro 2010

Taky se přidávám s gratulkou do nového ročku. Hlavně zdravíčko a štěstí... I maminkám i všem ostatním.
Vodni, jak válčíš? Já jsem to nevydržela a 30. testla. Samozřejmě nega... Tak nevím. Do 4. sice daleko, ale 10 dni po Ketu už by jít vidět něco mohlo, jak jsem koukala do blogísků. Pampel, je mi to moc líto.
Holky, držte se, pa.

jimmy1
31. pro 2010

Ahoj holky 🙂 přejeme vám všem maminkám, těhulkám i snažilkám všechno NEJ do nového roku 😵 zdraví, štěsí a mooooře lásky 🙂
Jarmila, Petr a Martínek

PS: snažilkám hlavně // a prosperující pohodové těhu s tím nejlepším koncem, zdravým mimískem (nebo i dvěma) 😉

lukza
31. pro 2010

Ahojky holky

všem bojovnicím přeji do Nového roku at je uspěšný a všechny tady se příští rok stanete těhulky a některé už aji maminky.

tevi
31. pro 2010

Tak já to nějak posr...! Chtěla jsem ten starý rok završit nějak úspěšněji a testla znovu. Ten blbý pruh je tam jen jednou. Nak u novoročního přípitku budu trošku uplakaná... No... Hlavně úspěch dalším...

jezulicka
1. led 2011

Ahojte holky,Tak úspěšný vkročení do Nového roku 2011...At se všem daří a zadaří a jsme štastné maminky... 😉 🙂

pampeliska36
1. led 2011

@tevi ahoj tevi... uz jsem ti to psala do IP... zkus jeste vydrzet... vim, ze je to tezky... kdyz vis, ze ta druha sakramenska carka nekomu naskoci uz osmy den... ALE!!! kazda jsme jina!!! pevne nervy!!!

... v pondeli jdu na krev 🙂 urcite vam pak napisu, co a jak dal 😀

@jezulicka i tobe preji 😉 a hlavne zdravicko! tobe i miminkovi 😉

ivetule
1. led 2011

@tevi ahoj tevi ještě to úplně nevzdávej. Ještě máš čas. Jak píše pampeliska jsme každý jiný někomu to naskočí hned a někomu později. Furt ještě držím palečky. 🙂

kveta
1. led 2011

@tevi Opakujem sa.. ale ja som sedemnásty deň po styku mala negatívny test... takže kľud... ešte stále môžeš byť tehu..

tevi
1. led 2011

Holky díky... Moc díky.

andinecka
1. led 2011

@tevi
jé, ty máš novou fotku 🙂 🙂
to je ježíškovská? 🙂 pěknáááááááááá 🙂 🙂

pampeliska36
1. led 2011

@vodni a co ty kocko? doufam, ze je u tebe vsechno v nejlepsejsim poradku!!! ze jste i s vodnickama vyrekreovani z chalupy 🙂 a odpocivate!!!

tevi
2. led 2011

@andinecka děkuji, ta je z mamčiné listopadové oslavy padesátin.
@vodni ty určo užíváš ponovoroční pohody, co? Středa se plíží a blíží...
@pampeliska36 dneska jsem to vydržela beztestit, tak uvidíme co v to úterý... Kéž by se stal zázrak.
Jinak už mám celkem lepší náladu. Dneska nás babča pozvala na obídek, tak jsem i ráda, že nemusím vařit. I když to já ráda... Mělo by být ražničí, mňam!
VčerA mě dost pobolívalo břicho, nevím, co se zas děje.

andinecka
2. led 2011

ahoj holky,
začínám mít noční můry. ☹ ☹
Přítel mi koupil časopis maminka a tam psaly o amnicentéze - já po přečtení článku propadla naprosto panice.
navíc mám už na ni mám věk!!!!

jezulicka
2. led 2011

@andinecka čauki Ani, nestresuj...klid...ty prosím tě vážíš se taky každý týden a díváš se kolik
za týden přibereš?Psali to v jedné knížce a tam psali že by to mělo být tak půl kila za týden a já týden co týden přibírám kilo...no nevím jak dopadnu...ještě že už sem přestala ten utroš sem asi totál zavodněná...z jídla to není jím jako vždyky..a ty???

ivetule
2. led 2011

@andinecka ahoj klid. O tom ti řekne nejvíc teckovanaorchidej nedávno na ní byla. 😉 Záleží na doktorovi třeba tam ani nepůjdeš. Klid mamino neděs se dopředu.

ivetule
2. led 2011

@tevi jenom radši ještě vydrž na další test až na 4. Držím všechno co mám.
Jinak mě se pěkně hlásí vaječníky. Poprvé jsem todle vůbec neměla. Silvestr nebyl nic moc bylo mi docela špatně. Tak jsem zvědavá co mi v úterý řeknou.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru