CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
14. zář 2009

Holky moc děkuji za gratulace.Uznejte že jsem to musela nejdřív říct manželovi 😅
Pořád tomu nemůžu uvěřit a přijde mi to tošku nespravedlivý vůči Vám ostatním.Přijdu si sem nová a hned na první pokus.Ale třeba je to začátek vlny těhulek.
Ikdyž hned první noc nic moc.Pořád se mi zdálo že mi zmizela druhá čárka z testu a nebo tam naskočila třetí.No co by jste na to řekli.... 😉
Jdu volat do Unici co bude dál.Ještě jednou děkuji za podporu

lnk
14. zář 2009

ahoj Betys,
moooooooooooooooooooooc blahopřeji, ať je vše OK a dotáhneš to do zdárného konce.
Holky, to je pozitivní zprávička pro nás všechny, co do toho chceme teď na podzim naskočit, třebas to Betys odstartovala, tak honem honem se musíme zařadit, ať na nás to štěstíčko taky vyzbyde... 🙂

jeany
14. zář 2009

Dobré ránko a vidím, že je opravdu dobré s takovou pozitivní zprávičkou.

Betys velká gratulace!!!!! Jsem ráda, že ti to vyšlo a nám ostatním to taky pomůže a nakopne nás to myslet pozitivně, že holky. Někomu to vyjde napoprvé, někomu napodruhé a já věřím, že nám napotřetí. 😉

Luci, tak už se ti stimulka blíží, normálně ti závidím. Já si na to ještě počkám. Je mi to líto, že musíš prožívat takové těžké chvíle s maminkou. Musíš být silná, věřím, že i se mnou by to pěkně zamávalo, spíš si to nedovedu ani představit. Moje mamka se dnes vrací z dovolené a už se na ni moc těším.

Jimmy, přeji ti, aby jsi měla dobré výsledky. Čtu, že tady píšeš o Martínkovi a tak mě to trošku zamrzelo, že my si na toho našeho martínka musíme počkat. Můj manža chce jedině Martínka anebo Verunku. Jména jsou dávno vybrané a miminko nikde. Sna d se to už brzo povede.

Jary, vy dnes odpoledne slavíte, že. Tak si to dnešní odpoledne pškně užíjte. my jsme slavili včera a bylo to super.

jeany
14. zář 2009

Ink, přesně tak. Snad ten letošní podzim nám přinese štěstí.

jeany
14. zář 2009

Mrkla jsem se holky na vaše albíčka.
Lukzo, bříško ti už pěkně roste a ty věcičky jsou krásné.
Hanulinečko, máš šikovného chlapečka.

lukza
14. zář 2009

Betys ještě jednou gratuluji
a uvidíte ostatní už jse jen budete přidávat opravdu vám to moc přeji.
holky i když tu sváma stále nejsem tam na vás pravidelně koukám a stále držím pěstičky.
Jeany děkuji věcičky jsou vyhrála na aukru vše od jedné paní. jen za 300,-to jsem musela koupit i když jsem si řekla že zatím nic nakupovat nebudu,ale musím říct že mi vyšly jaksi špatně tripl test tak tědka musím jen čekat na 1.10 na velký UTZ jestli bude vše v pořádku a nebo né mám docela strach,aby náš drobinek byl v pořádku to bych asi nepřežila kdyby nebyl.
Jimmy určitě to bude v poho když plodovku máš dobrou.držím pěstičky.
JInak všechny moc moc zdravím a myslím na vás.

lnk
14. zář 2009

ahoj holky,
nevíte některá, jak je to při KETu s neschopenkou? od kdy si o ni můžu požádat? potřebuju to vědět nějak dopředu, ať vím, jak to v práci zařídit, protože určitě neschopenku budu chtít, ať můžu hezky odpočívat a relaxovat. dny se začínají zkracovat a dneska je pěkná zima a zimu já nesnáším... 😉
do práce vstávám v 5, tak už se těším, že si pospím 🙂

jeany
14. zář 2009

Lukzo, tak ať ti ten utz vyjde dobře. To jsou pořád nervy, že. A tžak je to dokola.
Ink, a ketu nic nevím, holky, které to znají ti napíšou. Ale neschopenku si vem, jestli můžeš, aspoň si odpočineš a mrňousek se lépe zavrtá. 😀

lukza
14. zář 2009

Jeany moc děkuji.

hanulinecka
14. zář 2009

Ahoooj tak nakukuji a betys obrovská gratulejšn 😵 😵 😵 super tak kráásný těhotenství

prcekpet já dotala MS asi pul roku po porodu kojila jsem 4 měsice u nás to jsou špatné spermie a já celkem v pohodě až na rozházený hormony jinak od porodu mám MS pravidelnou to jsem řpedtím neměla takže jdem do toho znovu mám mateřskou na 3 rok takybch to chtěla stihnout do marečka 3 let uvidíme jak to pujde

jeany děkj za pochvalu marečka dobře nám ho umíchali v mosce 😀 😀 😀 😀

musím jěště popřemýšllet KET stoji kolem 5.tisic tak musím našetřit nemám nic pod polštářem 😝 tak to bude taky hrát roli v tom kdy tam zavolám

hanulinecka
14. zář 2009

týý jo píšu jak ......... 😝

sestrakatka
14. zář 2009

Ahojki zlatíčka 🙂
koukám na vás po delší době......čerstvým maminkám moc gratuluji a přeji hodně zdraví a radosti s prďolkama 🙂
novým těhulkám.....hlavně teda tobě betys přeji moc moc štěstí, hlavně se moc opatruj s bříškem, ať ti vše dobře dopadne
no a ostatním snažilkám přeji moc moc síly v boji.......holky moc vám držím palečky ať se to konečně už zadaří, některé už máte opravdu uběhnutou dlouhou trať.......moc na vás všechny myslím........ držte se a věřte, že to dobře dopadne 😉 😉 😉 🙂
jinak nám Lukášek roste jako z vody....včera jsme oslavily půl ročku......strašně to utíká.
a taky pokud za ten rok se nám nebude opět dařit, tak podstoupíme opět to co už máme za sebou, ale co naděláme, hlavně aby se to povedlo, no uvidíme........
tak se tu mějte moc hezky a moc moc štěstí všem..................nikdo tomuhle neporozumí, dokud to nezažije sám!!!!!! pa pa

lucifirek
15. zář 2009

Betys obrovská gratulace 🙂 super.

lucifirek
15. zář 2009

Ahoj Jani písnu do IP.
Ahojky všem ostatním Jary,Hanulinečka,betys,......
Jimmi IP

lucifirek
15. zář 2009

ahoj Prcek, tak doufám,že nám to datum přinese štěstíčko,manžel tomu moc věří a já doufám 😉 Zivot si prostě nevybírá.Musíme se s tím nějak smířit.

lucifirek
15. zář 2009

Sestrakatka,malej je krásnej.

jeany
15. zář 2009

Ahoj Luci, už jsem ti napsala.
Holky taky je u vás taková zima? Sedím tu v práci ve svetru a to mám ještě halenku s dlouhým rukávem a je mi zima.

lucifirek
15. zář 2009

jani zima je děsná. I když snad ještě bude hezky,alespoň to hlásí. 😉 Já už se těším do brna,moc se snažím věřit,že to dopadne. Už beru Marvelo,tak to už uteče jak voda. Za čtrnáct dní začátek. Jani neboj,tak se dočkáte, uteče to rychle,ono se to nezdýá.

betys
15. zář 2009

Dobré ráno.Tak už se dostavily nevolnosti.Ale jinak v pohodě,včera jsem si byla nechat u své.gyn.napsat prášky místo Agolutinu-hurá.29.9. půjdu na ultrazvuk.
Jinak jsme to včera byly oznámit u tchýně.No na to že ještě nemají žádný vnouče tak reakce byla asi jako když řekneš "že do sámošky dovezli banány".Docela mě to mrzelo,čekala jsem víc radosti a tak.No nic.Aspoň že unás doma a ve vesnici to všechny potěšilo. 🙂
Jinak moje gyn.mi včera řekla že by jsme měly vynechat sex tak na 2 měsíce.Mě to přijde přehnaný.V Unice nic takovýho neříkali.Jasně že nebudeme provozovat "orgie",ale tohle mi fakt přijde přehnaný.Co Vy na to?

jeany
15. zář 2009

Luci, no prostě budeš těhulka dřív než já. Aspoň mi budeš moct radit. 🙂
Teď už se tu snad začne dařit a budem těhu všechny.

jeany
15. zář 2009

Betys ahoj. Tak reakce tchýně mi připadne chladná. To u nás by bylo hoodně veselo, všichni se těší.
Vím, že v Unice říkali, že má být půst tak týden. Ty 2 měsíce mi opravdu přijdou ujetý, to je nějak dlouho. Jdeš na ultrazvuk do Uniky? Jestli jo, tak se jich tam na to zeptej anebo klidně tam zavolej. Za zeptání nic nedáš a budeš klidná.

lucifirek
15. zář 2009

Jani tak v to také doufám. V těhulkování jsi ty zkušenější 😉
Bety no rodinu si nevybereš,občas fakt dokážou překvapit a oni to nejsou schopni pochopit,co to pro nás snažilky je. Musíš nad tím mávnout rukou a soustředit se na vás. S tím sexíkem bych to také tak drasticky nebrala,hlavně poslouchej své tělo a přizpůsob se jeho požadavkům. Když nebudeš mít problémy,tak nevidím důvod.proč ne.

betys
15. zář 2009

Lucifirek-Já si taky myslím že když to nebudem přehánět tak by se nemělo nic stát.Druhá věc je jestli budu mít chuť 😀

yummick
15. zář 2009

Ahoj holky, po delší době se ozývám a zdravím co nejsrdečněji.
Čtu vás pravidelně, ale nebylo co psát. Teda kromě gratulace všem úspěšným snažilkám.
Já už zobu Marvelon a chystám se na KET. 25. září jedu na Uniku na zahájení stimulky a 16. října mám předběžný termín transferu.
Takže jízda pokračuje, pevně věřím, že tentokrát to dobře dopadne - musí, je to poslední pokus.
Jari, prosím, doplň mě do tabulky, děkuju.

jeany
15. zář 2009

Jo, Luci zkušenější, tenkrát jsem nic neřešila, jestli jíst to či ono a nějak se ani nemluvilo o různých vyšetřeních, takže jsem byla jen párkrát na utz. Dnes je to o něčem jiném. Už budu studovat co je v těhotenství dobré a co ne a určitě bych se tím už daleko víc zabývala.
Yummick, ta at ti to vyjde. Musí, když máš poslední pokus. Budu moooc držet palce.

lnk
15. zář 2009

Betys, s tou tchyní mě to docela mrzí. Když vezmu, čím vším si musíme projít, jak je to nelehké a pak tě někdo tímto stylem odrovná, to by mi fakt bylo líto. Ale víš co, ať si trhne, ty teď musíš myslet hlavně na sebe a drobečka, ať všecko dobře dopadne, ještě je cesta příliš daleká a nemá cenu, aby ses vysilovala dopředu takovými nesmysly... 😉
Yummick, držím pěstičky, taky už se chystáme na KET, tak holky, sakra, ať nám to vyjde... 🙂
Betys nás krásně nakopla, tak si říkám, když je konečně zase nějaká pozitivní zprávička, tak by taky mohla aspoň chvilku vydržet, neee?? 🙂

lucifirek
15. zář 2009

Betys tak to máš pravdu,s tou chutí 😀 jestli ti bude blbě,ježišmankoté jak já se těším až my bude špatně 😀 ,co bych za to dala,aby to dopadlo. To musí být taková radost viď. Víš co,ještě k té tchýni,oni si to nedokážou představit,dřív se těhotenství vůbec neřešilo. A dneska to je jiné. Vykašli se na ni a užívej si to.
😉
Yummick určitě to bude v pořádku,musíme věřit.
No jani to máš taky pravdu,já už se těším,až prakticky využiju knížku o těhotenství,co jsem dostala před dvěma lety od manžela,jsou tam nádherné fotky miminek v bříšku. Ale zatím jsem ji všem půjčila a mě byla na prd. I když jsem ji četla,ale až to bude aktuální,tak to bude zajímavější.

betys
15. zář 2009

Lucifirek-Právě že moje tchýně ví jaký to je když nemůže otěhotnět.O mýho manžela se pokoušeli 4 roky,ale tenkrát s tím nikam nechodila.Ale ať si trhne nohou.Mrzelo mě to jen chvilku.Však ať si nemyslí že tam bude nebo budou dětičky nějak často.Má doma 3 kočky a to mi vadí.Ani mě se tam teď nechce jezdit,protože vím že kočky můžou dotáhnout kdejakou nemoc.
A taky když vidím jak dokázala tchýně rozmazlit mou švagrovou,2 psy a 3 kočky.Tak dětičky budou jen pod dozorem...

natalka28
15. zář 2009

Ahoj holky. Pročítal jsem to tady a narazila jsem na neschopenky. Neschopenky se v Unice dávají i při stimulaci? My jdeme 22.9.na první sezení, tak jsem z toho celá vyplašená. Pořád mám pocit, že jsem teprve na úplným začátku a čeká mě ještě dlouhááááááá cesta☹

lnk
15. zář 2009

ahoj natalko, tak ta cesta opravdu bude dlouhá, ale mně osobně se hrozně moc ulevilo, když se rozjela stimulace, takový ten pocit, že se konečně něco děje... 🙂
když začla stimulace, tak jsem ze začátku chodila normálně do práce, na unice mi dali neschopenku až v pátek a ve středu potom jsem šla na odběry vajíček, takže spíše až před koncem. jestli by ti do té doby dala neschopenku tvoje gyn to nevím, já to nezjištovala, ale na unice to dřív nedávají

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru