CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
13. led 2010

Lukza já do DM chodím často,dřív jsem sbírala bodíky,ted mám kartičku a dostalal jsem knížečku se slevama,ale tohle tam myslím není. Ale je tam spousta jiných věcí. Ale to nevadí,do té doby určitě něco v akci zase bude. 🙂
Já taky z pověrčivosti nic předem nekupovala,ale ted už si to můžu dovolit a občas něco koupit.

jimmy1
13. led 2010

Ahoj holky, tak jsem zpátky doma už od půl jedný, ale totálně jsem odpadnula a spinkali jsme s manželem, měl po noční 😉
Tlaky se Dr. líbily, CS pořád jen 3 😠 takže to zatím vůůůůbec nevypadá, že by se mělo něco dít. Další plánovaná kontrola opět ve středu. Samozřejmě poučení, že kdyby cokoliv (tlak, bolesti, mžitky atd.) tak mám volat a přijet.
No a dovezla jsem si jakýsi globule vaginální na zavádění, protože mám nějaký svědění 🤐 a až jsme to vyzvedávali v lékárně, tak se mi manžel přiznal, že má taky svědění... Ale pro něj nic zatím nemáme, tak možná ještě půjdeme zítra někde k lékaři, aby nemusel trpět 🤐 😎 To má ode mě z toho připravování porodních cest, asi aby si to naše těhotenství taky trošku užil 😎

Natálko, pěkný folíky 😉
Jeany, tak konečně doma, dobře to gyndr. udělala s těma vycházkama 😝 aspoň tě to nebude lákat chodit do práce 🙂

K tomu praní, taky jsem všechno vyprala v lovele, bez aviváže a s přidaným mácháním navíc. Až budeme přikrmovat, tak asi přejdeme na Persil Sensitive.

lukza
13. led 2010

Lucifirku já tam měla ještě lovelu jak prášek tak tekutou a jak se prcek narodí tak dostanu další a opravdu se to vyplatí na tu knížku.
Já taky jsem pověrčivá takže první 3 měsíce jsem snad vubec nic nekoupila pak jen něco málo pak jak mi vyšly špatně trippl testy v 16t tak jsem už zase nic nekupovala až po velkém UTZ ve 20t jsem začala ale takový kočárek atd jsem kupovala až 30t a vyzvedla jsi ho 32t a doma ho nemám ten se převeze až jak budu v porodnici.¨
Já mám furt jaksi strach že ani do toho praní se mi ještě nechtělo ale už jsem musela aby to pak nedělal manža kdyby náhodou.a asi mi to furt nedochází že se nám opravdu zadařilo po tom všem ale když si kouknu na břuch tak si to uvědomín že to asi není špek ale mimišek 😀

lukza
13. led 2010

Jimmy ještě celá to je dobře 😀 .a to svědění ti nezávidím a manžovy taky né a stěry na streptokoka jsi měla v pořádku?

jimmy1
13. led 2010

Stěry mně dělali před 14 dnama a bohužel jsou pozitivní, takže nás čeká kapačka. . .

lukza
13. led 2010

tak to mi je líto já budu mít výsledky v pondělí tak jsem zvědavá ,ale když bych šla na císaře tak to muže mimi taky chytnou když nepujde cestama?

jimmy1
13. led 2010

U císaře je to asi jedno, ten streptokok je v pochvě, takže jen když půjde tudy, si myslím.

betys
13. led 2010

lucifirek-já mám do DM slevový kupon na Persil sensitiv,tak je divný že by ho neměli.Ségra v něm prala a vypralo to i příkrmy.
lukza-já jsem ze začátku taky nic nekupovala,začala jsem opatrně po 12 tt.Teď jsem 23tt tak snad už to bude dobrý.Kočárek jen vyhlížím na netu a v březnu je v Brně veletrh pro dítě tak se tam chci zajet podívat.Mívají tam výstavní slevy.Jinak známá mi doporučovala někalý velký obchod v Brně Husovicích.Ale na kočárek je dost času.
jimmy-mě minule při stěru našli nějaký kvasinky.Párkrát jsem si udělala výplach Rosalginem a je to dobrý.

lucifirek
13. led 2010

jé jimmy to jsem ráda,že tě vidím 🙂 Tak výsledky super,vyspinkaní do růžova. To mám fakt radost,ale fakt už se to blíží... 😉 Teda s tím svěděním u manžela bych to nenechávala,kámoška na to trpí pořád. A bude lepší,když si manža hned ze začátku nechá něco napsat. Asi se styděl to říct,což ho asi chápu,ale bude lepší,když bude něčím mazat.

Lukza to máš pravdu,já v té knížece mám spoustu věcí s 50%slevou,asi něco využiju,všechno teda ne,ale dost věcí se bude hodit. Zá zatím koupila jen pár věciček,které bych mohla klidně někomu dát. Mě triply čekají za tři týdny a mám obavy,protože mi te NTscreening vyšel 1:2000 a napsali,že doporučuji tripl testy a mám z toho obavy,takže u nás asi bude taky ten velký utz v 20tt. A to už bude pomalu březen a to bude ten veletrh,takže budu nakupovat asi až podle toho,co tam uvidíme a jestli tam něco seženeme. Kočárek už sice vybraný mám,ale jen podle obrázku,vlastně ho ani nemám v albíčku. Tak ho tam hodím. A manža je taky pověrčivý,takže ho necháme asi u tchýně. A vyhráno není ani v den porodu. Ale nechci být pesimista. Ale možná dobrý být trošičku pesimista a pak být mile překvapen,že jo. 😉 Ty moc dobře víš,o čem mluvím. A vy už to dotáhnete do zdárného konce,žádný strach. 😉

mrkvicka28
13. led 2010

Ahoj holky stím kočárkem ych to zase tak moc neřešila vem te si když budete čeket druhý tak budete mít většinu věcí jako kočárek postýlku stejně doma.musíte myslet optimisticky a žádné špatné věci si nepřipouštět. Všechno dopadne dobře.

lucifirek
13. led 2010

Já mrkvička nejsem tak pověrčivá,manžel taky ne,ale říkal,že to dráždit nebude a my máme ještě fakt dost času. Kočárek bude asi až jako poslední,po troškách budu kupovat určité drobnosti. A Březen je tu hned. A podle toho,jestli něco koupíme,tak pak budu shánět tady ve městě. Ale je pravda,že není špatný,nakoupit všechno v druhém trimestru a pak s největším pupíkem má člvoěk klid. Já bych to taky nechtěla nechávat na poslední chvíli.
Já mám poslední měsíce v létě,tak at nemusím kdyžtach vylízat do vysokých veder.

lucifirek
13. led 2010

dneska teda v tv nic není. ☹

lukza
13. led 2010

Lucifirku to jste měly ale hezké 1:2000 uvidíš že ty trippl v tomto výjdou dobře mě na dauw.vyšly dobře ale na roštěpy špatně to se v I trimestru nebere až v druhém ,ale pak UTZ ukázal že je vše v pořádku tak snad bude.
Betys já taky na kočárek dlouho koukala na netu a pak si je vždy okoukla v obchodě ale já teda dlouho vybírala furt na nich bylo něco co mi nevyhovovalo.ale nakonec jsme vybraly 😀 .

ratatooy
13. led 2010

Betys já už byla na tom veletrhu třikrát mají tam kočárku snad milión akorát většinou polský výrobce.ale zase tam byli takový který jsem jinde neviděla asi bych si tam vybrala.měli i slušný ceny.taky bych jela znovu ale manza už nechce. No taky ho zatím nepotřebujeme.ale jelikož můj bratr má klucinu a dost jsem se o něj starala tak už vím jaká kritéria by měl kočárek splňovat.

betys
13. led 2010

ratatooy-právě že já už mám taky o kočárku představu.Mojí neteři jsou 4 takže to mám v čerstvé paměti.Já si na netu kočárky jentak prohlížím ohledně designu a ceny,ale jepotřeba ho zkusit v ruce a omakat a odrndat. 😀

ratatooy
14. led 2010

betys tak to určitě musíš vyzkoušet.můj synovec má rok a osm měsíců.a je pravda že není všechno zlato co se trpiti.oni mají kočár za 26.tis.už byl třikrát na reklamaci a hold už jim to neuznali protože malej je do toho kočáru už moc tezkej.taky je fakt že tak jak vyletěl módní trend tři kolečka tak na to moje kamarádky nadávají který si to pořídily.a i já jsem měla co dělat když byl synovec už trochu větší a měla jsem jet z chodníku přes obrubník a udržet ho na jednom kolečku byl zahul takže v žádném případě trojkolku.

lnk
14. led 2010

ahoj Natalko,
gratuluji ke krásným folíkům, ještě pěkně povyrostou a sliznice ještě taky poskočí. Mně to při tom vyšetření taky dost bolelo... ☹ holt to tam už tlačí 😀 už se ti to blíží, za chvilenku punkce a pak hnedle transfer a přidáš se k nám čekatelkám. 🙂
Ellajoy, držím pěstičky na zítřejší transfer, ať ti to dobře klapne. Jak jste na tom? Kolik máte zamrazeno a jak se do dnešního dne vyvíjí?
Ahoj všichni ostatní. 🙂

lucifirek
14. led 2010

Dobré ránko. 😉

mrkvicka28
14. led 2010

Ahoj holky tak dneska ráno je mi nějak divně od žaludku sice jsem se nasnídala,ale že by to moc pomohlo se říct nedá. Po desáte chci jet do města na nákup tak doufám, že se to do té doby uklidní,nerada bych vybíhala z obchodu.
Luci nepamatuješ ve kterém týdnu ti začalo být špatně?
Ratatoy s těma třikolkama máš pravdu taky jsme ji pro prvního měli a byla to katastrofa. Teda 26 tisíc to bych za kočárek nedala,hlavě když vezměš že je to max na tři roky.

hanulinecka
14. led 2010

😀 Krřáásné ránko 😵

holky keteřky prosím vás v po.jsme byla na UTZ v uterý jsem píchala pregnyl a táák moc mě bolí vaječníky to už se mě dlouho nestalo 😔 je to normální?

jinak mrkvičko mě začalo být špatně asi v 6tt pár dní než jsme měla jet na první utz na unicu 😔

jinak všem přeju kráásné ránko já jdu prát a poklizet MM jel na školení do brna tak mám klidek a budu čekat na telefon a jsem značně nervozní co bude...........

mrkvicka28
14. led 2010

hanulinečko díky tak to by tak odpovídalo na UTZ jdu v pondělí tak budu doufat,že se to nezhorší.

lnk
14. led 2010

ahoj Hanuli,
mně po pregnylu bolel jen jeden vaječník a jen trošku, tak nevím, jestli to může být tím, ale ani bych se nedivila... Zkus mrknout do letáku, jestli to tam nepíšou jako vedlejší účinek. 🙂
Tos píchala docela brzo, já byla v pondělí na UTZ a píchala jsem až ve středu. 🙂

hanulinecka
14. led 2010

ink oni mě napsali do rozpisu že jsem byla na utz v neděli 12 den cyklu a já byla vlastně až 13 den tak mě něco setřička vysvětlovala aby mě něco vyšlo,ale netuším co když říkali předtím utz 12 nebo 13 den možná abych měla transfér zase v ponděli

mrkvičko mě se to to zhoršilo tak že na UTZ jsme jel v dezolátním stavu 😀 spíci vzadu na sedačkach,ale věř že tobě bude jen nevolno 😀 a nebude se to zhoršovat 😵 a jak ti bylo u prvního těhu???

lnk
14. led 2010

hmm, divny, ja byla na UTZ az 13 den a jeste mi to o den posunuli az na 14 den, asi zalezi jakej je tam doktor...
tak hlavne, aby ti to vsecko klaplo 🙂

mrkvicka28
14. led 2010

Hanulinečko u prvního těhu mi bylo dobře žádné nevolnosti a chodila jsme do práce až do 7 měsíce.
Tak budu doufat,že nezačnu zvracet zatím mám jen žaludek navodě a brká se mi.

caki1
14. led 2010

Ahoj holky,
tak jsem se zase po delsi dobe sem dostala a procestla jsem se celou tou porbehlou diskusi.

caki1
14. led 2010

Vrta mne hlavou ta stiznost, o ktere se tady , na predchozich strankach, zminujete.
Muzete mne prosim napsat o co slo? At jsem taky do toho zasvecena? Zhruba za 14dnu se taky chystam na 1.utz, pak 2. atd., atd, tak abych byla v obraze.

Dekuji predem!!

hanulinecka
14. led 2010

Caki holky si stěžovali,že tam jsou nové sestřičky a nevědí která bije dávali špatně stříkačky s jehlama atd...já tam byla v ponděli auž to bylo super mělo to řád a všechno v pořádku tak se neboj už si myslím,že si jim tam někdo stěžoval tak to dali do pořádku

lucifirek
14. led 2010

Mrkvička mě začalo být špatně tak od osmého týdne. Ale to má každý jiné. Tobě může být už klidně špatně ted.

mrkvicka28
14. led 2010

Luci a bylo to začátku že ti bylo jen špatně nebo jsi rovnou zvracela

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru