CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
22. únor 2010

Hanuli tak to jsi teda měla hezkou sobotu.A ta migréna mě teda mrzí,ale živě si to dokážu představit. Snad to nemáš často.
jani už se na srazík fakt těším. Já za chvíli jdu na předváděčku Mary kay,asi si stejně nic nekoupím,ale uvidím zase něco nového.
Wenydržím palce,at je to v pořádku a jsi spokojená.

weny
22. únor 2010

holku děkuju. No Hanuli, řekl mi že těhotenství tam je (na obrazovce byl takovej malinkej váček), ale ještě tam není patrná srdeční akce. Tak mi vzali krev a v pondělí mi vemou znovu, aby se i podle krve vidělo jestli hcg stouplo a podle toho co bude vidět na ultrazvuku se to rozhodne. Buď to bude v pořádku nebo mě hned čeká revize.

hanulinecka
22. únor 2010

jani jěště ke sraziku mooc bych chtěla,ale asi to určitě nedám sice je mě celkem dobře,ale pořád se mě točí žaludek a s marečkem někam jet tak to je očistec 😒

tak snad příště 😵

luci já na migrény trpěla před marečkem,ale po porodu jsem neměla ani jednu ted to bylo to náhlé probuzení tfuj ....jinak to docela jde

musímk dr.pro utroš a vubec se mě nechce asi zavolám jestli by mě neposlal recept je to na druhý straně města a s marečkem chjooo už nechci žáádný prášky brát 😢

hanulinecka
22. únor 2010

weny klidně muže být srdíčko i později jěště šance je...který tam byl dr????to ti ani neřekl,že se to muže jěště rozběhnout to srdíčko???? a nevolali ti kolik máš HCG??

jeany
22. únor 2010

Hani, škoda, že nepřijdeš. Mohla by jsi aspoň na chvilku. Kdyby ti to přece jen vyšlo, bylo by to super. A neboj v každé restauraci je wc, takže kdyby tě přepadla nevolnost, máš kam jít. 😀 A nám Mareček nevadí a dětiček tam bude víc, i Vladis přijede s Davídkem a Prcekpet s Petříčkem.
Peti, doufám, že se za námi na srazík také chystáš. Jak ti je?

lucifirek
22. únor 2010

Hani já na migrény nějak netrpěla,většinou jsem měla jednodenní před ms. A to bylo nepříjemný,ale jinak na to netrpím,ale za dobu těhotenství to už bbylo několikrát a tak,že mi bylo špatně,ale nezvracela jsem.

weny
22. únor 2010

byl tam Gogela. Jo to mi říkal, že se to muže ještě ukázat. HCG nevím jaký mám. Nevěděla jsem ani když mi potvrdili těhotenství. Vlastně jsem se ani neptala. já měla radost, že se to konečně povedlo, tak mě nenapadlo se zeptat a teď se zase bojím. Asi pravdy, co nadělám. Uvidím v pondělí.

hanulinecka
22. únor 2010

jani kdybych byla brnačka tak neváhám,ale musela bych taky vlakem a s marečkem je to na celý den ted on jěště v poledne spí tak je to takový na prdlačky...... 😝

jeany
22. únor 2010

Hanuli, aha,ty jsi vlastně odjinud. Je to škoda, tak snad někdy jindy.

My se některé holky už uvidíme potřetí. Srazy byly vždy super, jsem ráda, že jsem vždy mohla přijet. Už teď se těším. 😀
Kam si půjdeme sednout? Jak jsme byli poprvé, třeba u těch jeptišek? Nebo nevím co kde je jiného a solidního. Mohlo by to být někde u vlakáču.

nali23
22. únor 2010

pro weny
minulé pondělí jsem byla na unice na utz a dopadla jsem úplně stejně.Byl tam Gogela a byla jsem z něho úplně zhnusená!!!!!Do zprávy mi napsal automaticky missed abort,čili něco jako potrat a srdíčko nebije.Jediná jeho starost byla,abych poslala zpět vyplněný dotazník,jak bylo ukončeto těhotenství-myslel na potrat./nechtěla jsem na utz zpět do Brna,protože to mám 200 km/Neřekl mi velikost mimi,ani jak se vyvíjí-byla jsem na dně.Na kontrolní utz jsem měla jít za týden.Nedalo mi to a jela jsem ke svému lékaři,a jeho první slova byla-já ho tam vidím. 😵 Na kontrolní utz jsem měla přijít za týden-můžu říct hrozný týden.Skoro jsem to vzdala,ale v duchu pořád doufala,že tam mimi prostě je,musí tam být.Dnes v sedm hod jsem už sedělea v ordinaci u svého lékaře a čekala na ortel.Našel tam 2 MIMI,jednomu tluče srdčko,druhéme zatím ne a objevil se hematom.Zatím se nedá říct proč.Další utz za týden a uvidíme.Volala jsem na kliniku a nechala se spojit na dr.FrgaluGogelu jsem nechtěla ani slyšet.Slyšela jsem samé pozitivní zprávy a nefalšovanou radost.Prostě úplně jiný přístup.Omlouvám se za dlouhý příspěvek,ale snad Ti to pomůže přečkat ten dlouhý týden.Hlavně neztrácej naději.MIMI TAM PROSTĚ bude!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 Na transféru jsem byla 15.1.2010.HCG minulý týden bylo 5750.

betys
22. únor 2010

nali-no vidíš a moje mimi našel právě Gogela a byla jsem s ním moc spokojená.Vlastně jsem u něj byla na všech prohlídkách,kromě OHSS to mě prohlížel Frgala.A vajíčka bral a mimi vrátil Otevřel.Já jsem jeprostě musela vystříat všechny 😀

weny
22. únor 2010

nali, moc děkuju za podporu. Taky jsem přemýšlela, že bych zašla ještě ke svému dr.Uvidím, každopádně máš pravdu, že to bude hnusný týden.

lukza
22. únor 2010

Ahojky holky
Jeany děkuji za pochvalu foteček
Lucifirku gratuluji k pohybum.
Jimmy hlavně že pije tvoje mlíčko to je njeduležitější a je jedno jak.
Betys a co ty jak se vede už ti ty týdny pěkně přibívají.
Já jsem tedka o víkendu ležela ve 40horečkách mám zánět v prsu bolí to jak četr o malého se musí starat moje mamka já bych to nezvládla furt jsem jen spala a měla strach jak mě vše bolelo abych malého třeba neupustila dneska už je líp už mám jen 38 ale prso teda bolí s toho prsa nemužu dávat malému mlíčko a stoho druhého to neutáhnu takže Lukášek vždy dostane 40ml mého mlíčka a 60ml nutrilonu moc jsem se bránila příkrmu ale hlady ho nechat nemužu.až doberu antibiotika a to prso nebude tak bolet a trochu poleví tak mu už mužu dávat mlíčko i stoho druhého ale mám strach že už nebude chtít sát s prsa,ale hlavně aby měl přísun mého mlíčka kdyžtak budu furt odstříkávat a dábat s lahvičky tedka baští jenom s lahvičky ,ale jsem ráda že aspon každé krmení má i trochu mého mlíčko.ale holky zánět vám nikomu nepřeji bolí to jak čert.
Všechny se opatrujte a těhulky pohladte si příška a pozdravujte miminka 😀

natalka28
22. únor 2010

Weny, drž se, určitě to dobře dopadne!!!!
Holky, jak je to s neschopenkou? Mám jí id 1.UTZ a ve středu jdu na potvrzující UTZ. Kdyby bylo vše OK, tak na Unice mně neschopenku ukončí a dál rozhodne můj dr. nebo neschopenku nechávají až na mého dr.? Dík

mrkvicka28
22. únor 2010

Nátálko na Unice to dají jen papír pro tvéhé dr neschopenku ti určoneboudo ukončovat. Převezme jí tvůj gyn.

betys
22. únor 2010

natalka-přesně tak,převedou Ti neschopenku ke Tvému Dr.Nic ukončovat nebudou
lukza-tak to je hodně nepříjemné,ještě že máš pomocnici ☹

lucifirek
22. únor 2010

Nali musím říct,že s dr. Goleli jsme byli také dost na rozpacích. Měli jsme ho při auditu po prvním ivf. Proto jsme na druhém ivf trvali na tom,že chceme pouze k dr. Frgalovi. Gogela nám řekl,že bez dárce mít děti nikdy nebudeme,jeli jsme domů naprosto zdrceni.Druhý den mi volal dr. Frgala a vyděl to uplně jinak. Po půl roce jsme jeli nadruhé ivf a čekáme svoje miminko. A rozhodně bych necházela flintu do žita ani s přirozeným těhu,ted se tu několikanásobně potvrdilo,že to jde i přirozeně.
Jinak gogelu jsme měli i u utz,když hledal mimi. Ale nějak nadšeně to neříkal,no prostě zvláštní pardál. My už jedině dr. Frgalu,byli jsme s ním nadmíru spokojeni,dodá člověku přesně to,co potřebuje.
Takže WENY nestrácej zatím hlavu,i když je to těžké.
všem vám držím palce.
Lukza teda ty máš trápení,to ti nezávidím,ještě že máš kolem sebe takové hodné lidi a rodinu,která ti pomůže. Každá maminka chce kojit a uvidíš,že až se uzdravíš,tak to půjde. 😉 A hlady Lukášek neumře. 😉

mrkvicka28
22. únor 2010

Luci my taky chodili k Frgalovi a ten byl super punci i transfer děla Otevřel ten mi přpadal takověj poděs,ale podář. Gogela mám taky dělal UTZ na potvrzení mimi je pravda,že je takový odměřenější,ale příjemný třeba se jen blbě vyspal.
Jinak na srazík bych jela taky akorát bych potřebavala co nejdřív vědět přesnější čas 🙂

lucifirek
22. únor 2010

mrkvička,většinou ten srazík dáváme dopoledne,kolem třeba jedenácté a zajdeme někam na obídek. 😀

prcekpet
22. únor 2010

holky, chtelo by to restauraci s detskym koutkem, jinak to nedame
malemu uy je od vcerejska hej 😀

hanulinecka
22. únor 2010

kráásný večer

tak teda podle mě Gogela je opravdu divnej patron já u něho byla asi 2 krát a nic moc spokojenost i ted mě potvrzoval srdíčko a tak jak píšete nic moc nadšenost a taky nám říkal at se radujeme až bude mimi v kočárku to asi říká všem

a předtím jsme byli na potvrzeni srdíčka u otevřela při Marečkovi a ten byl super říkal hend si pojdte lehnout já vím jsou to nervy a já vám hned řeknu jestli je to v pořádku a pak vás doprohlídnu tak hend řekl v pořádku pak se chvilku koukal a pak nám všechno vysvětloval

gogela do toho koukal a nic nejhorší vteřiny 😀 a pak řekl vypadá to dobře vidíte??a ukázal nám srdíčko...

ratatooy
22. únor 2010

No holky vy mi dáváte co to čtu to až půjdu na potvrzovaci utz tak rovnou asi řeknu že k němu nechci.

jarkabilik
22. únor 2010

ahojky zdravím všechny maminy čekatelky a snažilky 😉
lukza přeji brzké uzdravení
lucifirek co ty jak se cítíš co nevolnosti už jsou úplně pryč?
jeany jakpak se máš ty?

luccatko
23. únor 2010

Dobré ráno 🙂 holky tak jak tu píšete,jestli zítra chytnu gogelu,tak budu mít nervy.....už tak to na mě pomalu dochází 😅 taky jsem radši když je tam Frgala

betys
23. únor 2010

laccatko-klídek.On zase není tak hrozný.A třeba se dobře vyspí... 😀
Já dneska vyríážím pro změnu do Brna se ségrou na UTZ jater.Snad už se zadaří a budou to nějak řešit.Má to ve městě -na orlí takže si pak zajdem na obídek a pofrčíme domů.

nali23
23. únor 2010

omlouvám se,nechtěla jsem nikoho vystrašit.Jen jsem napsala,jak na mě Gogela působil a je fakt,že každý máme jiný vkus.Já bych prostě k němu už nešla. 😒 Mi jeho ortel jednou stačil.Třeba se jen fakt špatně vyspal??? 😨 Za mých hooooodně návštěv jsem u něj byla 2x,ale pokaždé byl stejný. 😅

mrkvicka28
23. únor 2010

lucatko neboj my nej byli a řekl nám dám vám kontrolní otázku kolik jich je a my řekli dvě pak nám ukázal obě tlukoucí srdíčka. A říkal že ještě do toho 12tt opatrně ale že pak už by se nemělo nic stát. On není zlej jen takovej opatrnej co se týče radosti nedáva najevo emoce takže je takovej studenej.

betys
23. únor 2010

mrkvicka-přesně tak,je opatrnej co se týká radosti a nedšení a co si budem nalhávat to je v našem případě celkem na místě.V podstatě něco podobnýho mi teď řekli i na gyndě.Těhotenství může proběhnout v pohodě,ale porod je složitá věc a když se všechno podaří a neseš si mimčo z porodnice tak je to prostě zázrak.Takhle mi to dloslovně řekli.
A těhulky co jsou na začátku to zjistí sami.Taky jsem se těšila jak si to budu užívat.napřed je ti blbě,pak čekáš do 12 tt že už by se nemělo nic stát,pak tripl,pak UTZ ve 20 tt,popřípadě cukrovka.Pak už seš jak slon,nespíš.A pak už se bojíš porodu.Asi takhle u mě nějak probíhá těch 29 tt.Ale snažím se radovat z maličkostí.když člověk cítí to vrtění v břichu tak je to nádhera.Tak ještě to dotáhnout do zdárného konce 😉

hanulinecka
23. únor 2010

Ahojte
mám dotaz utrogestan mám na dnešek a k dr se dostanu až asi ve čtvrtek myslíte ,že to mooc vadí???nikde nic nemužu o tom se dočíst..... 😔

nali23
23. únor 2010

souhlasím s váma,ale v každém případě je to odborník,at už se tváří,jakchce.Chtěla jsem se zeptat,máte někdo zkušenosti s hematomem?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru