CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
2. zář 2010

@drndapetka já mám naštěstí rozumnýho obvoďáka 😀

lukza
2. zář 2010

Ahojky chci vás poprosit komu se bude chtít (ale je nutná registrace ) a budete tak hodný prosím o hlas pro Lukáška děkuji tady je odkaz
http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=7&p=14701

drndapetka
2. zář 2010

Kuk, tak já se probudila 😀 jdu si umýt vlasy, osprchovat se a udělat si prochajdu za mnaželem na byteček, jsem zvědavá, jak pokročila stavba 😉 A navíc, mám nějaký návaly horka a jsem celá zblblá, tak se těším na čerstvej vzduch-jestli se tomu tak dá v Brně říct 😅

teckovanaorchidej
2. zář 2010

ahoj holky, je tu někdo? 🙂

vodni
2. zář 2010

@raduza2 máš IP

vodni
2. zář 2010

@teckovanaorchidej já tu jsem. Právě jsem vrazila do komplu flashku, že začnu pracovat, a tuze se mi nechce 😝

teckovanaorchidej
2. zář 2010

@vodni já tě chápu, mě se taky nechtělo, ale co se dá dělat, že. Zítra už nemusím.
Jsem zvědavá, jak dopadnete v pondělí s Radúzkou. Bolí mě břicho jako před MS, fuj.

vodni
2. zář 2010

@teckovanaorchidej já vím jak dopadnu 😉 budu mít krásně naplánovaná data a začnu se těšit do boje 🙂 Mě se dneska taky bříško začlo ozývat - řikali týden až dva, tak možná se už dočkám. U tebe je to ale jiná, pobolívání, dloubání, atp. jsem před // měla taky 😎

raduza2
2. zář 2010

@vodni máš IP

raduza2
2. zář 2010

@teckovanaorchidej já ti psala ať se vyprdneš na práci hodíš nohy hore když ti není dobře 😉

raduza2
2. zář 2010

@vodni jak dlouho už neberš léky ??,že by se už měla dostavit mrcha

raduza2
2. zář 2010

@vodni já bych jí měla dostat 12.9 když teda se nic nestane a nebude to ještě rozhašený ze stimulky 😀

vodni
2. zář 2010

@raduza2 já jsem brala naposled v neděli, tak myslím, že se možná zatím jen ozvývá - po prvním ivfku došla přesně týden po vysazení. Další měla pak trochu skluz, ale asi tak o 3-4 dny, takže nic hrozného

raduza2
2. zář 2010

@vodni to je docela brzy,takže můžu počítat se skluzem 😠

teckovanaorchidej
2. zář 2010

@raduza2 ahojky, já už se povaluju, jen jsem ještě potřebovala udělat ovocné dorty a nakoupit obaly do školy a žrádlo na víkend atd. 🙂

teckovanaorchidej
2. zář 2010

Jakpak se má asi Pampeliška, ještě se čvachtá v moři? 🙂

teckovanaorchidej
2. zář 2010

Já po minimálce dostala mrchu přesně za týden po vysazení.

raduza2
2. zář 2010

@teckovanaorchidej no jo on už zas bude výkend ,co bdeš vařit hoď inspiraci na plac 😀

teckovanaorchidej
2. zář 2010

já nic, vařit bude synátor, koupila jsem kuřecí řízky, k tomu brambory a když budou hodní, tak upeču sekanou, když ne, tak taky 😎

vodni
2. zář 2010

@teckovanaorchidej jj, já to měla taky přesně za týden, takže když dneska mám 5. den, tak myslím, že se mi to zatím jen tak ozývá, to před mrchou mívám často, takže neděle-pondělí by už dáma dorazit mohla... Ať mi ty 3 měsíce rychle utečou 😝

raduza2
2. zář 2010

@teckovanaorchidej já jsem pako už zase počítám na kdy by to asi mohlo vijít 😀 myslím další stimulka

vodni
2. zář 2010

Na pampelišku jsem tuhle taky myslela, moc jí tu dovču závidím, já už na ni jet nestihnu 😒

raduza2
2. zář 2010

@vodni to víš že utečou vem si že já už to mám měsíc 😀

raduza2
2. zář 2010

@teckovanaorchidej tak to máš dobrý že bude vařit synátor 😀

teckovanaorchidej
2. zář 2010

@raduza2 nejsi pako, já to počítala všechno pořád, na wc v mobilu podle kalendáře a tak dál..... 😉

teckovanaorchidej
2. zář 2010

@raduza2 on to ještě neví, pšššt

raduza2
2. zář 2010

@teckovanaorchidej tak to mě těší že nejsem sama vadná 😀

teckovanaorchidej
2. zář 2010

@raduza2 😀 😀

raduza2
2. zář 2010

@teckovanaorchidej co ještě neví že bude vařit 😅 😅 😅 😅

vodni
2. zář 2010

@raduza2 pako fakt nejsi. Já to mám už taky pěkně spočítaný, listopad marvelon, a k vánocům píchačka 😀
A @teckovanaorchidej telefon na wc, to znáááám 😉 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru