CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
29. zář 2009

Jary,to se ti nedivím. Je to asi těžké,být takhle sama, já teda nevím,jestli bych to vydržela,vidět se jenom o víkendu.ALe co člověk nadělá,že.

lucifirek
29. zář 2009

betys,zas dělá uraženého,to člověk nesmí nic říct,jinak je hned uraženej,horší jak ženská. 😒 No koukám,že je to všude stejný. Ten můj naslibuje každému hory doly,stejně to pak nestíhá a nedodrží. Doma nehne ani prstem. Zajímá ho,jestli má navařeno a vyžehleno,ale aby si to odnesl do koše na prádlo,to ne. Včera byl tak hnusnej,že už jsem se zažekla,že na něj prdím, a usmiřovat se s ním nebudu. Tak se večer usmířil on a vidíš,zas je urazženej.
betys ty teď mysli na sebe a na mimi,třeba to manža pochopí,ale to jim to člověk musí řict narovinu,jinak to nepochopí. 😉

jarkabilik
29. zář 2009

lucifirek ted se snaží být doma tím že chodí do služeb a pak za ně má dost volna takže se stává často že je i více doma když může 🙂 a doma mi pomáhá takže jsem ráda 😀

zuzuza
29. zář 2009

Ahoj holky, jdu vás pozdravit.
Betys moc gratuluji, konečně tady taky nějaká pozitivní zprávička a doufám, že další se budou přidávat, vid Lucifirku???

Jinak at vám vyjde sraz, já se dostavit nemohu, protože mi dost tvrdne břicho a tak se povaluju doma a každá delší cesta je pro mě utrpením, tak at vam to vyjde a pak bych chtěla vidět fotečky🙂.

jeany
30. zář 2009

Ahojte holky
Betys, veliká gratulace. Přeji hlavně zdravíčko, to ostatní už přijde samo.
No, Zuzi, to je dost, že napíšeš. Škoda, že nepřijdeš na sraz. Opatruj se.
Luci, ono když na něčem záleží, vesměs se to pak pokazí. Zkus být nad věcí a v pátek už jdeš na Uniku. Závidím ti. Musí ti to už vyjít!!! My jsme teď v úplné pohodičce, ale klidně se může stát, že před tím než půjdeme do Uniky se klidně můžeme pohádat. Taky jsem to už zažila. No to jsou nervy a obavy před tím vším co nás zase čeká a naši manžílkové jsou asi taky nervozní. Písnu recept do IP.

lnk
30. zář 2009

Ahoj Betys, tak moooc velikanska gratulace.
My už se chystáme na KET. Manžel mi pořád říká, ať od toho moc neočekávám, protože když to nevyjde, tak mě to potom zlomí. Ale tak jako neočekávej, že? Proč bych tam asi jinak chodila než že čekám, že prostě budu těhu, že? Já vím, že to myslí dobře, ale co se má stát, to bude...
Tak si říkám, že když tys betys rozjela vlnu těhulek, že snad na mě taky něco zbude... 🙂
měj se krásně a hýčkej si bublinku 🙂

jarkabilik
30. zář 2009

Přeji všem hezký den 😉 i když je venku tak pochmurno
zuzuza ahojky co ty jak se stále máš?

ellajoy
30. zář 2009

Betys - blahopřeji, ještě si to taky pamatuji, i když už je to víc než 4 roky, já tedy byla místo radosti spíš vyplašená a manžel zpovídal prof.Malého, kam se ztratilo to druhé mimi 😀 Ti chlapi jsou opravdu všichni stejní a nervozitu dávají najevo všelijak, ale myslím si, že když s ním promluvíš na rovinu, bude ten celibát určitě snášet líp 😉 , ještě 33. týdnů a máš to za sebou.
Lucifirek - přeji šťastnou cestu do Brna a moc se tam s nimi nemaž 😉 !
Jeany - zásadní rozhodnutí je někdy dost osvobozující, že jo? Přeji hodně štěstí.
Ink - budu držet palce, KET mě čeká příští rok, ale tedy moc si od toho taky neslibuji, lepší je držet se při zdi, aby člověk potom nebyl moc zklamaný.
Všem přeji hezký den, i když venku to moc hezky nevypadá.

lukza
30. zář 2009

Betynko strašně moc moc gratuluji pěkně se opatruj a hlavně ti přeji klidné a pohodové celé těhulkování.
tak holky a tedka vy ostatní jen šup za betynkou moc vám to přeji

lukza
30. zář 2009

Betys promin skololila jsem ti přezdívku 😒

lucifirek
30. zář 2009

Ahojky holky
Jeany,však ty víš o čem mluvím,viď. Dneska to je už v pohodě. Bavíme se v klidu,jen se musím podívat,na kolikátou tam máme být,v tom Brně. Jani neboj,vy půjdete brzo taky a teď budeš mít na sebe konečně víc času a budeš moct odpočívat. 😉 a užívat si to
Já nevím,co se mnou je,ale je mi pořád tak špatně od žaludku,mám nějaké střevní potíže. A neustále mě bolí to břicho jako těsně před ms. A takhle mě bolí celý měsíc. Tak nevím,co to je.
😉
Ink manža má sice pravdu,že šance je menší,ale přesto je a může se zadařit. 😉 Tak tomu věř. Také doufám,že všichni vplujeme do té vlny těhulek

betys
30. zář 2009

Holky však já už se těším až mě budete následovat.Tak šup šup... 😉
Koncem tohohle týdne už začnu vysazovat léky.Mám radost protože si myslím že to jsou docela svinstva.Zůstane mi ještě na 4 týdny Duphaston a samozřejmě kys.listová.Dnesk ajsem si chtěla strašně koupit něco miminkovského ale nic mě nezaujalo.Tak snad příště.Jen kydyby mi nebylo pořád tak blbě a mohla jsem se schutí najíst..
21.10. jdu na kontrolu a měla bych už dostat průkazku 🙂

lenpes
30. zář 2009

Ahojky všichni,

hlásím, že na srázek určitě dojdu. Jen nevím, jak vás všechny poznám. Budu čekat v sobotu v 11h u hlavního vchodu na nádraží. Nechcete mi některá dát telefon, nebo tak něco 🙂 těším se

lucifirek
30. zář 2009

Betys ještě bude času něco nakupovat. Neboj ono se to začne zlepšovat,bude lépe.
Lenpes,to jsme rády. Dám ti do IP. Ještě jsem ani nekoukla na vlak.

lucifirek
30. zář 2009

Hoky,tak mě teda ten spoj vychází pěkně blbě,protože přijedu v 9.34 tak tam budu muset někde bloncat. Jinakdalší spoj přijede až o půl dvanácté.

iveta11
30. zář 2009

Ahoj holky,
zdravím vás po delší odmlce. Držím palce všem, co jste nebo se chystáte do boje.
Betys - Tobě gratuluju, je to tady zase pro ostatní povzbuzující úspěch.
Zuzi, konečně jsi se ozvala. Jak se vede? V kolikátém týdnu už jsi? Nemáš to v profilu, tak jsem ztratila přehled.
Já už příští týden nastupuji na mateřskou. Břicho mám jak sud, bez hekání si ani kalhoty neobleču. Všem Vám tady přeji také takové "krásné těhotenské hekání".

lucifirek
30. zář 2009

Ahojky Iveta jedenáct,tak to uteklo jak voda,viď,už jen pár týdnů a budeš mít drobečka u sebe. Skoda,že nemáš v albíčku nějakou fotečku.

lucifirek
30. zář 2009

Tak doufám,že bude v pátek na utz a celkově všechno v pohodě. A v bříšku není něco,co by nebylo v pořádku. 😒 Jsem taková nějaká rozhozená,jak mi není dobře. Ale už se moc těším a na sobotu taky.

m03984
30. zář 2009

Ahojky, jsem tu nová a tak se představím, jsem Marta a jsem novou pacientkou Unica v Brně. Bohuželnás s manželem nic nepotěšilo - snažíme se a vlastně zbytečně a tak ještě projdeme několika vyš a pak asi budeme muset využít dárce. Manžel je na tom špatně a já už taky. Nemáte některá zkušenost s tím, jak to chodí, co na to manžílci a tak. Vůbec jsem si nepředstavovala, že se mě to taky někdy bude týkat.

prcekpet
30. zář 2009

ahoj holky,

tak sobota je v ohrozeni ☹ vcera rano me prepadl nejaky bacil - zvraceni a prujem, musela jsem k dr. na injekci, v noci jsem myslela, ze zase skoncim ve spitale. Dnes uz jsem byla relativne OK, ale krece v brichu mam stale, manzel ma na me paragraf, tak hlida maleho, ja jsem jen v posteli a bud spim anebo si ctu. Ted jsem na chvili zabehla k PC, abych si precetla novinky...utikam do hajan at jsem v pohode...

betys - gratulace velikaaaaaaaaaa 😀 drz se tehulko!
zuzy a vlastne Ty jses v kolikatem tt?

mejte se lip nez ja a pozor na smazene jidlo! 😉

jeany
1. říj 2009

Ahojky,
tak sobota se nám blíží. Já jsem holky nějaká nachlazená, tak snad to nebude horší. Manža je nachlazený víc, asi jsem to chytla od něj. Ale do práce chodíme oba.
Na sraz se moooc těším.

lnk
1. říj 2009

Ahoj Marto, tak vítej mezi nás. My s manželem naštěstí do dárce jít nemuseli - zatím. Nicméně jsme se shodli, že i když se naše nepodaří, tak do dárce nepůjdeme. To už bych raději dítko nějaké adoptovala.
Co se týká toho, jak to snáší manžílci, tak bych řekla že různě. Obecně co tu na diskuzích čtu většinou nejdříve šok, naštvání, manžílci nespolupracují, dohadujeme se s nima, ale většinou po čase to nějak zkousnou. Ale bohužel ne všichni... chlapi to holt berou jinak než my. Takže držím pěsti, aby to tvůj manžel pochopil a srovnal se s tím.
Držím pěstičky, ať vám to nějak dopadne a snad dárce nebude nutný.

ellajoy
1. říj 2009

Zdravím všechny 🙂
Ink - prosímtě můžeš mě říct, jestli před KET užíváš nějaké hormony na podporu děložní sliznice nebo se čeká jak naroste sama? Mě řekli, že to nechají na přírodě, takže žádná podpora nebude. Mám z toho neblahý pocit, protože v minulosti jsem s tím měla problémy a z rozhovoru s Dr. O jsem pochopila, že bude jedna UZ kontrola někdy v půlce cyklu a když to bude dobré, tak asi za pět dní KET už bez kontroly. Díky za info.

lnk
1. říj 2009

Ahoj Ellajoy. Já beru před KETem kyselinu listovou a na štítnou žlázu. A pak prednison a estrofem. Mám píchnout jednu injekci Pregnyl 5000 a Agolutiny a po transferu se pak píchají 3 injekce Pregnyl 1500.
Na ultrazvuku jsem byla ještě před menstruací a až do transferu žádný ultrazvuk nemám... Také mi to přišlo divné, protože před MS jsem žádné léky nebrala, vše beru až po MS a bez jakéhokoli UZ jdu rovnou na transfer... Stejně jako ty i já mám problém, sliznice mi totiž sama neroste... Tak jsem zvědavá, co mi řeknou, až napochoduju na KET, jestli ten den mi taky budou dělat nějaký UZ nebo už nic, fakt nevim.. ☹
Tak ti pak dám vědět. Kdy začínáš KET?

jeany
1. říj 2009

Ahoj holky,
Prcekpet, to je škoda, ale nemoc si nevybírá. Tak příště. Kdyby ti náhodou bylo líp, přijď.
Ahoj marto, vítám tě tu mezi námi. To co prožíváš, prožíváme i my ostatní. nechceš přijet na sraz? Je to tuto sobotu v Brně.
Holky ellajoy a ink, taky je mi divné, že se nejde ještě na utz kvůli sliznici. to je přeci taky důležité. Zkuste se holky na to ještě zeptat nebo si zavolejte ne Uniku.

natalka28
1. říj 2009

Holky, můžu se Vás zeptat na stimulaci? Ráda by jsem věděla nějaký časový horizont. Od příští MS začnu brát marvelon 21 dní, pak cca 7 dní mrcha a pak je dál co a na jak dlouho??? Mám jít na ICSI! Díky moc

lnk
1. říj 2009

natalko, na Unice ti daji rozpisku s presnyma datama, co mas kdy brat za leky, kdy prijit na UTZ, kdy bude odber vajicek atd. ale po MS uz pak dlouho to netrva, pak se odebiraji vajicka a do 5 dnu se zavadi zpet embryo

ellajoy
1. říj 2009

Ink - já jsem teď čerstvě po 2. IVF (ICSI, PK, AH) a nevyšlo to, Dr. O mě řekl, že nejdříve můžu přijet na KET v lednu, nejdříve jsem si myslela, že to nechám odležet do jara, protože sama víš, jak to vypadá s psychikou po neúspěšném pokusu, teď mě ale otrnulo 🙂 a leden-únor jdu do toho, mám zavolat až dostanu MS a objednají mě na UZ. Teď při IVF jsem taky brala Euthyrox. Zbyly nám dvě embrya (kompaktní moruly), tak doufám, že ten mrazák přežijí 😉
Jeany - určitě se zeptám při UZ.
Natalka28 - teď koukám na starý rozpis, takže poslední Marvelon jsem brala 13.8. a na ET (zavádění embryí )jsem byla 9.9., takže necelý měsíc a potom čekáš 14 dní na těhotenský test, mezitím jak psala Ink si budeš píchat injekce na stimulaci do břicha, brát léky, pak 1-2 UZ kontroly, odběr vajíček, pak vám z toho vyrobí embrya 😉 , no a potom ti je vrátí tam, kam patří a budeš pokračovat v braní léků a píchání injekcí, tentokrát ovšem do zadku. Neboj, utíká to jako voda, zvlášť když se při tom chodí do práce.
Marto - myslím, že tady je spousta zkušených poradkyň, které už mají ledasco za sebou a rády ti poradí s konkrétním problémem, obecně se o tom těžko mluví, protože každá má jiný problém a jiného manžela 😀 , to víš, my ženské se z toho vykecáme, s chlapy je to horší, ale vždycky se to dá zvládnout, tak hlavu vzhůru 😉

jarkabilik
1. říj 2009

ahojky zdravím vás všechny holky 😉
ellajoy já popíjela před ketem Kontryhelový čaj co se týče sliznice a taky jsem už brala Calibrum baby plan

betys
1. říj 2009

Ahoj holky.Bohužel se musím omluvit ze srazu.Strašně ráda bych přijela,ale ty moje nevolnosti mi to nedovolí.Nedovedu si představit že si sednu někam do restauračky.Zkouším žaludek přemluvit ale nedá si říct.Doufám že brzo naplánujete další sraz a že mi už bude dobře. ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru