CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

apolla
1. kvě 2015

@maattes dííííky...dnes jsem koupila testy, tak uvidíme, jak to bude vypadat zítra 😉

apolla
2. kvě 2015

Tak podavam čerstvé info z bříška (viz příloha). Doufám,ze nejsem jediná,co si mysli,ze sílíme... 😅

apolla
2. kvě 2015

Nejde mi sem vložit příloha...nechapu proč :(

apolla
2. kvě 2015

Už!!!!

andela01
2. kvě 2015

@apolla je tááám 🙂

apolla
2. kvě 2015

ale pořád se držím s radostí pozadu. Víte jak, jsem teprve 9 DPET... v pondělí by neměla přijít MS a ve čtvrtek zajdu na krev. Tak jsem zvědavá. Ale teď mi ta čárka na 9 DPET připadá celkem silná...že by dvojitá radost? 😉

lnk
2. kvě 2015

@apolla určitě to budou dvojčátka. já měla jedenáctý den úplně sněhobílo a čtrnáctý den dvě krásný ukázkový dálnice. tak se začni psychicky připravovat na dvojčátka 😀

apolla
3. kvě 2015

Holky, 10 DPET...Začínám byt fakt šťastná,i když mám porad strach. Zase mi nejde vložit foto 🙄

apolla
3. kvě 2015

m_o
3. kvě 2015

@apolla ahoj, nechávala sis zavest dve embria? Ja mam 1 embryo a moje testy vypadaji takhle 7 a 9 den.... Ale chodim do jineho car.

apolla
3. kvě 2015

2 embrya,ale to mas teda pořádně dálnice,to ty moje jsou oproti tvym fakt duchové :-/

m_o
3. kvě 2015

@apolla kazdej to ma asi jinak. Ale i tak mam jeste strach, snad to dopadne dobre 🙂

apolla
3. kvě 2015

@m_o no s takovýma dálnicema mít strach nemusíš 😉 ale držím pěsti!

m_o
3. kvě 2015

@apolla zitra jeste testnu, jestli carka jeste zesila, v utery jdu na krev. Tak uvidim. Taky ti drzim pesti, at to vyjde 😉

apolla
3. kvě 2015

@m_o a teď jsi kolikátý den od ET?

apolla
3. kvě 2015

jinak já jdu na krev ve čtvrtek ke svojí gynekoložce. Ale napsala mi, že mi udělá utz, že je zvědavá... 😀

lnk
3. kvě 2015

@apolla to jsem zvědavá, jestli na tom utz něco uvidí. já byla na utz v nemocnici dva dny po testu, protože jsem začla krvácet a nic tam nebylo vidět, jen mi vzali krev na hcg a šla jsem znova za pár dní na UTZ

lnk
3. kvě 2015

@m_o máš krásný testíky, to je na jistotu! 🙂

apolla
3. kvě 2015

@lnk já si taky myslím, že ještě nic neuvidíme, ale ona je fakt úžasná, hrozně mi drží pěsti a možná je víc zvědavá, než já 😀 napsala mi, že se nejdřív podívá a pak mi kdyžtak vezme krev

lnk
3. kvě 2015

@apolla 🙂 jojo, moje gynekoložka to taky vždycky prožívá víc než já 😀 😀 😀 je to fajn mít takovýho gynekologa, co? 🙂

apolla
4. kvě 2015

Holky, dnes ráno nic moc.Test nesili.

m_o
4. kvě 2015

@lnk
@apolla
Ja jsem dnes 11 den na krev jdu zitra. A dnes rano test zase silnejsi. Na jistotu to bude z krve 😉 ale verim, ze jo 🙂
A ty mas ty carky porad stejny? Ale do ctvrtka mas jeste cas, krev je stejne nejprokazatelnejsi. A jeste jaky mas test? Treba je mala citlivost...

m_o
4. kvě 2015

@apolla jo a v jakym stadiu embrya byla kdyz ti je transferovali?

apolla
4. kvě 2015

@m_o já jsem dnes taky 11DPET, na test chci jít až 14 DPET, tzn.ve čtvrtek. Ale nevím, když srovnám tvé a mé testy...má ty od Maxe s citlivostí 10. Při transferu už to byly hatchující blastocysty. No pořád si říkám, že tam čárka je, takže těhotná jsem. Třeba tam bylo málo barviva...mohl být nějak poškozený...uvidíme zítra.

apolla
4. kvě 2015

@m_o ale ty jsi jasná, gratuluju

m_o
4. kvě 2015

@apolla taky mam od maxe a taky jsem mela hatchujici blastocystu 😀 moc dekuji, snad jo, uz toho mam taky dost za sebou a videt na testu // to je pro me zazrak 🙂
Tohle je tvoje prvni ivf?

apolla
4. kvě 2015

@m_o ano je, a na další už nemáme peníze

maattes
4. kvě 2015

@apolla neboj carecky tam jsou dve,ja jsem mela dokonce hodne slabou druhou carku a hcg jsem mela 890 🙂a asi v 6 tydnu jsem si dala doma test,protoze mi zustal jeden a mela jsem tu druhou carku slabsi,tak jsem stresovala,ze se neco stalo a bylo vse ok,moje gynekolozka rikala,ze ona na testy proto neveri a chce jen hcg z krve..

maattes
4. kvě 2015

@m_o gratuluji,krasne carecky 🙂

apolla
4. kvě 2015

@maattes díky!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru