CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

maattes
30. bře 2015

@lnk no doufam 🙂a ty do te doby budes ok 😲

apolla
31. bře 2015

@lnk ach jo, doufám, že už je všechno lepší a komplikace jsou pryč. Držím pěsti. Manžel to určitě zvládne, chlapi, když musí, tak to dají 😉
@iponek držím pěstičky, ať si poslouchají srdíčko dalších 9 měsíců! nějaké novinky????
Jinak já jsem ze Znojma a ten nápad s transparentem u Unicy se mi líbí 😀 klidně se tam někdy můžeme sejít. Já jdu za týden přesně a začneme snad píchat 😀 😵

iponek
31. bře 2015

@apolla Zatím na novinky je brzo, jen dneska na mě spadl splín. Mám velký strach z toho že budu zklamaná. Tohle čekání rozhodne jestli budeme s mužem rodina , nebo jen pár. Tobě hodně štěstí.

apolla
31. bře 2015

@iponek neboj, nahoře už je rozhodnuto a ty jen věř v tu první variantu - vyjde to!!! Musí!!! Posílám srdíčko pro štěstí!

iponek
31. bře 2015

@apolla Děkuji . Chci tomu věřit, ale to je 3.IVF tak už je tam opatrnost.

apolla
31. bře 2015

@iponek chápu, ale o to víc v to musíš věřit

lnk
31. bře 2015

@apolla ahojky, dík za podporu. ráno jsem opět trochu krvácela, ale jen chvíli a teď už zas jen špiním. snad se to v nejbližších dnech podaří úplně zastavit.. myslím, že kluci to zvládají dobře 🙂 dneska už teda malýho musel vláčet z nemocnice na sílu a s řevem, tak až odešli, tak jsem začla brečet taky 🙂 strašně se mi po malým stýská. musím vydržet 🙂
@iponek chápu tvé pocity. ta nejistota jestli zůstanete sami nebo ne je opravdu strašná. taky jsem to několik let řešila. netušila, kam se bude můj život dál ubírat. je to hodně špatné období. ale teď to hoď za hlavu, jsi těhulka, tak si to užívej 🙂 věřím, že tentokrát to klaplo 🙂

lnk
31. bře 2015

@iponek poslala jsem ti srdíčko. je to kus mého srdce, tak ať ti to vyjde! 🙂

iponek
31. bře 2015

@lnk To mi nedělej , vehnala si mi slzy do očí a jsem naměko ! Nejsem zvyklá na tak krásnou podporu , MOC SI TOHO OD TEBE VÁŽÍM. Jsi zlatíčko . Jestli to vyjde , slibuji , že si udělám s prckem výlet a přectavím ti ho . Za srdíčko moc děkuji . Doufám , že budeš brzo v pořádku a miminko přestane zlobit a dál si budeš užívat těhulkování . DĚKUJI TI !!!

iponek
1. dub 2015

Holky do jaké doby trvá , že od transferu se embryo zahnízdí. A za jak dlouho od zahnízdění jste pozorovali , že to vyšlo?

lnk
1. dub 2015

@iponek mně říkali, že rozhodující jsou první dva až tři dny. pak už je to jedno a je rozhodnuto. a že to vyšlo jsem zjistila až za dva týdny na testu. dřív to nezjistíš. veškeré těhotenské příznaky začínají až později.

iponek
3. dub 2015

@lnk Ahoj jak jsi na tom a co miminko v bříšku? Já jsem trubka a začínám propadat panice ☹ .Pořád mě divně bolí v podbřišku . ještě dlouhých 9 dní abych mohla z jistotou říct ,že mezi šťastné nepatřím i když si to tolik přejí. Krásné velikonoční svátky.

lnk
3. dub 2015

@iponek ahojky, stále ležím v nemocnici a už se moc těším domů. malej nezvládá odloučení a doma hodně brečí.. ☹ neboj se nic. mě taky bolelo v podbřišku, pořád jsem měla pocit, že to dostanu, běhala jsem na záchod se dívat, jestli nekrvácím. důležité je nepanikařit a zůstat psychicky v pohodě. psychika je totiž mocná čarodějka. drž se! moc na tebe myslím!

iponek
3. dub 2015

@lnk Ať jste brzo všichni spolu.Pořád si říkám a prosím embryo ať mi dá znamení, že tam je.Jen už je to dlouhou.

lnk
3. dub 2015

@iponek jojo. souhlasím. pro mě to byla vždy ta nejdelší část. těch šílených čtrnáct dní nejistoty. tak se drž kočko, myslím na tebe!

apolla
7. dub 2015

Tak holky,dnes frcim do Unicy na tu dilataci čípku,drzte pěstí! A tento týden už začnou pichat 🙂

iponek
7. dub 2015

@apolla Hodně štěstí a vše bez komplikace.

lnk
7. dub 2015

@apolla tfuj tfuj tfuj. drž se kočko 🙂

smekalice
7. dub 2015

@iponek Ahoj, omlouvám se, že vám tak vstupuji do diskuze. Chtěla jsem se jen zeptat, jestli pocitujete nějaké příznaky. Jsem dnes 8. den po Ket a kromě občasného pobolívání v podbřišku nic. Na krev do centra mam jít až v pondělí. Asi se do té doby zblázním, je to strašně dlouhá doba tech 14 dní. Je to naše první IVF s PGD a embryjko bylo údajně ukázkový i po rozmražení, ale i tak se bojím, že to nevyjde. Držím palečky, aby vám vyšlo všechno tak jak má 🙂

iponek
7. dub 2015

@smekalice Ahoj , mi se není důvod omlouvat . Já jsem dnes 10 den po ET a od samého začátku mě pobolívá v podbříšku jako při MS a pobolívájí mě prsa . Můj mi řekl , že se mi zvětšili prsní dvorce , ale test stále mlčí a nic neukazuje ☹ . Já ukázkové teda neměla zůstali mi jen dvě a byla spomalena , ale šanci jsme jim dali. Na zamrazení nám nic nezůstalo a je to mé 3.IVF .Přejí hodně štěstí a ať se zadaří .

smekalice
7. dub 2015

@iponek Já si dělala test dneska a taky nic, doufam ze to nic neznamená. Určitě budete mít pozitivní krev 😉 Nám ze 6-ti krásných zůstalo jen jedno geneticky úplně v pořádku, takže taky žádný mrazáček ☹

iponek
7. dub 2015

@smekalice No nevím ,ale jsště jsem nepřestala doufat .

smekalice
7. dub 2015

@iponek hlavně myslet pozitivně 😉 vím, že je to těžký, ale ke každému si miminko cestu najde 🙂

iponek
7. dub 2015

@smekalice K nám už ne pokud to nevyjde ☹

smekalice
7. dub 2015

@iponek to je mi líto ☹ a uvažovali jste třeba nad adopcí??

iponek
7. dub 2015

@smekalice Já ano , můj muž nechce ☹ .

smekalice
7. dub 2015

tak to je mi vážně líto ☹ já si to bez dítěte neumím představit a udělám pro to všechno, i kdybych si měla nějaký adoptovat, ale určitě se to teď podaří 😉

ratatooy
7. dub 2015

@smekalice neboj mysli pozitivně a vyjde to.ja třeba měla příznaky u ivf ranní křeče jak při porodu a u ketu každej večer motolice,blbě,zimnice,bolelo mě břicho

smekalice
7. dub 2015

@ratatooy díky za podporu 🙂 já doufám, že to výjde, strašně to miminko chceme 🙂 asi jako každý pár 🙂 ja mám zatím jen tak 2x za den křeče a pak občas bolesti jako před ms, jinak jen malý tlak v podbřišku, říkám si, že na test je ještě brzo takže nevadí, že byl ted negativní.

lnk
7. dub 2015

@iponek
@smekalice holky držte se. na pozitivní testy máte ještě čas. musíte vydržet. těch 14 dní je opravdu strašně dlouhá doba. ale já teď mám před sebou minimálně tři měsíce, které musím vydržet abych donosila miminko a to je teprve výzva!! 🙂 tak moc držím pěstičky vám oběma 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru