CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
27. únor 2009

Už ti to posílám. Uvidíš jak to bude zítra. I ti závidím, že už to máš takovou chviličku do transferu. já si ještě týden počkám. Bříško pobolívá, ale dá se.

zuzuza
27. únor 2009

Jeany. já zase závidím tobě, ty to máš vše před sebou!!!!Mě už ted zbydou jen obavy, aby to dopadlo když embryjka tak zlobí, ale budu pozitivní a snad to vyjde!!!!!A tobě to uteče jao voda, mě to od opu uteklo strašně ale děsně rychle!!! Jo a byla jsem na utz jen 2x a pak už byla opu, jak jsi se ptala víš, tak třeba taky v pondělí pomažeš🙂, no venku nám i slunko vysvitlo, tak je hned líp, že? Třeba se i těm mým pomalým mrškám bude chtít si trochu pospíšit!

jeany
27. únor 2009

Zuzy, no v pondělí mi říkali, že by byl jen UTZ, Opu bude prý úterý nebo středa, ale vypadá to na úterý.

zuzuza
27. únor 2009

No vidíš to, víkend uteče a jdeš taky na to a budete mít taky PK???????

zuzuza
27. únor 2009

Holky kde jste dneska všechny???

jeany
27. únor 2009

Jo taky PK a i HA - asistovaný hatching. Vy taky?

jeany
27. únor 2009

Jo a já vždycky mrknu na MK, mezitím vyřizuji telefony a mezitím dělám faktury beru peníze do pokladny. Ale zvládám zatím vše. Jsme zvědavá co je tu nového, tak i při telefonování sem nahlížím. 😀

zuzuza
27. únor 2009

Hehehe tak já jsem všechno nechala na poslední chvíli, mám toho strašně moc do práce, pač je konec měsíce, doma binec jak v tanku a vše musím dnes poklidit, manža je v práci, zítra už budu jen odpočívat takže jsem ted převlíkala postele, ted budu ještě vařit, mezi tím dělat do práce, pak vařit manžovi oběd, no už ze mě teče jak z vola a na 3 hod. jdu za mamkou zase jdem do města a pak k ní na agolutin, pak zanést bábince oběd a pak teprve si možná večer na chvíli sednu, ale na koníka mám čas pořád🙂 Jinak my máme taky PK a AH

luciiiie
27. únor 2009

Ahoj holky,
vy jste se zas rozepsali 😀 Zuzo co zas mrčíííš? 7 je super počet, do zítřka se ti nabuňkujou a zítra už budeš mít prcky v bříšku 😉
Byla jsem se psama venku, svítí sluníčko, tak jsme byli nabrat trochu té sluneční energie.
Jdu naklepat řízečky, udělat bramborovou kašičku a nadlábnem si pupíčky 😀
Jeany, my byli taky na ultrazvuku jen dvakrát. Na druhým v pátek a v neděli už jsem si píchala Pregnyl a v úterý už jsem valila. Už se ti to taky blíží. 🙂

luciiiie
27. únor 2009

Lucifírku k těm soucitným pohledům...vím, o čem mluvíš. Já se snažila, aby o tom vědělo co nejmíň lidí, jenže víš jak, to se stejně rozkřikne. Taky to nemám ráda, ty věčný otázky. Připadnu si, jak kdyby mě litovali nebo já nevím co. ☹

luciiiie
27. únor 2009

Lenulinko...
tys mě s tím rozbrečeláááááá... 😢 To je pěkný, si to tak přečíst... 😢 😢 Kdyby to tak vyšlóóóó 😢 😢

jarkabilik
27. únor 2009

ahojky holky přeji hezký den
lucifirek tak vidíš přeci jen se ti zdál hezký sen 😉

jarkabilik
27. únor 2009

jeany kolikátého září je tvá dcera?Moje je 13.9. jinak těh. jsem prožívala stejně vedro na koupak jsem měla strach, ale v ten rok bylo hezky na podzim takze celý měsíc jsme věšeli plýny ven každý den jich bylo 30 jinak proto bych si ráda užila mateřství nebýt otrokem látkových plen 🙂 tak snad to ještě zažiju 😀

jarkabilik
27. únor 2009

zuzuza neboj třeba ještě dojdou ale jinak na tebe budu moc myslet aby vše bylo v pohodě 😉 tfujtfujtfuj

jarkabilik
27. únor 2009

jeany ještě že ženský jsou nadané dělat více věcí najednou co 😀

jarkabilik
27. únor 2009

lucifirku vím o čem mluvíš jak se to v práci ví tak už jen to vyptavání moc na klidu nepřidá a zvláště když používali slova mamino a pod. tak už se mi sevřelo břicho že se to nemusí povést a že oni už mě tak oslovují a taky co jim povídat když člověk nic neví a jen vyčkává 🙂

jarkabilik
27. únor 2009

luciiie hormony pracují co...já kolikrát když vzpomínám na to čím jsem si prošla tak taky bulím ale neboj vy určitě budete miminkovate citím že jste jakž takž v pohodě i klidu i kyž sem tam člověk zpanikaří jak to dopadne 😉

jarkabilik
27. únor 2009

Holky už se těším až si pobrečím ulevou že vám to všem vyjde je to takový očistující brek že je aspon někdo štastný a že se to podaří.

zuzuza
27. únor 2009

Jary ahojky, díky že mi fandíš🙂, no jsem trocha zdrblá, pač jestli těch 5 embryjek do zítřka nebude mít 6 buněk, tak mi je asi nezamrazí, že? A co by se stalo, kdyby všechna byla třeba jen 4 buněčná? To by mi je ani nezavedli?
Neznamená to, že když se dělí pomaleji, že jsou nekvalitní? To 7buněčné a to 5ti buněčné by to mohlo do zítřka dohnat že jo?

Holky, pardon, že to omýlám pořád dokola, ale fakt mě to štve, do ted šlo všechno tak moc pěkně a ted jsem trocha zklamaná:(

jarkabilik
27. únor 2009

zuzuza je potřeba o tom mluvit vůbec se neomlouvej nějak to potřebuješ ventilovat,jinak v tel. ti neřekli co bude když neposkočí? že i kdyby je zmrazili tak jak je rozmrazí že by mohli dojít..mě tehdy zaváděli 7 a 8buněčné a dvě 6buněčné zamrazili a když jsme šli pro mrazáčky tak myslím došli z 6 na 8 buněčné co si pamatuji z hlavy

luciiiie
27. únor 2009

Zuzi, to 7 a 5 buněčný určitě do zítřka poposkočí, tomu věřím. A ty ostatní taky poporostou. Pamatuješ, co psala Lucifírek? Že jí Frgala říkal, že měli mimča i ze čtyřbuněčných. Tak vidíš. Zklamaná nebuď, na zklamání bys měla nárok, kdybys neměla vůbec nic. Vajíčka jsou z Tebe a Ty jsi takovej ďábel, tak mi netvrď, že tam budou v klidu ležet v misce, když Ty jsi takovej hyperaktivista, hm?

zuzuza
27. únor 2009

No Jary řekli mi, že uvidíme zítra tak to 7 a 5 jistě zítra ještě poskočí, mají ještě asi 20 hodin, včera byly ty ostatní 2 bun. a dneska jsou 4 b., tak doufám, že zítra budou 6ti bun, protože by byla hrozná škoda, kdyby se vyhodily, když to přežili, tu Pk, ty jsi měla taky PK? Myslíš, že jde si třeba připlatit, aby ta 4 buněčná ještě třeba 24 hod. nechali rýhovat a pak až zamrazili? Protože když se dělí, tak si myslím, že je to dobré ne? Kdyby byla špatná tak by třeba ani PK nepřežila.

macinta
27. únor 2009

Ahoj holky 🙂 Všechny Vás zdravím z Pardubic.

Zuzy, no co to vidím 🙄 ???? Koukej nahodit optimismus Tobě vlastní 😉 Klukáni to určo ještě doženou 😉

jarkabilik
27. únor 2009

zuzuza nevím jak se dá postupovat tak dalece jsme se nedostali ale neboj se určitě se zbytečně strachuješ

zuzuza
27. únor 2009

Ahoj maciiii, no jo pesimismus, jenže ti kluci sou tak líní!!!!!

jarkabilik
27. únor 2009

macinta ahoooj jak se máš?

jarkabilik
27. únor 2009

zuzuza třeba o to více budou draví se zavrtáním 😉

zuzuza
27. únor 2009

JJ no doufejme, ted mi ještě jeden doktor na tehotenskytest.cz odpověděl, že neví, zda po 70 ti hodinách se ještě ta embryja budou dobře dělit, ale to je jedno, už s tím stejně nic nenadělám a doufám, že ty dvě bojovný do zítřka ještě zesílí🙂, že jo jary.

macinta
27. únor 2009

Ahoj Jary, mám se docela fajn ale dneska jsem pracovně dosti neaktivní ☹

Zuzko, tak to jsou určo budoucí kluci a ti jsou, jak víme, od přírody líní 😀 😀 😀 Tak nestresuj a směj se 🙂

luciiiie
27. únor 2009

Holky,
kdyby se mimča neuchytla nebo jen jedno, za jak dlouho by se po ET dostavila menstruace?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru