CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
11. zář 2009

jeany tak to já udělám v pondělí jednohubky a chlebíčky, moje máma nechala upéct dort takže o tohle se starat nemusím,jinak taky nevím co už vařívat o víkendu 😒

natalka28
11. zář 2009

Holky, jak dlouho chodíte na Unicu a po jaké době byla nějaké výsledky - miminka v bříšku??? Díky
Jimmy - taky moc gratuluju!

betys
11. zář 2009

Natalka-To takhle ale nemůžeš brát.Já chodím do Unici asi rok a měsíc.Mám za sebou 1. ICSI a teprve čekám na výsledek.Dost dlouho jsme to zkoušely "přirozeně" jen za pomoci léků.Ale protože se nepofařilo ty protilátky vůbec snížit tak jsme se rozhodli pro oplodnění.
Chtěli jsme to přirozeně my a přikláněla se k tomu i doktorka.Nevyšlo ro.Ale pokud se rozhodneš rovnou jít na umělé,tak to určitě bude postupovat rychle.

jarkabilik
11. zář 2009

natalka u každé to je jiné některá je miminkovatá hned některá má tu cestu trnitější 🙂

lucifirek
11. zář 2009

Ahojky holky přeji krásný večer. I když vy už jste asi všechny pryč.
Jimi super zpráva,tak si to konečně můžeš začít užívat.
Lukza ahojky,koukala jsem,jak krásně roste bříško a co už máš krasných ulovků.
Ahoj Jani,užijte si víkend. Ten srazík je dobrý nápad, my jedeme 2. do uniky,tak budeme už začínat stimulovat.
Jinak já jsem pesimisticky a smutně naladěná. PRávě jsme dorazili s mamkou od doktora z brna a vypadá to špatně. Ach jo,pořád jsem věřila,že se něco zlepší.
Tak pa

hanulinecka
12. zář 2009

Kráásné ránko

tak po delší době nakukuji a už se mě to taky blíží 😝 chtěla bych volat na Unicu jak dlouho si myslíte že trvá objednání???
byli jsme na dovolence tak jsme si odpočala mareček si moře zamiloval a bylo kráásně ted ta zima na mě pusobí nějak deprsivně 😀musím se hodit do klidu
když tak mám všechny fotečky na facebooku jestli tam některá jste 😵

Jimmi tak přesně tehle pocit si pamatuji když jsem 1.června na den děti volala na vysledky amnia a řekli,že čekáme zdravého chlapečka začala jsem si to konečně užívat a těšit se mooc ti to přeju 😵

jeany o tom krouhání peněz na děti je to fakt síla,ale bohužel stím nic neuděláme 😔 oni si to rozhodnou sami jak chtějí 😔

betys taky přeju aby jsi našla krásné tluste //

jéé lucifírku už začnete moc na vás myslíme 😵 a vlastně na všechny 😵 😵

hanulinecka
12. zář 2009

jinak mám vlastně plán září objednat v řijnu konzultace a v listopadu na věc na vánoce už bych chtěla znát vysledek 😀 😵

začala jsme cvičit chtěla ybch jěště stihnout 10 poporodních kil tak snad to zvládnu trochu čistím tělo tak uvidíme jak to vyjde 😵

jarkabilik
12. zář 2009

ahojky zdravím všechny ahojky hanulinecka

betys
12. zář 2009

Dobré ráno.Holky dělala se Vám po Agolutinu na zadku boule?Mě až včera po 19.injekci.Docela to bolí a jesli to nesplaskn tak nevím jak mě zítra manžel píchne.Včera to strašně bolelo a jak jsem kvílela tak tak manža naznal že už mě nebude týrat ať si najdu někoho jinýho.No těch pr píchanců snad ještě zvládnem.
Když náhodou zjistím že jsem těhu tak dají něco jinýho?Nebo mi přidají další dávky?
Dneska je docela chladno,možná bude i pršet.Zajedu si se ségrou do Brna něco pěkného koupit.Manžel je v práci tak mám klid.Někde si dáme dobré kafíčko 😎

hanulinecka
12. zář 2009

Bety a pícháte to pořád do jednoho místa??

jinak po zjištění tehu už nemusíš píchat dávají UTROGESTAN nebo DUPHASTON prášky takže už budeš mít od píchání klid 😵
kdy chceš testovat???

lucifirek
12. zář 2009

hanulinecka,tak to budeme stimulovat spolu my byli v srpnu na konzultaci a krvy,teď jsme byli na indikační poradně v pondělí začínám brát HA a 2.10 začátek stimulky,i když teď strašně zvažuji. Nejsem v pohodě po psych. stránce. Mám dost vážně nemocnou maminku a nevím,jak dlouho to ještě vydrží. Ale zase si říkám,že kdyby se zadařilo,tak by jí to aspoń udělalo radost.

Ahojky Jary.

Bety ten agolutin je fakt nepříjemnej. Asi se ti to nějak špatně vstřebalo,nebo jste to trošku hůř píchli. Ještě to vydrž. Je to strašně nepříjemná,mě ty poslední také bolely.

mado1
12. zář 2009

Ahoj holky, všechny vás moooc zdravím a chci vás povzbudit do dalšího snažilkování. 😉 My jsme se po všech počátečních útrapách přehoupli do druhé půlky těhostenství. Včera jsme byli na ultrazvuku a doktor nám řekl, že čekáme holčičku, ikdyž všichni mi tipují chlapečka. Asi na tom, že holky vydrží víc něco bude, takže z toho mražáčku přežila akorát naše Karolínka, která se narodí v lednu (opět zima). 😀 Ale kdo ví, hodně lidí mi teď říká, že jim doktoři potvrdili holku a on se vyloupl kluk. Takže do růžové se určitě hnát nebudu, radši všechno pořídím v neutrálních barvách.
Tak se holky držte, všechny se svého mimča dočkáte. 😵

hanulinecka
12. zář 2009

Luci to je mě s maminkou líto ☹ ☹ určitě by ju to potěšilo 😵

i když psychika je taky duležitá je to těžké rozhodování
já vím že jsem na druhý pokus byla strašně natěšená už jsem věděla jak chutná neuspěch tak jsme se tolik nebálaa vic umě ale převažovalo to že to nevyjde byla jsme dost pesimistická,ale i tak v dobré náladě a vyšlo to i když jsem nevěřila vlastním očím 😀 ted už našemu miminku budou 2 roky 😨 😨 to tááák letí pořád vidím chvilku když se narodil ☹ a za chvilku ho budu ženit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

betys
12. zář 2009

Hanulinecka-Pícháme to jak to sestra vysvětlila.Manžel to naměří od kyčle a je to takový kroužek vpichů.Každý den střídáme půlky.Pravá půlka dobrý,ale ta levá je teď zatvrdlá.No uvidíme zítra.
Měla bych testovat zítra,ale protože manžel odjíždí ve 4 ráno do práce tak to necháme na pondělí až bude mít volno.Ale mám velkou chuť to zkusit dřív,ale zase když to bude dobrý tak ho nechci ošidit o to překvapení.
Jsem unavená,aspoň 3x za den se mi chce zvracet a nedělá mi dobře sluníčko.To mi přijde jako dobrý příznaky.Ale několikrát za den mám jakoby menstruační bolest-vždycky to trvá jen pár minut,ale pořádně mě to straší. 😒

lucifirek
12. zář 2009

Hanuli já se na té také moc těším,pořád doufám,že to vyjde,ikdyž ten strach z neuspěchu je velkej.

Betys moc moc držím pěsti at to vyjde a budu na tebe myslet. Každé bych přála,aby se zadařilo co nejdříve a nemuseli jsme prožívat,tohle trápení. Příznaky jsou nadějný 😉

hanulinecka
12. zář 2009

Betys jj menstruační příznaky bývají 😵 😵 tak přeji moc moc at to vyjde i atdy všem

já co jen si pamatuju,že mě bolely prsa moc a hodně lidí mě říkala,že je to z těch prášku a z celé stuimulace tak jsme byla trochu rozhozená a s uspěchem nepočítala 😵 😵 😵 😵

chhjooo já vždycky se třeba tlobím na Marečka a vzpomenu si na vás 😵
mareček totiž miluje puzzle má jich plno všechno rozhází složí jen zvířátka,zajíčka,krtečka to okolo nebe trávu neumí takže to je v pokojíčku jak po výbuchu asi před 5 .minutama jsem to uklidila a jdu se tam podívat a zase 😔 😀 😀 😀 😀 ale vždycky se uklidním a říkám si chtěla jsi mooc dítě ted víš že ho máš a nenudíš se 😀

jarkabilik
12. zář 2009

betys jestli můžu poradit z vlastní zkušenosti kup si HEPARIN AL GEL 30.000 je moc dobrý vždycky jsem si sním místa kde se píchalo masírovala a neměla jsem pak takové problémy 😉

jarkabilik
12. zář 2009

lucifirek ona psychická pohoda je moc důležitá ale ten život to vždycky dokáže nějak zamotat ☹

betys
12. zář 2009

Jarkanilik-Díky zkusím to.
Tak jsem přijela z Brna ale nic jsem si nekoupila.Teda kromě velkýho nákupu v makru.Ale Olympie byla šíleně narvaná,moc mě to nebavilo.Aspoň na tom kafíčku jsem si pochutnala.
Vypadá to že se k nám žene bouřka.Už hřmí.To zase budo psiska bláznit.

lucifirek
12. zář 2009

Jary to máš pravdu,vždycky,když si člověk myslí,jak je v pohodě a máhezký život,tak se něco naskytne. Ta naše situace je fakt na níc,ale pro mamku to musí být ještě horší a my jí musíme být oporou ,jak jen to půjde.

Betys já dorazila ze City parku v Jihlavě,chlapi jeli na hokej a já do obchodů,nic moc jsem nekoupila,jen čajíky v Oxalisu a rifle,ty jsem potřebovala nejvíce,ale jinak celkem nic.

jarkabilik
13. zář 2009

ahojky holky zdravím
luciferek tak tam taky nakupuji čajíky jsou vynikající i káva 😉

lukza
13. zář 2009

Betys držím moc moc pěstičky aby jste na testíku našly nádherné // a klobouk dolu že jsi vydržela netestovat dřív.
Holky všechny jinak moc moc zdravím a přeji hezkou neděly

betys
13. zář 2009

Holky když náhodou bude test pozitivní za jak dlouho mě zhruba vezmou na potvrzující ultrazvuk?
U nás je moc pěkně tak vyrazím se psy na procházku.
V Jihlavě v City parku jsem byla jen jednou a moc mě nezaujal.Několikrát do roka jezdím do Jihlavy.5 let jsem tam bydlela a mám tam kamarádku.Vloni jsme tam vzali neteř na Sv.Martina na průvod a na ohňostroj.Moc se jí to líbilo.

jimmy1
13. zář 2009

Betys, po pozitivním TT si tam zavoláš a oni tě objednají na ten UTZ tuším zhruba za 14 dní 🙂
Moooc držím pěstičky, aby ti to vyšlo 😵

lucifirek
13. zář 2009

Bety,no ono je to blíž než do Brna,tak jedu radši tam,a nepřipadám si tam jak totální socka 😉 Když jedu do brna,tak si tak připadám,všichni tam tak kokaj.

betys
13. zář 2009

Holky takže už Vám můžu oficiálně oznámit že na testu jsou krásný 2 //.Pořád tomu nemůžu uvěřit a mám obrovskou radost.
Samozřejmě jsem vyměkla a test si udělala dneska ráno.Ale nemohla jse Vám to oznámit dokud to nevěděl manžel.Dostal ten nejhezčí dárek k narozeninám.Pěkně jsme to obrečeli a hned zapili bublinkama.
Ráno volám do Unici co dál.Strašně moc Vám děkuju za podporu.Vím že ještě není vyhráno,ale je to dobrý začátek a mám dobrý pocit. 🙂

prcekpet
13. zář 2009

teda betys, Ty jses cislo, takhle nas napinat 😀 ale jinak moooc gratuluji ke 2 kolejnicim a drzim pesticky, at vse dobre dopadne a miminko / miminka se drzi, co nejdele 😉 jj na UTZ budes muset cekat strasne dlouhych 14 dni...ale bud v pohode, ted se musis setrit 😉

Luci - clovek mini a zivot meni ☹ ...mas stejne data stimulace jako ja pred 2 lety....2.10. tak verim, ze to vyjde jako u nas... 😉

hanulinecka - kdy jsi dostala MS po porodu? Jaka byla Tvoje diagnoza? taky premyslime o druhem prckovi, ale ja jeste nedostala MS ☹ priznam se, ze mi vubec nechybi...

hezky zbytek nedele

lukza
13. zář 2009

Betys strašně moc gratuluji a já si normálně myslela že jsi už testla ale nechceš to zatím říct takže ještě jednou gratuluji a at je stále vše v pořádku. 😀 takže pěkně začínáš // na testíku a tedka se už jen ostatní přidají moc to všem přeji a hlavně pak v pohodě těhulkování

jarkabilik
14. zář 2009

ahojky holky zdravím všechny
betys úplně jsem měla na krajíčku slzy a měla co dělat abych se nerozbrečela moc gratuluji k dvěma // 😉 hlavně se ted opatruj 🙂

jimmy1
14. zář 2009

Ahoj holky 🙂
Betys mooooooooooooc gratuluju 🙂 úplně mě běhá mráz po zádech, mám velikou radost a vítám tě v řadách těhulek, teď se hlavně pořád hodně šetři, opatruj, nic nezvedej apod.
Pěkně jsi nás tady včera tahala za fusekli 😉 ale hlavně, že je to pozitivní zprávička.

Lucifirek: pošlu ti IP

Jinak k mému těhu, v pátek nás čeká "velký" UTZ na vývojové vady, tak doufám, že když vyšla plodovka OK tak tohle snad taky dopadne a Martínek bude mít všechny orgány tak jak má mít... a já budu moct těhulkovat v klídku a pohodě dál.
Martínek už se pěkně ozývá z bříška a dává o sobě mamince vědět kopanečkama, ale když taťka dá ruku na břicho, tak dělá jako že nic 😀 no bude si muset tatínek ještě chvilku na pořádnej čutanec počkat asi 🙂

Všem přeju krásný nový týden 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru