CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
12. únor 2009

ahoj holky. jste hodné,že jste na mě myslely.
Já už to mám za sebou. Pod narkozou jsem byla asi 10 min.,říkal manža. Čekal na mě na pokoji. Břicho docela bolí,ale dá se to vydržet. Odebrali nám 23 vajíček,takže super,tak doufám,že jich bude dostatek zralých.
Zitra mám volat,kolik jich bylo a jak to vypadá dál. Necháme si oplodnit všechny,které půjdou. Takže asi budeme ještě dost doplácet,ale to nevadí,aspoň je větší pravděpodobnost a víc jich třeba zbyde na příště.

lucifirek
12. únor 2009

Ahoj Terezko,díky moc. Urodička je pěkná.A jak se máte vy? Co malá?

zuzuza
12. únor 2009

Jeje ahojky tery🙂

Lucifrku, nazdárek, no konečně, od rána na tebe myslím, teda tak deset minutek, to je chvilka a tak obrovska úroda, páni, závidím ti!!!!!!!!!!!!Ty jo a nehrozí ti ohss? Říkali něco o pití a bílkovinách a o tom, že si třeba máš měřit břuch? nebo je vše ok? Doufám, že je vše jak má být, ale úroda teda parádní!!!!!Dali ti něco na bolest? nebo si něco můžeš sama vzít?

lenpes
12. únor 2009

Ahojky holky, já už dnes netestovala. Stačilo mi to včera a byla jsem zdrblá celý den. Zítra jdu stejně na krev, tak už jsem to dnes ani nezkoušela. Lucifírku, gratuluji, krásná úroda.

lucifirek
12. únor 2009

O ohss nic neříkali,mám si akorát měřit pupek. O pití a bílkovinách níc. Ale já piju docela dost. Akorát ty bílkoviny jsou problém,co beru Langerin tak mi je z mléka,jogurtů ... zle. Zatím je vše ok a kdyby se zvětšilo břicho,tak mám zavolat a zajet na infuzi. Na bolest jsem nedostala nic,ale můžu si vzít ibalgin. Břicho bolí,ale je to jako slnější menstruační bolesti. Takže zatím jsem si nic nebrala. Akorát se mi chce kašlat a to docela bolí. 🙂

zuzuza
12. únor 2009

Tak super, luci, snad bude vše ok a snad se ohss neukáže, zkus teda sspoň to pití, když nemůžeš bílkoviny, dobrej je ten šmakoun ze zdravé výživy, chutná to jak kuřecí maso a je to 100% bílkovina!!A má to na 100 g jen 50 kalorii, už ho mám taky koupený🙂

Lenpesku, škoda, já se těšila na zprávičky, že jsi testovala:(

lucifirek
12. únor 2009

Jo a manža prý měl o něco lepší spermio,takže taky dobrý.
Lenpes,ahoj,tak uvidíš,jak dopadne zítra krev. Dej vědět,budu na tebe myslet. Moc ti to přeju,aby to vyšlol

zuzuza
12. únor 2009

lucifirku, a manža tam byl teda s tebou? A v kolik tě vzali? nečekala jsi dlouho? To jste měli super, že nemusel čekat někde na chodbě, kéž bych měla taky štěstí a aspon ten můj viděl, jak mě omámenou vedou na pokoj 😀 to by pak byla jistě nějaká odměna za statečnost, třeba nějakej hadříček heheheheh jsem ale vyčůraná co?

mado1
12. únor 2009

Lucifirku, opravdu krásná úrodička. Mě po ní ale děsně bolelo břicho, tak snad se ti to vyhne. Ibalgin to jistil. 😝
Jarkabilik: uvidíš, jak na tom budete. Člověk by chtěl udělat pro úspěch maximum, ale zase se nesmí nechat strhnout vším, co mu nabízí. Protože stejně všechny ty "vymoženosti" 100%ní úspěch nezaručí. Někde jsem četla, a to mi při rozhodování také pomohlo, že při metodě ivf je přirozenější výběr mezi spermií a vajíčkem. Nám se asi nejspíš nějaká vajíčka oplodnili spermiemi se špatnou morfologií, proto se embryjka zastavila nebo vyvíjela rychleji, ale ani metoda icsi a výběr nejkvalitnější spermie nezaručí, že se embryjko bude úspěšně vyvíjet a pak se uchytne. Určitě je to ale výborná pomoc pro lidičky, které by neměli se špatným spermiogramem šanci. Ty začínáš se stimulkou někdy v dubnu, že? Tak to na tom budeme přibližně stejně, já v dubnu začnu brát Marvelon a měl by být naplánován KET.

jarkabilik
12. únor 2009

zuzuza a to je na tom to hlavní být v pohodě a klídku 😉

jarkabilik
12. únor 2009

lucifirek tak to je pěkná urodička a už se aspon s tím dá co dělat 😉 at je hodně embryjek

lucifirek
12. únor 2009

Zuzy manža byl se mnou,samozřejmě ho nebaví čekat,znáš chlapy,jsou z toho na nervy. Přijeli jsme po osmé,jeho vzali o půl deváté na odběr. Pak cca o půl desáté na pokoj a před desátou na sál. V 10:08 jsem byla zpátky na pokoji. Ani jsem si nezdřímla. Ještě jsem čekali pak na dr.,aby nás informoval,na sestřičku,aby manžu naučila píchat Agolutin a pak na emryoložku. Jsem zvědavá,kolik jich bude. Každpádně jsme nechali oplodnit všechny vhodné. I když to asi bude ještě stát dost peněz.
Jinak manža má docela strach z toho agolutinu,jsou to velké jehli a píchají se jinak než dobřicha. Tak zítra uvidíme. Sestřička mu to předvedla a od ní to vůbec nebolelo.

jarkabilik
12. únor 2009

lucifirek a manža bral nějaké ty vitamínkynebo ne?

zuzuza
12. únor 2009

Lucifirku a vy si teda budete připlácet to icsi jo? To znamená, že vám 8 vajíček oplodní pomocí icsi a za každé další pak připlatíte myslím 500, je to tak?

kveta
12. únor 2009

Lucifirek, dôležité je, aby tú ihlu vpichol čo najrýchlejšie do tela a pri tlačení piesta, aby už na injekciu netlačil, lebo keby tlačil, tak by sa ihla v tele hýbala a bolelo by to. My /teda manžel/ sme to nacvičovali na vankúši. Tak je to omnoho menej bolestivé.

lucifirek
12. únor 2009

Jary v poslední době nebralnic. Na minulém spermio byl na začátku stimulace a to bylo před třemi týdny.
Ano 8 jich oplodní a ty další také ICSI ,za každé se platí 1100,-.

lucifirek
12. únor 2009

Potom zamražení 4ks zamrazí za 4000?_ a za každé navíc je 500,-

jarkabilik
12. únor 2009

mado1 ne bohužel ze stimulkou v dubnu nezačínám ☹ ale i tak to je asi dobře protože ted řeším uplně jiné věci, musím od 11/08 po půl roce do nemocnice na kontrolu kdy mě uspí a podívají se jestli je děloha vpořádku a pak teprve výlet do Brna,stejně se budu muset objednat do Brna s manželem aby jsme prokonzultovali v Brně zprávy co mám pro ně z vyčištění a z následné laparoskopie zajímalo by mě co na to řeknou v Brně ono více názorů je lepší,jinak můj gyn. řekl že se to budem snažit urychlit abych na tu kontrolu šla o něco dříve.

zuzuza
12. únor 2009

Jo? 1100? Já myslela že 500, tak to je asi u mražení že 4 zamrazí za 4400 a zbytek další pak jedno za 500? Mrknu do papírů, teda tak ten agolutin ti bude pichat manža? To je do zadku že? No Máti moje má z toho celkem strach, pač prý se to musí jaksi aspirovat, jako píchnout, pak natáhnout jestli se nenatáhne krev a pak vstříknout to budou zase u nás scény, já děsně vyvádím, když mi to má píchat mamka, ale přežiju to snad pro nio to bude vic stresující než pro mě, chuděra🙂

jarkabilik
12. únor 2009

lucifirek ale co mě pamět neklame tak za zmrazení 4embryii bylo 4400,- je to už jinak? 🙂

lucifirek
12. únor 2009

Zuzy,tak,tak,my je u sebe nemáme,už si je vzali,ale dneska jsme je viděli. Manža bude muset píchat,sama si je do zadku nepíchnu. Od sestřičky to nebolelo. Uvidíme,zítra. 😉

lucifirek
12. únor 2009

jj je to 4400.- za 4 emrya

jarkabilik
12. únor 2009

zuzuza ano agolutin je do zadnice 🙂 včelka

jarkabilik
12. únor 2009

lucifirek já už se těšila že je nějaká sleva na něčem 😀

zuzuza
12. únor 2009

Hehe sleva to jo to by se mě taky líbilo, ted si holky nejsem jistá, je to tak v unice že pokud tam podstoupí žena 3 pokusy že má 4. jako gratis?

lucifirek
12. únor 2009

Jary bohužel ne,toho se asi nedočkáme 😉

lucifirek
12. únor 2009

Zuzy má to zdarma.

zuzuza
12. únor 2009

Tak to je super, ale vlastně my to potřebovat nebude viď? 😀 , jsi pořád pozitivně naladěná luci? já jsem tady psala, že už nechodím na spolubojovnice, teda sem tam ani nejak extra nechodila, ale tam zatím ani jedna neměla // a mě to strašně deptá, tak už budu chodit jen sem🙂

macinta
12. únor 2009

Luci, gratuluju k úrodičce. 🙂 Teď mne dodatečně mrzí, že jsem si nechala zamrazit jen 4. Myslím, že něco kolem 12 "spláchli". Příště budu chytřejší.
Jak psala Hanka, tak té to myslím vyšlo až na počtvrté. Já mám jen jeden pokus. Pak musím znovu na IVF ☹
Zuzko, jak jde cvičeníčko?
Jary, co manža? Je v Pardubicích?

jarkabilik
12. únor 2009

no já si mylím že když všechny pokusy absolvuješ tam že ten čtvrtý nemusíš zatím hradit celý tak jako u částečné uhrady pojištoven,celé zdarma si myslím že to není bohužel ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru