CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

zuzuza
30. bře 2009

Jasně Luci, to zvládnem, máme ket a pak zase et 😀 a do konce roku mame co dělat🙂 stejně mě to pěkně štve, že se musí čekat 3 měsíce na KET a pak ještě měsíc antiko, na co, když stejně memám ovulaci, mě to vychází, že budu končit s antiko nějak tak koncemčervna tak předopokládám, že ket bude tak v půlce července.....jo a včera mi porodila další kámoška......

lenulinka21
30. bře 2009

Ahoj všem,

no tak už je to snad dobré jeden chlapeček si to už rozmyslel
a netlačí už mamince na ledvinu 🙂 takže obrovská úleva.

Luciiie: koukám¨, že se chystáš do práce v práci vše rychleji utíká než se
naděješ máš tu KETIK. 🙂

zuzuza
30. bře 2009

Lenuli, ahojjj, tak to je dobře, že už je ti lépe, že ten malý přišel k rozumu🙂!!!

Lenuli, tak hlásím o mé BT, asi 6 dní 36,9..., dnes 36,7 a na středu si domluvám folikumetrii🙂

Mě to letí i doma ten čas, je to děs....natož v práci, to povalí....

lenulinka21
30. bře 2009

ahojík Zuzi a který den cyklu jsi dneska? Budto už OVU proběhla nebo
se může stát že byl anovulační.

zuzuza
30. bře 2009

No dnes jsem Leni 14. dc, právě vzhledem k tomu, že jsem měla 7. dc folík 12 mm tak se na středu objednám a mažu k mudr. na folikumetrii, nebo možná už zítra?? O tobě se mě dnes Leni taky zdálo, že jsi u nás byla na srazu, taky o Lucii, ta byla blond🙂

lenulinka21
30. bře 2009

ha to je dobré blond jsem i já teda skoro blond 🙂 Teda Zuzi tobě
se v poslední době zdají fakt zajímavé sny 😀

zuzuza
30. bře 2009

No jo leni magor, ale to je normální u mě, třeba se mi zdálo, že jsem ve vaně porodila ledvinu, která vypadala jak kapr, pak že jsem měla mrtvoly na balkoně a čekala na svoz, ten býval každý čtvrtek....a to je denně nějaké sny, bych mohla psát knížku....

luciiiie
30. bře 2009

Zuzoooo!!!!! Já a blond?? Ne neblbni....copak jsi mě neviděla?

lenulinka21
30. bře 2009

Zuzi se nám pomátla 😀 možná by sie na tom dalo vydělat 🙂

zuzuza
30. bře 2009

Luciii, no neviděla jen tady na té fotce, ale v tom snu jsem se divila, že jsi blond 😀 , no jooo holky, magor, co dodat....

jarkabilik
30. bře 2009

zuzuza tak to zajdi ke kartářce ta by měla vědět co ty sny znamenají 😀

jarkabilik
30. bře 2009

zuzuza to mě se zdálo kdysi že se mi narodili čtyřčata úplně živý sen a to jsem ještě nevěděla že nějaké takové kliniky na umělé oplodnění existují tak nevím co ten sen měl znamenat tehdy jsem jen nad tím mávla rukou že nikdy nikdo čtyřčata v rodině neměl 😀

luciiiie
30. bře 2009

Marci-19 tobě už se to taky krátí, co? Už ve středu... 😉

lucifirek
30. bře 2009

krásný večer.

zuzuza
30. bře 2009

Děvčata, dneska je tu nějak mrtvo:(
Jary, taky dobrý heh čtyřčata.........
No nic tak odcházím děvčata, když tu nikdo není a nechám si zdát zase nějaké pomatené sny🙂

lucifirek
31. bře 2009

Dobré ránko. 🙂
Ahoj Jeany,to víš,tento týden chodím na šestou,tak tu jsem brzo,ale pak se už na MK nedostanu. Dneska jsem normálka po strašně dlouhé době zaspala. Normálně vstávám o půl až tričtvrtě na pět. Umyju si vlasy,nalíčím se ,nasnídám. Dneska jsem vstávala ve čtvrt na šest. Takže jsem makala,že jsem to stihla jen tak tak.

Jinak zdravím,všechny ostatní, Luciie,Zuzy,Lenuli,Marci 19 (držím palečky,už se to blíží).. , Jary........... a všechny ostatní

jeany
31. bře 2009

Ahoj Luci, tak jsem tu. Holky já měla včera děsný den v práci, nějak se to tu se.... Porada byla od 13 až do 17 hod. Dopoledne jsem našla email od vedení a samý nesmysly, tak jsem se sem ani přes den nedostala. Chystala jsem podklady a zvažovala zda má cenu tady v té firmě ještě dělat dál. Nějak se to tu hroutí a je to čím dál horší. Na poradě jsem vyskakovala akorát já a bylo mi to jedno. Moc a moc mě mrzí, že nám to teď nevyšlo, byla bych v klídečku doma a na ně bych se vykašlala. Stejně nevím, zda tu vydržím a asi začnu hledat něco jiného. Jen mě štve, že plánujeme zase další pokus a nevím, jak by to bylo v jiné práci ohledně volna. Jary, však ty to znáš, že. Anebo bych zůstala chvíli doma a snad by nám to už vyšlo.Uvidím, nechám tomu volný průběh a ono se to nějak vyřeší.
Luci a ty v práci dobrý? Kdy by jsi šla na další pokus? Máš už na to síly?

marci19
31. bře 2009

Ahoj holky!
Luci,no už zítra 😨 Dneska jdeme kupovat test,ale moc velké naděje si na zítřek nedělám,aby to zklamání tolik nebolelo.Jinak včera jsem se dozvěděla zase o dvou těhotných kamarádkách,už to nestíhám ani počítat.Dokonce ta jedna má už první dítě z uniky a teď jim to vyšlo přirozeně. 🙂
Jeany s tou práci je to teď všude hrozné.Já jsem bez práce a jestli se to teď nepovede,tak fakt nevím co budu dělat.Ani zatím na to nechci myslet.

zuzuza
31. bře 2009

Ahoj holky, marsie, jeany, lucifirku, co jste tady🙂
Jani, s tou prací jsme na tom tady myslím všechny podobně, nikomu se nám tam už nechtělo, každá jsme si plánovala, jak už se tam nevrátíme a ono houbelec:(, já se už taky děsím 1. května, kdy pomažu, jak se tam ke mě budou chovat a tak a taky se už bojím, jak pak oznámím, že jdu na KET, zda to vůbec oznámit, když se ke mě ten vůl tak zachoval, nebo jít normál na neschopenku, kdyby aspoň ta práce byla, ale jak je těžký ted něco najít, všude chtějí jazyk....a taky máš pravdu s tím volnem, ale co, když doneseš do nové práce neschopenku, nemůžou ti nic, ale taky bych se bála v nové práci hned chtít volno a lítat po doktorech.....no je to na prd...já jedu zítra k mudr., tak jsem zvědavá, ale nějak už moc nevěřím, že by se to povedlo přirozeně, vsadím se, že tam zítra na uzv nic kloudného zase nebude....

Marsie, moc držím palečky na zítra!!!!!!!

jarkabilik
31. bře 2009

ahojky holky všechny vás zdravím 😉
jeany přesně vím o čem mluvíš jak člověk není spokojen v práci a ještě do toho řeší něco jako je mimi tak má tak akorát svázané ruce ☹

jeany
31. bře 2009

Ahojky 😀
Marci, tak ať ti to zítra vyjde a ty tu prolomíš tu bariéru. Potřebujeme pozitivní zprávičky. Vím, že je to těžké a už jsi určitě hodně nervozní, co. Moc ti přeji, aby ti to vyšlo. Zítra hned napiš a snad to dobře dopadne.
Mně to štve, že mi to nevyšlo. Moc by mi to vyřešilo i tu pracovní stránku. Já jsem ve firmě již 12 let a někdy už toho mám vážně dost. To naše mimi si tedy dává na čas. Snad to někdy vyjde.
Zuzy, taky moc nevěřím v přirozené snaženíčko, ale pracujeme na tom. 😀
Vím, že některým holkám se to povedlo, ale nevěřím, že by zrovna nám to vyšlo. Kromě tohoto mi to v životě vychází, mám skvělého manžu a dcerku a celou rodinu, máme svůj domeček a tak si říkám, že člověk nemůže mít všechno a proto se nám to nedaří. Každý má nějaké životní trable. Ale doufám, že to tím naším snažením prolomíme. 😀

jeany
31. bře 2009

Jo Jary, je to tak. Kdybych neplánovala mimi tak dlouho, už je to 3 roky, možná, že bych i tu práci řešila i dřív. Někdy to už bylo na výpověď, ale pak se to zase dost zlepšilo a tak se to střídá. Jednou se to dá a pak na mě zase něco zkouší, musím se bránit a pak mám zase nějakou dobu pokoj. Sice po finanční stránce je to tu docela slušné a práce mě baví. Jinak bych tu už dávno nebyla. Vlastně mě se...... jen někteří lidi, no a právě šéf. Takže uvidím jak to tu zválím. Uvidíme, ale pokud mě hodně naštve, budu to řešit už asi odchodem a říkám si, byla bych chvíli doma a bylo by. A snad by se zadařilo. 😀

jarkabilik
31. bře 2009

marci taky držím na zítra pěsti at jsou tam dvě // 😉

jarkabilik
31. bře 2009

jeany víš kolikrát já v poslední době brečela že ted musím trpět v práci která mě nebaví tak jako ta v drogerii..,ted se snažím si hledat něco jiného protože jinak tam zakrním kde ted dělám člověk tam pracuje jak robot ☹

jarkabilik
31. bře 2009

jeany jukni do IP dala jsem ti tam odkaz na stranku kde lidi napsali své názory na tu práci a bohužel to je pravda ☹

jeany
31. bře 2009

Jary nešlo mi to. Koukni do IP.

jarkabilik
31. bře 2009

jeany našla jsi to aspon takto?

jarkabilik
31. bře 2009

dneska tu jsem sama jak tak koukám 🙂

jeany
31. bře 2009

Našla jsem to Jary. Něco jsem stihla přečíst a to je tam fakt tedy náročné. ještě si to pak dočtu. To se ti nedivím, že hledáš něco jiného.
Já už mažu z práce, jdu dnes k holičce a musím nakoupit nějaké věci do práce. Tak zatím.

jarkabilik
31. bře 2009

jeany přeji hezky zbytek dne u holičky si aspon spočneš 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru