CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
17. únor 2009

Marci tak ty už máš za sebou taky nějaké injekce, že. Dívala jsem se, že jsi zase přesně o týden než já. Píšeš, že máš kontrolu 5.3. a já 26.2. a Zuzka 19.2.. Tak to jsme pěkně všechny po týdnu.
😉

lucifirek
17. únor 2009

Jeany,to je super,je vidět,že se něco děje. 😉 ,no vidíš,až bude píchat Puregon,tak to bude hned. To už pak uteče strašně rychle. Mě je naprosto dobře. Břicho už nafouklé nemám a nebolí. Jen trošku vypouklýpodbřišek a občas cítím spodek. Ale jinak je mi moc dobře,pořád přemýšlím na ty embryjka,jestli se zavrtávají,nebo co asi dělají. Transfer byl naprosto v pohodě ani jsem necítila,že tam něco dělají.
Akorát se mi teda už podruhé stalo,že jsem chystala Agolutin a vytlačovala jsem bublinu z injekce,pořád to nejde a najednou to vystříklo,takže jsem neměla uplně plnou dávku,asi o tři dílečky. Snad to není velký průšvih. Už to bude radši chystat manža. Jinak Agolutin mě taky vůbec nebolí.
Luciii držíme ti palečky,a´t je co nejvíce zralích vajíček

lucifirek
17. únor 2009

Já pořád těm mrňousům domlouvám,aby se zavrtali. 😅

jeany
17. únor 2009

Lucifírku, to se zase stalo manžovi. Chystal Agolutin a chtěl, aby bublinky vyhnal a nějak víc to zmáčkl a stříklo mu to na zeď u postele. Sice jsem to umývala a párkrát to manža přetřel stejnou barvou, ale trochu to tam pořád je vidět. Zrovna jsme v srpnu malovali a jemu se to stalo asi v říjnu. Od té doby chystá injekce v kuchyni na kuchň.linkce.
To je dobře, že jsi to měla v pohodě. A embryjka se ti určo dobře zavrtávají. Jen lenoš a odpočívej a občas je pohlaď. Už se těším až to bude tak i u mě. Jo jo taky se mi to blíží. Už jen týden a jdu na utz. Punkce se nebojím, to už jsem zažila a přežít se to dá. Spíš bubu celou dobu po ET trnout, aby se mimi dobře udržely. 😉

lucifirek
17. únor 2009

Ono to jde strašně šptně,zkoušela jsem práznou stříkačku jde dobře a když je tam ten Agoluti,tak to jde blbě,ale nenačínala jsem další ampulku,snad to nebude průšvih.
To už fakt uteče a budeš mít mrňouse u sebe. 🙂 🙂 🙂

jeany
17. únor 2009

Kde jste ostatní? Macinto co v práci?
Zuzka beztak ještě spí. 😉

lucifirek
17. únor 2009

asi všichni spí 😀

lucifirek
17. únor 2009

Tak jsem zrovna už podruhé za poslední týden dokoukala,jak vytrhnout velrybě stoličku. Ten Holý je neskutečnej 😀

jeany
17. únor 2009

Luci, to si tedy užíváš u tv. Je to krásný film, taky moc se mi líbí. Já jsem se ještě v sobotu dívala na Homolky a opravdu jsem se u toho pěkně nasmála. Mám moc ráda veselé filmy. Jen tak, odpočívej a koukej na takové odreagovávací filmy a určo je ti u nich dobře, že. Máte kabelovku? Mně se moc líbi CS film, ten program sleduji nejraději.

lucifirek
17. únor 2009

No Homolkovi,to je rodinka 😀 Bohužel kabelovku nemáme. Kokala jsem na dvd,včera jsem skoukla Dovolenou s Andělem,taky dobrý,si člověk užije,tak to dřív vypadalo. Musím něco uklohnit k obědu,asi udělám jen zelňačku. Ještě se mi pořád nic moc nechce.
Cítím trošku napětí v podbřišku,jak když má přijít ms. Tak snad nepřijde. Ale nějak se tím nenechávám rozhodit,teď je člověk z těch různých pocitů takovej vykolejenej a až moc se pozoruje.

lucifirek
17. únor 2009

Teď dávají na jedničce Slovácko sa nesúdi. HIHI 🙂

macinta
17. únor 2009

Ahoj holky 🙂
Jeany, jsem už v práci. Byla jsem ráno u doktrora. Hrozně se bojím rakoviny kůže, takže každý rok chodím na kontrolu všech pih 😅 Jsem tak trochu hysterka, co?
Všimla jsem si, že se přidala Luciiie, tak zdravím a držím pro dnešek palečky 🙂
Luciferek: tak jak se spalo s mimoušky?
Zuzko, Lenpes, Lucen, Lenuli, ......všechny Vás zdravím.

lucifirek
17. únor 2009

Maci,zdáli se mi strašné nesmysli,o tom že kojím a jiné blbosti. Ale před spaním jsem si namazala pupík a myslela na ně,každou chvilku si na ně vzpomenu

teri81
17. únor 2009

Ahoj holky,
taky zdravím!

Luciferek, děkuju za optání,máme se krásně,naše malá je zlatá, spinká celou noc a i ve dne ja moc hodná.
Dneska jsem jí dala novou miniteplákovku z Améru,tak je celá krásná 🙂
Ale bolístky zapomenuty nejsou, bohužel mě budí noční můry skoro každou noc ☹ ,ani dneska tomu nebylo jinak,snad to brzy přejde.

Držím pěsti Luciiie na dnešek a taky všem ostatním
papa

lucifirek
17. únor 2009

Maci,prevence je dobrá,rakovina je sviŇa,mamka ji má a je to děs. Začalo to krvácením z konečníku. Pak se mi to jednou taky stalo a byla jsem uplně vyřízená. Je to fakt hnusná nemoc,je mi z toho zle. A pokud si o tu prevenci neřekneme,tak ti doktoři na to dlabou.

lucifirek
17. únor 2009

Ahoj Tery,tak to mě mrzí,ale malá ti to určitě všechno vynahrazuje,snad to bude časem lepší. 😉

zuzuza
17. únor 2009

Brý den, tak tak zuzuza se právě vyhajala, slupla dvou denní dávku léků 😀 a teď se jí naprosto nic nechce dělat:(

jeany
17. únor 2009

Teri, to máš dobré, že malá je hodná. Ona ti ti trápení jistě všechno vynahradí. Dovedu si představit, že kvůli tomu co jsi prožila se v noci budíš. To jen tak samo nepřejde, to zahojí čas. Uvidíš, že časem to bude lepší. Já jsem se vzpamatovávala dlouho, a to jsem měla rychlý porod. Trvalo mě to, než jsem se dostala do normálu. I když porod byl bez komplikací a rychlý, právě proto, že se malá narodila o 2 měsíce dřív, já jsem ztratila hodně krve a dlouho jsem byla malátná a pořád unavená.
Zuzy, tak to jsi vyspaná pěkně dorůžova, co? Já moc ne, manža mě vzbudil už o 5 a do 6 hod. jsem už neusnula. Takže o mě se nedá říct, že bych byla dobře vyspaná. Ale jde to.
Macinto, lepší je prevence, než něco zanedbat. Je dobré, že chodíš pravidelně na kontrolu. Co v práci? Klídek nebo makačka? Já jsem teď snědla oběd a uvařila si kafíčko.
Luci, já mám zelňačku moc ráda. Já kolikrát už nevím, co mám vařit. Ty když jsi doma, tak musíš pořád něco vymýšlet, že. Já vařím oběd jen přes víkend. Teplé večeře dělám někdy, jinak spíš chystám chleba s pomazánkama nebo šunkou.

jeany
17. únor 2009

Luci, já jsem měla tenkrát taky takové sny, třeba, že se mi už mimi narodilo atd. To je tím, že nad tím přemýšlíme. Ale vesměs to byly pěkné sny. Ráno jsem z toho měla zvláštní pocit.

lucifirek
17. únor 2009

Jo,jo,já se snažím vařit,ale teď jen takové rychlovky,hodně vařím polévky. Nejhorší je fakt pořd vymýšlet,co vařit,už mi chybí inspirace.

zuzuza
17. únor 2009

Jeany ahujky, kdy jdeš na ultrazvuk? Holky já už ve čtvrteeeeek, dnes mě trochu bolí v podbřišku, píchá a tak tak doufám, že je to dobré znamení, jinak strašně prdímmm a nevím z čeho už mě to drží asi týden, chudák manža🙂

jeany
17. únor 2009

Zuzy, já jdu na UTZ příší týden ve čtvrtek. No a Puregon začínám v pátek 20.2. Takže už mi to taky docela utíká. Ty se jen 2 x vyspíš a jedeš na kontrolu, pak dej vědět, kolik máš folíků. I když nezáleží na počtu, ale na kvalitě, že jo. 😀

zuzuza
17. únor 2009

JJ jeany, no neboj, to víš že tu budu čumákovat hnedle jak přijedem z kontroly, tak to jsi přesně týden po mě🙂, já jdu tento čtvrtek a ty příští🙂, kolik máš jednotek puregonu? Já 125🙂

lucifirek
17. únor 2009

zuzy to prdění souvisí zřejmě s těma injekcema,já to měla taky. A nejhorší to bylo po punkci,to máš břícho napnutý a nafouklý,ale ven to stejně nejde. Ale jez jogurtíky,hlavně po punkci a uvidíš,snad se to zlepší.

lucifirek
17. únor 2009

já jsem teď pořád nějak unavená,od té punkce,šla bych spát

jeany
17. únor 2009

Já mám taky 125 jenotek. Ale bříško už mám taky nafouklé. Ale zatím to pořád jde. Jen se cítím někdy jak slon. Nejsem zvyklá, mít takové břicho.

jeany
17. únor 2009

Já jsem luci taky pořád polehávala po punkci a pořád byla unavená a dost mě bolely prsa. Tak už vím, co mě čeká a nemine. 🙄

marci19
17. únor 2009

Ahoj holky!Luci injekce zvládám lépe než minule,už mi to nepřipadá tak hrozné 🙂 ještě že tak.
Dneska mi přítel píchl,já se podívala a ještě ta injekce nebyla stlačena,bylo tam plno vzduchu,tak jí zase vytáhl,
dal vzduch pryč a pak píchl,ale jinak dobré 🙂
Jeany-už se ti to taky blíží 🙂 ,je to dobře,že to máme po týdnu,aspoň můžeme si říkat zkušenosti 🙂 Mě říkali,že mi odběr vyjde asi na víkend.Jinak už vyčkávám menstruaci.

zuzuza
17. únor 2009

JJ jeany tak tak jsem taky nafoukla ale spíš až ted po puregonu a už ty vaječníky trochu cítím, ale spíše jen na jedné straně...........

Lucifirku, tak mazej do pelechu aspoň tak dost času prospíš a už ti to rychleji uteče k testíku🙂
Jsem se rozhodla, že pokud bych měla test pozitivní, tak se k mé tetě objednám na utz a krev, to by šlo ne? Po 14 dnech od ETU je to kolikátý tt? Myslím tak 4? TRo už by tam aspoň ty bublinky mohly být vidět ne?

macinta
17. únor 2009

Jeany, skoro Vás nestíhám číst 🙂 Mám tu klienty nárazově. A když pak všichni odejdou, tak musím zpracovat tunu papírů 😒 Administrativa je to nejhorší 😠
Luci, někde jsem četla, že když si své přání vizualizuješ, tak se Ti splní 🙂 Ta kniha se jmenuje The Secret a je to dost zajímavé čtení 🙂
Zuzy, měla jsem stejné problémy ale já jsem dost prudérní typ, takže mě to hodně trápilo. Ty se s tím moc nemažeš 🙂 Musím se to taky naučit 🙂
Ahoooj Teri, pošli nějaké fotečky maličké. Je určitě moc krásná, když na sebe nechala tak čekat 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru