CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
28. únor 2009

Luci, tak když jsi taky seděla ve tři ráno u počítače, tak se není čemu divit 😉

jarkabilik
28. únor 2009

Holky copak jste měli dobrého na oběd? 🙂

lucifirek
28. únor 2009

No,Luci,to jsem seděla jen hoďku,jinak mám naspáno. To jsem zvědavá,jak si budu zvykat na chození do práce. Ani nevím,jestli jsi mi psala,kte pracuješ ty?
Jary já dělala jenom takovou rychlovku. Kuřecí nudličky s brokolicí a zakysanou smetanou a těstoviny.

lucifirek
28. únor 2009

Z9tra jdeme na oběd ke kámošce a bude segedín. 🙂 mňam. A já jsem chtěla dělat kuře na paprice s knedlíkem,tak to udělám v týdnu a určitě toho bude zase min. na dva dny 😅

jarkabilik
28. únor 2009

lucifirek tak to já dělám játrovou máčku s knedlíkem už jsem neměla dlouho něco nezdravého,segedoš bych si dala i já

lucifirek
28. únor 2009

Já teda vnitrnosti nejím. Ale na segedím se moooc těším

luciiiie
28. únor 2009

No my měli bramborovou kaši a rybí prsty. Zítra udělám to kuřecí maso s broskvičkou a sýrem, už se těším.
Luci v expedici. Chodím dvanáctky a taky noční, navíc je to tam poslední dobou docela psycho, protože se vyhazuje, vypadá to, že to končí, tak se každej bojí, že dostane bílou obálku s výpovědí. Tak jsem se na to vyprdla. Vydržela jsem to týden při stimulačce, ale bylo mi nepříjemný chodit si píchat injekce do špinavé šatny. Byla jsem fakt ve stresu. Takhle jsem aspoň chráněná zkrs neschopenku a kdyby mi to vyšlo, bylo by to fajn. Jsem smířená s tím, že mě stejně pak vyhodí. Pohrávám si s myšlenkou, že si udělám rekvalifikačku na manikúru a modeláž nehtů a začnu dělat nehtíky. Tady nic takovýho není. Ale já jsem zas takovej nervoš, a to je přece jen piplačka, ale myslím, že by mě to bavilo. No uvidíme, co bude.

lucifirek
28. únor 2009

Jo Luciiie,už si pamatuju,že jsi psala o tom píchání na záchodě. Ono si s tou prací asi nepomůžeš nikde. Krize doléhá zřejmě na všechny, na jednu stranu jsem ráda,že mám aspoň takovou práci,jakou mám. Ale taky mám obavu,kdybych se tam vrátila,abych nedostala výpověĎ. No nenaděláme nic. Ale snad ne. Já se omlouvám,ale já jsem spíš pesimista,ale pak jsem většinou ráda,že se moje obavy nevyplnily. Většinou to dopadne dobře a jsem překvapená. Tak jsem zvědavá,jestli to tak bude i teď. Ale jsem ráda,že vás tu mám. A Celou dobu jsem si užívala doma tu pohodičku a po psych. stránce jsem tak vyrovnaná snad nebyla. Teda vyjímaje těch pár dní,co jsem měla depku.
Ty nehtíky by nebyli špatný. U nás je teda salonu strašně moc. I když ne všechny mi přijdou super. Ale pokud tam nikoho nemáte,tak to vypadá nadějně.Když už nic jiného,tak na přividělání.
Holky mě už je třetí den tak divně od žaludku,mám na něco chuť a dala bychsi to a pak mi je šoufl,jen když to cítím. Tak nevím,jestli je to z těch léků.

jarkabilik
28. únor 2009

luciiie tak to mě to takto bude čekat v zaměstnání co ted nastupuji jen je to tam čisté a utulné co jsem vyděla jejich tzv špinavé šatny 🙂 tak jsem zvědavá jak vypadají šatny čisté když ty špinavé jsou útulné když to porovnám jak jsem dělala ve fabrice jako byl Technoplast 🙂 Jen mě děsí jak budu pak stíhat absolvovat Brno

zuzuza
28. únor 2009

Holky, zase sem nevydržela ležet a nakukuju, manža už chystá obídek, máme kuřecí vývarek a mpak pečené kotlety se smetanovmi brambory vše zapečené, ale holky, nevím čím to je, ale prostě já po té opu nemůžu moc jíst, mám pořád jakoby plný žaludek, když něco sním, hned mě to tlačí, neznáte to taky některá?

Holky jeany spěchala domů, mají nějak tu slávu🙂 snad nebude naštvaná, že jsem vás už poinformovala. Jo a jak jsem psala, že jsem byla na opu s tou paní co měla stejnou diagnozu a stejny počet vajuch tak jí dali jednu morulku a jedno 8buněčné a čuměla, když jsem řekla, že máme 4 moruly, jí nezbylo ani na zamražení a to byla na 4. pokusu, bylo mi jí moc líto:(, ale kdo ví, třeba jí se to povede a mě nemusí, ale musím doufat🙂

jarkabilik
28. únor 2009

lucifirek tak tam kam nastupuji stale přibírají,je to snad jediná práce přístupná pruběžně jen se tam uvolnují místa proto že někteří to nezvládají na 12 tak jsme zvědavá jak to bude působit na mě až půjdu poprve do práce jaký to na mě udělá dojem.

lucifirek
28. únor 2009

Zuzy,to se mi taky stávalo s tím jídlem,ale pak se to spravilo samo. Tak to máte výborný obídek to taky občas děláváme,to mají oblíbené snad všichni. Ty jsi zuzuzy nezmar,pořád někde lítáš. Ale aspoň nepodléháš depresím a nemá čas přemýšlet pesimisticky 😉
Určitě se Jeany nebude zlobit,uplně vám závidím,že už jste se viděli.
Musíme doufat 😀 😀

lucifirek
28. únor 2009

Jary no uvidíš. MOc si teď člověk vybírat nemůže,viď. Je rád,že má aspoň nějakou práci. Já mám práci celkem dobrou. Akorát je tam občas stres,ale to je tím,když mě rozčilujou kolegové,někteří,proto jsem zůstala radši doma,protože v poslední době je tam pořád taková divná atmosféra.

micanek
28. únor 2009

Ahojky holky, prosím můžu se zeptat? ... sestřenka a zároveň moje nejlepší kamarádka byla na Unice na um.opl ... ve čtvrtek s etestovala , včera byla v Brně a miminka se neudržela ..... když to nevíjed epoprvé, myslíte že po druhé, nebo po třetí to může vyjít? ...jsem nešťastná za ni.mají teda 5letou holčičku, ale sestřenka nějak že nemá plodný dny najednou, či co.
Myslíte, že jí to může vyjít? ☹

jarkabilik
28. únor 2009

micanek neboj určitě další pokus může vyjít at nevěší hlavu 😉

hanulinecka
28. únor 2009

krásné poledne jsem ráda,že jsem trocha optimizmu vám dala 😵 😵

lucif taky jsem to nikdy nepochopila proč někdo testuje 15 /16/17 den já poprvé 17 a po druhé 16den a to jsem vždycky měla 8.buněčná embrya 🙄 🙄

a ještě holky vy jste měli krátkej protokol??a jak dlouhou prodlouženou kultivaci??

zuzy myslím si že je to normální ten plný žaludek živě si to pamatuju i u sebe 😒 😒 ono se to všechno nahrne OPU,ET a pak se to uklidní uvidíš 😵 a gratuluju k morulkám tam jsem se ještě nikdy nedostala teda moje embrya 😵

lucifirek
28. únor 2009

Micanek,určitě to může vyjít na podruhé,nebo i na více pokusů. Říká se,že první pokus ze takový zkušební,jak člověk reaguje na léky a tak. Takže hlavu vzhůru a nevzdávat to. Ale naprosto ji chápu,to si musí odtrpět každý,po takovém neuspěchu.

hanulinecka
28. únor 2009

micánek opravdu mě taky vyšlo až druhé IVF ono toprvní jeopravdu takové testovaci jak na co reaguje atd hodně štěstí do dalšího pokusu 😵 😵 😵

jinak moje kamarádka byla taky na IVF a měla jedno vajičko a ještě doost nekvalitní nakonec z toho bylo jen oplodněné vajičko nevalné kvality,ale ona šla do toho i za cenu vybrání jednoho pokusu chtěli ji to stopnou a představte si že má pulročního klučíka takže opravdu i méně kvalitní emryjko se muže citít v děloze skvěle a chytit se 😵 😵

lucifirek
28. únor 2009

Hanulinecka,na Unice myslím,že všem dávají dlouhý protokol. Já měla dlouhý protokol. Diphereline (dříve byl Decapeptyl),Puregon,Menopur a po OPU Agolutin a Estrofem. Celou dobu stimulace Prednison a kys. listová.My měli PK 4 dny a zaváděli nám šestibuňěčná embrya. Vajíček jsme měli 23,z toho jich bylo 13 vhodných na oplodnění,do transferu zbyli jen 3,dvě zavedli a to poslední nebylo vhodné do mrazáčku.

hanulinecka
28. únor 2009

luci jj taky jsem měla dlouhý protokol decapeptyl puregon,menopur

lucifirek
28. únor 2009

Tak to je asi pořád stejné,akorát místo decapepthylu,je to Diphereline.
Je to nedávno co jsme je píchali a přesto mi to přijde už tak dávno,jak to všechno hrozně rychle uteklo

hanulinecka
28. únor 2009

lucif no ani nemluv já před chvilkou dělala test a včera jsem přijela z porodnice 😀 😀 a dneska už mě to běhá velkej kluk co už mluví 😀 letí to šíleně 😒 😒 připadá mě,že jsem si to miminko vubec neužila

lucifirek
28. únor 2009

tak na tohle se těším,ten čas tak letí. Kámoška,co má ty dvojčátka,tak by chtěla ještě jedno,že s těma dvěma si to tak neužiješ,ale to jí prý u mnanži neprojde.

lucifirek
28. únor 2009

na to miminkování se těším 🙂

hanulinecka
28. únor 2009

jj těš je to krok do neznáma víš jak představovala jsem si miminko a nic jiného 😀 a realita byla uřanek ktereho jsem kojila po 2 hodinách ve dne v noci 😀 do toho prdíky a já totálka 😀 po 4 měsicich jsme přešli na sunar páč stejně nepřibíral a od tíé doby spokojené miminko s prospanou celou noci 😵 😵 pak zuby atd adt
ale je to nádhera ty starosti a člověk uplně změni svuj život jééé já vám to všem táák přeju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 až mě tečou slzy 😔 😵 😵 😵 😵

ted tady vedle mě chrupká a já se pořád nemužu vynadívat 😵

hanulinecka
28. únor 2009

jééé nevadí že sjem vám sem tak vpadla 🙄 🙄

jarkabilik
28. únor 2009

lucifirek to miminkování je nejkrásnější věc na světě 🙂 a přála bych to všem ženám které o to moc stojí 😉

jarkabilik
28. únor 2009

hanulinecka taky se mi derou slzy do očí protože vím jaké to je fajn mít dítě i když u mě už to bude v září 18let co jsem měla dceru a normálně bez kliniky a ted se těším až mi klinika pomůže ještě k druhému protože mě stále drží pudy mít aspon ještě jedno 😉

lucifirek
28. únor 2009

ne Hanuli,nevadí,však k nám patříš ne?
Je to hodně starostí,ale ty radosti to kompenzují. Chodím to okukovat k té kámošce .Dvojčátka jsoouzáhul,nedařilo se jí kojit naráz,takže když kojila po 2,5 hod. Tak než je obě přebalila a nakojila,tak měla tak hodinku a všechno nanovo. Ale te´d už jim je rok a i když jsou zase jiné starosti,už je s nima strašná prča,ty jejich poznatky,jak si mezi sebou hrají a jak se provokují a škádlí navzájem. No prostě si to nedám vymluvit a moc se na to těším . Několik lidí z okolí mi řeklo,že nechápe proč,tohle podstupujeme,že buď to bude nebo ne. Aže si máme užívat. Ale jsou to takoví lidé,kteří mají děti ani neví jak. A Mě prijde život bez dětí takový smutný. A na děti se těším opravdu zhruba od osmnácti a nikdy jsem se jim nebránila. Ale opravdový partner přišel až můj manža.
Já si život bez dětí nechci ani představovat.
Uplně ti to věřím,to že nemůžeš ani uvěřit,že máš takové miminko a máš ho u sebe. Mě vždycky uplně dojme,když mě Natálka u kamarádky obejme kolem krku a přitulí se,to prostě nemůže nicnahradit.

lucifirek
28. únor 2009

A s manžou nejsme tak dlouho jsme spolu zhruba 3 roky a po půl roce mě požadal o ruku a po roce jsme se brali. Pred tím jsem měla partnera 7 let. Jsem teď strašně ráda,že manžela mám. A i on si miminko vždycky hrozně přál,strašně moc mě dojalo,že už pred svatbou chtěl,abych vysadila antikoncepci a že se budeme snažit o mimi,myslel si,že už na svatbě budu těhotná. Ale bohužel. Ale i když jsme si prošli krušné období,tak při mě te%d stojí a moc mě povzbuzuje,že bude všechno v pořádku,že už určitě nebudu muset do práce a že tam ti kluci pořád jsou. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru