CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jada1
14. bře 2011

@pampeliska36
@vodni
ďakujem za odpovede 🙂

kac3nka
14. bře 2011

@vodni
@pampeliska36 Děkuji holky, mám dneska nějaké tlaky na obou stranách, tak snad tam něco bude. Dokonce i v zádech už mě z toho bolí 😕 Zhruba za týden by měla být OPU a kolem 26.3. ET, pokud to nedopadne jak minule 😒

vodni
15. bře 2011

@kac3nka neboj, neboj, teď už tělo ví, co a jak má dělat 😉 Kdy jdeš na kontrolu folíků?

pampeliska36
15. bře 2011

@kac3nka tak co tak co tak co tak coooooo? jak jsi dneska dopadla? 🙂 😉

pampeliska36
15. bře 2011

@vodni nazdarek 🙂 ted jsem dorazila z prace a cekam na scitaciho komisare 😀 😀 😀

vodni
15. bře 2011

@pampeliska36 o tom mi ani nemluv, já prostě v ten podělaný čas nemůžu (zaměstnaní lidi si mají asi pro ně brát dovolenou), jsem chtěla domluvit na daným čísle jiný termín, ale dovolat se na to číslo je zhola nemožné 🙄

pampeliska36
15. bře 2011

@vodni 😀 😀 😀 😀 😀

Sčítací formuláře Vám předá sčítací komisař. Navštíví Vás v době, kterou jste našli na informačním lístečku ve Vaší schránce. Pokud se Vám navržený termín nehodí, ničeho se nebojte, sčítací komisař Vám do schránky vhodí návrh nového termínu. Pokud by se Vám nehodil ani druhý termín, navštíví Vás sčítací komisař potřetí a na letáčku ve schránce Vám nechá adresu tzv. sběrného místa, kam si můžete pro formulář dojít. V praxi bude sběrným místem jedna z větších poště ve vašem okolí

kac3nka
15. bře 2011

@vodni
@pampeliska36 Tak mám po kontrole a dr.F. očekával teda větší úrodu a já taky 😒 Minule jsem měla 175 Puregon a 22 vajec, tak mi teď dali antagonistu a 150 jednotek a překvapivě se to vyvíjí mírněji. Na pravé straně jsou jenom 3 a na levé je jich 9. I co do rozměrů nic moc, takže mám na 3 dny po třech ampulkách Menopur, zatím bez pera, ve čtvrtek ještě Cetrotide a v pátek na druhou kontrolu...

vodni
15. bře 2011

@pampeliska36 😀 😀 😀 ha, ha, já vím, jenže když se mi nehodí hned ten první a předpokládám, že ani ten druhý, tak mi to hlava nebere, proč se musí utrácet peníze za další vhazované lístečky a za další pochůzku komisaře, když bych si to ráda vyzvedla někde hned 🙄 Prostě musím jak blb čekat až se dvakrát zbytečně dostaví a až mi napotřetí dá lísteček s adresou pošty 😝 Je to pakárna...

pampeliska36
15. bře 2011

@kac3nka UPS... jakoze nemam pocit, ze bych jich bylo nejak strasne malo... mas jich celkem 12 ne? a proc ti dali antagonist?

vodni
15. bře 2011

@kac3nka Ahoj, no ale 12 folíků, to je perfektní úroda! Kolem desítky jsou počty nejlepší 😉 A neboj, oni dorostou, já měla stimulku (první i tu poslední) taky protaženou o pár dní a dopadlo to výtečně 😉 Kolik byly velikosti?

pampeliska36
15. bře 2011

@kac3nka ja jsem mela pri svem prvnim 175 puregon a pres 20 vajuch a pri zaverecnem auditu mi napsali, ze pripadne dalsi IVF doporucuji stejnym postupem.

vodni
15. bře 2011

@pampeliska36 jo, jenže kačka neměla co k transferu, takže asi se rozhodli jít na vaja jinak, aby zlepšili kvalitku 😉

pampeliska36
15. bře 2011

@kac3nka ja si taky myslim, co
@vodni 12 foliku je hezky pocet 😉

pampeliska36
15. bře 2011

@vodni jo ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅

pampeliska36
15. bře 2011

@vodni uz to vidim v tve KRASNE tabulce!!!

vodni
15. bře 2011
kac3nka
15. bře 2011

já vím, že to je hezký počet, ale asi i dr.Fr. čekal, že to bude podobné...prý jako by to bylo tělo jiné ženy 😕 ale velikosti teď nevím 😕 😕 no ale jsou prý menší než minule v tuhle dobu, ale tím Menopurem se to prý dožene. Minule jsem měla sice 22, ale pak se všechny přestaly vyvíjet, takže jak dnes říkal dr.Fr., nezáleží na množství, ale na kvalitě. 😉

pampeliska36
15. bře 2011

@kac3nka presne tak, jak pises... urcite je dobre, ze vyzkouseli jiny zpusob a taky si myslim, ze se ty foliky proberou 🙂 a jeste dorostou a HLAVNE!!! budou prece kvalitnejsi 😀 😀 😀

pampeliska36
15. bře 2011

@vodni uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz tady byl scitaci komisar 😀 😀 😀

kac3nka
15. bře 2011

Snad jo a doufám, že nepopraskají, nevím, co můžu dělat a co ne, jsem z nich zase nervózní 😕

pampeliska36
15. bře 2011

@kac3nka nebud!!! bude to dobre, uvidis! prece tem folikum musis aspon trosku verit 😉

kac3nka
15. bře 2011

@pampeliska36 ale ty tlaky jsou někdy hnusné...no nic, loučím se a fičím do houslí 😀

vodni
15. bře 2011

@kac3nka ty tlaky jsou normoš 😉 Halvně se moc nnamáhat, nic nezvedat,, nezatěžovat bříško, aby měly folíci pěkně klid 😵 😵 😵

vodni
15. bře 2011

@pampeliska36 tak už jsi sečtená? nebo máš zatím jen ty papíry? 😝

pampeliska36
15. bře 2011

@vodni jasne, ze papiry 🙂 🙂 🙂

vodni
15. bře 2011

@pampeliska36 😀 😀 😀 jj, je to skvělá organizace 😎

teckovanaorchidej
15. bře 2011

ahoooooooooooj holky, je tu někdo?

pampeliska36
15. bře 2011
mirka77h
16. bře 2011

Ahoj holky přeji všem přítomným hezký den. Jsem tu nová tak že moc nevím jak to tady chodí 🙂 Jinak navštěvujeme taky UNICU v Brně a zítra jdu na odběr foliklů tak asi nedospím pátka něž se dozvím jak to dopadlo 🙂 Přeji všem pevné nervy budeme je potřebovat. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru