CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

evakim
12. led 2011

Ahoj holky, můžu se k Vám připojit? navštěvuji taky Unicu v Brně, je to naše druhé IVF, první pokus byl ve Fertimedu v Polance a dopadl bohužel mimoděložním, ale bez laparky, HCG vyklesalo skoro po třech měsících samo. Příští týden ve čtvrtek jedeme snad už pro injekce na stimulaci pokud nebude nějaký problém, třeba cysta, zatím beru Marvelon.U nás je problém s mým vysokým FSH-špatnou tvorbou vajíček a je to můj sice druhý, ale poslední pokus. Pak připadají v úvahu podle pana primáře už jen darované vajíčka. tak to by bylo tak ve zkratce o mě vše 🙂

evakim
12. led 2011

@jezulicka Ahojky🙂 chtěla jsem se tě zeptat, zda jsi byla na prvním UTZ taky v Brně nebo jsi byla na tom detašovaném pracovišti v Havířově? funguje Ti interní pošta?

misha83
12. led 2011

@evakim Tak to jsme na tom stejně. My jdeme na třetí pokus a právě už s darovátky.

evakim
12. led 2011

@misha83 no my jsme se s manželem domluvili na tom, že pokud by to teďka jen čistě náhodou nevyšlo 🙂 tak bychom do toho taky šli s darovanými vajíčky, ale trochu později, teďka to pro mě prostě není tak jednoduché jak jsem si myslela, že bude. A můžu se zeptat jaké jsi měla hodnoty FSH?

vodni
12. led 2011

@evakim Ahoj a vítej! Mám taky špatné FSH (teď kolem 15) plus další "benefity", pan primář taky už od prvního pokusu radil darované... Ty my ale nechceme 😔 Nicméně, na stimulace reaguju minimálně (1, max 3 vajíčka), a to při extrémních dávkách 350-375 jednotek... Navíc manžel špatný spermiogram. Ale víš co? První pokus neg, druhý pokus biochemické, a momentálně po třetím pokusu čárkuju pozitivním testem 😉 A to jsem měla jen jedno nadějné a jedno tak napůl nadějné vajíčko 😉 Hcg zatím vypadá taky nadějně, takže uvidíme příští středu - mám jít na potvrzující ultrazvuk. Takže moc držím pěsti, aby tento pokus vyšel 😵

jezulicka
12. led 2011

@evakim ahoj Evi,konečně si tu přišla mezi nás...Moc se omlouvám, že jsem ti neodepsala přes ty vánoce byl blbákov.napíšu ti do ip... 😉

jezulicka
12. led 2011

Jinak ahoojte holky moc vás zdravím,dnes jsem byla na utz tak vše je ukázkové mimi krásně roste už máme skoro 20cm,krásně se nám dnes točilo,mávalo to jsme se zasmáli i doktor,,,,fotečku dám až později už jde vidět jen hlavička a kousek tělíčka je už velké na to aby bylo celé 😀 tak máme radost...hematom tam ještě je zbytek ale úplně minimum...ale dodržovat klid tak nadále leháro a kynutí 😀 🙂 a podle utz jsem už 16+6 takže se nám trošku posunul termín ale to se může ještě stát a nakonec budu rodit na začátku června .. 😀 uvidímne pohlaví zatím nevíme nešlo to vidět....

ivetule
12. led 2011

@evakim ahoj vítáme tě tu. Ted už to musí vyjít. 🙂

jezulicka
12. led 2011

@ivetule ahojky tak sem četla že jsi měla pěknou úrodičku tak moooc gratuluji to bude miminek.. 😀

ivetule
12. led 2011

@jezulicka moc gratulujeme to už velký mimino. Hlavně že hematom se zmenšuje. Za chvíli bude úplně pryč. 🙂

ivetule
12. led 2011

@ivetule díky snad jo. Manža má strach,že budou dvě. Já se jenom směju. 🙂

ami33
12. led 2011

@vodni no já taky myslím, že jim to může být jedno s tou narkózou uvidíme 🙂

ami33
12. led 2011

@croyance holka kurýruj se, my to všechno zvládnem, zítra první dávka a pak už to pojede jak po másle...drž se...pá

ami33
12. led 2011

@evakim Ahoj, vítej mezi námi. Já mám taky vyšší FSH 10,2. Na netu jsem četla mnoho příběhů těhotenství s vysokým fsh...viz. vodní... rozhodně bych byla pozitivní až do konce. Držím palce

raduza2
12. led 2011

Ahoj holky
Ivet tobě gratulace k vajuchům ,krásná úroda 😵
Ami a Croynace zítra vám to začína 😉
Jezulko moooc gratuluju 😉
na koho jsem zapoměla tak se omlouvám ,ale samozřejmě i Vám ostatním držím vše co mám

jezulicka
12. led 2011

@evakim jo a Evi ptala jsi se na ten první utz ten byl v Brně vše jsme dělali v Brně...Ani nevím, že v Havířově mají pobočku.... 😎

jezulicka
12. led 2011

@raduza2 ahoj Radi zdravím tě... 🙂

monika19
12. led 2011

ahoj holky,je tu někdo kdo pujde na Unice na KET?já jdu v pátek..na svuj druhej..z 2IVF mám 3letýho Matýska..uf..začínám mít nervy

ivetule
12. led 2011

@croyance díky moc za gratulaci. Jenom aby to vyšlo. Tobě přeju at jsi brzo fit. Ted ještě můžeš léky aby ti bylo dobře. 🙂 A hlavně at tělo reaguje jak má a je dost folikul a potom i vajíček. 😀

ivetule
12. led 2011

@jezulicka koukám,že jsem to poslala sobě. Díky moc jenom manža se bojí že budou dvě. Já se mu jenom směju ani by mi to tolik nevadilo. 😀

ivetule
12. led 2011

@monika19 ahoj. Já bych měla jít nějak do neděle na ET. Taky trošku začínají nervy pracovat. Držím ti palečky at se to podaří a Matýsek má brášku nebo sestřičku 🙂

monika19
13. led 2011

ahojky tak to budu taky držet palečky..já si ted volala a mám 2 kompaktovaný morulky a zítra v 9.30 jdu pro ně..ufff 🙂

monika19
13. led 2011

@ivetule jo a agolutin mi dělal strašně zle--rudý horky koule jako dlan tak mám ted utrogestan 3x denně..a nejlepší doktor mi přijde Frgala 🙂

jezulicka
13. led 2011

@ivetule ahoj no kdyby si ,měla 2 mimi tak to máte naráz to by bylo super ne? 🙂

jezulicka
13. led 2011

@ivetule a jak vypadají mimi ted?jak se vyvíjí?a kdy to vidí na et?

ivetule
13. led 2011

@monika19 mě naštěstí nic nedělá agoluktin. teda to máš krásný vajíčka tak držím všechno co mám at to vyjde. 🙂

ivetule
13. led 2011

@jezulicka ahoj tak se nám zastavilo jenom jedno takže stav 13 a největší máme 4 buněčný. A ET vypadá až na neděli když jich máme tolik. 🙂 A já si říkám taky aspon bych měla splněno. Vždycky jsem si přála tři děti. 🙂

andinecka
13. led 2011

@monika19
aoj, já měla s agolutinem to stejný.vydržela jsem to jen 15 dní. Zlatej utroš.

andinecka
13. led 2011

@jezulicka
ahoj, já ti napíšu v průběhu dne, je mě nějak divně, moc jsem se nevyspala. No, vlastně vůbec 😒 😒 😒
Navíc jsem včera většímu dítěti způsobila menší otřes mozku ☹ ☹

vodni
13. led 2011

@monika19 Vítej a na zítra držím palečky!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru